Jump to content

הבלון התפוצץ

שורה

Recommended Posts

4 hours ago, מכביסט לעד said:

אוי שכחתי מהחולה ****.

נקווה שיבטלו לו את החוזה. איזה אושר.

חולה ******. ראוי לעשות התאמה לתקופה הנוכחית ולרשום 6 כוכביות.

בקרוב הבן זונה יושב בתחנה מרכזית באר שבע מקושש נדבות בשביל כסף לשמפו ומסרק

האוהדים של ב"ש ניכנסו לקבוצת ווטסאפ של השחקנים.

תשמעו אותם יוצאים עליהם 

אני כבר שומע את זה בלופים

ניסיתי לעלות אבל לא מצליח אשמח לשלוח למישהו שיעלה לפורום

1 hour ago, yellow_blood said:

חולה ******. ראוי לעשות התאמה לתקופה הנוכחית ולרשום 6 כוכביות.

בקרוב הבן זונה יושב בתחנה מרכזית באר שבע מקושש נדבות בשביל כסף לשמפו ומסרק

האמת שיש אוטומטית כוכביות בפורום כשאומרים את המחלה של אבוקסיס.

21 דקות לפני, ravid said:

האמת? מבאס שהיא עוזבת. מהכוחות הבודדים שעוד הכניסו עניין לליגה המסריחה הזו.

מוזמן לחזור לראות את התקציר של ה1-1 בטרנר העונה. הרבה כדורגל הם לא נתנו שם.

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מוזמן לחזור לראות את התקציר של ה1-1 בטרנר העונה. הרבה כדורגל הם לא נתנו שם.

כן באמת משחק לא טוב של אלונה באותו יום

15 דקות לפני, ravid said:

כן באמת משחק לא טוב של אלונה באותו יום

מה זה קשור? החל מעונת האליפות השלישית שלהם ראו באופן ברור שהם עומדים ליפול, עם אלונה ובטח שעוד יותר בלעדיה.

אז עונה שעברה עוד הם נתנו כמה משחקים סבירים, אבל העונה הם נראים כמו איזה בני יהודה, נתניה או הפועל חיפה לכל דבר. במחינת יכולת, מבחינת התנהלות ומבחינת סגל. 

1 hour ago, shahaf11 said:

האוהדים של ב"ש ניכנסו לקבוצת ווטסאפ של השחקנים.

תשמעו אותם יוצאים עליהם 

אני כבר שומע את זה בלופים

ניסיתי לעלות אבל לא מצליח אשמח לשלוח למישהו שיעלה לפורום

הודעות פיפי, הנה טעימות קטנות:

1 hour ago, מכביסט לעד said:

מה זה קשור? החל מעונת האליפות השלישית שלהם ראו באופן ברור שהם עומדים ליפול, עם אלונה ובטח שעוד יותר בלעדיה.

אז עונה שעברה עוד הם נתנו כמה משחקים סבירים, אבל העונה הם נראים כמו איזה בני יהודה, נתניה או הפועל חיפה לכל דבר. במחינת יכולת, מבחינת התנהלות ומבחינת סגל. 

אתה יודע, ספורט זה גלגל. אין קבוצות שאין להן עליות וירידות. 

גם ככה אפשר לספור על יד וחצי בקושי את המשחקים המעניינים והמאתגרים שיש פה. 

2 hours ago, daniel616 said:

הודעות פיפי, הנה טעימות קטנות:

נכנס בכיף להיכל התהילה בפורום בטיל

אני חייב להגיד שאומנם אני מאוד שונא אותם אבל לא באמת היה אכפת לי מהם, כולם שונאים אותנו כי אנחנו מכבי אז מבחינתי הם היו עוד קבוצה ששונאת אותי אז אני צריך גם? לא יודע 

אבל כן אהבתי את זה שיש עוד קבוצה "גדולה" שיש עוד מועדון במדינה עם קהל (מסויים) ו שחקנים טובים אלה בדיוק הדברים שאנחנו כליגה / נבחרת צריכים כדי להשתפר - קבוצות ישראליות שמנוהלות נכון ומרכזות שחקנים טובים.

ככול שהליגה תמשיך להיות חלשה אנחנו נמשיך להתבזות ככבוצה באירופה וכנבחרת בכל טורניר 

אז קצת עצוב שאחת כמו אלונה עוזבת את הכדורגל כי בסוף הקבוצה שהיא בנתה (שנואה ככול שתהיה) עדיין בנתה פה את הליגה לכיוון טוב יותר, ואני לא רואה יותר מידי קופצים על המציאה מב"ש

כמו שאמרתי אני לא מתחבר לפסטיבל השמחה לעיד

מעבר לזה אולי כדאי גם לחדד כמה נקודות שנראה שחלקכם פספסתם 

הפועל ב"ש לקחה 3 אליפויות בגלל צרוף מקרים נזיר הם לא היריב שלנו ולא יהיו היריב שלנו. ( לצערנו יש יריבים רציניים יותר). 
ככה שמעבר לזה שהם שונאים אותנו כמו כולם ואין בזה כלום הפועל באר שבע חזקה משרתת דווקא אותנו. 

אני די בטוח שכולם מסכימים שמבחינה אסטרטגית עדיף אליפות של באר שבע ואפילו שתי אליפויות שלהם מאשר אחת של חיפה או הפועל שירימו אותם מהקרשים. 

זה גם טוב שיש עוד קבוצה אטרקטיבית שתתחרה על השחקנים דרג 2-3 ותאלץ את חיפה והפועל לשלם יותר או לאבד שחקנים ומצד שני בניגוד לעבר הם כבר לא מתחרים יותר על שחקנים בדרג 1 כמו שהיה בעבר הלא רחוק. 

לכן באר שבע של מקומות 3-6 ולפעמים גם מקום שני בייחוד פוגעת במתחרים שלנו ודוחקת אותם שלב אחד למטה

ודבר אחרון : באר שבע לאט לאט הפכה חלק מארבעת הגדולות, היא הפכה לנציגת הפועל בארבע הגדולות. 
אין דבר שדחק את הפועל תל אביב יותר לתחתית ומאיים עליה יותר ברמה האסטרטגית מאשר העובדה שהם כבר לא הקבוצה שמייצגת את הפועל - עוד כמה שנים של ברקת בבאר שבע

ועוד כמה שנים של הניסנובים בוולפסון והנזק לשם הפועל תא היה מתקבע ובאר שבע הייתה תופסת לפחות חלקית את מקומם. 

חבל, אבל אולי חוגג ירצה לקחת את מקומה.

35 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

אני חייב להגיד שאומנם אני מאוד שונא אותם אבל לא באמת היה אכפת לי מהם, כולם שונאים אותנו כי אנחנו מכבי אז מבחינתי הם היו עוד קבוצה ששונאת אותי אז אני צריך גם? לא יודע 

אבל כן אהבתי את זה שיש עוד קבוצה "גדולה" שיש עוד מועדון במדינה עם קהל (מסויים) ו שחקנים טובים אלה בדיוק הדברים שאנחנו כליגה / נבחרת צריכים כדי להשתפר - קבוצות ישראליות שמנוהלות נכון ומרכזות שחקנים טובים.

ככול שהליגה תמשיך להיות חלשה אנחנו נמשיך להתבזות ככבוצה באירופה וכנבחרת בכל טורניר 

אז קצת עצוב שאחת כמו אלונה עוזבת את הכדורגל כי בסוף הקבוצה שהיא בנתה (שנואה ככול שתהיה) עדיין בנתה פה את הליגה לכיוון טוב יותר, ואני לא רואה יותר מידי קופצים על המציאה מב"ש

הבעיה הגדולה ביותר היא שאין כאן שום דבר לטווח ארוך, רוב מוחלט של הבעלים באים לתקופה קצרה (דווקא אלונה הייתה איזה 13 שנים אבל הנה - בום והמועדון בפיצוץ)  עושים סיבוב ובורחים. והכדורגל נראה בהתאם.

48 דקות לפני, העמית הצהוב said:

הבעיה הגדולה ביותר היא שאין כאן שום דבר לטווח ארוך, רוב מוחלט של הבעלים באים לתקופה קצרה (דווקא אלונה הייתה איזה 13 שנים אבל הנה - בום והמועדון בפיצוץ)  עושים סיבוב ובורחים. והכדורגל נראה בהתאם.

אין שום בניית תשתית אין שום מערך החזרת כלכלי וכספי 

בעיני הכל מתחיל מבניה לטווח ארוך, אתה צריך בסיס כספי ע"פ כמות הקהל שלך וכך גם ההוצאות - החזר משוכלל של כספי כרטיסים זכיות בתארים ומרצ'נדהייז (מוציא כרגע מהמשוואה אירופה כי לרוב זה לא רלוונטי)

לרוב הקבוצות בארץ אין מספיק קהל כדי להחזיק קבוצה ברמה גבוהה ולכן אנחנו מתבססים על יזמים מזדמנים ובחשקים שלהם, לאותם אנשים אין תמיד רצון או אינטרס ליצור כאן תשתית ליום שאחרי, תקדים אלונה זה מעולה - אם אני אלך אתם תתמוטטו 

תעשיית המרצ'נדייס בארץ לא מספיק מפותחת החיבור הכספי של האוהד לא מספיק חזק (מה שמכבי מנסה לעשות בשנים האחרונות זה מדהים מהבחינה הזאת)