Jump to content

הבלון התפוצץ

שורה

Recommended Posts

יש לי בחילה שאני רואה איך בעלים של מועדון ביום אחד פשוט מתהפך עוזב את המועדון ונותן לו ללכת לקריסה מוחלטת 

2 hours ago, BRoi said:

יש לי בחילה שאני רואה איך בעלים של מועדון ביום אחד פשוט מתהפך עוזב את המועדון ונותן לו ללכת לקריסה מוחלטת 

מבין אותך.

אבל לא תהיה שם קריסה מוחלטת, עדיין יכולים לעשות קבוצה סביב ה30 מיליון.

אבל כן, היא הפציצה את הקבוצה בהמון שחקנים יקרים ובסגל גדול ויקר ואז ברחה.

2 hours ago, BRoi said:

גם שניידר חתך לנו בקטע די מגעיל,מזל שאביב בושינסקי (אנדרייטד, צריך לקבל מקום של כבוד בהיכל התהילה\ערך במכביפדיה) הצליח לשלוף עוד ארנב קנדי מהכובע. 

19 דקות לפני, YoC said:

גם שניידר חתך לנו בקטע די מגעיל,מזל שאביב בושינסקי (אנדרייטד, צריך לקבל מקום של כבוד בהיכל התהילה\ערך במכביפדיה) הצליח לשלוף עוד ארנב קנדי מהכובע. 

אחרי שכיסה הרבה חובות של המועדון, אם לא זה אולי מיטש לא היה בא.

אם כבר אנדרייטד זה עוזי שעיה...

שניידר לא חתך בקטע מגעיל, הוא סגר את כל החובות שהיה לנו ופשוט הבין שזה גדול עליו ומצא לנו את מיץ' והעביר לו את הקבוצה ללא עלות.

32 דקות לפני, erantheking21 said:

שניידר לא חתך בקטע מגעיל, הוא סגר את כל החובות שהיה לנו ופשוט הבין שזה גדול עליו ומצא לנו את מיץ' והעביר לו את הקבוצה ללא עלות.

חתך מגעיל. אם כבר שעיה אז תשאל אותו על צורת העזיבה של שניידר. 
סתם משהו קטן כדוגמה שתבין את הצורה שבה הוא עזב: הוא ניתק לשעיה ובושינסקי את הבלאקברים פשוט ניתק להם את הקו בהפתעה ועזב. 

תחשוב שאתה מנהל חברה\קבוצת כדורגל ופתאום הקו שלך מנותק וזה לא רק טלפון זה גם מיילים והכל, בהפתעה בלי שום התראה.

זה לא מישהו שעזב בצורה מסודרת והעביר שרביט לבעלים החדש.

3 hours ago, BRoi said:

לא תיהיה קריסה מוחלטת ולא פירוק. לפחות כך מאמין. היא תעמוד בהתחייבויות קיימות אבל לא תייצר חדשות. זה שהיא לקחה מועדון, לא אומר שהיא תיהיה בו עד המוות. 

34 דקות לפני, erantheking21 said:

נכון. שניידר נפגע מהמשבר הכלכלי העולמי של סוף העשור הקודם. מיטש לקח רק את ההתחייבויות הקיימות. שניידר עשה מעשה אצילי.

15 דקות לפני, YoC said:

חתך מגעיל. אם כבר שעיה אז תשאל אותו על צורת העזיבה של שניידר. 
סתם משהו קטן כדוגמה שתבין את הצורה שבה הוא עזב: הוא ניתק לשעיה ובושינסקי את הבלאקברים פשוט ניתק להם את הקו בהפתעה ועזב. 

זה לא מישהו שעזב בצורה מסודרת והעביר שרביט לבעלים החדש.

סבבה. שילם ללוני 70 מיליון שקל! וספג שנה שלמה של תקציב גדול ומשכורות גדולות ואז הלך בלי לבקש שקל. קונה את זה ואת ניתוק הטלפונים בכל יום נתון.

מי פה פעם שילם 70 מיליון על קניית מועדון? ללא שניידר, היינו גומרים בפירוק כמו הפועל. ללוני לא היה כסף לכביסה בקרית שלום...

בהתגלגלות העינינים במכבי, שניידר הוא סוג של קדוש.

4 דקות לפני, המכבייה said:

סבבה. שילם ללוני 70 מיליון שקל! וספג שנה שלמה של תקציב גדול ומשכורות גדולות ואז הלך בלי לבקש שקל. קונה את זה ואת ניתוק הטלפונים בכל יום נתון.

מי פה פעם שילם 70 מיליון על קניית מועדון? ללא שניידר, היינו גומרים בפירוק כמו הפועל. ללוני לא היה כסף לכביסה בקרית שלום...

בהתגלגלות העינינים במכבי, שניידר הוא סוג של קדוש.

בסדר אבל הנושא היה הצורה המגעילה והפתאומית שבעלים יכולים לעזוב קבוצות כדורגל, 
לנתק למנהלים של הקבוצה שלך את הטלפון בלי לתת להם לדואג לקו אחר\לנייד את המספר זה מגעיל. מה לעשות?

Just now, YoC said:

בסדר אבל הנושא היה הצורה המגעילה והפתאומית שבעלים יכולים לעזוב קבוצות כדורגל, 
לנתק למנהלים של הקבוצה שלך את הטלפון בלי לתת להם לדואג לקו אחר\לנייד את המספר זה מגעיל. מה לעשות?

נכון אבל כבר התנהלו מגעים בקנדה ביניהם. היה וואקום של חודשיים נדמה לי ופתחנו את העונה החדשה כבר עם מיטש ובצורה רזה יותר(רצה להבין איך העסק עובד). בוא נסכים שהיה לנו מזל גדול גדול. שמע, יכולנו לסחוב את הגיבנת הכלכלית של לוני עד היום. פחד אלוהים.

Just now, המכבייה said:

נכון אבל כבר התנהלו מגעים בקנדה ביניהם. היה וואקום של חודשיים נדמה לי ופתחנו את העונה החדשה כבר עם מיטש ובצורה רזה יותר(רצה להבין איך העסק עובד). בוא נסכים שהיה לנו מזל גדול גדול. שמע, יכולנו לסחוב את הגיבנת הכלכלית של לוני עד היום. פחד אלוהים.

אין ספק, לוני היה הורס את המועדון סופית בקצב שהדברים התקדמו ושניידר הגיע בדיוק בזמן להעביר את הקבוצה מלוני לגולדהאר מה שאולי לא היה קורה אם שניידר לא היה באמצע ומנקה את השאריות של לוני. 
רק אמרתי שגם אצלנו עזבו בצורה מגעילה זה קורה כל הזמן.

1 דקה לפני, טוריחו said:

70 מיליון שקל זה לעזוב מגעיל?

אין קשר בין הדברים, אתה יכול להודיע למנהלים שלך שהקו שלהם ינותק עוד X ימים ולא לתקוע אותם באמצע עבודה בלי טלפון ומיילים, 
הם צרכים באמצע יום עבודה לראות שאין להם קליטה ולא להבין למה? זאת צורה מגעילה לעזוב, מה לעשות? 

לא יודע. ברור שאפשר להשאיר להם קווים פתוחים אבל אני מאמין שאחד שעבד אצל ביבי והשני במוסד, שניהם לא נראה לי מתרגשים כשאין להם קליטה.

בוא נאמר, שכל קבוצה או חברה בארץ, תשמח כשמישהו עוזב, הוא יכסה להם את כל החובות וינתק להם קווי טלפון.

1 דקה לפני, טוריחו said:

לא יודע. ברור שאפשר להשאיר להם קווים פתוחים אבל אני מאמין שאחד שעבד אצל ביבי והשני במוסד, שניהם לא נראה לי מתרגשים כשאין להם קליטה.

בוא נאמר, שכל קבוצה או חברה בארץ, תשמח כשמישהו עוזב, הוא יכסה להם את כל החובות וינתק להם קווי טלפון.

לא אמרתי שלא, רק אמרתי שבגדול כל הזמן בעלים עוזבים קבוצות בצורה מגעילה יותר או פחות,  אין מה להתרגש מזה יותר מידי, ככה זה מתנהל.
אם שניידר הוא דוגמה לדעת אנשים פה לאדם שעזב יפה שנקבל פורפורציה מה זאת עזיבה יפה כי גם נעשו פה דברים מגעילים (הסלולר זאת רק דוגמה כמובן).
אני מרגיש שגולדהאר אם וכאשר (שלא נדע) יעזוב יעשה את זה בצורה הכי יפה שאפשר אבל זה נדיר, הסטנדרט הוא לעזוב מגעיל.