Jump to content

הבלון התפוצץ

שורה

Recommended Posts

חוגג בראיון בהארץ:

ממוצע הקהל שלכם הרתיח אותך, אבל אמרו לך בהתחלה: הקהל של בית"ר לא קונה הרבה מינויים, מגיע בעיקר למשחקים גדולים ויותר אוהב משחקי חוץ מאשר משחק ביתי בטדי.

לפני שקניתי את המועדון בכל הסקרים שהוצגו לי ושאני עשיתי, כולל שיחות עם אתרי הספורט כדי לבדוק את הטראפיק, אין אתר או חברת סקרים שלא אמר לי "יש לך את הקהל הכי גדול במדינה". אפילו באתר גדול שמזוהה עם מכבי תל אביב ומקדם אותה, אמרו "מבחינת טראפיק אתם מספר 1".

זה במקרה אתר ששמו הוא 'אחת'?

(צוחק) כן. בסקר האחרון שהזמנתי אמרתי "תקשיבו טוב, אני מזמין אותו כדי להפריך את השקר שיש לנו את הקהל הכי גדול במדינה". אין יותר אגרסיבי מזה, זה מה שנקרא סקר מוזמן, וגם הם הגיעו לתוצאה שלבית"ר יש את הקהל הכי גדול. אבל כשמכבי חיפה מביאה נגד כפר סבא ונס ציונה 20 אלף איש ואנחנו מביאים 5,000 ודאי שזה מאכזב אותי, ואני לא אקבל את זה. אם אתם רוצים קבוצה שתתמודד על תארים אתם צריכים לייצר למועדון הכנסות שהקהל של תל אביב וחיפה מייצר. לא יכול להיות שהם יכניסו כפול מאיתנו.

"הפייר פליי של מכבי זה בלוף. תקציב הנוער שלה גדול מהתקציב של בני יהודה"

באיזה עולם לבית"ר יש את הקהל הכי גדול בארץ. 

אולי אם מחשיבים גם אנשים שלא רואים משחק אחד בעונה אבל בגלל שזה בית"ר ירושלים הם אוהדים אותה, ואז נשאלת השאלה איך בכלל קובעים אהדה לקבוצה.

זה שלבנאדם יש קבוצה שהוא מחבב אבל זה לא מתבטא בשום צורה חוץ מלענות על סקר באינטרנט , האם זה באמת נחשב אוהד?

9 דקות לפני, forza said:

"הפייר פליי של מכבי זה בלוף. תקציב הנוער שלה גדול מהתקציב של בני יהודה"

אולי כי אין קשר בין פייר פליי לנוער? 

כזה דביל הבן אדם הזה. אין לו שום מושג. שידפקו לו כבר תביעה ויסתמו לו את הפה.

Just now, טוריחו said:

ONE מזוהה עם מכבי ומקדם את מכבי?

האג'נדה הזאת מוכרת לי. נאמר כך מתחושה אישית- אני מרגיש שמאז מקרה הקיר, רז אמיר מאד יוני(בניגוד לניצי) בכל הקשור לסיקור שלנו.

56 דקות לפני, המכבייה said:

האג'נדה הזאת מוכרת לי. נאמר כך מתחושה אישית- אני מרגיש שמאז מקרה הקיר, רז אמיר מאד יוני(בניגוד לניצי) בכל הקשור לסיקור שלנו.

כל הכתבים בONE אוהדים את הקבוצות שהם מסקרים.

דורון בן דור חיפה ואיציק כלפי (היום כבר ליפקין יסקר את ב"ש) הרבה יותר מגמתיים מרז אמיר.

דווקא אני חושב שאופירה מאוד אוהבת את מיץ ומנסה להתחבר אליו ולכן...

כוונתי שזה יותר בכיוון אופירה ופחות קשור לכתבים.

לא חושב שקראתי ראיון יותר מנותק מהמציאות מזה. הקטע הכי מצחיק זה שהוא אומר שוואן מקדמים אותנו ואז שאלה אחר כך אומר שהוא הזמין מהם סקר.

3 hours ago, המכבייה said:

נכון אבל כבר התנהלו מגעים בקנדה ביניהם. היה וואקום של חודשיים נדמה לי ופתחנו את העונה החדשה כבר עם מיטש ובצורה רזה יותר(רצה להבין איך העסק עובד). בוא נסכים שהיה לנו מזל גדול גדול. שמע, יכולנו לסחוב את הגיבנת הכלכלית של לוני עד היום. פחד אלוהים.

תאר לך שהיינו איתו עד היום.

לוני :wub:

1 hour ago, שורה said:

חשבתי שצעירים מגיבים טוב לקורונה

כתבה מוואלה!NEWS, סיבה לדאגה? אישה שחלתה בקורונה פיתחה סיבוך נדיר במוח https://healthy.walla.co.il/item/3350583?utm_source=Generalshare&utm_medium=sharebuttonapp&utm_term=social&utm_content=general&utm_campaign=socialbutton

עכשיו הכל ברור.

3 hours ago, טוריחו said:

כל הכתבים בONE אוהדים את הקבוצות שהם מסקרים.

דורון בן דור חיפה ואיציק כלפי (היום כבר ליפקין יסקר את ב"ש) הרבה יותר מגמתיים מרז אמיר.

דווקא אני חושב שאופירה מאוד אוהבת את מיץ ומנסה להתחבר אליו ולכן...

כוונתי שזה יותר בכיוון אופירה ופחות קשור לכתבים.

רז אמיר הוא כתב ועורך בכיר שם. לא רק מסקר מין המניין. 

On 7.4.2020 at 13:51, הנדון said:

שטביב היה הבעלים one היה הרשמי של בית"ר. 

אצל גאידמק גם האתר וגם הבהמה היו זונות רישמיות שלו, הבהמה אפילו הודתה בזה בכתבת מציצה אישית שהיא עשתה עליו. 

למרות שהשחקנים הסכימו למתווה שלה, הבעלים הודיעה: "אני עדיין מתקשה להתגבר על מה שהלך לאיבוד - הלב והנשמה". ברקת תתרום 5 מיליון שקל לעונה הבאה ותחפש רוכש. הנאמן והדירקטוריון יגבשו תכנית להכנת הקבוצה לעונה הבאה תוך איזון תקציבי

תתרום? 

ברקת כתבה: “חשוב לי להבהיר שלא החלטתי את מה שהחלטתי כדי לכופף את הידיים של אף אחד. נתתי הצעה שהייתה מהנדיבות בליגה ובמשק בכלל ובדרך הבנתי ברגע אחד את מה שהיה עליי להבין הרבה קודם - שאיבדתי את חדר ההלבשה. אני ציפיתי שהשחקנים ייתנו בי אמון ויבינו שאני פועלת לטובת המועדון ולטובתם האישית. הם בחרו אחרת וזו זכותם. בשבוע שעבר קיבלתי מסמך רשמי עם חתימות של השחקנים על מתווה החרום שהצעתי כדי לצלוח את משבר הקורונה. אני מאוד מעריכה את הצעד הזה אבל עדיין מתקשה להתגבר על מה שהלך לאיבוד – הלב והנשמה”.

זאת לא היא שבשנתיים האחרונות שחררה שחקנים והחתימה בלי סוף? היא זרקה כל שחקן שנתן משחק לא טוב כאילו חוזה זה נייר טואלט משומש ומדברת על לב ונשמה.

2 דקות לפני, דקסטר said:

לעד השירה הקרינג'ית שלה "אוו אוגו משוגע" אחרי הרביעייה בטרנר תופיע לי בסיוטים

ביי

אין לי מושג מי עשה את זה.