Jump to content

הבלון התפוצץ

שורה

Recommended Posts

4 דקות לפני, Art Vandelay said:

לפי אוהדי באר שבע- גם אסי רחמים עוזב

זו כבר התפרקות 

כמו שאמרו פה כבר, היו יריבים חזקים על האליפות ב3 העונות הטובות שלהם אבל מעבר לזה הם לא יריבים שלנו כמו הפועל או חיפה. חזרו לגודל הטבעי שלהם. 

ברור שהוא יעזוב

מי ישלם לו וכל התקציב שהובטח לו יקוזז ברבע

הוא יעמוד במקום

כבר עדיף לו לחזור להפועל או לבני יהודה ולא להשאר שם.

ברור שהוא יחליף את בלבול.

5 דקות לפני, erantheking21 said:

ברור שהוא יעזוב

מי ישלם לו וכל התקציב שהובטח לו יקוזז ברבע

הוא יעמוד במקום

כבר עדיף לו לחזור להפועל או לבני יהודה ולא להשאר שם.

ברור שהוא יחליף את בלבול.

בכר יחליף את בלבול (אם לא יקבל את הנבחרת קודם) 

20 דקות לפני, Art Vandelay said:

בכר יחליף את בלבול (אם לא יקבל את הנבחרת קודם) 

בכלל לא ברור אם שחר יחליף את בלבול, מבחינתו זה הימור. 
לא ברור מה קורה עם חוגג ובית"ר אבל אם חוגג ישתקם לא הייתי פוסל בכר לבית"ר

אחרי שקראתי את הראיון של האיש החזק בכדורגל אבי לוזון לONE, מסקנותיי הן שלוזון לא ייתן לאבוקסיס ליפול או לרדת ברמה.

אבוקסיס בחוואה יגיע לנבחרת \ לחיפה. איפה שבכר לא, לשם אבוקסיס יגיע בעזרת לוזון.

הכי מצחיק זה שהיא סינדלה אותם עם התחייבויות מטורפות. 

אם אני זוכר נכון, ההסכם עם אתלטיקו הוא מיליון יורו לעונה לעשר שנים (נשארו להם עוד 8?).

7 hours ago, אם אין אני לי נמני said:

אין שום בניית תשתית אין שום מערך החזרת כלכלי וכספי 

בעיני הכל מתחיל מבניה לטווח ארוך, אתה צריך בסיס כספי ע"פ כמות הקהל שלך וכך גם ההוצאות - החזר משוכלל של כספי כרטיסים זכיות בתארים ומרצ'נדהייז (מוציא כרגע מהמשוואה אירופה כי לרוב זה לא רלוונטי)

לרוב הקבוצות בארץ אין מספיק קהל כדי להחזיק קבוצה ברמה גבוהה ולכן אנחנו מתבססים על יזמים מזדמנים ובחשקים שלהם, לאותם אנשים אין תמיד רצון או אינטרס ליצור כאן תשתית ליום שאחרי, תקדים אלונה זה מעולה - אם אני אלך אתם תתמוטטו 

תעשיית המרצ'נדייס בארץ לא מספיק מפותחת החיבור הכספי של האוהד לא מספיק חזק (מה שמכבי מנסה לעשות בשנים האחרונות זה מדהים מהבחינה הזאת) 

בדיוק.

ולראייה - זאת הסיבה למה אלונה היא לא בעלים כזה מדהים (או כזה ש"תפסתי" ממנו). ברגע שהזרמת הכסף מפסיקה, כל המועדון מתפרק, בדיוק מהסיבה שאמרת.

כסף היה, אבל הוא לא הושקע במקומות הנכונים. אסטרטגיית פיזור הכספים, ביטול חוזים והסתמכות על פגיעות בשחקנים, לא יכולה לעבוד לטווח הארוך.

התלות שלנו בחשקים של מיטשענק, היא לא פחות גדולה למרות שאנחנו מייצרים יותר הכנסות(וגם יותר הוצאות). נכון שההשקעה מחולקת נכון יותר אבל אם חלילה אין מיטש, גם אין מחלקת נוער ב20 מיליון ועוד כל מיני דברים. מכבי לא חיה לפי ההכנסות שלה.

2 hours ago, המכבייה said:

התלות שלנו בחשקים של מיטשענק, היא לא פחות גדולה למרות שאנחנו מייצרים יותר הכנסות(וגם יותר הוצאות). נכון שההשקעה מחולקת נכון יותר אבל אם חלילה אין מיטש, גם אין מחלקת נוער ב20 מיליון ועוד כל מיני דברים. מכבי לא חיה לפי ההכנסות שלה.

בהחלט

ביום שמיטש יעזוב (חמסה) אנחנו נחזור להיות בדיוק מה שהיינו לפניו. זה יתבטא בתקציב השחקנים שיקטן משמעותית ובהתאם גם התוצאות. מכירת מרצ'נדייז זה נחמד ויפה אבל מרצ'נדייז לא נותן גולים על הדשא. 

8 דקות לפני, ravid said:

בהחלט

ביום שמיטש יעזוב (חמסה) אנחנו נחזור להיות בדיוק מה שהיינו לפניו. זה יתבטא בתקציב השחקנים שיקטן משמעותית ובהתאם גם התוצאות. מכירת מרצ'נדייז זה נחמד ויפה אבל מרצ'נדייז לא נותן גולים על הדשא. 

אני בטוח שאם מיטש עוזב, הוא ימכור/ימסור אותנו לידיים שהוא סומך עליהם. וללא חובות. במכבי תמיד תיהיה השקעת בעלים מסויימת. המעמד והמועדון מחייב.

8 דקות לפני, המכבייה said:

אני בטוח שאם מיטש עוזב, הוא ימכור/ימסור אותנו לידיים שהוא סומך עליהם. וללא חובות. במכבי תמיד תיהיה השקעת בעלים מסויימת. המעמד והמועדון מחייב.

כן, אבל לא באותו סדר גודל

מכבי תל אביב לקחה 19 אליפויות לפני גולדהאר ותיקח עוד 190 אחריו. מזכירים לי קצת אוהדי חיפה עם הדברי כפירה האלה, כאילו המועדון המפואר והותיק בישראל הוא גחמה של מיליארדר

מיץ׳ מופסד מהקורונה בצורה אכזרית אז לא הייתי שמח לאיד מחר זה יכול לקרות גם לנו

נקווה לטוב וגם קצת קארמה טובה לא תזיק

עד שלא יגדילו את מכסת הזרים, השחקן הישראלי ימשיך לסחוט כסף מבעלי הקבוצות, הרבה מעבר למה שהוא שווה, והבעלים לא יכולים להרוויח או למזער הפסדים

כל פלוץ חוזר מאירופה דוגמת בן בסט דורש חצי מליון יורו וכל הבעלים וגם האוהדים כפועל יוצא רק מפסידים מזה

המלחמה של אלונה במקרה הזה היא גם המלחמה של מיץ׳ . 

5 hours ago, YNWA said:

מיץ׳ מופסד מהקורונה בצורה אכזרית אז לא הייתי שמח לאיד מחר זה יכול לקרות גם לנו

נקווה לטוב וגם קצת קארמה טובה לא תזיק

עד שלא יגדילו את מכסת הזרים, השחקן הישראלי ימשיך לסחוט כסף מבעלי הקבוצות, הרבה מעבר למה שהוא שווה, והבעלים לא יכולים להרוויח או למזער הפסדים

כל פלוץ חוזר מאירופה דוגמת בן בסט דורש חצי מליון יורו וכל הבעלים וגם האוהדים כפועל יוצא רק מפסידים מזה

המלחמה של אלונה במקרה הזה היא גם המלחמה של מיץ׳ . 

תשמע, זה שמיץ׳ מופסד לא יגרום לשום דבר אצלנו.

למעשה, אחרי המשבר הוא יצמח בטירוף. הבן אדם גאון פיננסי והדבר האחרון שמדאיג אותי זה שהוא ייפול.

ברור שיהיה זעזוע אם מיץ יעזוב אבל ממש לא באותה רמה, מכבי כבר הגיע למצב שהיא מייצרת לעצמה שחקנים ומוכרת אותם ברווח - כלומר אתה מתחיל לראות איזשהו התאזנות כלכלית שנשענת על עצמה

כנ"ל מבחינת מחלקת המדיה והמרצ'נדהיס- אתה מוביל בתחום הזה, לא מספיק אותנם אבל אתה בדרך לשם וזה רק משתפר כל הזמן

הבעיה היחידה היא ההצלחה האירופית שנקטעה לנו בשנים האחרונות אבל פה אני מאשים בעיקר את הליגה החלשה שלנו, צריך ליגה חזקה בשביל הצלחה במפעלים האירופים