Jump to content

איתי שכטר

snufkin

Recommended Posts

8 דקות לפני, Kimhistan said:

השיתוף פעולה של הרשימה עם כח"ל הוא שיתוף פעולה פרלמנטרי טיפוסי לטיפול כירורגי נקודתי כדי להזיז את ביבי. 

טיפוסי ושגרתי הוא לא.

נדיר מאוד בהסטוריה של המדינה שממשלה נשענה על קולות של מפלגות מהסוג של המשותפת.

16 דקות לפני, Kimhistan said:

האבי נעלבי של הליכודניקים לא עושה עלי רושם.

וההפחדות הביטחוניות לא עושות עליי רושם גם.

"מתנשאים מעליי" ושאר הירקות .

השיתוף פעולה של הרשימה עם כח"ל הוא שיתוף פעולה פרלמנטרי טיפוסי לטיפול כירורגי נקודתי כדי להזיז את ביבי. 

אני ממש לא ליכודניק יקירי. אפילו לא הצבעתי לביבי.

וההפחדות הביטחוניות לא עושות עלייך רושם כי ככל הנראה אתה נמנה על אנשים כמו יאיר לפיד ובוגי יעלון שמוכנים למכור את ביטחון המדינה כדי להשיג את הנקמה שלהם בראש הממשלה. 

זה כבר יצא מפרופורציות. אם הייתה כאן מפלגה נאצית זה גם היה בסדר ללכת איתם לדעתך בשביל טיפול כירורגי נקודתי כדי להזיז את ביבי? כנראה שלא. אז למה זה לגיטימי ללכת עם אנשים שקמים בבוקר והולכים לישון עם שאיפה ורצון לחסל את המדינה היהודית והציונית בדרכים של אלימות וטרור?  

30 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אני ממש לא ליכודניק יקירי. אפילו לא הצבעתי לביבי.

וההפחדות הביטחוניות לא עושות עלייך רושם כי ככל הנראה אתה נמנה על אנשים כמו יאיר לפיד ובוגי יעלון שמוכנים למכור את ביטחון המדינה כדי להשיג את הנקמה שלהם בראש הממשלה. 

זה כבר יצא מפרופורציות. אם הייתה כאן מפלגה נאצית זה גם היה בסדר ללכת איתם לדעתך בשביל טיפול כירורגי נקודתי כדי להזיז את ביבי? כנראה שלא. אז למה זה לגיטימי ללכת עם אנשים שקמים בבוקר והולכים לישון עם שאיפה ורצון לחסל את המדינה היהודית והציונית בדרכים של אלימות וטרור?  

יש פה עניין ברור מאוד.

יש פה מחנה שמקדש את הדמוקרטיה ומוכן לשתף פעולה עם המשותפת (וזה לא צעד קל בכלל) כדי להציל את המדינה.

ויש פה מחנה שמוכן לקבל ריסוק הדמוקרטיה כדי לא לשתף פעולה עם המשותפת.

שכל אחד יעשה את הבחירות שלו

Simple as that

1 דקה לפני, Kimhistan said:

יש פה עניין ברור מאוד.

יש פה מחנה שמקדש את הדמוקרטיה ומוכן לשתף פעולה עם המשותפת (וזה לא צעד קל בככל) כדי להציל את המדינה.

ויש פה מחנה שמוכן לקבל ריסוק הדמוקרטיה כדי לא לשצף פעולה עם המשותפת.

Simple as that

45 דקות לפני, Kimhistan said:

וההפחדות על הרס הדמורקטיה לא עושות עליי רושם גם.

אני לא מצליח לערוך את ההודעה הקודמת אז רק אומר שאני מודה לכם, כל אותם הסופרמנים של כחול לבן שמחרפים את נפשם כדי להציל את המדינה מריסוק הדמוקרטיה.

כנראה יש סיסמאות בחירות שנטמעות חזק וקשה להיחלץ מהם - אבל "הצלת המדינה" ובמקביל ללכת עם המשותפת זה שיא השיאים כמו שאופירה אסייג אומרת. שאפו.

חחח מחנה שמקדש את הדמוקרטיה. מזכיר לי איך הנער פוסטר ששמתם לכם בראש אמר יומיים לפני הבחירות שמבחינתו המערכת המשפטית צריכה לגבור על הרשויות המחוקקות והאוכפות

שמאלנים אם לא הייתם קיימים היה צריך להמציא אתכם

19 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אני לא מצליח לערוך את ההודעה הקודמת אז רק אומר שאני מודה לכם, כל אותם הסופרמנים של כחול לבן שמחרפים את נפשם כדי להציל את המדינה מריסוק הדמוקרטיה.

כנראה יש סיסמאות בחירות שנטמעות חזק וקשה להיחלץ מהם - אבל "הצלת המדינה" ובמקביל ללכת עם המשותפת זה שיא השיאים כמו שאופירה אסייג אומרת. שאפו.

שכל אחד יעשה מה שהוא מאמין בו.

רק מזכיר-רק בגלל איש אחד אין אחדות.

23 דקות לפני, Semper Fidelis said:

חחח מחנה שמקדש את הדמוקרטיה. מזכיר לי איך הנער פוסטר ששמתם לכם בראש אמר יומיים לפני הבחירות שמבחינתו המערכת המשפטית צריכה לגבור על הרשויות המחוקקות והאוכפות

שמאלנים אם לא הייתם קיימים היה צריך להמציא אתכם

צודק,עדיף מנהיג שבמשבר הבריאותי החמור בעולם 6 מתוך ה10 ציוצים היומיים שלו זה על בני גנץ וכחולבן 

ימנים ,אם לא הייתם קיימים היה צריך להמציא אתכם

שני הצדדים לא חפים מאשמה.

ביבי שחושב שהוא קיסר ומעל החוק וגם כחול לבן שלא מציגים באמת אלטרנטיבה אבל בטוחים שהם מחזיקים בצ'רצ'יל כיו"ר המפלגה.

אל תגנו על שני הצדדים על עיוור, אין לזה כבר מקום.

ביבי, אוחנה ומיקי זוהר עושים מהלכים גרועים הרבה יותר מאשר שיח עם המשותפת. גם גנץ, בוגי והאוהד מכבי לפיד גם הם לא בדיוק צדיקים.

בואו נודה באמת ולאחר מיליון מערכות בחירות בדקה - ביבי צריך לפנות וגנץ הוא לא בדיוק האיש להחליף אותו אלא ברירת מחדל.

6 דקות לפני, טוריחו said:

ביבי שחושב שהוא קיסר ומעל החוק וגם כחול לבן שלא מציגים באמת אלטרנטיבה אבל בטוחים שהם מחזיקים בצ'רצ'יל כיו"ר המפלגה.

ביבי, אוחנה ומיקי זוהר עושים מהלכים גרועים הרבה יותר מאשר שיח עם המשותפת. גם גנץ, בוגי והאוהד מכבי לפיד גם הם לא בדיוק צדיקים.

בואו נודה באמת ולאחר מיליון מערכות בחירות בדקה - ביבי צריך לפנות וגנץ הוא לא בדיוק האיש להחליף אותו אלא ברירת מחדל.

בול

אם תרשה לי אני מעתיק את מה שכתבת

1 hour ago, Kimhistan said:

יש פה עניין ברור מאוד.

יש פה מחנה שמקדש את הדמוקרטיה ומוכן לשתף פעולה עם המשותפת (וזה לא צעד קל בכלל) כדי להציל את המדינה.

Simple as that

אז אתה בעצם אומר שגנץ, לפיד ובוגי הפרו את הבטחתם(מזכיר, עד יום הבחירות) בשביל להציל את הדמוקרטיה ולא בשביל לגנוב עוד קולות מימין, ושאם היו מתקיימות עכשיו בחירות נוספות מספר המנדטים היה זהה? תקן אותי אם אני טועה, זו דעתך?

27 דקות לפני, טוריחו said:

השאלה היא אם אני בתור ימני מעדיף אחד שחושב שהוא מלך/קיסר/שאין לו תחליף וכו או אחד שרוצה ללכת עם תומכי מחבלים שרוצים להעלים את המדינה היהודית ולהפוך אותה למדינת כלל אזרחיה בנוסף למדינה פלסטינית.

16 hours ago, Kimhistan said:

עשה את זה מיליון פעם ולא נמחק

היה קונה את הליכודניקים באיזה נאום או שתיים ובזה זה היה נגמר

אם הייתי מצביע ליכוד והוא היה הולך לא עם התומכי מחבלים אלה עם מרצ בחירות אחר כך לא הייתי מצביע לו גם אם היה אומר שלא ילך איתם (אם תומכי מחבלים על אחת כמה וכמה)

1 hour ago, Kimhistan said:

יש פה עניין ברור מאוד.

Simple as that

חחח "מחנה שמקדש את הדמוקרטיה" אצם הכל חוץ מדמוקרטיה. אתם בעד שלטון של פקידים, המנהיגים שלכם לא נבחרו על ידי אף אחד מלבד עצמם ומשוריינים לעוד 100 שנה. וה"שיתוף פעולה עם המשותפת" זה לא משהו נקודתי אלא ממשלה שנשענת עליהם בהיבט הקיומי, בלעדיהם אין לכם רוב. ולהשיג רוב עם תומכי מחבלים ומחבלים בעבר, זה משהו שלא עושים ולא היה לזה תקדים בהיסטוריה (מלבד פעם אחת עם רבין וגם זה היה בדיעבד אחרי שש"ס יצאו וזה הוביל לאסון אוסלו)

1 hour ago, snufkin said:

חחח "מחנה שמקדש את הדמוקרטיה" אצם הכל חוץ מדמוקרטיה. אתם בעד שלטון של פקידים, המנהיגים שלכם לא נבחרו על ידי אף אחד מלבד עצמם ומשוריינים לעוד 100 שנה. וה"שיתוף פעולה עם המשותפת" זה לא משהו נקודתי אלא ממשלה שנשענת עליהם בהיבט הקיומי, בלעדיהם אין לכם רוב. ולהשיג רוב עם תומכי מחבלים ומחבלים בעבר, זה משהו שלא עושים ולא היה לזה תקדים בהיסטוריה (מלבד פעם אחת עם רבין וגם זה היה בדיעבד אחרי שש"ס יצאו וזה הוביל לאסון אוסלו)

הפקידים האלה הם אלה שמצילים לך את המדינה במשבר הנוכחי.

תמשיך לצעוק "ערבים" "מחבלים" וכו', זה הכל ססמאות.

זה או שאתה מצדיק הפיכה שלטונית או לא.

את ההפיכה אנחנו רואים היום. 

18 דקות לפני, JacK said:

מוכן לשתפ עם המשותפת כדי "להציל" את המדינה, פחחחחחחחחחחחחחחחח איזה סתום בחיי.

מראה כמה אתה גבר שאתה מקלל אותי בפורום,עם שם בדוי, ובלי תמונה 

Just now, Kimhistan said:

מראה כמה אתה גבר שאתה מקלל אותי בפורום,עם שם בדוי, ובלי תמונה 

מוכן לקלל אותך בכל דרך שתבחר.

Just now, JacK said:

מת על הנרטיב של השמאל המתנשא, הם באים להציל אותנו רבותיי, איך אתם לא עומדים דום ומצדיעים? 

לא נמאס עם המתנשא?

עוד מעט תגיד האשכנזי הלבנים

דיי חלאס לא עובד

דבר על מהות או שלא תדבר

4 דקות לפני, Kimhistan said:

הפקידים האלה הם אלה שמצילים לך את המדינה במשבר הנוכחי.

תמשיך לצעוק "ערבים" "מחבלים" וכו', זה הכל ססמאות.

זה או שאתה מצדיק הפיכה שלטונית או לא.

את ההפיכה אנחנו רואים היום. 

מי שמדקלם פה סיסמאות זה אתה, אם לא שמת לב עד עכשיו.