Jump to content

הבלון התפוצץ

שורה

Recommended Posts

5 דקות לפני, אין עוד מלבדי said:

מתחננים אליה למרות שיודעים שהיא עשתה מהלך גועל נפש. האישה הזאת מאז שלא הצביעו לה בבחירות עם פרצוף תחת ביציע. היה ברור שרק מחפשת לעזוב וגם אוהדי בש מבינים את זה, אבל בכל זאת מתחננים למלכת המדבר. לפי איך שזה נשמע בראיון ברדיו, אפילו לראש עיר נמאס מהדרמה קווין הזאת.

עלה למשפחת ברקת הרבה מאוד כסף כל מערכות הבחירות הם לא צריכים עוד קבוצת כדורגל על הראש שלהם.

49 דקות לפני, אין עוד מלבדי said:

מתחננים אליה למרות שיודעים שהיא עשתה מהלך גועל נפש. האישה הזאת מאז שלא הצביעו לה בבחירות עם פרצוף תחת ביציע. היה ברור שרק מחפשת לעזוב וגם אוהדי בש מבינים את זה, אבל בכל זאת מתחננים למלכת המדבר. לפי איך שזה נשמע בראיון ברדיו, אפילו לראש עיר נמאס מהדרמה קווין הזאת.

אפשר להאשים אותם ? 

איתה הם היו קבוצת צמרת, לעיתים מתמודדים רציניים לתואר ואפילו הצליחו להביא 3 אליפויות, בלעדיה זה כמעט וודאי שהם יחזרו להיות קבוצת פלייאוף תחתון שמדי פעם יורדת ליגה ומדי פעם מצליחה להעפיל לפלייאוף עליון. 

ברור שהיא עשתה מהלך מסריח ופשוט נגמר לה הכסף/הרצון לשפוך עליהם כסף, אבל לקהל שם אין ברירה, זה או בעלים ממורמר ביציע שנותן כסף או לחזור להיות קבוצה חסרת משמעות. 

1 hour ago, פנחס שוף said:

חחח ראיתם את הבדואים דוחפים את הצלם של ערוץ הספורט?

"שיהיה לך נכות במצח" חחח

"לא הייתי נותן לך לך להיות עובד ניקיון אצלי, יש לי 78 עובדים וכולם יותר טובים ממך"

פרייסלס

1 hour ago, פנחס שוף said:

חחח ראיתם את הבדואים דוחפים את הצלם של ערוץ הספורט?

"שיהיה לך נכות במצח" חחח

כן חחחח, איזה אלמושים.

כנראה אלה היו אלידור ואליניב ביטון

השחקנים בבאר שבע יצאו לחלת

הדרמה נמשכת בבירת הנגב: הפגישה הלילית עם אלונה ברקת עדיין לא גרמה לבעלים לשנות את דעתה, יצחק יונגר הודיע כי החליט להוציא את כל שחקני המועדון לחופשה ללא תשלום

לאחר שהפגישה הלילית עם אלונה ברקת לא הולידה את חזרתה של בעלי הפועל באר שבע למועדון, הודיע היום (רביעי) הנאמן יצחק יונגר לשחקנים כי החליט להוציא אותם לחל"ת.

https://sports.walla.co.il/item/3349931

כל הסיטואציה הזאת מזכירה לי מצב שאתה משחק מנג'ר ואתה מפסיד ופתאום בא לך להתפוצץ על כמה שחקנים ואתה קונס אותם ב2 משכורות? אז פה זה קצת יותר רציני מזה

20 דקות לפני, erantheking21 said:

כל הסיטואציה הזאת מזכירה לי מצב שאתה משחק מנג'ר ואתה מפסיד ופתאום בא לך להתפוצץ על כמה שחקנים ואתה קונס אותם ב2 משכורות? אז פה זה קצת יותר רציני מזה

ואז הם מתלוננים ועושים נגדך מרד

אחלה אלונה וזה לא בציניות, אלא באובייקטיביות. היתה 13 שנה(הכי ותיקה אחרי שחר) שפכה מאות מיליונים, די. נגמר לה. כל מה שהיא צריכה לקבל מהקהל הכפוי טובה הזה עכשיו זה רק כבוד, אהבה והכרת תודה. היא הגשימה להם חלומות שהם אפילו לא חלמו. די, נגמר. 

8 דקות לפני, החתול הצהוב said:

"לא יכולתי להתעלם מהקריאה של אלפי האוהדים שפנו אליי בכל מדיה אפשרית. לא יכולתי לעזוב אותם"

א. ברקת, בעוד שלושה ימים

אני חושד שיש כאן בעיה אמיתית של כסף.