Jump to content

איתי שכטר

snufkin

Recommended Posts

יש פה שאלה מהותית יותר בהקשר הספציפי של הפורום הזה מהדיון שנערך פה (חברי המשותפת שותפים לגיטימיים או לא) והיא האם ראוי ששחקן יביע עמדה פוליטית והאם ראוי שהמועדון ימנע מהם להביע אותה. 

אני בהחלט חושב שראוי ששחקני כדורגל יביעו עמדה וזו טעות של מכבי שהתערבה. 

בסוף, שחקני כדורגל הם אנשים פרטיים שהייתי שמח לדעת מה הם חושבים מעבר לפרגונים באינסטוש.

מעבר לכך שזה יתיר מסרים חיוביים בקונצנזוס (כמו בעד משפחה להטבית) אך לא מסרים שמחוץ לקונצנזוס. 

14 דקות לפני, nirnir20 said:

זה ממש לא אותו דבר.

לחגוג חג זה דבר אחד, להתנגד למהלך פוליטי זה פוליטיקה וזה לא תקין בספורט לפי דעתי.

אני אגב מתנגד למהלך הפוליטי הזה אבל לא חושב שיש לזה מקום בספורט.

תסובב את זה כמה שתרצה איך שתרצה - לשנוא מחבלים ותומכיהם, לא פוליטיקה

8 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

מה זה שונה מההתבטאויות של דני עמוס ההומו שקיבל פה תמיכה רחבה בשם הליברליות? חבורה של רופסים.

מקווה שאתה לא רציני.

38 דקות לפני, אדביסי said:

מקווה שאתה לא רציני.

שחקן שיוצא לקמפיין תמיכה בכל מקום עם ראיונות ושביתה בזמן משחק כי בשנת 2020 במדינת ישראל מוציאים להורג הומואים

VS

פוסט באינסטגרם של שחקן שלא מרוצה ממשא ומתן של מפלגה שמתיימרת להיות בשלטון עם חבורת אנשים שרוצים לרצוח אותו ואת המשפחה שלו

עכשיו גם ההתאחדות המזדיינת עם פוסט מתחסד נגד שכטר, באמא שלי שיחנקו כולם. טיפ עליהם גועל נפש. חבורה של רכיכות חסרות ביצים ועמוד שדרה.

דווקא אגיד שזכותו לעשות את זה.

דעה מזוויעה בעיני, אבל זכותו להביע אותה.

זה בסדר ששחקנים אחרים יצאו נגדו ושהוא יקבל ביקורת, אפילו חמורה,

לגיטימי שההנהלה שלכם וההתאחדות יבהירו שזה דעת השחקן ולא דעתם,

אבל הם לא יכולים לדרוש ממנו להוריד את זה.

כדורגל זה העבודה שלו, אבל הוא אדם פרטי מעבר לזה עם זכות להביע דעה פוליטית, גם אם זו דעה נוראית בעיני.

2 דקות לפני, hairy2hell said:

דווקא אגיד שזכותו לעשות את זה.

דעה מזוויעה בעיני, אבל זכותו להביע אותה.

זה בסדר ששחקנים אחרים יצאו נגדו ושהוא יקבל ביקורת, אפילו חמורה,

לגיטימי שההנהלה שלכם וההתאחדות יבהירו שזה דעת השחקן ולא דעתם,

אבל הם לא יכולים לדרוש ממנו להוריד את זה.

כדורגל זה העבודה שלו, אבל הוא אדם פרטי מעבר לזה עם זכות להביע דעה פוליטית, גם אם זו דעה נוראית בעיני.

דיעה מזוויעה להיות נגד מפלגה של תומכי מחבלים?

עוף מפה כבר די למה לא חוסמים אותו

לטעמי אם ללברון מותר לצאת השכם וערב על טראמפ (אתם מוזמנים לבדוק בגוגל את שלל אמירותיו נגדו) ואם מותר לשחקני NFL גם ללכלך על הנשיא שלהם אז מה ששכטר אמר לגיטימי

נכון שהוא בן אדם פרטי אבל הוא מייצג מועדון. אני בדעה שלו אבל יכול להבין את הצד של ההנהלה, לא רוצים לפתוח פתח לפוליטיקה אצלנו, שלא נהפוך לבית"ר. זה אומר פגיעה ישירה בספונסרים ומשקיעים עתידיים.

לגבי דאבור - שנים שאני כבר לא סובל אותו, נראה בן אדם מעצבן ופרובקטור לא קטן במגרש וגם מחוץ לכדורגל. מסוג השחקנים שאם היה משחק בחיפה או הפועל היה שנוא ברמת הרייכרט.

לערב ספורט ופוליטיקה זה זה באמצע משחק אחרי שאתה שם גול לשלוף איזה כרזה או משהו כזה, או לדבר על זה בראיון בסוף משחק.

שכטר לפני שהוא שחקן הוא אזרח וזכותו להביע את דעתו. הוא לא עשה את זה במסגרת המועדון.

3 hours ago, JacK said:

2 hours ago, הילד בן 30 said:

יש פה שאלה מהותית יותר בהקשר הספציפי של הפורום הזה מהדיון שנערך פה (חברי המשותפת שותפים לגיטימיים או לא) והיא האם ראוי ששחקן יביע עמדה פוליטית והאם ראוי שהמועדון ימנע מהם להביע אותה. 

אני בהחלט חושב שראוי ששחקני כדורגל יביעו עמדה וזו טעות של מכבי שהתערבה. 

בסוף, שחקני כדורגל הם אנשים פרטיים שהייתי שמח לדעת מה הם חושבים מעבר לפרגונים באינסטוש.

מעבר לכך שזה יתיר מסרים חיוביים בקונצנזוס (כמו בעד משפחה להטבית) אך לא מסרים שמחוץ לקונצנזוס. 

אני חושב ששכטר בחר "לצאת מהארון" עם האמירה הזו, כי יש כאן משהו שהוא מעבר לויכוחי השמאל וימין הרגילים. יש כאן ערעור על כל מהותה של ישראל כמדינת העם היהודי, כשכל האמצעים כשרים לכך, לרבות טרור ורצח יהודים גברים, נשם וטף. ולהכניס את הנאלחים האלו לאיזשהו מעמד של ממליכי מלכים זו חציית קו אדום. לכן האמירה שלו לדעתי היא חשובה מאוד ואפילו מחוייבת המציאות

22 דקות לפני, snufkin said:

אני חושב ששכטר בחר "לצאת מהארון" עם האמירה הזו

איזו טעות. כאילו שעד היום לא ניסו לזיין אותו.