Jump to content

איתי שכטר

snufkin

Recommended Posts

לא מבין מה הסיפור הגדול סביב הפוסט הזה.

אני ממש לא מתומכי ביבי, מעולם לא הצבעתי לליכוד, אבל הוא לא אמר שום דבר, זכותו להביע הזדהות עם מפלגה מסוימת. 

מכבי צריכה לשחרר את שכטר על דבר כזה. 

אין לזה קשר לדעות פוליטיות. 

אתה לא בן אדם פרטי כשאתה משחק במועדון כמו מכבי ולפעולות שלך יש השפעה על ציבור רחב. 

כל שאר השחקנים צריכים לקבל קנסות רציניים. 

והתקנון של הקבוצה צריך להתעדכן כדי שמקרים כאלה לא יחזרו. 

אין פה בכלל מקום לדיון אם הוא צודק או לא, פוליטיקה זה תמיד נושא מפלג ואסור לערבב אותו עם ספורט שבא לאחד. 

4 דקות לפני, embenh said:

אתה לא בן אדם פרטי כשאתה משחק במועדון כמו מכבי ולפעולות שלך יש השפעה על ציבור רחב. 

אין פה בכלל מקום לדיון אם הוא צודק או לא, פוליטיקה זה תמיד נושא מפלג ואסור לערבב אותו עם ספורט שבא לאחד. 

ציני או ממש ממש מפגר?

5 דקות לפני, embenh said:

אם זה ששכטר שחקן מכבי אומר שהוא לא אדם פרטי אז כל אחד שעובד בעסק שהוא לא עצמאי לא אדם פרטי ואסור לו להגיב בנושאים פוליטיים לא?

1 דקה לפני, nirnir20 said:

כל מי שלא חושב כמוך הוא בוגד יא נבוט נחות ? 

אתה יודע מי אני ? מה עשיתי למען ה"רעיון הציוני" ומה שמתי בקלפי ? 

ואני בכלל לא מתכוון לפוליטיקה, כי אני מסכים עם שכטר ברמה הפוליטית, אני פשוט לא חושב שהוא צריך להלחם את המלחמות שלי, מכבי טהורה (מפוליטיקה) לעד. 

לך לבית"ר לך 

הוא שכיר של חברת מועדון הכדורגל מכבי ת"א שותפת מוגבלת, למה זה אמור למנוע ממנו להביע דעה פוליטית? הוא חייל צה"ל? 
הוא שכיר במועדון שעוסק בספורט, לא בארגון א-פוליטי. 
אני מבין את הרצון של המועדון לשמור על נייטרליות ולא להכנס לנושא פוליטי כדי לא להכעיס אף אחד מטעמים שיווקיים-כלכליים ואם יש לו סעיף כזה בחוזה והוא הפר אותו אז שישלם את הקנס\סנקציה שמופיעה בהסכם, 
אבל כל עוד הוא לא התחייב לא להביע את דעתו, למה הוא צריך לשתוק? 
ואיפה מותחים את הגבול? רק לשחקנים אסור להביע דעה? ומה עם האפסנאי? ומה עם המוכר בחנות בקניון הזהב גם לו אסור להביע דעה ולהרשם לפורום השחקן ולומר שהוא הצביע לכחול לבן אבל מסכים עם שכטר?
שיגיד מה שהוא רוצה, אם זה לא תואם לערכים של המועדון המועדון יכול להוציא הודעה שדברים אלו מייצגים רק את דעתו של השחקן שאמר אותם ונגמר הסיפור. 

13 דקות לפני, embenh said:

כמה לדעתך גובה הקנס שהם צריכים לקבל? שתי משכורות כזה?

2 דקות לפני, JacK said:

מיכ

אחלה מיכה, תגובה לעניין, מצד אחד מסביר ומוריד אש מצד שני לא מתקפל ומתנצל על דברים שלא צריך להתנצל רק בגלל שהופעל עליהם לחץ, 
תגובה נפלאה, הייתי מוסיף כל הפועל בני זונות לסיום וזה היה מושלם.

1 hour ago, המכבייה said:

נועם, אתה קצת מכיר אותי מכאן. אתה סומך עלי שאני יודע מעולה על איזה רקע מכבי הוקמה. האווירה הפוליטית כרגע מאד נפיצה, ובטח שהקורונה  לא מוסיפה לשקט הנפשי של אף אחד. מכבי הציונית, היהודית והלאומית, מעדיפה לא להיות חלק מהשיח הזה. גם אני מעדיף. אני אוהד מכבי כי אבא אוהד מכבי. אני התאהבתי בה כילד קטן כי אליה חשפו אותי. וככה היא נשארה בעיני- אהבת הכדורגל שלי. כשזה קרה, הייתי קטן מידי בשביל להבין את המשמעויות הנוספות ועכשיו אני מבוגר מידי בשביל שזה יהיה הנראטיב שלי. טוב לי עם הזהות הפוליטית היחסית מעומעמת(יחסית לביתר והפועל).

יואב יקירי, זהות פוליטית היא לאו דווקא מפלגתית.

מכבי ביג טיים מזוהה פוליטית; יהדות השרירים והציונות הם עמודי התווך של הקבוצה. זו לחלוטין זהות פוליטית אך, כמובן, לא זהות מפלגתית.

מה שאיתי שכטר כתב זו אמירה לגיטימית של אדם פרטי שמביע דעה. אם היה מביע זאת אחרי שער תוך כדי משחק - זה היה מתקבל כאן אחרת.

אבל לעשות סטורי באינסטגרם,

נו בחייאת.

שכטר צדק.    

Just now, ת"א שלנו said:

מכבי ביג טיים מזוהה פוליטית; יהדות השרירים והציונות הם עמודי התווך של הקבוצה. זו לחלוטין זהות פוליטית אך, כמובן, לא זהות מפלגתית.

מה שאיתי שכטר כתב זו אמירה לגיטימית של אדם פרטי שמביע דעה. אם היה מביע זאת אחרי שער תוך כדי משחק - זה היה מתקבל כאן אחרת.

נו בחייאת.

שכטר צדק.    

למסגר. נהנתי לקרוא, תודה.

2 hours ago, YoC said:

הוא שכיר של חברת מועדון הכדורגל מכבי ת"א שותפת מוגבלת, למה זה אמור למנוע ממנו להביע דעה פוליטית? הוא חייל צה"ל? 
הוא שכיר במועדון שעוסק בספורט, לא בארגון א-פוליטי. 
אני מבין את הרצון של המועדון לשמור על נייטרליות ולא להכנס לנושא פוליטי כדי לא להכעיס אף אחד מטעמים שיווקיים-כלכליים ואם יש לו סעיף כזה בחוזה והוא הפר אותו אז שישלם את הקנס\סנקציה שמופיעה בהסכם, 
אבל כל עוד הוא לא התחייב לא להביע את דעתו, למה הוא צריך לשתוק? 
ואיפה מותחים את הגבול? רק לשחקנים אסור להביע דעה? ומה עם האפסנאי? ומה עם המוכר בחנות בקניון הזהב גם לו אסור להביע דעה ולהרשם לפורום השחקן ולומר שהוא הצביע לכחול לבן אבל מסכים עם שכטר?
שיגיד מה שהוא רוצה, אם זה לא תואם לערכים של המועדון המועדון יכול להוציא הודעה שדברים אלו מייצגים רק את דעתו של השחקן שאמר אותם ונגמר הסיפור. 

אני שוב אומר, לא יודע אם יש חוק כתוב, יכול להיות שיש לו משהו בחוזה, ואם אתה שואל את דעתי אז לא הייתי מעניש אותו בכלל, הוא לא עשה משהו כזה חמור. 

זה חוק לא כתוב, פוליטיקה נשארת מחוץ לכדורגל. 

מותחים את הגבול איפה שנשמע לנו הגיוני, אנחנו בני אדם ולא קופים ( אולי חוץ מג'ק הבבון) , מוכר בקניון לא מעניין אף אחד, שחקן בסגל של הבוגרת כן. 

32 דקות לפני, embenh said:

מה זה משנה אם אתה משחק במועדון כמו מכבי או מועדון כמו הפועל רעננה לצורך העניין?

שחקן כדורגל\סל\יד יכול להביע את דעותיו כל עוד הן נאמרות בצורה ראויה ולא מסיתות. 

המפלגה המשותפת טוענת שהיא היחידה שדמוקרטית ושיש בה את המגוון הרחב ביותר של דעות בפוליטיקה, מן הראוי שהם ידעו לקבל ביקורת גם אם זה בא משחקן כדורגל.

מה שלא ראוי בעיניי אלו התגובות של כל החכמים כגון טורק\עבאס סואן. 

ברגע שאיתי שכטר הביע את דעתו (בצורה עקיפה כן?) באינסטגרם הפרטי שלו, מותר לו. אם זה היה במסגרת כיבוש שער או תחת המיקרופון שמכבי מקנה לו לאחר\לפני משחק אז זה פחות לגיטימי.

קנסות ושחרורים, נו באמת. לא ראיתי שמישהו ביקש לשחרר את לברון שדיבר על טראמפ ותמך אקטיבית בהילארי.  המועדון שלנו חולה על אמריקה והביזנס...ולמרות שאני רחוק שנות אור מדעותיו של שכטר, מותר ורצוי שישמע אותן....כל עוד הוא לא קורא לרצח או מסית (כמו רבים בתוך המפלגה המשותפת)

לפני שמחנכים את שכטר, שיבדקו את עצמם במראה.

16 דקות לפני, JacK said:

כולם יוצאים על שחקני המועדון על דעה סופר לגיטימית ומה שמעניין אותך זה לא מערבבים פוליטיקה וספורט כשסתימת הפיות הזאת משרתת צד מאוד ברור?

אתה אהבל בוגדני ומתרפס ואני עדיין שם עליך זין. וזה ממש לא מעניין אותי איזה פתק שמת הקלפי ומה דעותיך, אתה 100% סמרטוט. ואני יכול ללמד אותך מזה מכבי זונה מתרפסת, את סבתא שלך שלח לביתר.

אלוף!

לא ניתן לאף אחד לסתום לנו את הפה !

אוסף הקללות פה מבייש את כולנו ובראש ובראשונה מבייש את המקללים. 

חבל, כל הקללות האלה מורידות מהכותב ולא מהמכותב מעבר לזה שהן הורסות את הפורום ואת האשכול 

אנא מכם, בעיקר בימים כאלה

בואו נשתדל לתגבר

הבנתם את זה יא בני זונות אפסים שכמוכם ?  או שצריך לבוא אלכם הביתה עם דלי של קורונה ?

4 דקות לפני, הצבר said:

אוסף הקללות פה מבייש את כולנו ובראש ובראשונה מבייש את המקללים. 

חבל, כל הקללות האלה מורידות מהכותב ולא מהמכותב מעבר לזה שהן הורסות את הפורום ואת האשכול 

אנא מכם, בעיקר בימים כאלה

בואו נשתדל לתגבר

הבנתם את זה יא בני זונות אפסים שכמוכם ?  או שצריך לבוא אלכם הביתה עם דלי של קורונה ?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אתה לא נורמלי נשפך לי הקורנפלקס על המחשב

IMG-20200317-151456.jpg

35 דקות לפני, ת"א שלנו said:

נו בחייאת.

שכטר צדק.    

בוודאי. מכבי לא קמה מהריק, והאוריינטציה הפוליטית שלה ידועה. מכבי היא לגמרי סמל ציוני, מקבל. אני כמעט לא התייחסתי למעשה עצמו, אלא לתגובה של מכבי. אוהדים אותה מכל המפלגות/והרבדים של החברה הישראלית, אוהבים אותה גם ערבים לא ציונים. שיחקו ומשחקים בה ערבים במחלקות הילדים והנוער. אין שום הצהרה פוליטית בהודעה של מכבי. ההפך.

אז גם הערבים במחלקות הנוער צריכים להבין שמי שתומך בטרור מסוכן לישראל בטח כשנותנים לו כוח שמחזיק ממשלה.

14 דקות לפני, המכבייה said:

בוודאי. מכבי לא קמה מהריק, והאוריינטציה הפוליטית שלה ידועה. מכבי היא לגמרי סמל ציוני, מקבל. אני כמעט לא התייחסתי למעשה עצמו, אלא לתגובה של מכבי. אוהדים אותה מכל המפלגות/והרבדים של החברה הישראלית, אוהבים אותה גם ערבים לא ציונים. שיחקו ומשחקים בה ערבים במחלקות הילדים והנוער. אין שום הצהרה פוליטית בהודעה של מכבי. ההפך.

מסכים. התגובה של מכבי היא תגובה מקצועית לא פוליטית. הם יעשו הכל כדי לשמור על השחקנים שלנו. בעיקר בפן של התקשורת. אבל כאן אני חושב שמקצועית הם טעו. ולא ייתכן שאדם פרטי יתבטא באופן דמוקרטי עם אמירות לגיטימיות ויבקשו ממנו למחוק את התגובה שלו. לא ראוי.

יש פה הכללה פופוליסטית של התקשורת כדי להכשיר את המהלך של גנץ - כאילו הבעיה היא עם ערביי ישראל.

עופר כסיף - יהודי משני הוריו, מנוול כמו אחמד טיבי, עזמי בשארה, חנין זועבי ובאסל גטאס. והוא לא ערבי אלא ברשימה המשותפת.  

13 דקות לפני, JacK said:

אז גם הערבים במחלקות הנוער צריכים להבין שמי שתומך בטרור מסוכן לישראל בטח כשנותנים לו כוח שמחזיק ממשלה.

מסכים איתך עקרונית(טרור הוא מחוץ לתחום נקודה) וחושב שחשוב לחזק את אותם אזרחים רגילים, שידעו שאם ישקיעו בעצמם הם יכולים להתקדם. אני כותב בצורה אוטופית כמובן. לא מאמין שבלייף טיים שלי, משהו מהותי ישתנה.