Jump to content

איתי שכטר

snufkin

Recommended Posts

6 דקות לפני, Krishi said:

שכטר ממש לא הבין את זה והוא ושחקנים סביבו כועסים על סתימת הפיות שמכבי כפו עליהם. 

על סמך מה אתה אומר את זה?

בכל אופן, אם כועסים אז שישתו מים קרים.

יש להם חיים שלמים אחרי הקריירה, אחריה שיעשו מיכאל זנדברג וגם יכנסו לפוליטיקה אם בא להם.

עכשיו שיכבדו את רצון המועדון ואת ההיגיון הבריא וישארו מחוץ לזה.

1 דקה לפני, אדביסי said:

על סמך מה אתה אומר את זה?

בכל אופן, אם כועסים אז שישתו מים קרים.

יש להם חיים שלמים אחרי הקריירה, אחריה שיעשו מיכאל זנדברג וגם יכנסו לפוליטיקה אם בא להם.

עכשיו שיכבדו את רצון המועדון ואת ההיגיון הבריא וישארו מחוץ לזה.

אמן שיגידו את זה עוד הרבה פעמים בכל מקום אפשרי. וכל מי שיתלונן על זה שיסתום את הפה ויאכל חמוצים. 

19 דקות לפני, erantheking21 said:

אתה רואה את זה כאוהד ואתה צודק

אבל מכבי רואים את זה כקבוצה, השלכות מההתאחדות..אתה רוצה שיעמידו את שכטר לדין ? את מכבי לדין? אין טעם.

11 דקות לפני, erantheking21 said:

שלא תטעה, אני גם חושב כמוך

הבעיה שכנראה שיש חרדה מהשלכות..לא פעם חטפנו על הראש והעמדות לדין.

אם בהתאחדות יעמידו לדין על דבר כזה את הקבוצה, אפשר לסגור את העסק ולזרוק לים

1 hour ago, just saying said:

מכבי תל אביב כמועדון אמור להתעסק עכשיו בספורט ותו לא.

הדבר האחרון שאפשר להתעסק בו עכשיו זה ספורט חח

40 דקות לפני, אדביסי said:

שכטר עשה טעות, מכבי הבינו את זה, שכטר הבין את זה. תתקדמו, אתם סתם משאירים את הנושא הזה חי ובועט

והמנהלים עושים טעות שעדיין נותנים לך לזיין כאן את המוח ולהוציא שחקנים שלנו לא בסדר

9 hours ago, נועם שוהם said:

אף אחד מאיתנו לא דיבר איתו ביממה האחרונה, כך שאנחנו לא יודעים.

מה שאנחנו כן יודעים שמדובר ביהודי חם, שרגיש מאוד לנושא של השואה ושל רציחת יהודים.

אני מניח שאם היו מביאים לפניו את הציטוטים המזעזעים של חברי הרשימה המשותפת בעד רוצחי יהודים, הוא מבין את הכאב של שכטר ומבין שיש פה עניין שהוא מעבר ל"פוליטי".

מיטש, רגיש בכלל לגזענות(ככל הידוע לנו). לא רק שהיא תוקפת יהודים, אלא בכלל. לא נכנס לעניין הסטורי עצמו, רק מסכים מאד עם תגובת המועדון. וככל שאני מבין ויודע, מיטש זה המועדון. תגובת מכבי מאד מאד ברורה ואין טעם לפרשן ולהתפלפל בה.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

אתה אומר לי את זה? אני גם חושב כמוך

אבל יש לא מעט סופר מתיפיפים בתפקידים בכירים בבית המשפט.

קצת הלכת רחוק, על דבר כזה לא יעמידו לדין, אם הוא ירשום שהמשותפת מחבלים או אפילו יותר בקיצוניות מוות לערבים אז הוא יוענש

יש תקדימים של זה. היה עם עמית בן שושן ששר "אני שונא את כל הערבים" בזמן חגיגות אליפות (?) של בית"ר וקיבל על זה עונש כלשהו.

אגב מבחינה משפטית זה מעניין כי באנגליה היו מקרים כאלו לא מזמן. שחקן צעיר של ליברפול (הארווי אליוט) שנענש בהרחקה של 14 ימים כי הוא קרא להארי קיין אוטיסט וחיקה אותו בצורה מעליבה, או ברננדו סילבה שהושעה למשחק כי הוא צחק עם מנדי וה-FA פירשו את זה כגזענות, בערך כמו שוידאר היה מושעה בגלל שהוא תייג תמונה שלו עם דסה ורשם "hello darkness my old friend", הגזמה פרועה

הציוץ של ברנרדו על בנג'מין מנדי (צילום מסך מטוויטר)

2 דקות לפני, המכבייה said:

מיטש, רגיש בכלל לגזענות(ככל הידוע לנו). לא רק שהיא תוקפת יהודים, אלא בכלל. לא נכנס לעניין הסטורי עצמו, רק מסכים מאד עם תגובת המועדון. וככל שאני מבין ויודע, מיטש זה המועדון. תגובת מכבי מאד מאד ברורה ואין טעם לפרשן ולהתפלפל בה.

נכון לגבי מיטש, אבל איפה הגזענות יואב?

Just now, נועם שוהם said:

נכון לגבי מיטש, אבל איפה הגזענות יואב?

המסר עצמו מפלג ובעייתי, אי אפשר להתכחש לזה.

כמו שמהצד השני גם שלט של "ביבי=ארדואן" הוא לא שלט שהייתי רוצה ששחקן מכבי יצטלם איתו, בלי קשר אם אני מסכים עם המסר או לא

1 דקה לפני, אדביסי said:

המסר עצמו מפלג ובעייתי, אי אפשר להתכחש לזה.

כמו שמהצד השני גם שלט של "ביבי=ארדואן" הוא לא שלט שהייתי רוצה ששחקן מכבי יצטלם איתו, בלי קשר אם אני מסכים עם המסר או לא

אתה ממשיך להגיד שלהיות נגד שיתוף פעולה עם מישהו שרוצה לרצוח אותי זה "מסר מסית ומפלג"?

Just now, נועם שוהם said:

אתה ממשיך להגיד שלהיות נגד שיתוף פעולה עם מישהו שרוצה לרצוח אותי זה "מסר מסית ומפלג"?

ואתה ממשיך לחזור על משפט שלדעתי לא נכון.

כנראה שלא נסכים בנושא הזה, מיותר להמשיך את זה, אפסיק כאן כי בבירור אף אחד לא ישנה את דעתו של השני

1 דקה לפני, אדביסי said:

ואתה ממשיך לחזור על משפט שלדעתי לא נכון.

כנראה שלא נסכים בנושא הזה, מיותר להמשיך את זה, אפסיק כאן כי בבירור אף אחד לא ישנה את דעתו של השני

להגיד שזה לא נכון שיש אין ספור ציטוטים/צילומי וידאיו/תמונות של החברי כנסת שלהם שהם מעודדים טרור (וזה מבלי להזכיר שטיבי היה יועץ של הרוצח עראפת), זה כמו להתכחש לזה שזהבי שם את השלישי בדרבי. יש מציאות אחי. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

ההודעה של מכבי התייחסה לאספקט הפוליטי. 

אשמח אם תסביר לי מה פוליטי להגיד שאני לא רוצה לשתף פעולה עם מי שמעודד לרצוח אותך.

8 דקות לפני, נועם שוהם said:

אשמח אם תסביר לי מה פוליטי להגיד שאני לא רוצה לשתף פעולה עם מי שמעודד לרצוח אותך.

הם חלק מחברי הבית(כנסת) וכל השיח בהקשרים כאלה הוא גם פוליטי. אם נרצה ואם לא. הודעת מכבי היתה ברורה. כך היא רואה זאת וכך פירשנה את זה. ומאחר והיא המעסיקה שלו, היא מבקשת לא להיות חלק מהשיח הזה. בעיני היא נהגה נכון.

8 דקות לפני, נועם שוהם said:

די עם השקר הזה

34 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

כשיש מסע לגיטימציה גורף בתקשורת להכשיר את השרץ, אז גם לרדת על שכטר זה מותר. 

זה בדיוק זה. כששלושה רמטכלים חותרים תחת הקונצנזוס אולי היחיד שהיה מקובל על כל הקשת הפוליטית- אי שיתוף פעולה עם רשימה של תומכי טרור, מקום המדינה עד היום, ומצביעי המרכז שמאל מיישרים איתם קו בשם השנאה לביבי ולעזאזל המדינה, מה מצפים ממכבי? 

40 דקות לפני, אדביסי said:

מדהים שירדו כאן על דני עמוס "שדוחף את האף שלו" כשהוא הביע דעה בנושא לא פוליטי ובטח שלא מפלג, אבל על שכטר מגנים.

בחייאת, אני בטוח שאתם בעצמכם מבינים שזה לא במקום. זאת תקופה מתוחה וקשה, ועדיין זאת לא סיבה שהגבולות יטושטשו. 

שמח שבמכבי התנהגו כמבוגרים אחראים ושתמיד יש על מי לסמוך שם.

משנה מי שקובע את הסדר יום ההתאחדות והתקשורת שהם ממליכים את עמוס אבל משתיקים את שכטר.

ולכן הקהל שיכול להתבטא רק ברשת, לא ישתוק.

11 דקות לפני, Shlomix said:

די עם השקר הזה

הם לא תמכו בטרוריסטים?

אתה היתה הולך להיות יועץ של ערפאת כמו טיבי?

11 דקות לפני, המכבייה said:

הם חלק מחברי הבית(כנסת) וכל השיח בהקשרים כאלה הוא גם פוליטי. אם נרצה ואם לא. הודעת מכבי היתה ברורה. כך היא רואה זאת וכך פירשנה את זה. ומאחר והיא המעסיקה שלו, היא מבקשת לא להיות חלק מהשיח הזה. בעיני היא נהגה נכון.

כפי שרשמתי מקודם, לא מתלהב מזה ששחקני מכבי מביעים דעה בעד ביבי (למרות שזה דיון כמה אפשר כבר להגביל אותם).

האם שיח שאומר לא לשיתוף פעולה אם מי שמעודד לרצוח אותך זה פוליטי? זה באמת שווה משקל לבעד ביבי או נגד ביבי? ממתי הרצון לחיות נהיה דבר פוליטי?

המשפחות השכולות שנקרעות מכאב שהם רואים איך נותנים לגטימציה למי שעודד את הרוצחים של בני משפחותיהם, זה גם פוליטי?

מספיק. מכבי החכמים לא אמרו לו מילה על כל הפוסטים בעד ביבי - שמה היה מקום להגיד שזה פוליטי.

דווקא בנושא שיש סביבו הכי הרבה הסכמה בחברה הישראלית ושהוא מעל הפוליטיקה, שהוא מתכנס לרצון הטבעי שלנו לחיות ושהוא אפילו מתקשר עם הרעיון ההיסטורי של מכבי בעד מדינה יהודית - דווקא כאן הם בחרו להגביל.

ושוב, אם מבחינתך זה פוליטי, אתה מבין שמכבי היא קבוצה שקמה לשרת מטרה "פוליטית"?

לא רק שהיא קמה, ככה משכו לפה את מיץ'. לאומיות, יהדות, ציונות. מכבי.

זה לא "פוליטי".

33 דקות לפני, המכבייה said:

אני מכבד את מיץ לא פחות מאף אחד אחר. אבל, כמה הבנה יש לו בפוליטיקה הישראלית? אם היה שומע את ההתבטאות של יזבק הבת אלף שרמוטות לגבי סמיר קונטר האם לדעתך התגובה שלו הייתה דומה?

ובלי קשר, אני חייב למחות על מה שכתבת. לא, מיץ הוא לא המועדון. ממש ממש לא. ועצוב לי שאוהד מכבי עוד משנות ה70 חושב ככה.

ברמה האישית של שכטר, זה לא היה חכם לעשות. הוא שיחק עם ונגד שחקנים ערבים, גם בקבוצות וגם בנבחרת. יש לו ולמכבי אוהדים במגזר הערבי. ומה לעשות? אלו הנציגים שלהם בכנסת, אין להם נציגים אחרים. עצם שיתוף הפוסט, לא באמת פוגע בטיבי ועודה(הם פוליטיקאים ורגילים לזה), הוא פוגע בקולגות שלו.