Jump to content

איתי שכטר

snufkin

Recommended Posts

2 hours ago, Double said:

כי הוא אומר שהדעה של שכטר גזענית ולכן אסור לו להביע אותה, הוא חרטטן ובא מפוזיציה.

וסתם שתבינו מי זה האהבל הזה “כסף זה לא אמיתי מי צריך אותו״

הוא לצורך העניין סתם טיפש.

5 hours ago, נועם שוהם said:

ניר, עצוב שמבחינתך אמירה נגד תומכי רוצחי יהודים זה דבר "פוליטי".

אסכם זאת כך:

ערבים בממשלה - לגטימי.

תומכי רוצחי יהודים - לא.

הבעת דעה של שחקנים בנושאים פוליטים לטובת ימין או שמאל בימי בחירות - לא מתלהב מזה, כי זה נוגד את רוח המועדון, אבל גם מקבל שזאת זכותם.

הבעת דעה של שחקנים נגד מעודדי רוצחי יהודים ונגד מתנגדי המדינה היהודית - מבטאים את הרוח ההיסטורית של מכבי תל אביב. 

מי שרוצה לשנות את ההיסטוריה והזהות של מכבי תל אביב, בבקשה, רק שלא ירצה לנו שאנחנו לא בסדר.

זה תחום אפור ושנוי במחלוקת (ציבורית, עבורי ממש לא). דעה פומבית על הרשימה המשותפת נתפסת כפוליטית מתוקף היותם מפלגה חוקית (אלוהים יודע איך בהתחשב במרכיביה), לכן טוב שהמועדון הורה לשחקנים למחוק את זה.

להבדיל, לו הם היו כותבים בגנות חברים ספציפיים במשותפת, עם פירוט ודוגמאות שלא קשה למצוא לגביהם (טיבי על ערפאת ימ"ש, נאומים של עודה, כל הווייתה בערך של היבא יזבק), זה היה משגע אותי אם היו מורים להם להוריד את זה. מעבר לגיטימי, זה מכבי תל אביב.

אני לא מתפלא אגב מהתגובה של דאבור וחבריו, הערבים(מעל 95 אחוז ) תמיד יתמכו בערבים ולא משנה מה הם יגידו ומה יעשו גם אם יהיה פה איזה פעיל חיזבאללה לשעבר שירוץ לכנסת הם עדין יגידו שאנחנו גזענים וכ'ו.

אין קשר לגזענות לערבים בכלל ..יש ברשימה המשותפת גם יהודי, יש פה בעיה של מפלגות שיש בהם אנשים שליטפו רוצחים.

זכותו של שכטר לכעוס על מפלגה שהביעה תמיכה ברוצחים וכמו שהשחקני תיארטון קוראים לבן גביר, בן ארי וכ'ו כהניסטים גם לימין מותר.

4 hours ago, Double said:

כי הוא אומר שהדעה של שכטר גזענית ולכן אסור לו להביע אותה, הוא חרטטן ובא מפוזיציה.

וסתם שתבינו מי זה האהבל הזה “כסף זה לא אמיתי מי צריך אותו״

בא לומר מותר פוליטיקה, רק שאנחנו נחליט מה לתייג כגזענות ועל מה ניתן אישור בשם חופש הביטוי.

והעצוב שאנשים כמוהו שולטים בעליון שפוסל את מיכאל בן ארי(עדיין לא הבנתי מה הוא עשה) 

אבל מאשר את יזבק שפרסמה פוסט תמיכה במחבל שרוצץ גולגולת של ילדה בת 4 אחרי שהרג את אבא שלה מול עיניה.

את טיבי שמשלהב אלפי אנשים שצועקים אלפי שהידים בדרך לירושלים, ובלד בכלל שהמקים שלה כיוון את משגרי הטילים של חיזבאללה.

כי חופש הביטוי וזו לא גזענות/ הסתה לרצח

7 hours ago, nirnir20 said:

כמה שטויות .

מה הקשר מיכאל זנדברג שחקן לא פעיל לשכטר? 

פוליטיקה וספורט זה שילוב רעיל ולא בריא , אין פה עניין של ימין ושמאל ושכל מגני הציונות פה שחיים בסרט שכל מי שחושב אחרת מהם הוא פוסט ציוני - שתו מים תרגעו.

שכטר טעה, שיפרוש שילך וירוץ בפוליטיקה כמה שרוצה.

מכבי נוסדה לפני יותר מ100 שנה ואני לא יודע מה היו הצרכים באותה תקופה, היום אנחנו יכולים להשאיר את מכבי נקייה מפוליטיקה ולתת לפוליטיקאים להתלכלך.

למה מכבי צריכה בכלל לעלות באותה שיח עם אחד כמו המחבל אחמד טיבי? 

נשמה הוא אזרח פרטי שהביע את דעתו הפרטית באינסטגרם הפרטי שלו, מה קשור פה ערבוב ספורט עם פוליטיקה בכלל, זכותו להביע דיעה בזמנו החופשי בפלטפורמות הפרטיות שלו. מה נסגר בן אדם.... 

7 hours ago, nirnir20 said:

אני לא חושב שגולדהאר מעוניין ששחקנים יתבטאו בצורה פוליטית, לא משנה על איזה צד של המפה,  אנחנו מכירים את גולדהאר כבר עשור ואני מרגיש די נוח עם ה"קביעה" הזאת שלי. 

מכבי גם פרסמו פוסט שמתנער מכל הסיפור, סיכוי לא רע שזה בא ממנו . 

אתם מגנים עליו פה כי זה מתיישב עם הדעה הפוליטית שלכם ואתם לא מסוגלים לעשות את ההפרדה המאוד מתבקשת הזאת. 

אם זה היה שחקן שמפרסם תמיכה בריצה של גנץ עם הערבים התגובות של כמעט כולם פה היו אחרות, חוץ מזאת שלי, שעדיין הייתה מגנה את זה, כי זה לא העניין פה בכלל ימין/שמאל/ציונות. 

גם כן שכטר מפגין ציונות חחח... הלך להיות שחקן כדורגל, ועשה מליונים בזמן שאנחנו טחנו בקו, היה יכול לבוא איתי לגולני בכלל היה מפגין ציונות . 

תעשו לי טובה, שחקן מקצוען מרוויח מיליונים, אחד מכללי היסוד הלא כתובים (ולעיתים גם כן כתובים) זה שלא מערבים פוליטיקה בספורט. 

באמריקה עשרות אם לא מאות ספורטאים כל מה שהם עושים זה לדבר על פוליטיקה אבל מבחינתך זה אסור ככלל יסוד חחחחחחחחחחח

הבעיה פה לא בעד/נגד האם ספורטאי יכול להביע דעה פוליטית.

שורש הבעיה נעוץ שיש פה אנשים שרואים בפוסט של שכטר פוסט פוליטי. אין דבר שמעציב אותי יותר מכך ומשמש ראיה לאן השיח והפסיכוזה האנטי-ציונית במדינה הגיע אליו.

מי שחושב שלהתנגד לרשימה המשותפת זה פוליטי, אז צר לי-הוא מקדם בפועל אנטי-ציונות, גם אם לא במודע וגם אם מגדיר את עצמו אכבר ציוני.

מה גזעני בלהיות נגד מפלגה מסויימת? 

אם הייתה מפלגה של יהודים שתומכת באותן דעות של המשותפת שכטר (או כל אחד) היה חושב עליה אותו דבר.

זה לא שהוא כתב שמפלגה שיש בה ערבים לא זכאית להיות בשלטון, הוא מתנגד למפלגה ספציפית.

''דני ועינת בת הארבע נתפסים על ידי סמיר קונטאר ונלקחים אל חוף הים.
שם, מול הגלים, על החול, סמיר הצעיר יורה בגבו של דני בן ה 31 לעיני ביתו בת הארבע.
אחר כך הוא לוקח את עינת הקטנה, מניח את ראשה על סלע ומרוצץ את הגולגולת הזעירה בין קת הרובה לסלע הקשיח.
יום לאחר מותו של הרוצח סמיר קונטאר, היבה יזבאק פירסמה פוסט בשבחו בו כינתה אותו גיבור וקדוש.
גיבור וקדוש.
היבא יזבאק מכהנת היום כחברה בכנסת ישראל, ובני גנץ רמטכל לשעבר חב לה את חייו הפוליטיים.
המעריצה של הגיבור והקדוש סמיר קונטר נהפכה לממליכת מלכים במדינת ישראל.

שכטר תגיד מה שאתה חושב זו לא פוליטיקה, זה החיים שלנו.

כל אלו שאומרים שהפוסט של שכטר גזעני הם יפי נפש. בעיקר שמדובר בשיח נגד מפלגה אנטי ציונית ולא כנגד מגזר.

ואותם אלו שאומרים שזה גזעני, זה אותם אלו שאומרים שהם מתנגדים לגזענות ויודעים לשמר איזה קשר אחד או שניים עם בחור ערבי מהעבודה או האוניברסיטה כדי להגיד שיש להם חברים ערביים, אבל מצד שני הם לעולם לא יסכימו שהוא יתחתן עם הבת שלהם. וזו גזענות.

גזענים במסווה של פעילי זכויות אדם.

נחנקנו.

14 דקות לפני, pirlo_21 said:

הבעיה פה לא בעד/נגד האם ספורטאי יכול להביע דעה פוליטית.

שורש הבעיה נעוץ שיש פה אנשים שרואים בפוסט של שכטר פוסט פוליטי. אין דבר שמעציב אותי יותר מכך ומשמש ראיה לאן השיח והפסיכוזה האנטי-ציונית במדינה הגיע אליו.

מי שחושב שלהתנגד לרשימה המשותפת זה פוליטי, אז צר לי-הוא מקדם בפועל אנטי-ציונות, גם אם לא במודע וגם אם מגדיר את עצמו אכבר ציוני.

למה אסור לו להביע דעה פוליטית? גם אלירן עטר וכ'ו כל הזמן הראו פוסטים שהם הצביעו למחל וכ'ו

למה אסור להם ? מה הם שונים משחקני תיאטרון כמו אלון נוימן שהולך ומוריד כרזת ליכוד ולא קורה לו כלום או מאחרים שקוראים למצביעי ימין עדר, קופים וכ'ו ?

האיש לא רשם משהו נגד מפלגה מסוימת, הוא רק לא רוצה שהם יהיו, לגטימי וזכותו

אם היה יוצא נגד טיבי או המפלגה בצורה מסוימת היתי מגיב אחרת, אין פה שום דבר פסול.

6 דקות לפני, erantheking21 said:

למה אסור לו להביע דעה פוליטית? גם אלירן עטר וכ'ו כל הזמן הראו פוסטים שהם הצביעו למחל וכ'ו

למה אסור להם ? מה הם שונים משחקני תיאטרון כמו אלון נוימן שהולך ומוריד כרזת ליכוד ולא קורה לו כלום או מאחרים שקוראים למצביעי ימין עדר, קופים וכ'ו ?

האיש לא רשם משהו נגד מפלגה מסוימת, הוא רק לא רוצה שהם יהיו, לגטימי וזכותו

אם היה יוצא נגד טיבי או המפלגה בצורה מסוימת היתי מגיב אחרת, אין פה שום דבר פסול.

לא ירדת אז לסוף דעתי, מה שכתבתי ממש לא סותר את מה שאתה כותב.

מה שהכי מרתיח זה שמכבי לא גיבו אותו והשאירו אותו עכשיו לקבל אש מכל המסריחים שמגיבים עליו.

השיא זה טיבי והאנלפבית הראשי טורק, שעוד קורא לו מטומטם. 

כל הסיפור הזה והניפוח שנהיה ממנו רק מושך אותי יותר ויותר להסכים עם שכטר,

ובכל זאת, מכבי תל אביב כמועדון אמור להתעסק עכשיו בספורט ותו לא.

לדעתי לגיטימי שביקשו ממנו להוריד את הפוסט, אם לא היה שחקן פעיל במועדון הייתי בעד שיתן את דעתו כמה שיותר ואיך שבא לו אבל, ומחרפן אותי כל התגובות של כל הבוסים שקופצים פתאום, ובכל זאת, המועדון לא יכול לבחור פה צד והגיוני לבקש להוריד (לכו תדעו אולי גם בחוזה יש סעיפים על התבטואיות בציבור)

מה זה המועדון לא יכול לבחור צד והגיוני שאמרו לו להוריד?

א. ברגע שאמרו לו להוריד - הם בחרו צד.

ב. מה נהיה מאיתנו שכבר אסור להגיד את המובן מאליו: אי אפשר לשתף פעולה עם אנשים שמעודדים לרצוח אותנו.

אני אפילו לא נכנס לדיונים על רוח המועדון בלה בלה, אלא פשוט להגיון בריא!

אנחנו רוצים לחיות! ומי שרוצה לרצוח אותנו זה בלתי אפשר להיות איתו.

אם אי אפשר להגיד את זה, מה כבר מותר להגיד?

17 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה שלרותם סלע מותר לאיתי שכטר אסור. עצוב.

הכוונה שלך היא מה שמותר לצד פוליטי אחד אסור לאחר, הרי אם הוא היה מעלה איזה פוסט על הכתבי אישום של ביבי אף אחד לא היה פוצה פה. 

בוגדים מטונפים.

7 דקות לפני, נועם שוהם said:

מה זה המועדון לא יכול לבחור צד והגיוני שאמרו לו להוריד?

א. ברגע שאמרו לו להוריד - הם בחרו צד.

ב. מה נהיה מאיתנו שכבר אסור להגיד את המובן מאליו: אי אפשר לשתף פעולה עם אנשים שמעודדים לרצוח אותנו.

אני אפילו לא נכנס לדיונים על רוח המועדון בלה בלה, אלא פשוט להגיון בריא!

אנחנו רוצים לחיות! ומי שרוצה לרצוח אותנו זה בלתי אפשר להיות איתו.

אם אי אפשר להגיד את זה, מה כבר מותר להגיד?

המועדון לא בחר צד, הוא חשב על השלכות מצד השחקן והקבוצה

פורום מדינת היהודים התעורר קצת עם הנושא הזה

אולי נפתח פה גם נושא מתכונים / רעיונות להעברת הזמן בתקופת הקורונה / דברים שאפשר ללמוד בבית בזמן הקורונה  / נושא קללות לפנגולינים

1 דקה לפני, חןחן said:

נושא קללות לפנגולינים

קללות לסינים זוללי הפנגולינים, ואם זה כללי מדי אפשר להתמקד בקאוביין וליאור 30.