Jump to content

השפעות הקורונה על עולם הכדורגל

חןחן

Recommended Posts

במידה וזה יעבור עד הקיץ, באמת חושב שיהיה זינוק של בין 10-20 אחוז בכמות המנויים שנה הבאה, לא רק מכבי, כל המדינה. אנשים מבינים כמה חשוב הכדורגל

17 דקות לפני, just saying said:

במידה וזה יעבור עד הקיץ, באמת חושב שיהיה זינוק של בין 10-20 אחוז בכמות המנויים שנה הבאה, לא רק מכבי, כל המדינה. אנשים מבינים כמה חשוב הכדורגל

מצד שני עם כל האבטלה יש כאלו שמבחינתם מנוי לכדורגל יהיה בגדר מותרות :(

לקורונה אין שריקת סיום וזה נגמר.

זה יהיה תהליך שימשך כמה חודשים עם הגבלות, ריחוקים חברתיים, וחשש מהתפרצות חדשה של חסרי אחריות שלא דיווחו על עצמם ויצאו החוצה.

אני באמת לא רואה את העונה הזו מסתיימת בדרך כלשהי.

יש דיווחים שאופ״א מתכננים לקצר את המוקדמות במפעלים אירופיים בכך שיהיה משחק אחד בכל סיבוב ומי שתארח אותו תהיה הקבוצה המדורגת.

לפי בדיקה שלי אנחנו אמורים להיות מדורגים בשני הסיבובים הראשונים במוקדמות אלופות(כל זאת כאמור אם נוכתר אלופים העונה)

EJEg6iY.jpg

57 דקות לפני, just saying said:

חושב שאנשים ירתעו בהתחלה מללכת למקומות צפופים עם הרבה אנשים ויקח זמן עד שיחזור להיות מלא.

אותי מעניין מה תהיה ההשפעה בפן הכלכלי על הכדורגל. ירידה בשכר שחקנים? סכומי העברה? 

אגב, nk zilina היא הקבוצה הראשונה שהודיעה על פירוק בעקבות המכה הכלכלית שיצרה הקורונה. מדובר על אחת מ 2 הקבוצות הגדולות בסלובקיה שגם הייתה במקום ה 2 טרם עצירת הליגה. מה דעתכם, יהיו עוד כאלה?

5 דקות לפני, Shlomix said:

אם לא יצליחו לחדש את העונה במתכונת כלשהי ולקבל זכויות שידור, אין ספק שיתפרקו קבוצות נוספות.

מעולה שיתפרקו חייבים שהליגה פח תקטן

4 hours ago, איתי-מכביסט said:

אותי מעניין מה תהיה ההשפעה בפן הכלכלי על הכדורגל. ירידה בשכר שחקנים? סכומי העברה? 

אגב, nk zilina היא הקבוצה הראשונה שהודיעה על פירוק בעקבות המכה הכלכלית שיצרה הקורונה. מדובר על אחת מ 2 הקבוצות הגדולות בסלובקיה שגם הייתה במקום ה 2 טרם עצירת הליגה. מה דעתכם, יהיו עוד כאלה?

לדעתי הקבוצה האחרונה שאבי שיחק נגדה במדי מכבי לפני ה13.08

ההשפעה הכלכלית תהיה מהותית.

אותי מעניין אם מחירי הנפט ישארו ברמות כאלו מה תהיה ההשפעה על הספונסריות של מועדוני הענק.

5 hours ago, just saying said:

אני דווקא חושב שהפוך לגמרי.

מלבד העניין של חשש ממקומות צפופים והומי אדם, לאנשים יהיה פחות כסף איך שלא נהפוך את זה.

מנוי יהפוך למותרות עבור לא מעט אנשים שיעדיפו לקצץ עלויות של משחקים כמו נגד נס ציונה, כפ"ס, חדרה וכו'.

אני כמובן לא מדבר רק על האוהדים שלנו אלא על כל הליגה

9 hours ago, Dorian said:

אני דווקא חושב שהפוך לגמרי.

מלבד העניין של חשש ממקומות צפופים והומי אדם, לאנשים יהיה פחות כסף איך שלא נהפוך את זה.

מנוי יהפוך למותרות עבור לא מעט אנשים שיעדיפו לקצץ עלויות של משחקים כמו נגד נס ציונה, כפ"ס, חדרה וכו'.

אני כמובן לא מדבר רק על האוהדים שלנו אלא על כל 

לגבי הלא יהיה כסף, אולי הממשלה לא הקצתה מספיק משאבים אבל עדיין לאנשים תכנס משכורת בצורה כזאת או אחרת באחוז ירידה מסויים. אבל, גם ההוצאות יורדות בהתאם- יש אפשרות לדחות משכנתאות והלוואות. דלק, יציאות, מסעדות וכול' ירדו מהפרק. מעון לילדים סגור ולא משלמים, יש עוד הרבה דוגמאות אבל בגדול זה אמור להיות חופף.

חוקים חדשים:

אין שמירות אישיות

מעכשיו רק שמירות אזוריות ממרחק של 2 מטר.

כל פעם ששוער יחזיק כדור עם כפפות הוא ינקה אותו עם ספטין או אלכוג'ל

מעכשיו כרטיס אדום יאלץ שחקן להכנס לבידוד של 14 יום.

כל חגיגת שער היא אישית.

2 hours ago, קוסולפוב said:

עם חוק השמירה ממרחק של 2 מטרים, לעולם לא יצטרכו לראות שוב הילוך חוזר של שכטר נופל לבד.

פה אתה טועה, כי הרי מי שיורד מטווח של 2 מטר זה נחשב עבירה לכל דבר ועניין אז כמות ההילוכים על שכטר רק יגדלו

On 2.4.2020 at 03:21, קובי השועל said:

לגבי הלא יהיה כסף, אולי הממשלה לא הקצתה מספיק משאבים אבל עדיין לאנשים תכנס משכורת בצורה כזאת או אחרת באחוז ירידה מסויים. אבל, גם ההוצאות יורדות בהתאם- יש אפשרות לדחות משכנתאות והלוואות. דלק, יציאות, מסעדות וכול' ירדו מהפרק. מעון לילדים סגור ולא משלמים, יש עוד הרבה דוגמאות אבל בגדול זה אמור להיות חופף.

אני מסכים איתך, אני פשוט חושב שמנוי הוא גם הוצאה שתרד מהפרק עבור הרבה אוהדים

כל עוד הוירוס כאן, לא רואה איך משחקים עם יציעים מלאים, עזבו את זה ונגיד יהיה עם קהל, אני צריך להתחיל לעשות חשבון של אני אלך למשחק ואולי אדבק ואחרי זה אלך בשבת להורים שלי שמעל גיל 60 וכו' וחלילה אדביק אותם... ואין מה לדבר שמבוגרים כבר לא יבואו למגרשים, המעטים שבהם שבאים כבר שנים.

מה שהיה לא מה שיהיה עד החיסון לפחות.

• 2 weeks later...

דעה שאני בטוח שתהיה לא פופולרית פה, אבל אני חושב שמכבי חייבים להתחיל לחשוב מה הם עושים עם המנויים בקטע של פיצוי כספי. או להחזיר כסף על המנוי הזה או שמי שמחדש יקבל הנחה משמעותית בהמון מההנחה הרגילה. עם כל הכבוד למכבי, לאהבה, והכל טוב ויפה, כשהופעה מתבטלת אתה מקבל כסף חזרה, כנ"ל הצגות, תערוכות, וכו' וכו'. לא רואה שום שוני בין המקרים. כצרכן אובייקטיבי אני מאוד אתאכזב אם הכל יתבטל ופשוט ילך הכסף של המשחקים שנשארו במנוי.

11 דקות לפני, liewec815 said:

דעה שאני בטוח שתהיה לא פופולרית פה, אבל אני חושב שמכבי חייבים להתחיל לחשוב מה הם עושים עם המנויים בקטע של פיצוי כספי. או להחזיר כסף על המנוי הזה או שמי שמחדש יקבל הנחה משמעותית בהמון מההנחה הרגילה. עם כל הכבוד למכבי, לאהבה, והכל טוב ויפה, כשהופעה מתבטלת אתה מקבל כסף חזרה, כנ"ל הצגות, תערוכות, וכו' וכו'. לא רואה שום שוני בין המקרים. כצרכן אובייקטיבי אני מאוד אתאכזב אם הכל יתבטל ופשוט ילך הכסף של המשחקים שנשארו במנוי.

עדיף היה להשאיר את ההודעה הזאת בדיעות לא פופולריות

מן הסתם מכבי תפצה בצורה כלשהי, אבל אישית שיקחו את כל הכסף וישאירו אצלם ואני בטוח שהרבה אוהדי מכבי יסכימו פה איתי על זה.

4 דקות לפני, Krishi said:

עדיף היה להשאיר את ההודעה הזאת בדיעות לא פופולריות

מן הסתם מכבי תפצה בצורה לכשהי, אבל אישית שיקחו את כל הכסף וישאירו אצלם ואני בטוח שהרבה אוהדי מכבי יסכימו פה איתי על זה.

בהחלט סומך עליהם שידעו לפצות בעונה הבאה ואם השחקנים תרמו בקיצוץ של 50% בשביל לעזור לגולדהאר ומכבי גם אנחנו יכולים.