Jump to content

שחקני מכבי התבקשו לקצץ 40% מהשכר לשלושת החודשים הקרובים.

Spring

Recommended Posts

לפי אתרי הספורט.(נוסף בעריכה שמדובר על שלושת החודשים הקרובים)

לגיטימי ביותר, המועדון גם נתן אפשרות לשחקנים להגיש הצעה נגדית עד תחילת השבוע הבא.

כולי תקווה שהשחקנים יבואו לקראת המועדון ולא ניתקל בשחקן שיסרב מה שיגרור התרת חוזה.

הלוואי שנעבור את זה בשלום עם הסגל הקיים.

למיטב הבנתי כרגע מדובר על קיצוץ ל 3 החודשים הקרובים בלבד ולא לכל אורך החוזה. 

מצפה מהשחקנים שירתמו לטובת המועדון ויקבלו את ההצעה בתקווה שנחזור לנורמליות כמה שיותר מהר.

לגיטימי ביותר. אין אחד שלא מפסיד מהחרא הזה ואין סיבה שהם לא יבואו לקראת המועדון.

חוץ מזה, גם עם הקיצוץ הם ירוויחו הכי הרבה בליגה.

13 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

למיטב הבנתי כרגע מדובר על קיצוץ ל 3 החודשים הקרובים בלבד ולא לכל אורך החוזה. 

מצפה מהשחקנים שירתמו לטובת המועדון ויקבלו את ההצעה בתקווה שנחזור לנורמליות כמה שיותר מהר.

כמובן, לא ציינתי את זה, טעות שלי.

והנה צנציפח כבר דיבר עם כל הקבוצה

"אין סיכוי שנסכים לקיצוץ כזה", אמרו שחקנים בכירים במכבי. "דיברנו בינינו ואנחנו נהיה מוכנים לקצץ לכל היותר עשרים אחוז וגם זה משמעותי. יש לנו משכנתאות, התחייבויות".

בחלק מהמקרים מדובר בחוזים שמבוססים על הישגיות, כלומר על השגת נקודות, ולכן שחקנים במכבי מבהירים: "אנחנו גם כך לא מקבלים הרבה זמן כספים על השגת נקודות כי אין משחקי ליגה, אז עכשיו עוד רוצים לקצץ? מדברים כרגע עם הקפטן שרן ייני מה יהיה גובה הפיצוי ואיך זה יעבוד, אבל בכל מקרה אנחנו לא נקבל קיצוצים גבוהים, לא נחתום על זה".

שחקן נוסף במכבי הבהיר: "גם אם שחקנים יצטרכו שלא להגיע לאימונים או לא ימשיכו בעונה הבאה ויש כמה שמסיימים חוזים לא נסכים להורדה של יותר מעשרים עד שלושים אחוז. תיאמנו בינינו הכל, אנחנו מאורגנים".

מי שלא מסכים להוציא לחלת ושילך לביטוח לאומי כמו כל עם ישראל

לא כועס על שחקנים בגלל רעל של צנציפר, אבל עצם המחשבה שזה עלול לעבור בראש של אחד השחקנים אפילו לשנייה, יכולה להרתיח

קודם כל אני בטוח שצנציפר ממציא.

אבל בלי קשר למכבי ספציפית , משגע אותי שבכל מקצוע בעולם עכשיו מפטרים ומצמצמים ורק בכדורגל שזה כנראה המקצוע עם השכר הכי לא הגיוני בעולם זה יענו מוזר שמבקשים לקצץ.

על מה בדיוק צריך לשלם להם ? הם יושבים בבית ולא עושים כלום. 

נגיד נתנו להם תוכניות אימונים אישיות וכל זה, שישלמו להם על זה ולא מעבר.

ויותר מזה, רובם יודעים שברגע שחוזרים לשגרה יש להם עבודה שמכניסה הרבה מעבר לממוצע במשק, מה שהרבה לא יודעים. 

בטוח שגולדהאר יהיה הכי הוגן וגם השחקנים צריכים להבין את המצב ושעדיף להם להישאר במכבי כי השאר יקבלו במבה ונייר טואלט.

אני מקווה שהמגיפה הזו תגרום גם לירידת מחירים של שחקנים ולירידת משכורות שהם רק עולות כל שנה.

כל המועדונים נפגעו מזה כלכלית ויקח זמן לחזור למה שהם היו פעם.

חחח צנציפח,

ידוע שהוא שקרן וממציא צטוטים.

מה אתם בכלל מביאים לפה כתבות או ידיעות שלו??

לגבי הקיצוץ, זה מתבקש וגם השחקנים מבינים את זה.

לא יקרה שום דבר אם שלושה חודשים ירוויחו פחות.

גולדהאר עד היום היה פייר איתם מעל המצופה.

לא מאמין לצנציפר. שחקני מכבי לא מנותקים. 

במיוחד עכשיו עם מה שאלונה ברקת דאגה שגידי ליפקין יפרסם. מה האלטרנטיבה שלהם? ריאל מדריד?

יהיה בסדר. צנציפר אבל...אולי הגיע הזמן שהקורונה תעשה לו סוף. 

מכבי מתנהלים כמו מועדון מקצועי, אני בטוח שהעניינים האלו יסגרו בתוך המועדון.

תקנו אותי אם אני טועה, אבל אנחנו היחידים שמבקשים קיצוץ לחודשים הקרובים בלבד, כלומר, לא מבקשים כבר קיצוץ רוחבי גם לשנים הבאות ומנצלים את הסיטואציה להוריד תקציב (מה שראיתי את ב״ש, בית״ר ,הפועל וקבוצות רבות נוספות מהעולם עושות)  שחקנים צריכים להעריך את זה, זה אולי קיצוץ משמעותי בשכר (40%) אבל רק לתקופה קצרה מאוד, שאם להיות כנים גם כנראה יש להם ירידה משמעותית בהוצאות בתקופה הזאת, אז מניח שזה מתקזז במידה מסוימת.

לא מזלזל בכלל בשחקנים, כל אדם שמקצצים לו פתאום 40 אחוז מהשכר אוכל כאפה של החיים, אני בטוח שיש להם משכנתאות הרי יש להם סטנדרט גבוה של חיים וזה לא שהם יכולים למכור את הדירה עכשיו ולהצטמצם בשביל כמה חודשים ועוד הוצאות שהם בנו על השכר שלהם לשלם את זה,  
אבל כואב לי יותר על העובדים הזוטרים, האפסנאים, הקב"ט, השומרים, המוכרים בחנויות, המאמנים של הנערים, אלה אנשים שבלאו הכי לא מרוויחים הרבה בכלל ונשארו בלי כלום.משכנתא אומרים שאפשר לדחות בכמה חודשים אבל מישהו יוכל לדחות להם את השכר דירה לאלו שלא הגיעו לדירה?
יודע בוודאות ממקור ראשון שעובדי חנויות הוצאו לחל"ת עם סגירת הקניונים ב15 אבל רק שבוע אחר כך הפיקו להם מכתב ז"א שהם לא יקבלו שקל עבור השבוע הזה שהתבזבז סתם מסיבה לא ברורה, 
נוסף על כך שהם מלכתחילה מרוויחים אולי שקל מעל לשכר מינימום ובגלל שיש תחלופה גדולה בספק אם בכלל הם זכאים לדמי אבטלה ולמעשה נשארים עכשיו עם שכר דירה, הוצאות מחיה, מזון וכו' להם ולמשפחה בלי שום מקור הכנסה ואם בכלל זכאים לדמי אבטלה אז זה סכום כל כך נמוך שלא יעזור בכלו ולא כולם זכאים. אז כואב לי יותר עליהם מאשר על מישהו שמרוויח מליון ומקצצים לו 400 אלף מתוך זה שכמובן אני שוב לא מזלזל בזה בכלל, יש גם להם הוצאות והן גדולות יותר בהתאמה לאורח החיים, אבל קורת גג ואוכל יהיו להם.

מכל מעסיק אחר או כל מועדון כדורגל אחר לא הייתי מצפה לכלום כי גם הם בעצמם בקשיים גדולים, אבל ממכבי עם כל הקרנות שלה והתרומה המבורכת, לא ציפיתי שהיא תפקיר את העובדים הזוטרים שלה, לא אומר שצריך לתת משכורת בלי להעסיק את העובד בפועל, אבל שיפעילו קשרים וינסו אולי למצוא עבודה חיונית לעובדים האלו, שיזרקו להם איזה גיפט קארד לסופר או לא יודע מה אפשר להציג את זה בתור "מתנה לפסח" אם לא רוצים לפגוע בכבודם, 
אי אפשר אח"כ להתפאר בקרנות ותרומות אבל את העובדים שלך עצמך להשאיר ככה. פייר זה מאכזב, חשבתי שמקום כמו מכבי יתן מעטפת לעובדים שלו במצב כזה.

25 דקות לפני, YoC said:

לא מזלזל בכלל בשחקנים, כל אדם שמקצצים לו פתאום 40 אחוז מהשכר אוכל כאפה של החיים, אני בטוח שיש להם משכנתאות הרי יש להם סטנדרט גבוה של חיים וזה לא שהם יכולים למכור את הדירה עכשיו ולהצטמצם בשביל כמה חודשים ועוד הוצאות שהם בנו על השכר שלהם לשלם את זה,  
אבל כואב לי יותר על העובדים הזוטרים, האפסנאים, הקב"ט, השומרים, המוכרים בחנויות, המאמנים של הנערים, אלה אנשים שבלאו הכי לא מרוויחים הרבה בכלל ונשארו בלי כלום.משכנתא אומרים שאפשר לדחות בכמה חודשים אבל מישהו יוכל לדחות להם את השכר דירה לאלו שלא הגיעו לדירה?
יודע בוודאות ממקור ראשון שעובדי חנויות הוצאו לחל"ת עם סגירת הקניונים ב15 אבל רק שבוע אחר כך הפיקו להם מכתב ז"א שהם לא יקבלו שקל עבור השבוע הזה שהתבזבז סתם מסיבה לא ברורה, 
נוסף על כך שהם מלכתחילה מרוויחים אולי שקל מעל לשכר מינימום ובגלל שיש תחלופה גדולה בספק אם בכלל הם זכאים לדמי אבטלה ולמעשה נשארים עכשיו עם שכר דירה, הוצאות מחיה, מזון וכו' להם ולמשפחה בלי שום מקור הכנסה ואם בכלל זכאים לדמי אבטלה אז זה סכום כל כך נמוך שלא יעזור בכלו ולא כולם זכאים. אז כואב לי יותר עליהם מאשר על מישהו שמרוויח מליון ומקצצים לו 400 אלף מתוך זה שכמובן אני שוב לא מזלזל בזה בכלל, יש גם להם הוצאות והן גדולות יותר בהתאמה לאורח החיים, אבל קורת גג ואוכל יהיו להם.

מכל מעסיק אחר או כל מועדון כדורגל אחר לא הייתי מצפה לכלום כי גם הם בעצמם בקשיים גדולים, אבל ממכבי עם כל הקרנות שלה והתרומה המבורכת, לא ציפיתי שהיא תפקיר את העובדים הזוטרים שלה, לא אומר שצריך לתת משכורת בלי להעסיק את העובד בפועל, אבל שיפעילו קשרים וינסו אולי למצוא עבודה חיונית לעובדים האלו, שיזרקו להם איזה גיפט קארד לסופר או לא יודע מה אפשר להציג את זה בתור "מתנה לפסח" אם לא רוצים לפגוע בכבודם, 
אי אפשר אח"כ להתפאר בקרנות ותרומות אבל את העובדים שלך עצמך להשאיר ככה. פייר זה מאכזב, חשבתי שמקום כמו מכבי יתן מעטפת לעובדים שלו במצב כזה.

זה המצב. מלא אנשים בעולם מפסידים המון כסף מהחרא הזה. אין מה לעשות.

גם גולדהאר בן אדם וגם הוא מפסיד המון ואם רוצים שהקבוצה שלנו תחזור להיות כמו שהיא הייתה הצעדים האלה נכונים. 

אם הציטוט של צנציפח נכון השחקנים צריכים להתבייש בעצמם לכל המדינה יש משכנתאות ואנשים עוד שנייה פושטים רגל או נזרקים לרחוב הרי זה ידוע שבישראל 70 אחוז אם לא יותר חיים מהיד לפה.

הקיצוץ עוד רק לשלושה חודשים לא כמו שאר הקבוצות שם גם צריכים לקצץ גם כנראה לשנה הבאה, לא מבין את הטענות של השחקנים, רובם מרוויחים יותר ממיליון שקל לעונה קצת חוצפה לדעתי מצידם.

מאמין שזה יסגר שהקיצוץ יהיה 30 אחוז לשלושה חודשים וכל הצדדים יצאו מרוצים.

צנציפר בעולם דמיוני משל עצמו

השחקן היחיד שמפחיד אותי שיעשה בעיות/ימריד זה גולסה (בעקבות מה שהיה בחיפה)

בהנחה והוא התבגר מאז וגם הוא לא יעשה בעיות, לא צופה שום שחקן שיעשה בעיות.

מיותר לציין , בהנחה ושחקנים קוראים פה:

מי שיעשה בעיות יהיה שרוף בקהל, הקהל מאוחד מאחורי הבעלים ברמות ה שמעון מזרחי.

חבל שתהיו הבוזגלו הבא

שבת שלום

תחכו עם הרעל, זה באמת רק צנציפח. הוא טען בזמנו גם שדן גלזר רשע מרושע ועושה כל מה שהוא יכול כדי לא להגיע למכבי חזרה, -צת שונה ממה שקרה בפועל.

36 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

יש כמה שחקנים שמסיימים חוזה ואני בספק שהם יקבלו חדש, כמו שכטר, גולסה... אם כן, עכשיו החוזים יהיו נמוכים מאוד ביחס לזה שהם רגילים.

רובם(שכטר, ריקן, גולסה, שרן) יקבלו חוזה, כנראה נמוך יותר ממה שהורגלו. לא ישלמו להם יותר בחוץ. מכבי עדיין תעמיד סגל של 24 בעונה הבאה.