Jump to content

איך מעודדים את הזרים היקרים שלנו?

הנדון

Recommended Posts

איך מעודדים אותם בתקופה זאת, מי בארץ, מי בבידוד כל המשפחה איתם? 

נ.ב 

זה לא נושא מקצועי נטו לתמוך בזרים שלנו. 

אני חושב שכולם נשארו בארץ. 

לפחות אם הם חכמים הם ישארו פה. אירופה בMELTDOWN

הייתי עושה קליפ תמיכה לניקוליץ', השחקן הכי חסר מזל בהיסטוריה של מכבי (אחרי יניב עזרן). שנה הוא פצוע, עד שהוא מראה סימנים של חזרה (כך אומרים) מתפרצת מגפה עולמית שמשביתה את כל העולם חחחחחח המגפה הרצינית הראשונה מזה 100 שנה חחחח שמע אני צוחק תוך כדי שאני רושם את המילים האלה חחחח 

8 hours ago, Krishi said:

אני חושב שכולם נשארו בארץ. 

לפחות אם הם חכמים הם ישארו פה. אירופה בMELTDOWN

הייתי עושה קליפ תמיכה לניקוליץ', השחקן הכי חסר מזל בהיסטוריה של מכבי (אחרי יניב עזרן). שנה הוא פצוע, עד שהוא מראה סימנים של חזרה (כך אומרים) מתפרצת מגפה עולמית שמשביתה את כל העולם חחחחחח המגפה הרצינית הראשונה מזה 100 שנה חחחח שמע אני צוחק תוך כדי שאני רושם את המילים האלה חחחח 

עם המנחוס שלו חוזרת הליגה ויש מלחמה.

Just now, duduha said:

כמו ביטוח לאומי אתם, כל אחד אומר משהו אחר..

חחחח נראה לי שגם להם אין מושג.

ברגיל צריך 12 תלושי שכר מתוך תקופה של 18 החודשים האחרונים, לא צריך שכולם יהיו מאותו מעסיק\רצף\תקופה
בגלל הקורונה הורידו את זה ל6 חודשי עבודה מתוך 18 החודשים שעברו, שוב לא חייב שכולם יהיו מאותו מעסיק, לא צריך שהם יהיו רצופים, אתה יכול להביא תלוש אחד מלפני 17 חודשים לצורך העניין ועוד 2 תלושים לפני 12 חודשים ועוד 3 תלושים מהתקופה האחרונה, כל קומבינציה שהיא תופסת כל עוד זה 6 תלושים מתוך 18 החודשים האחרונים
אגב מספיק שעבדת יום אחד וקיבלת בגינו תלוש שכר לאותו חודש - זה תופס.
בוודאות פרוק בדוק נצור. 6 תלושים בתווך של 18 חודשים אחורה, לא משנה מאיזה מעסיק, לא צריך שיהיו רצופים. 

On 20.3.2020 at 07:21, פנחס שוף said:

שולחים להם תמונות של אשתו של סבוריט וראייקוביץ

אם זה לא עוזר, לפעמים אני רואה סרטוני "וידאר-קינן המיטב"

תביא לינק דחוף!!!!!

יאניוטיס: "אני שמח במכבי ת"א ואחזור אליה אחרי המשבר. אין משהו אחר שעולה לי לראש. הפציעה שעברתי השאירה אותי בחוץ לשלושה חודשים, אבל הקבוצה מצליחה בלעדיי. עמדת השוער דורשת סבלנות ויש לי אותה. עם סבלנות ועבודה קשה הכל יהיה בסדר".

:(

מצד שני סבוריט :wubyellow3:

אנריק סבוריט, המגן הספרדי המצטיין של מכבי תל אביב, משתעשע לא מעט ברשתות החברתיות בזמן משבר הקורונה, והיום (שני) גם העניק ראיון לאתר של "אס" בארצו.

סבוריט סיפר על הנעשה בישראל: "כאן ננקטו צעדי מנע כמו בספרד, אבל אתה יכול לצאת החוצה לריצה או להליכה לבד. אפשר לצאת לקנות רק דברים דחופים: תרופות או אוכל. אנשים לא מפחדים. כמובן צריך להיות בבית ככל האפשר, ואתה רואה אנשים עם מסכות וכפפות. גם אנחנו נוקטים באמצעי הזהירות הנדרשים".

כאשר נשאל האם הוא מרוצה בישראל, השיב סבוריט: "אשתי ואני מאושרים כאן. כשההצעה הגיעה, הדבר הראשון שחשבתי עליו זה שאני מגיע למדינה שנמצאת בעיצומו של קונפליקט. ביקשתי חוות דעת מאנשים ששיחקו בישראל, וכולם אמרו שאין בעיות והחיים טובים מאוד. הם צדקו. כשאתה כאן, אתה לא רואה בעיות. כולם מאושרים. יש לי קשר טוב עם ז'איר אמאדור ואנדרה ז'ראלדש. אני מדבר איתם בספרדית ועם האחרים באנגלית".

סבוריט גם הבטיח כי ימליץ על ליגת העל למי שיתייעץ איתו: "חבל שהליגה כאן לא זוכה להכרה. ממה שאני ראיתי, יש כאן קבוצות חזקות שיכולות בשקט להתחרות באירופה. יש עדיין בעיות ברמת הארגון ובעיקר בקבוצות מתחת ל-7-8 הבכירות. הקבוצות הישראליות היו במפעלים האירופים הרבה פעמים והוכיחו את עצמן".
על ג'ורדי קרויף אמר: "יש את העידן שלפני ג'ורדי והעידן שאחריו בכדורגל הישראלי ובמכבי תל אביב. הוא שינה דברים רבים, בעיקר מבחינת סגנון המשחק, וזה נשמר. כל מאמן שעבר במכבי תל אביב הותיר את חותמו, אבל הם המשיכו את הסגנון שלו, שתמיד צריך להחזיק בכדור ולתקוף".

על עתידו אמר: "יש לי חוזה לעונה נוספת במכבי תל אביב ואני מאוד שמח כאן. אנחנו מקווים לזכות שוב באליפות. דואגים לי, אני בטוח כאן ואנחנו מאושרים". מוואלה ספורט.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

יאניוטיס: "אני שמח במכבי ת"א ואחזור אליה אחרי המשבר. אין משהו אחר שעולה לי לראש. הפציעה שעברתי השאירה אותי בחוץ לשלושה חודשים, אבל הקבוצה מצליחה בלעדיי. עמדת השוער דורשת סבלנות ויש לי אותה. עם סבלנות ועבודה קשה הכל יהיה בסדר".

מה הבעיה עם מה שהוא אמר? כל הכבוד לו. לדעתי צריך לקבל הזדמנות.

27 דקות לפני, Krishi said:

מה הבעיה עם מה שהוא אמר? כל הכבוד לו. לדעתי צריך לקבל הזדמנות.

עדיף היה שיעזוב.

אני גם לפני הקורונה הייתי בעד לתת לו הזדמנות, אבל ככל הנראה נחזור לשחק רק בעונה הבאה ולהתחיל איתו שוב כבר בשלבים באירופה זה להתגרות בגורל.

2 hours ago, מכביסט לעד said:

אחלה גבר