Jump to content

שחקנים חופשיים לעונה הבאה - שאר הקבוצות

Recommended Posts

2 hours ago, DoW said:

גם אלטמן וגם קארצב שחקנים טובים, אבל משחקים בעמדה הכי עמוסה שלנו כיום

גלזר, פרץ, גולסה, ריקן, מיכה, ברסקי

כשגם גויאגון עשוי להצטרף קבוע מהעונה הבאה.

אז אולי ברסקי יעזוב, אולי גלזר/פרץ/גולסה יעזבו, אבל נכון להיום אין להם מקום בסגל שלנו, עם כל הכישרון שלהם.

יש מצב שאני מוותר על ריקן וברסקי בשביל קארצב ואלטמן

Just now, hen34 said:

לא חושב שריקן יושב על השבלונה של אלטמן.

הוא לא יכול לתת את התרומה ההקפית והחברתית של ריקן כרגע.

חשוב מאוד להכנס למפעל אירופי ואז הסגל אמור להראות כך

גלזר/פרץ

גולסה/קארצב/ברסקי

מיכה/ריקן/פארפה

אלטמן להשאלה נוספת.

Just now, קובי השועל said:

לא חושב שריקן יושב על השבלונה של אלטמן.

הוא לא יכול לתת את התרומה ההקפית והחברתית של ריקן כרגע.

חשוב מאוד להכנס למפעל אירופי ואז הסגל אמור להראות כך

גלזר/פרץ

גולסה/קארצב/ברסקי

מיכה/ריקן/פארפה

אלטמן להשאלה נוספת.

אז שריקן יהיה עוזר המנהל של יואב

העולם שייך לצעירים חביבי

אלטמן שחקן טוב מאוד

גם בנוער הוא היה מהבולטים

5 דקות לפני, hen34 said:

אז שריקן יהיה עוזר המנהל של יואב

העולם שייך לצעירים חביבי

אלטמן שחקן טוב מאוד

גם בנוער הוא היה מהבולטים

מסכים איתך לגבי איכות המשחק שלו אבל העמדה הטבעית שלו היא הקשר 50/50 , העמדה הזאת עמוסה אצלנו מאוד עם פרץ גולסה קארצב וברסקי, מה יתן לו אם ישב על הספסל?

לכן אני אומר עונה נוספת בהשאלה תעשה לו רק טוב ולנו.

9 דקות לפני, קובי השועל said:

מסכים איתך לגבי איכות המשחק שלו אבל העמדה הטבעית שלו היא הקשר 50/50 , העמדה הזאת עמוסה אצלנו מאוד עם פרץ גולסה קארצב וברסקי, מה יתן לו אם ישב על הספסל?

לכן אני אומר עונה נוספת בהשאלה תעשה לו רק טוב ולנו.

גם כשגלזר חזר מנתניה 

ושיוני חזר מבני יהודה לא חשבת שהם יהיו שחקני מפתח בקבוצה

שוב פעם

העולם שייך לצעירים(חוץ מערן)

2 hours ago, הישראלי היפה said:

מי לדעתם שחקן טוב יותר - ז'וסווה של הגמלים או שרי של הקופים?

זה מתנדנד, שניהם שחקנים שלא מציגים יכולת יציבה לאורך זמן.

בנקודת הזמן הזו, כנראה ג'וחא.

5 hours ago, DoW said:

גם אלטמן וגם קארצב שחקנים טובים, אבל משחקים בעמדה הכי עמוסה שלנו כיום

גלזר, פרץ, גולסה, ריקן, מיכה, ברסקי

כשגם גויאגון עשוי להצטרף קבוע מהעונה הבאה.

אז אולי ברסקי יעזוב, אולי גלזר/פרץ/גולסה יעזבו, אבל נכון להיום אין להם מקום בסגל שלנו, עם כל הכישרון שלהם.

הם דופקים על הדלת. השאלה היותר חשובה היא- למה אין לנו כרגע מנהל מקצועי שמייצר המשכיות וחזון חעתיד. במיוחד עכשיו. הפירות נופלים מהעץ. פיק כזה אני לא זוכר במכבי וזה רק ילך ויתחזק.

9 hours ago, hen34 said:

מוכן לשים כסף שאף אחד מהם לא יתן תרומה כמו אבי ריקן.

הוא אולי השחקן הכי אנדרטייד שלנו, אבל הוא תורם המון ביחס לדקות שלו. עם כל הכבוד לקארצב ואלטמן אף אחד מהם לא הוכיח שהוא יכול לתרום יותר ממנו או אפילו שווה סגל במכבי. שניהם לא שחקני הרכב בקבוצות שלהם.

2 hours ago, מכביסט לעד said:

מוכן לשים כסף שאף אחד מהם לא יתן תרומה כמו אבי ריקן.

הוא אולי השחקן הכי אנדרטייד שלנו, אבל הוא תורם המון ביחס לדקות שלו. עם כל הכבוד לקארצב ואלטמן אף אחד מהם לא הוכיח שהוא יכול לתרום יותר ממנו או אפילו שווה סגל במכבי. שניהם לא שחקני הרכב בקבוצות שלהם.

אני שם לב שאתה ממש נגד לשלב שחקני נוער שלנו (בין אם מהנוער ובין אם מושאלים) במכבי. אני לא מבין את האנטי שלך. או את ההגיון. שחקן נוער/מושאל שלנו לא חייב להיות עילוי מטורף עם מספרים של מסי בקבוצה שהוא משחק בא כדי לחזור אלינו לבוגרים. אתה יודע מה? רוב הסיכויים שלעולם לא תגיע למצב כזה אפילו. כשאתה מביא שחקן שלך לבוגרים אתה לא מסתכל רק על התפוקה שלו במספרים במקום שהוא נמצא כרגע אלא על עוד הרבה אספקטים אחרים. זה לא עובד ככה. 

2 hours ago, Krishi said:

אני שם לב שאתה ממש נגד לשלב שחקני נוער שלנו (בין אם מהנוער ובין אם מושאלים) במכבי. אני לא מבין את האנטי שלך. או את ההגיון. שחקן נוער/מושאל שלנו לא חייב להיות עילוי מטורף עם מספרים של מסי בקבוצה שהוא משחק בא כדי לחזור אלינו לבוגרים. אתה יודע מה? רוב הסיכויים שלעולם לא תגיע למצב כזה אפילו. כשאתה מביא שחקן שלך לבוגרים אתה לא מסתכל רק על התפוקה שלו במספרים במקום שהוא נמצא כרגע אלא על עוד הרבה אספקטים אחרים. זה לא עובד ככה. 

אני לא נגד שילוב שחקני נוער ולא נגד שילוב מושאלים. בזמנו הייתי בעד להחזיר את גלזר ויוני מהשאלה למשל.

מה שכן אני ריאלי. אני מבין שלהגיד ששחקן כמו אבי ריקן שתורם הרבה למועדון, ישוחרר בשביל שחקן שלא הוכיח את עצמו עדיין זה לא רציני.

אנשים פה חסרי סבלנות ורוצים לראות כבר מחר את השחקנים האלה בהרכב הפותח. אנשים שמעולם לא ראו את גויאגון משחק קוראים לאיביץ' לפתוח איתו ומתעצבנים שהוא לא משחק. 

עם כל הכבוד אין לנו את הנוער של אייאקס. יש לנו נוער מוכשר שצריך סבלנות. אני יודע שזה הכי מרגש לראות כמה שיותר ילדים שלנו משחקים במכבי.

ובכל זאת אבי ריקן זה שחקן שמצד אחד לא ישתפר עוד ומצד שני הוא תורם הרבה ומוכן לשבת על הספסל בלי בעיות. לעומת זאת השחקנים הצעירים רעבים לדקות וחייבים לקבל דקות, כי בגיל הזה ההתקדמות הגדולה שלהם צריכה להגיע.

מדהים איך שני משחקים טובים בארבעה ימים ומופע מציצות של אורי אוזן שלא היה מבייש ז*** בתחנה מרכזית גורמים לכם להתלהב משחקן שעונה שלמה הסריח את הדשא ולא תפס את המושכות הוביל את הקבוצה שלו שהיא מקום רביעי בואכה חמישי ולא רלוונטית במירוץ אליפות כבר מנובמבר.

לא מוחק אותו לגמרי, לא אומר שהוא אפס מאופס שאין לו מושג אבל קצת פרופורציות אנשים.

2 hours ago, מכביסט לעד said:

אני לא נגד שילוב שחקני נוער ולא נגד שילוב מושאלים. בזמנו הייתי בעד להחזיר את גלזר ויוני מהשאלה למשל.

מה שכן אני ריאלי. אני מבין שלהגיד ששחקן כמו אבי ריקן שתורם הרבה למועדון, ישוחרר בשביל שחקן שלא הוכיח את עצמו עדיין זה לא רציני.

אנשים פה חסרי סבלנות ורוצים לראות כבר מחר את השחקנים האלה בהרכב הפותח. אנשים שמעולם לא ראו את גויאגון משחק קוראים לאיביץ' לפתוח איתו ומתעצבנים שהוא לא משחק. 

עם כל הכבוד אין לנו את הנוער של אייאקס. יש לנו נוער מוכשר שצריך סבלנות. אני יודע שזה הכי מרגש לראות כמה שיותר ילדים שלנו משחקים במכבי.

ובכל זאת אבי ריקן זה שחקן שמצד אחד לא ישתפר עוד ומצד שני הוא תורם הרבה ומוכן לשבת על הספסל בלי בעיות. לעומת זאת השחקנים הצעירים רעבים לדקות וחייבים לקבל דקות, כי בגיל הזה ההתקדמות הגדולה שלהם צריכה להגיע.

אבל מה הבעיה שהם יקבלו הזדמנות? בטח במערכת כמו מכבי שזה לא אותו הדבר כמו בקבוצה אחרת. אחרי שיקבלו הזדמנו (לא כולם מן הסתם, שיבחרו כמה פוטנציאלים טובים) אפשר יהיה להגיד אם יש אפשרות שישארו בבוגרים ויחלמו על המקום שלהם או שכדאי שימשיכו בהשאלה? אין שום חובה או איזה חוק בעולם שכל שחקן נוער חייב בהכרח לעבור מסע כומתה בתור מושאל בקבוצות אחרות במשך שנים עד שהוא יוכל להופיע בבוגרים של הקבוצה שלו.

Just now, Krishi said:

אבל מה הבעיה שהם יקבלו הזדמנות? בטח במערכת כמו מכבי שזה לא אותו הדבר כמו בקבוצה אחרת. אחרי שיקבלו הזדמנו (לא כולם מן הסתם, שיבחרו כמה פוטנציאלים טובים) אפשר יהיה להגיד אם יש אפשרות שישארו בבוגרים ויחלמו על המקום שלהם או שכדאי שימשיכו בהשאלה? אין שום חובה או איזה חוק בעולם שכל שחקן נוער חייב בהכרח לעבור מסע כומתה בתור מושאל בקבוצות אחרות במשך שנים עד שהוא יוכל להופיע בבוגרים של הקבוצה שלו.

מתי יקבלו הזדמנות? בפתיחת האימונים? אין בעיה בכלל.

אין שום חובה לעבור את המסע הזה, אבל עובדה שהוא עובד והוא מצליח. ועוד השחקנים המדוברים משחקים בקישור שזה אחת העמדות הכי עמוסות שלנו. מתי הם יקבלו דקות?

1 hour ago, מכביסט לעד said:

מתי יקבלו הזדמנות? בפתיחת האימונים? אין בעיה בכלל.

אין שום חובה לעבור את המסע הזה, אבל עובדה שהוא עובד והוא מצליח. ועוד השחקנים המדוברים משחקים בקישור שזה אחת העמדות הכי עמוסות שלנו. מתי הם יקבלו דקות?

בפתיחת אימונים, במשחקי גביע הטוטו, בסוף עונה אם כבר הכל גמור, במשחקים שאנחנו מובילים בביטחה. לא חסר.

אני מדבר באופן כללי לא ספציפית על שחקן כזה או אחר. לא חסר לנו גם שחקני הגנה והתקפה עם פוטנציאל

4 דקות לפני, Krishi said:

בפתיחת אימונים, במשחקי גביע הטוטו, בסוף עונה אם כבר הכל גמור, במשחקים שאנחנו מובילים בביטחה. לא חסר.

אני מדבר באופן כללי לא ספציפית על שחקן כזה או אחר. לא חסר לנו גם שחקני הגנה והתקפה עם פוטנציאל

אבל אחי אתה לא משאיר שחקן צעירים כאלה שזקוקים להרבה דקות ושווים הרכב בקבוצות בינוניות + בליגת העל בסגל כדי לקבל דקות בודדות במשחקי גביע ובגארבג' טיים. זה יעצור את ההתקדמות שלהם עם כל הכבוד לרמת האימונים הגבוהה.

אגב, איזה שחקני הגנה ברמה טובה ראית? גם חלוץ אמצע לצערי אין וזה תפקיד שאם היה לגמרי הייתי בעד לשלב.