Jump to content

שחקני מכבי התבקשו לקצץ 40% מהשכר לשלושת החודשים הקרובים.

Spring

Recommended Posts

2 hours ago, YNWA said:

צנציפר בעולם דמיוני משל עצמו

השחקן היחיד שמפחיד אותי שיעשה בעיות/ימריד זה גולסה (בעקבות מה שהיה בחיפה)

בהנחה והוא התבגר מאז וגם הוא לא יעשה בעיות, לא צופה שום שחקן שיעשה בעיות.

מיותר לציין , בהנחה ושחקנים קוראים פה:

מי שיעשה בעיות יהיה שרוף בקהל, הקהל מאוחד מאחורי הבעלים ברמות ה שמעון מזרחי.

חבל שתהיו הבוזגלו הבא

שבת שלום

הדבר הכי מפתיע בפוסט הזה זה שמחר יום שישי.

הם יקצצו כי אין להם ברירה כל כך.

אין יציאה לאירופה, וכל הקבוצות פה יקצצו. את המשכורת הנוכחית שלהם אף אחד לא הולך לשלם.

לציטוטים של צנציפח אבל אני לא מאמין.

לדעתכם תהיה ירידה במחירי ובשכר שחקנים חתווך ארוך? אי שחודש-חודשיים אחרי חזרה לשיגהץרה כולם ישכחו הכל ויחזרו לדבר בסכומים אסטרונומיים

13 דקות לפני, snufkin said:

לדעתכם תהיה ירידה במחירי ובשכר שחקנים חתווך ארוך? אי שחודש-חודשיים אחרי חזרה לשיגהץרה כולם ישכחו הכל ויחזרו לדבר בסכומים אסטרונומיים

בליגה שלנו רק גולדהאר ושחר מספיק חזקים בשביל לתת סכומים שבמכבי גם ככה צימצמו יחסית אליה. אלונה כבר לא תשפוך סכומים כמו בשנים האחרונות אם בכלל לא תברח משם גם חוגגי נראה לי שמת ללכת משם.

טוכמן הביא ציטוטים של שחקנים: "אנחנו מנהלים את הכל מול ההנהלה ברוח טובה ובנכונות גדולה לסכם את הקיצוץ ברוח חיובית", אמר הבוקר שחקן במכבי תל אביב. שחקן אחר הוסיף: "בתקופה כזו אני עוד יותר גאה להיות חלק ממכבי תל אביב. אנחנו רואים מה קורה בחוץ ואיזה בלגן יש בקבוצות אחרות ששולחות שחקנים ללשכת התעסוקה. נמצא את הדרך לסגור עם הבעלים את מתווה הקיצוץ על הצד הטוב ביותר וכמו תמיד אנחנו רוצים לעשות את זה בשקט".

מעניין מה צנציפח חושב.

מה שהיה הוא לא מה שיהיה ברמת הסכומים. הכלכלה העולמית קיבלה ותקבל מכה חזקה. מה שכן, שחקנים ללא חוזה בעונה הבאה, יכולים לקשור את גודל הקיצוץ בשאלת החוזה הבא.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5702745,00.html

בניגוד לבלגן והוויכוחים עם ההנהלה בקבוצות אחרות, הירוקים סיכמו את התנאים ללא בעיות, כשבנוסף 2 אחוז מהסכום הכולל ייתרם לנצרכים לקראת חג הפסח. יעקב שחר: "מודה לכולם על ההבנה וגאה על הדרך"

במכבי תל אביב התאגדו כדי להילחם בקיצוצי השכר, בהפועל תל אביב נלחמים עם ההנהלה, בהפועל באר שבע הבלגן חוגג - ובמקביל במכבי חיפה הכל עבר חלק

איזה  מזל שגם בימים קשים כאלו יש דברים שלא משתנים. אגב, עוד חצי אחוז הולך לבית כנסת של חן עזרא.

5 hours ago, bister said:

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5702745,00.html

איזה  מזל שגם בימים קשים כאלו יש דברים שלא משתנים. אגב, עוד חצי אחוז הולך לבית כנסת של חן עזרא.

מדהים איך הם יכולים לשקר בלי בושה

ואגב מבלי לציין שגם שחקני מכבי תרמו לנזקקים לפסח וציוד רפואי לבתי חולים יחד עם הפרוייקט של אחים לסמל

use frame GIF

14 hours ago, snufkin said:

12 hours ago, DoW said:

מדהים איך הם יכולים לשקר בלי בושה

ואגב מבלי לציין שגם שחקני מכבי תרמו לנזקקים לפסח וציוד רפואי לבתי חולים יחד עם הפרוייקט של אחים לסמל

וואן כתבו רק על זה. 

• מנהלים ראשיים

אז פשוט תתעלמו ממנו בכלל, פשוט תחכו לפרסום של מכבי ונראה מה יהיה. מה שבטוח שאם שחקנים לא יסכימו לקיצוץ (ולא משנה מי הם) הם פשוט ישרפו פה בענק.

רק זבל של בן אדם לא יסכים היום לקיצוץ, במיוחד שזה על חודשים שהם לא משחקים וכמעט רוב האנשים בארץ בלי עבודה בכלל.

השחקנים שלנו לא עיוורים, אני מאמין שהכל יסגר בצורה בכי טובה.

7 דקות לפני, amilov said:

אז פשוט תתעלמו ממנו בכלל, פשוט תחכו לפרסום של מכבי ונראה מה יהיה. מה שבטוח שאם שחקנים לא יסכימו לקיצוץ (ולא משנה מי הם) הם פשוט ישרפו פה בענק.

רק זבל של בן אדם לא יסכים היום לקיצוץ, במיוחד שזה על חודשים שהם לא משחקים וכמעט רוב האנשים בארץ בלי עבודה בכלל.

השחקנים שלנו לא עיוורים, אני מאמין שהכל יסגר בצורה בכי טובה.

קשה לי להאמין שקיים בן אדם שלא יסכים לקיצוץ, יש רק 2 קבוצות שיש להם שחקנים שעושים בלאגן ובגלל זה הבעלים שלהם יעשו אקזיט בהזדמנות הראשונה שתהיה להם.

מה שכן זה מציק כי אנשים שקוראים חושבים שיש שחקנים מניאק אצלנו שלא מוכנים לקצץ ואוכלים את הלוקשים האלה שלו.

מקווה שבקרוב תצא הודעה שכולם חתמו כולל גולסה

יום טוב

לוציפר זה הבנזונה הכי גדול שמסתובב בתקשורת הספורט בארץ (למרות התחרות הקשה)

חוץ מלנסות לעשות אש במכבי אין לו שום מטרה בחיים העלובים שלו

35 דקות לפני, מכביסט לעד said:

באירופה יש מקומות שהחליטו לוותר על השכר עד סוף העונה. אין סיבה שדווקא השחקן הישראלי יהיה הכי מפונק (לא מדבר על קבוצה ספציפית).

מה, יובנטוס? הם יכולים להרשות לעצמם.

הכדורגלן הישראלי שמרוויח יפה לא יודע לחסוך את הכסף שלו, לא פלא שהם מפחדים ומסרבים לקיצוץ גדול.

8 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

מה, יובנטוס? הם יכולים להרשות לעצמם.

הכדורגלן הישראלי שמרוויח יפה לא יודע לחסוך את הכסף שלו, לא פלא שהם מפחדים ומסרבים לקיצוץ גדול.

בגלל זה לא ביקשו מהם לוותר על כל השכר אלא רק לקצץ.