Jump to content

איתי שכטר

snufkin

Recommended Posts

18 דקות לפני, הצבר said:

סליחה לא הבנתי , באיזה עזות מצח אתה טוען שאתה יותר דמוקרטי ממני ? 
מי אתה שתתנשא מעלי ? מה אתה בכלל מבין מהחיים שלך חוץ מלצטט את נוני מוזס ושליחיו ששוטפים לך את המוח. 

אשמח לנהל אתך דיון על דמוקרטיה ואל שקרים של שמאלנים וגניבת דעת ושלטון. 

חוצפן מתנשא שכמוך 

"הצבר"

אולי חלאס עם הגישת אבי נעלבי?אכלו לי ושתו לי ומתנשאים מעליי?

יש פה גוש שמצהיר שהוא רוצה להחליש את בג"צ ואת מוסדות המשפט ומבקש להשבית את הכנסת אם הוא לא בשלטון. 

ויש פה גוש שנגד.זה הכל.

את כל הקונספירציות של גניבת שלטון וגניבת דעת תחסוך לי. הליכוד בשלטון כבר 40 שנה. תתמודדו עם קונטרה.

אני עדיין מחכה לתשובות מהמצע, לדבר על מהות. בינתיים אתה רק מזיין את השכל על להציל את המדינה ממות הדמוקרטיה ואתה עוד מבקש לא לדבר בסיסמאות ואכלו לי שתו לי.

44 דקות לפני, ת"א שלנו said:

א. מי שמנצח הוא מי שירכיב את הממשלה. גם כחול לבן לא מרכיבים ממשלה כבר שנה. אז כרגע אין מנצחים ויש מפסידים (אנחנו).

ב. הנורמה היא גושית והצבעה היא לפי אסטרטגיה ואם אתה מייצב את עצמך כמפלגת מרכז שנוטה ימינה ואז עושה את המהלך הכי שפל עבור 20% מקהל הבוחרים שלך, חביבי, אתה מרמה לא עושה דמוקרטיה מוסרית.

ג. הסקר שפורסם (אמין מאוד) מראה שמה שכתבת הוא לא נכון בעליל. המנדטים בורחים מכחול לבן בגלל הצעדים האחרונים שלהם.

ד. אני לא נכנס לזה. זה לא רלוונטי לדיון.

ה. אתה נופל ומפיל אותי שוב לפופוליזם של השמאל. אני אמרתי שאני לא מקבל את קולות הערבים? למה להרוס את הדיון. עזוב, צא, כנס לפורום בטיל. שחרר אותנו משטויות. אני בטוח שיש גם ערבים שהצביעו לימין וגם לכחול לבן ולעבודה והם לגיטימים כמו היהודים. מה שלא לגיטימי זה לאחד מפלגות שביניהם יש תומכי טרור. סליחה, הגישה שלך היא מטורפת. אתה מכשיר אנשים שרוקדים על דם של נפגעי טרור. לא נתפס פשוט.

ו. היא תיחרב. 

*לגבי זה שאתה עובד עם ערבים - אחלה. אז אתה מכיר 20 ערבים. איפה הם היו בבחירות של ספטמבר? למה הייתה ירידה במנדטים? לא הייתה "הסתה" לפני כן? נו באמת. 

mmdzihwgodzr.png

א.מסכים.

ב.כרגע לא נותרה לנו אופציה אחרת.

ג.לא מאמין לסקרים אף פעם.

ה.תאמין לי-אני גם לא מרגיש בנוח עם המשותפת ולכן עבורי ממשלת מיעוט-זה מוצא אחרון.

וזה שהם תומכים חד פעמית מבחוץ (וזה עדיין לא קרה כן?) זה לא הופך את עיימן עודה לשר הביטחון. בוא לא ניסחף. ב-2008 הגוש החוסם של ביבי היה בול אותו דבר. 

ו.אין סיכוי

1 hour ago, Kimhistan said:

1.עבורי ביבי לא היה מעולם מרצדס. אלא תמיד האיש שעמד במרפסת בכיכר ציון.

2. גם ביבי לא מר ביטחון בוא...צוללות (לכאורה), הדרום, הצפון.

3.חד משמעי לא יעבור כסף לרצועה.

4.רק שתדע-חוק קמיניץ דופק בעיקר מתנחלים, אפילו איילת שקד הודתה בזה.

5. לגבי ה-180 מעלות. מה אז נעשה? מה אתה ראסמי מציע לעשות?

1. המועמד שאתה תומך בו לא מצליח להוציא משפט רציף וברור כבר חודשים.

2. תכתוב בגוגל בני גנץ הסכם הגרעין, תרשום גם יאיר, בוגי, אשכנזי.

3. שקר, תכף תגיד שגנץ גם ינתק להם את החשמל והמים.

4. חוק קמיניץ פוגע בעיקר בערבים, קצת בחקלאים.

5. ממשלת אחדות, ביבי ראשון גנץ שני.

23 דקות לפני, Kimhistan said:

יש פה גוש שמצהיר שהוא רוצה להחליש את בג"צ ואת מוסדות המשפט ומבקש להשבית את הכנסת אם הוא לא בשלטון. 

ויש פה גוש שנגד.זה הכל.

את כל הקונספירציות של גניבת שלטון וגניבת דעת תחסוך לי. הליכוד בשלטון כבר 40 שנה. תתמודדו עם קונטרה.

רגשות אבי נעלבי.. אתה מחמיא לעצמך אם אתה חושב שאפס כמוך יכול לגרום למישהו להיעלב, בנתיים אני זה שאוכל ושותה כשראש הממשלה שאני בחרתי בשלטון ואתה נשאר עם הזין ביד ואובססיה בלתי מוסברת.

שלח את עצמך בחזרה לשדים, שם יסכימו איתך שאחמד טיבי הוא הבן אדם הנכון לנהל את משבר הקורונה כי הוא הרופא היחיד בכנסת.

2 hours ago, JacK said:

ממש מסודר בהכל, מה דעתכם על הנוכחות הצבאית ביוש? לפי רבן שלח גרמן או האוזר טרופר? כלכלת הסתדרות? ככה "מצילים" את המדינה? אפשר לשתפ עם חרדים או שהם מוקצים ומי קבע את זה לפיד או גנץ?

האם כדי לקיים אחדות מוכנים לשבת עם ביבי שנבחר בצורה דמוקרטית עי מליון שלוש מאות כשיודעים בדיוק במה מואשם כן או לא? אם ככ מפריעה לכם שחיתות אז איך ליברמן הפך אצלכם לאתרוג ומה אנשים כמוך חושבים על המימד החמישי?

למה שאני מדבר עם מצביעי גנץ אני לא יודע אם הם ימנים שעבדו עליהם או סופר שמאל רדיקאלי שמושך את גנץ לשתפ עם אויבי ישראל? 

אם יש לכם מהות אתה מוזמן לספר כאן עליה בהרחבה כי כל המהות של המפלגה הזאת היא רק לא ביבי, לא מבחינתי אלא מבחינת הציבור ששומע כבר 3 מערכות בחירות רק גמגום וחוסר רצון להביע דעה בשום דבר מרוב פחד לשבור את ההכלאה המלאכותית הזאת.

א. נוכחות צבאית ביו"ש-"לא תהיה התנתקות שנייה. מהלך המבוצע באורח חד-צדדי מוביל את האויב בהכרח למסקנה שההתנגדות האלימה שלו הכריעה אותנו. לא נחזור על הטעות הזו. כל החלטה מדינית היסטורית תובא להכרעת העם במשאל עם או תאושר בכנסת ברוב מיוחד", "כחלק מתפיסת הביטחון הגורסת שעוצמה תלויה בשליטה בתהליכים, נעצב מציאות ְ חדשה אשר תּקַ בֵ עַּ את הרוב היהודי בישראל ואת הזהות היהודית של מדינת ישראל. נחזק את גושי ההתיישבות ונאפשר חיים נורמליים בכל מקום שבו חיים ישראלים. בקעת הירדן תהיה גבול הביטחון המזרחי של ישראל. נאפשר פיתוח כלכלי מואץ בשטחי הרשות הפלסטינית ונשמור על אופק פתוח להסדרה מדינית בעתיד. ירושלים המאוחדת תהיה בירת ישראל הנצחית. לאור עקרונות אלה נבחן את תוכנית השלום של הנשיא טראמפ, לכשתוצג."

ב.כלכלת הסתדרות-"נקדם כלכלה הוגנת, תחרות וריסון של כשלי שוק ושל מונופולים","נשלים את חוק הריכוזיות ונפעל להגברת התחרות בשוק המזון, כמפורט בפרק החקלאות. העצמת שירותי הממשלה בתחומים חיוניים, ובראשם הבריאות והחינוך, תותיר בידי האזרח הכנסה פנויה נוספת", "נקדם רפורמות מאוזנות בתהליכי הייבוא והייצוא", "ניישם תוכנית להכפלת קצב ההשקעות בתשתיות כאחוז התל"ג כדי להתגבר בתוך 20-15 שנה על הפיגור העצום בתחום התשתיות הציבוריות. הגדלת ההשקעה, שנתמכת בהמלצות ארגונים בין- לאומיים ובנק ישראל, תמומן באמצעות השיפור בצמיחה ושיתוף עם המגזר הפרטי במודלים של PPP ו-BOT ","משק כלכלי וחברה מוסרית מושתתים על הגנה על זכויותיהם של כל עובדת ועובד. נדאג לאכיפה מוגברת של חוקי העבודה ולתנאי עבודה נאותים ובטוחים לכל העובדים בישראל"

בקיצור-קפיטליזם מתון.

ג.חרדים-"המגזר החרדי הוא חלק מהחברה הישראלית. ממשלת כחול-לבן תושיט יד לאוכלוסיית החרדים, כדי להנגיש לאוכלוסייה זו, ללא כפייה, את האמצעים לשינוי הנדרשים לה לשם הגברת שילובה בשוק העבודה בישראל", "נחוקק חוק שיתמרץ ויחזק מוסדות חינוך אשר ילמדו לימודי ליבה ויסוד – כל מערכת חינוך חייבת להעמיד מתוכה בוגרים שיהיו להם כישורי חיים המתאימים לעולם הלימודים והעבודה בגיל בוגר. הדגש יהיה לימודי אנגלית ומתמטיקה, שהם כישורי יסוד לעבודה מתקדמת בימינו".

ד.סומך על המשטרה-כתבי אישום-משמאל ומימין זה מוקצה,כרגע יש בממשלת ישראל 4 נאשמים,זה בלתי נסבל עבורי, אם בפרשת המימד ימצא שלגנץ יש קשר-אדרוש ממנו גם להתפטר.

מספיק?

18 דקות לפני, JacK said:

1. המועמד שאתה תומך בו לא מצליח להוציא משפט רציף וברור כבר חודשים.

2. תכתוב בגוגל בני גנץ הסכם הגרעין, תרשום גם יאיר, בוגי, אשכנזי.

3. שקר, תכף תגיד שגנץ גם ינתק להם את החשמל והמים.

4. חוק קמיניץ פוגע בעיקר בערבים, קצת בחקלאים.

5. ממשלת אחדות, ביבי ראשון גנץ שני.

1. לא ענייני.

2.איראן לא תיהיה גרעינית בשום משמרת של כחולבן.

3.בוא ניתן לו הזדמנות לשנות מציאות.

4.פוגע בכולם-יש התאחדות של חקלאים,ערבים ומתנחלים נגד החוק הזה.

5.יאללה בוא-בלי הבלוק.

1 דקה לפני, JacK said:

אז זה לא באמת אלטרנטיבה, זה חיקוי דהוי. ולא שמעתי איך אתה רוצה שהממשלה תורכב.

בפנטזיה שלי?

אחדות בלי הבלוק.

לא איכפת לי מי ראשון. כל עוד יש ערבות שהרוטציה תתבצע.

2 דקות לפני, JacK said:

אז לא אכפת לך שגנץ ישב תחת ביבי?

אני אישית לא. 

וככה רוב מצביעי כחולבן- הקטע זה שלא מאמינים שביבי לא יפיל ממשלה ביום שהוא יעביר את הרוטציה.

ואי אפשר לקבל ערבות משפטית גם על רוטציה. (נבדק במשא המתן בין סבב 2 ל-3)

9 דקות לפני, Kimhistan said:

בפנטזיה שלי?

אחדות בלי הבלוק.

לא איכפת לי מי ראשון. כל עוד יש ערבות שהרוטציה תתבצע.

וואלק אתה יותר מתהפך מגל אוחובסקי

בינתיים נראה שכל מה שמעניין את מי שבחרת בו זה לסלק את ביבי מהמפה הפוליטית, אם נפרדים מהגוש גנץ צריך לבוא בלי בוגי ויאיר שיהיה הוגן לא?

עד שאנשים מהמחנה השני לא יקחו את זה שאנחנו לא מוכנים לשחרר מביבי ולא להיפך וכל פגיעה בו באמצעות חוקים פרסונלית רק תגביר את תחושת הקדוש המעונה אצל מצביעי הימין.

ביום שגנץ יגיד שהוא מוכן לשבת תחת ביבי ברוטציה ולא תקום ממשלה אני לא אאמין בביבי יותר, כל עוד הוא לא אומר זאת הוא האשם העיקרי שאין לנו ממשלה.

11 דקות לפני, JacK said:

בינתיים נראה שכל מה שמעניין את מי שבחרת בו זה לסלק את ביבי מהמפה הפוליטית, אם נפרדים מהגוש גנץ צריך לבוא בלי בוגי ויאיר שיהיה הוגן לא?

עד שאנשים מהמחנה השני לא יקחו את זה שאנחנו לא מוכנים לשחרר מביבי ולא להיפך וכל פגיעה בו באמצעות חוקים פרסונלית רק תגביר את תחושת הקדוש המעונה אצל מצביעי הימין.

ביום שגנץ יגיד שהוא מוכן לשבת תחת ביבי ברוטציה ולא תקום ממשלה אני לא אאמין בביבי יותר, כל עוד הוא לא אומר זאת הוא האשם העיקרי שאין לנו ממשלה.

1.כחולבן זה מפלגה . ב84 בממשלת הרוטציה ,הליכוד באו כמפלגה אחת (למרות שהאיחוד החוקי בין כל הסיעות שהרכיבו את הליכוד היו רק ב88).

2.מסכים איתך שהוא צריך לצאת בהצהרה כזו כל עוד באים בלי הבלוק ויש ערבות לרוטציה.

רק לא ביבי כי חייבים להתקדם למשהו טוב יותר ואמין יותר. צריך פוליטיקה חדשה!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2840224716016236&id=100000862057431

שכטר צדק.

בריאות לכולם.

1 hour ago, Kimhistan said:

ויש פה גוש שנגד.זה הכל.

יש פה גוש שמצהיר שהוא רוצה להחזיר לתלם את בג"צ ואת מוסדות המשפט.
לא החלשה כמו יותר החזרה למימדים שבו הוא אמור להיות במקום אלו שהוא ניכס לעצמו עם השנים. 

לגבי השבתת הכנסת, במלחמה כמו במלחמה... אם גנץ רוצה לשחק מלוכלך, גם אנחנו יכולים. כל עוד הכל חוקי זבש"ך כמו שאומרים.

2 דקות לפני, Krishi said:

יש פה גוש שמצהיר שהוא רוצה להחזיר לתלם את בג"צ ואת מוסדות המשפט.
לא החלשה כמו יותר החזרה למימדים שבו הוא אמור להיות במקום אלו שהוא ניכס לעצמו עם השנים. 

לגבי השבתת הכנסת, במלחמה כמו במלחמה... אם גנץ רוצה לשחק מלוכלך, גם אנחנו יכולים. כל עוד הכל חוקי זבש"ך כמו שאומרים.

אז זהו שזה לא חוקי.

לא חוקי לנעול את בית המחוקקים כי לא מתאים לך להצביע על משו.

אתה בעצם אומר שבג״צ צריך להיות כפוף לממשלה?

אין ספק שדיקטטורה שיפוטית כמו שגנץ הציע ממש יומיים לפני הבחירות היא היא ההגדרה לחיזוק הדמוקרטיה

נראה לי שאנשים צריכים לחזור דחוף לשיעורי האזרחות בדגש על איזונים ובלמים

Just now, Kimhistan said:

אז זהו שזה לא חוקי.

לא חוקי לנעול את בית המחוקקים כי לא מתאים לך להצביע על משו.

אתה בעצם אומר שבג״צ צריך להיות כפוף לממשלה?

לא חוקי לפי מה? אין לו שום חובה כזאת עד כינון הממשלה עצמה. 

שיקימו ממשלה וימנו איזה יו"ר כנסת שהם רוצים. 

בג"צ לא צריך להיות כפוף לממשלה. הוא צריך לבצע את הוראות המחוקק שזאת הייתה המטרה המקורית שלו ולא להפעיל אקטיביזם שיפוטי ולפרש לעצמו כל מיני פרשי פרשנויות מה סביר ומה לא סביר מה טוב ומה לא טוב, מה מתאים לאג'נדה שלו ומה לא מתאים לאג'נדה שלו. 
לטעמי האמירה של גנץ שהוא ישים או יאפשר לבית המשפט להיות מעל הממשלה והכנסת היא אמירה הרבה יותר נוראית ומסוכנת לדמוקרטיה שלנו. 

לא הבנתי. אם אתה בעד הדמוקרטיה ולכן הצבעת לכחול לבן, אתה צריך להיות שמח שרוצים להפחית את האקטיביזם השיפוטי. הרי לא ייתכן ששופטים ששייכים לחונטה קבועה ומגיעים דרך שיטות של חבר מביא חבר ייצגו בצורה דמוקרטית את רצון העם. רוצה לומר- השופט בדימוס, אהרון ברק, הוא בחור חכם מאוד שעשה מהפכה בבתי המשפט ולקח את מערכת המשפט לאובר אקטיביזם ואני שמח שרוצים לבלום את בג"ץ כדי לאפשר לנציגי הציבור לפעול בצורה שתואמת את האג'נדה שלהם ושל הציבור שבחר בהם. וזה בכלל לא קשור למשפט של ביבי סתם מקשרים את זה כחלק מקמפיין רק לא ביבי. 

3 hours ago, המכבייה said:

ת"א שלנו,

תיקון קטן, אני חושב שהיתה רק מערכת בחירות אחת(אולי שתיים) עם בחירה ישירה. הנורמה היא הבחירה הקיימת עכשיו.

3 hours ago, hairy2hell said:

היו 2 מערכות בחירות כאלו: 99 ו-01.

96

99

01

On 18.3.2020 at 18:41, Kimhistan said:

ויש פה גוש שנגד.זה הכל.

בגץ האמא של הארדואן וועידת החכמים של אירן בדרגה אחת עם בורא עולם, מי שיקבעו מה מותר ומה אסור ידונו בחוקי יסוד, שאין להם סמכות חוקית לדון בהם, ישנו את משמעות החוק וכוונת המחוקק במקום לדון לפי לשון החוק.

מי שממנים את עצמם, והגוף היחיד שיש לו סמכות בלי אחריות.

כשאת רוב הסמכויות הוא ניכס לעצמו מנבחרי הציבור שלהם יש אחריות למעשיהם, נכשלת/ פעלת לא נכון תשלם ביום הבוחר.

אז כשאתה כותב 'הליכוד בשלטון כבר 40 שנה.' אל תשכח את הסמכויות שהם לקחו לעצמם בשיטה זוחלת החל מהיום שבו הם גילו שהממשלה כבר לא של אבא שלהם מחזיקי הפנקס האדום בלבד ואת האחריות על המעשים שלא קיימת אצלם.

ואכן הבחירות היו גם על האמון בבתי המשפט בו הם חטפו נוקאאוט במגזר היהודי 37-48 נגדם.

כעת הם מנעו מהממשלה להציל חיי אדם על ידי שימוש באיכון סלולרי בשם 'הפגיעה בפרטיות'.

אז הנה האמא של פגיעה בפרטיות הדיקטטורה של בגץ אוספת מידע על מי שמעז להעביר עליהם ביקורת ברשת.

https://mobile.twitter.com/rothmar/status/1240743786273222680

On 18.3.2020 at 17:36, ת"א שלנו said:

אנשי כחול לבן שהגיבו כאן, אפרופו דמוקרטיה ובחירות לראשות הממשלה, אני רק שאלה - 

הנה תוצאות הבחירות האחרונות:

לפי מפלגות: הליכוד - 36  | כחול לבן - 33  | משותפת - 15 | ש"ס - 9 | יהדות התורה - 7 | העבודה-גשר-מרצ - 7 | ישראל ביתנו - 7 | ימינה - 6

לפי גושים: גוש הימין - חרדים: 58 | גוש השמאל-מרכז: 47 (יותר נכון 46 - פחות אורלי לוי אבקסיס) | הרשימה המשותפת: 15

אם אכן חשוב לכם להציל את הדמוקרטיה, משמע, להציל בין היתר את בחירת שלטון העם אזי עליכם לפעול אחרת. משום שבכל פרמטר שנבחר הימין ניצח.

בעבר היה נהוג להצביע ישירות לראשות הממשלה, אז נניח והיה סנריו כזה שהיו מצביעים ישירות לראשות הממשלה, מי לדעתכם היה נבחר? גנץ עם גוש ברור, הנה מול העיניים של 46 מנדטים או ביבי עם גוש ברור של 58 מנדטים? בוודאי שביבי. אז תגידו לי, אבל מה עם הערבים? אגיד לכם שערבים מאז ומתמיד לא מצביעים לרמטכ"לים לשעבר. בטח לא במאסות. אז אני לארג' ונותן לכם עוד 2 מנדטים. אז בבחירות ישירות לראשות הממשלה, כולל קהל הבוחרים של ליברמן, השמאל קיבל 48 לעומת 58. דמוקרטיה אמרנו לא? שלטון העם. הנה העם אמר את דברו.

אבל שיטת ההצבעה שונתה ויש פה חוקי משחק חדשים בהם בוחרים מפלגות ואז נציגי המפלגות מרכיבים את הממשלה. היידה. מעולה. אז אם כך כל אחד שמצביע, אמור לחשוב על ההצבעה שלו בתור עניין אסטרטגי כדי להשלים איזו תמונה סופית שתשרת את האג'נדה שלו. לכן יש חשיבות גבוהה בלהיות כן ודוגרי על מה אתה הולך לעשות. הזכרת פה את המצע של כחול לבן אבל מה הוא שווה אם הם הבטיחו גם שלא יתמכו במשותפת ונתמכו - אפשר להוריד את המצע הזה באסלה. הם לא אמינים בגרוש. לכן יש פה כשל מוסרי של כחול לבן שהבטיחו יום לפני הבחירות!! לבוחרים שלהם - X ויום אחרי הבחירות אמרו - Y. כלומר, בשיטה הזאת שמתבססת על אסטרטגיה, אי אפשר היה להצביע אסטרטגית כי כחול לבן עשו שינוי של 180 מעלות בעמדתם. הם רימו חלק מהציבור שהצביע להם כדי לקבל יותר מנדטים! 

אז יקירי,

איפה פה הדמוקרטיה? 

גם בשיטת הבחירות החדשה כחול לבן מנסה להרכיב ממשלה בצורה לא מוסרית, בניגוד מוחלט וגס להבטחתם יום לפני הבחירות ואולי זה לא משמעותי עבור רוב מצביעה, אבל בואו נהיה כנים כי זה כן היה משפיע על 20% מבוחריה שהיו עוברים למפלגות הימין. לכן גם פה זה לא משרת את שלטון העם.

אתה רוצה להציל את הדמוקרטיה?

מעולה. קודם כל תציל אותנו מכחול לבן שרוצים להמיט אסון על רצון העם ולקבל את השלטון במרמה תוך שמתחרשת טרגדיה עולמית והמדינה נמצאת בחרום.

זו חוצפה, ביזיון והמפלגה שלהם תיחרב בבחירות הבאות.