Jump to content

שחקנים חופשיים לעונה הבאה - שאר הקבוצות

Recommended Posts

עידו שחר פיטנציאל אדיר. ועוד נחשב כזה משהיה במחלקת הנוער.

מצטרף לקארצב וכן גם לתומר אלטמן.

מכבי בשנים האחרונות מייצרת שחקני קישור נפלאים. חבל שפחות מצליחה בעמדות כמו בלמים, מגנים וחלוצים.

17 דקות לפני, וזה ברשת said:

עידו שחר פיטנציאל אדיר. ועוד נחשב כזה משהיה במחלקת הנוער.

מצטרף לקארצב וכן גם לתומר אלטמן.

מכבי בשנים האחרונות מייצרת שחקני קישור נפלאים. חבל שפחות מצליחה בעמדות כמו בלמים, מגנים וחלוצים.

מעל כולם ברקוביץ' שחתם היום על הארכת חוזה.

יגיע רחוק מכולם לדעתי.

2 hours ago, מכביסט לעד said:

אבל אחי אתה לא משאיר שחקן צעירים כאלה שזקוקים להרבה דקות ושווים הרכב בקבוצות בינוניות + בליגת העל בסגל כדי לקבל דקות בודדות במשחקי גביע ובגארבג' טיים. זה יעצור את ההתקדמות שלהם עם כל הכבוד לרמת האימונים הגבוהה.

אגב, איזה שחקני הגנה ברמה טובה ראית? גם חלוץ אמצע לצערי אין וזה תפקיד שאם היה לגמרי הייתי בעד לשלב.

לא מסכים שזה בהכרח יעצור את ההקדמות שלהם, עצם ההשתלבות במערך האימונים של בוגרי מכבי זה מקדם. משם אפשר לראות איך זה מתנהל. האם הוא מצליח להוכיח את עצמו לקבל יותר ויותר דקות או שכדאי שיחזור/יצא להשאלה.

לגבי שחקני הגנה יש לך את פאדי נג'אר, היה גם איזה מגן שמאלי צעיר שברח לי השם שלו.

לגבי חלוצים אפשר בהחלט לנסות את גררו, מופלח גם יכול לשחק חלוץ.

הנקודה היא שאפשר לנסות, אפשר לבדוק, לא חייבים להעביר את כולם שנים בהשאלות. יש מלא פוטנציאל שבסביבה הנכונה יכול לפרוח הרבה לפני.

15 דקות לפני, Krishi said:

לא מסכים שזה בהכרח יעצור את ההקדמות שלהם, עצם ההשתלבות במערך האימונים של בוגרי מכבי זה מקדם. משם אפשר לראות איך זה מתנהל. האם הוא מצליח להוכיח את עצמו לקבל יותר ויותר דקות או שכדאי שיחזור/יצא להשאלה.

לגבי שחקני הגנה יש לך את פאדי נג'אר, היה גם איזה מגן שמאלי צעיר שברח לי השם שלו.

לגבי חלוצים אפשר בהחלט לנסות את גררו, מופלח גם יכול לשחק חלוץ.

הנקודה היא שאפשר לנסות, אפשר לבדוק, לא חייבים להעביר את כולם שנים בהשאלות. יש מלא פוטנציאל שבסביבה הנכונה יכול לפרוח הרבה לפני.

זה כן יכול לעצור את ההתקדמות, כי שחקן צריך לשחק אורגינל ולהתרגל לרמות של ליגת העל.

פאדי נג'אר לדעתך עולה על אחד מהבלמים שלנו? הוא עדיין בלאומית.

גררו לדעתך עדיף על אופאדו או חלוץ זר אחר?

7 דקות לפני, המכבייה said:

הוא משחק בביתר תל אביב?

מי שחתם היום על חוזה בבוגרים זה ניב ברקוביץ' שנתון 2002 שמשחק בנוער.

בבית"ר תל אביב משחק אמיר ברקוביץ' שנתון 2000 שהגיע בקיץ האחרון מקבוצת נוער באנגליה (לא זוכר איזו)

37 דקות לפני, דקסטר said:

מי שחתם היום על חוזה בבוגרים זה ניב ברקוביץ' שנתון 2002 שמשחק בנוער.

בבית"ר תל אביב משחק אמיר ברקוביץ' שנתון 2000 שהגיע בקיץ האחרון מקבוצת נוער באנגליה (לא זוכר איזו)

טנקס.

42 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה כן יכול לעצור את ההתקדמות, כי שחקן צריך לשחק אורגינל ולהתרגל לרמות של ליגת העל.

פאדי נג'אר לדעתך עולה על אחד מהבלמים שלנו? הוא עדיין בלאומית.

גררו לדעתך עדיף על אופאדו או חלוץ זר אחר?

"לרמות של ליגת העל"? חחח תגיד לי, כשרשמת את המשפט הזה לא צחקת קצת בעצמך? אבל את האמת חח

אף אחד לא בהכרח חייב "לעלות על" מישהו. צריך שיהיה את היכולת והפוטנציאל שיתפתח תוך כדי. אם רואים שלא מקבל דקות או שלא מצליח להתקדם יותר מדי אז אפשר לדבר על להחזיר/להוציא להשאלה. אני כמובן לא מתכוון לכל שחקן נוער אלא רק לנבחרים ביניהם שהצוות המקצועי יחשוב שאפשר לנסות איתם את התהליך הזה. אבל זה תהליך שאפשר וצריך לנסות, ולא ישר כל אחד לשלוח בהכרח לשנים של השאלות.

32 דקות לפני, Krishi said:

"לרמות של ליגת העל"? חחח תגיד לי, כשרשמת את המשפט הזה לא צחקת קצת בעצמך? אבל את האמת חח

אף אחד לא בהכרח חייב "לעלות על" מישהו. צריך שיהיה את היכולת והפוטנציאל שיתפתח תוך כדי. אם רואים שלא מקבל דקות או שלא מצליח להתקדם יותר מדי אז אפשר לדבר על להחזיר/להוציא להשאלה. אני כמובן לא מתכוון לכל שחקן נוער אלא רק לנבחרים ביניהם שהצוות המקצועי יחשוב שאפשר לנסות איתם את התהליך הזה. אבל זה תהליך שאפשר וצריך לנסות, ולא ישר כל אחד לשלוח בהכרח לשנים של השאלות.

כן, לרמות של ליגת העל. מה לעשות שרוב השחקני נוער שלנו לא מתאימים לרמות האלה עדיין.

אף אחד לא חייב לעלות על מישהו? אז מה שתחזיק חמישה בלמים בסגל? ייני לדוגמה שהוא בלם שלישי/רביעי כמעט לא שיחק, אז תחשוב מה היה קורה לנאג'ר לדוגמה. או שתחזיק ארבעה שחקנים על עמדה אחת בקישור. 

אם היית אומר לי שיש שחקן שיכול לתרום משהו וגם לקבל לא מעט דקות הייתי אומר להשאיר אותו בכיף. זה משהו שאיביץ'/המאמן הבא יצטרכו לבדוק בתחילת האימונים בעונה הבאה.

אתם מדברים על ״רמה של ליגת העל״ כאילו שזו רמה ענקית, חצי מהקבוצות בליגה הסגל שלהם הוא ברמה של ליגה ארצית אם עדיין יש דבר כזה בכלל

6 hours ago, מכביסט לעד said:

כן, לרמות של ליגת העל. מה לעשות שרוב השחקני נוער שלנו לא מתאימים לרמות האלה עדיין.

אף אחד לא חייב לעלות על מישהו? אז מה שתחזיק חמישה בלמים בסגל? ייני לדוגמה שהוא בלם שלישי/רביעי כמעט לא שיחק, אז תחשוב מה היה קורה לנאג'ר לדוגמה. או שתחזיק ארבעה שחקנים על עמדה אחת בקישור. 

אם היית אומר לי שיש שחקן שיכול לתרום משהו וגם לקבל לא מעט דקות הייתי אומר להשאיר אותו בכיף. זה משהו שאיביץ'/המאמן הבא יצטרכו לבדוק בתחילת האימונים בעונה הבאה.

איזה רמת ליגת העל בחיאת נו חחח ראית משחקים לאחרונה של אותה "ליגת העל"? לא רמה ולא בטיח חחח

שחקני נוער/מושאלים שלנו, מסויימים, לא כולם, אבל עטופים בבועה הזאת של מכבי עם כל שאר השחקנים הבוגרים והמנוסים מסביב, בהחלט יכולים לפרוח אצלנו.

אני לא ציינתי ספציפית מי יבוא מתי ולמה, מה גם שסגלים זה עניין דינמי, שחקנים באים והולכים, נמכרים או משוחררים. 

אני בסך הכל אומר שכן צריך לתת את ההזדמנות. מי איך ולמה ניתן לצוות המקצועי לבחור אבל העיקר להתחיל לשתף. זה גם יתן יותר מוטיבציה לשחקנים צעירים יותר להמשיך לעבוד וקשה ולהשתפר כשהם רואים ששחקני נוער שלנו שבאמת עובדים קשה ומצליחים מגיעים לבוגרת.

כשמסכלים על ליגת העל זה לא רק מבחינת רמה מקצועית שאז אתם צודקים.

זו הליגה היחידה בארץ שחושבת כסף והמאמנים חושבים על שרידות ולכן יעדיפו הרבה פעמים שחקן בנוני ומנוסה (כשגם שנתיים שלוש בליגת העל/ לאומית נחשב)

מול שחקן מוכשר יותר אבל ללא ניסיון.

בטווח הארוך שזה לא החודשיים שלוש הקרובים ברור שעדיף לתת לשחקן צעיר

1 hour ago, הישראלי היפה said:

מביא אותו בלי לחשוב פעמיים..

שחקן בית, גדל אצלנו...

https://sports.walla.co.il/item/3367893

הוא מכוון ומיועד למקומות יותר גבוהים ממכבי

לפי הפרסומים במוקדמות ליגת האלופות והאירופית בעונה הבאה יהיה רק משחק אחד חוץ מבפלייאוף.

מצד אחד זה יכול לעזור לנו לעשות הפתעה מצד שני צריך לראות לפי מה נקבע אם זה בבית או בחוץ, כי אם זה לפי ניקוד זה לא טוב לנו.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לפי הפרסומים במוקדמות ליגת האלופות והאירופית בעונה הבאה יהיה רק משחק אחד חוץ מבפלייאוף.

מצד אחד זה יכול לעזור לנו לעשות הפתעה מצד שני צריך לראות לפי מה נקבע אם זה בבית או בחוץ, כי אם זה לפי ניקוד זה לא טוב לנו.

בכל מקרה שינו את השיטה. אפשר לפגוש עד הבתים קבוצות ממדינות שממקומות עד מקום 11. ישראל 27. זה אומר הולנד וכדומה. הסיכוי להגיע לבתים שואף כרגע לאפס. 

21 דקות לפני, אלמוג מלול said:

בכל מקרה שינו את השיטה. אפשר לפגוש עד הבתים קבוצות ממדינות שממקומות עד מקום 11. ישראל 27. זה אומר הולנד וכדומה. הסיכוי להגיע לבתים שואף כרגע לאפס. 

אפשר וצריך להגיע לבתים באירופית.

8 hours ago, הישראלי היפה said:

מביא אותו בלי לחשוב פעמיים..

שחקן בית, גדל אצלנו...

https://sports.walla.co.il/item/3367893

אני מביא את דיבאלה בלי לחשוב פעמיים