Jump to content

שחקני מכבי התבקשו לקצץ 40% מהשכר לשלושת החודשים הקרובים.

Spring

Recommended Posts

גם באיטליה מקבלים שכר לפי חודש או שבועיים לא יודע בדיוק איך הם מקבלים

הם לא ויתרו על כל השכר שלהם, הם ויתרו על יתרת השכר יש הבדל עצום באמירה.

ופה לא ביקשו לוותר אלא לקצץ .

On 26.3.2020 at 13:09, פנחס שוף said:

אני כבר איך הדיון הזה מתפתח ל-10 עמודים בגלל ציטוטים מהראש של צנציפר

תוצאת תמונה עבור אניימה ווסטהאם

אולי הציטוט מאותו מקור שנתן לפרימו את הידיעה על זימונו של קרלוס גארסיה לנבחרת.B)

מה שעשו השחקנים האלה זה בכלל לא מובן מאליו. להסכים לקיצוץ של חצי מהשכר שלך... לא בטוח שכל אחד פה היה מסכים לזה כשהוא תחת חוזה. ברור לי שחלקם הרגישו גם ששווה להם לוותר או שאין להם כל כך ברירה, אבל הצורה והדרך שזה התנהל מראה כמה החיבור שלהם לערכים של המועדון חזק, אם זה בהסכמה לקיצוץ ואם זה בתרומה לקהילה שהם נותנים עוד מלפני הקורונה. חשוב שאנחנו לא נשכח להם את זה, אחרי שנעבור את הכל בשלום בעזרת השם, יהיה להם חלק גדול בזה.

בכלל כל השחקנים בכל הקבוצות צריכים לשמור על בעלי הקבוצות ולהתחשב בהם לפעמים.

נכון, חלק מהבעלים הזויים, אבל הם שמים המון כסף פה.

לא יקרה כלום אם השחקנים ירוויחו חודשים שלושה פחות ממה שרגילים.

בלי אותם בעלים השחקנים האלה היו מרוויחים גרושים.

תארו לכם איך היה נראה הכדורגל שלנו בלי בעלים ששופכים פה מיליונים בכל שנה.

9 hours ago, סלבה said:

מה שבעיקר מעצבן אותי זה שמיכה עושה רווח לפני סימני פיסוק. שמישהו יעשה לו הגהה אם הוא מתעקש לא ללמוד.

אין סיכוי שהוא לא עושה את זה בכוונה, המקלדת היום מתקנת לך את זה אוטומטית

באמת כל הכבוד לשחקנים. אני מאוד מבסוט עליהם והיינו צריכים את ההודעה הרשמית הזו גם בשביל שקט במועדון. בזמן ששחקני מכבי מקצצים 50% מהשכר שלהם, הם יכולים להמשיך לחיות. אני מרחם על שחקנים במועדונים כמו הפועל חיפה שמרוויחים עשרת אלפים ש"ח בחודש ונאלצים לקצץ 20 אחוז, או כאלה שמרוויחים 20 ונאלצים לקצץ 50%.

התודה כאן היא בעיקר לגולדהאר.

3 hours ago, Spring said:

באמת כל הכבוד לשחקנים. אני מאוד מבסוט עליהם והיינו צריכים את ההודעה הרשמית הזו גם בשביל שקט במועדון. בזמן ששחקני מכבי מקצצים 50% מהשכר שלהם, הם יכולים להמשיך לחיות. אני מרחם על שחקנים במועדונים כמו הפועל חיפה שמרוויחים עשרת אלפים ש"ח בחודש ונאלצים לקצץ 20 אחוז, או כאלה שמרוויחים 20 ונאלצים לקצץ 50%.

התודה כאן היא בעיקר לגולדהאר.

בוא אחי... אני שכיר ועצמאי במקביל ואני קיצצתי קרוב ל-100 אחוז ויש עוד מאות אלפים כמוני שגם זרקו לפח עכשיו הון קטן שהשקיעו בעסק שקרס

הכדורגלנים צריכים לראות עצמם ברי מזל

תקשורת הספורט בישראל be like:

"שחקני מכבי האמיתית והיחידה חיפה, הסכימו לותר על 30 אחוז משכרם תוך מפגן אלטרואיסטיות מרשים ולא אופייני לכדורגלני הארץ, תוך התחשבות במצב הכלכלי הקשה אליו נקלע הנשיא הנערץ בצל משבר הקורונה ותחושת אחריות חברתית מוגברת".

"שחקני מכבי מ' ת"א היהירים,השחצנים והאטומים ממשיכים להתעקש לקבל 70 אחוז משכרם תוך זלזול מוחלט בחברה והתעלמות מהמצב הקשה אליו נקלענו. בושה, 2 משחקי רדיוס, סגירת שער 11 לסיבוב שלם , 50 אלף קנס לגולדהאר, צהוב לגלזר".

43 דקות לפני, ravid said:

בוא אחי... אני שכיר ועצמאי במקביל ואני קיצצתי קרוב ל-100 אחוז ויש עוד מאות אלפים כמוני שגם זרקו לפח עכשיו הון קטן שהשקיעו בעסק שקרס

הכדורגלנים צריכים לראות עצמם ברי מזל

מסכים איתך ב1000%! ובלי להוריד לרגע ממה שעובר עליך ועל עוד המוני אנשים, הנושא הוא על שחקני כדורגל ולא עליך או עליי. במכבי החוזה הנמוך ביותר לשחקן בוגרים הוא 140 אלף דולר לפי מה שאני יודע, לכן גם כשהשחקן שמרוויח הכי הרבה יקצץ בחצי הוא עדיין יוכל להמשיך את חייו כרגיל, וזה בזכות גודלהאר, לעומת בעלי קבוצות אחרות שלא מאפשרים זאת לשחקנים שלהם.

6 דקות לפני, Spring said:

מסכים איתך ב1000%! ובלי להוריד לרגע ממה שעובר עליך ועל עוד המוני אנשים, הנושא הוא על שחקני כדורגל ולא עליך או עליי. במכבי החוזה הנמוך ביותר לשחקן בוגרים הוא 140 אלף דולר לפי מה שאני יודע, לכן גם כשהשחקן שמרוויח הכי הרבה יקצץ בחצי הוא עדיין יוכל להמשיך את חייו כרגיל, וזה בזכות גודלהאר, לעומת בעלי קבוצות אחרות שלא מאפשרים זאת לשחקנים שלהם.

לא מצליח להבין את הנקודה שלך. שחקני מכבי מרוויחים יותר מאחרים כי הם יותר טובים בכדורגל מאחרים, לא כי גולדהאר מפרגן להם.

צנציפח בשלו:

שחקני מכבי ת"א: "מבואסים, הקיצוץ מוגזם וגומר אותנו"

סוער אצל האלופה לאחר שהבעלים מיץ' גולדהאר החליט לקצץ כמחצית משכר הנטו של השחקנים: "לא ציפינו לזה. תראו מה קרה עם מכבי חיפה, יעקב שחר קיצץ 30 אחוז בלבד לשחקנים שלו. מה ההבדל בינם לבינינו?"

קבוצת הווטסאפ של שחקני מכבי תל אביב געשה אתמול (שבת), לאחר ששחקני האלופה החלו לדון בהחלטה של הבעלים מיץ' גולדהאר לקצץ כמחצית משכר הנטו שלהם עד לסיום העונה, כפי שנחשף לראשונה ב-ynet.

"תראו מה קרה עם מכבי חיפה, יעקב שחר קיצץ 30 אחוז בלבד לשחקנים שלו. מה ההבדל בינם לבינינו?", הייתה אחת ההודעות שנשלחו בקבוצת הווטסאפ. בהודעה אחרת אחד השחקנים כתב: "כולם מבואסים. הבנו שאנחנו צריכים מן הסתם לקצץ, רואים מה קורה בכדורגל, רואים מה קורה בארץ, אבל ציפינו שרגע לפני פסח יתחשבו בנו ולא יקבלו החלטה בלי שום אפשרות למיקוח".

אחד השחקנים הבכירים הסביר: "עזוב את המסרים שהושתלו בתקשורת, בתכל'ס הכריחו אותנו לקבל את הקיצוץ הזה. אמרו לנו על ידי הנציגים שלנו שאם לא נקבל את ההחלטה הזו, לא נישאר במכבי, היו אפילו דיבורים על חל"ת או על עזיבה למי שלא יסכים, אז איזו ברירה הייתה לנו?".

בעקבות הקיצוץ במכבי חיפה, של 31 אחוז, סימנו שחקני מכבי ת"א בשיחות ביניהם את הרף הזה כמקסימלי, כשהם אפילו העבירו את ההצעה שלהם, קיצוץ של 20 אחוז שיכול לגדול לכל היותר עד 30 אחוז או לחלופין קיצוץ של מחצית מהשכר שיהווה מעין הלוואה למועדון, ולאחר מכן הסכום אמור לשוב אליהם ברגע שהמצב הכלכלי יתאזן.

לא מבין את האינטרס והסיבה לשקר ולכתוב דברים פשוט לא נכונים (מאמין למיכה ולא לצנצי כמובן). כי הוא שונא אותנו? כי זה מה שמבקשים ממנו המנהלים? זה מה שמביא רייטינג? הוא מתכנן להרוס את מכבי?

כאילו מה האינטרס?? הרי מכבי שמים עליו זין וזה לא משפיע על השחקנים או המועדון אפילו טיפה והקהל (השפוי) לא קונה את החרא שלו. אז למה?!

כי יש פה לכלוך ויש פה אינטרס שתיכנס לכתבה

שכתבה מלאה בדברים טובים=כתבה בלי רייטינג

שרשום סוער במכבי יש הרבה כותבים ורעש ואוהדים כועסים על הקבוצה..