Jump to content

איתי שכטר

snufkin

Recommended Posts

4 דקות לפני, המכבייה said:

ברמה האישית של שכטר, זה לא היה חכם לעשות. הוא שיחק עם ונגד שחקנים ערבים, גם בקבוצות וגם בנבחרת. יש לו ולמכבי אוהדים במגזר הערבי. ומה לעשות? אלו הנציגים שלהם בכנסת, אין להם נציגים אחרים. עצם שיתוף הפוסט, לא באמת פוגע בטיבי ועודה(הם פוליטיקאים ורגילים לזה), הוא פוגע בקולגות שלו. 

הפוסט שלו לא נגד ערבים. ברשימה המשותפת יש גם יהודים עם אמירות מאוד בעיתיות.

כמו שצריך להגיד למי שגזען שזה פסול בלי למצמץ, ככה צריך להגיד למי שתומך בטרור שזה לא לגטימי.

10 דקות לפני, הדאבל ה8 said:

מה פה שקר?

11 דקות לפני, נועם שוהם said:

הם לא תמכו בטרוריסטים?

אתה היתה הולך להיות יועץ של ערפאת כמו טיבי?

מה ששקר פה זה שהליכוד בעצמו שיתף פעולה בצורה מלאה עם המשותפת כמה פעמים, כולל גם רק לפני חודשים ספורים.

מדגיש: לא פעם אחת ולא פעמיים. כמה פעמים.

לא רק דיבר על זה כמו עכשיו, אלא ממש שיתוף פעולה מלא.

הוכחה ראשונה: (נעזרו במשותפת כדי לבחור מבקר מדינה נוח לליכוד)

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5533787,00.html

image.png.c864a901cb6d473bdaa377284f997a52.png

הוכחה שנייה: (נעזרו במשותפת כדי לפזר את הכנסת אחרי הסבב הראשון).

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5595658,00.html

image.png.2bc5fc957f385c7bd3b972c467c599b5.png

הסיבה היחידה שבליכוד מתנגדים למשותפת בעוצמה כזו עכשיו היא אך ורק כדי לשמור על הכיסאות שלהם.

פוליטיקה נטו. שום דאגה אמיתית למדינה ושום נעליים.

עובדים עליכם בעיניים.

Just now, Shlomix said:

מה ששקר פה זה שהליכוד בעצמו שיתף פעולה בצורה מלאה עם המשותפת כמה פעמים, כולל גם רק לפני חודשים ספורים.

הסיבה היחידה שבליכוד מתנגדים למשותפת בעוצמה כזו עכשיו היא אך ורק כדי לשמור על הכיסאות שלהם.

עובדים עליכם בעיניים.

גם אם השטות שרשמת הייתה נכונה (והיא לא)

איך זה רלוונטי לטענה שהם תומכי ומהללי מחבלים?

6 דקות לפני, נועם שוהם said:

הם לא תמכו בטרוריסטים?

אתה היתה הולך להיות יועץ של ערפאת כמו טיבי?

כפי שרשמתי מקודם, לא מתלהב מזה ששחקני מכבי מביעים דעה בעד ביבי (למרות שזה דיון כמה אפשר כבר להגביל אותם).

האם שיח שאומר לא לשיתוף פעולה אם מי שמעודד לרצוח אותך זה פוליטי? זה באמת שווה משקל לבעד ביבי או נגד ביבי? ממתי הרצון לחיות נהיה דבר פוליטי?

המשפחות השכולות שנקרעות מכאב שהם רואים איך נותנים לגטימציה למי שעודד את הרוצחים של בני משפחותיהם, זה גם פוליטי?

מספיק. מכבי החכמים לא אמרו לו מילה על כל הפוסטים בעד ביבי - שמה היה מקום להגיד שזה פוליטי.

דווקא בנושא שיש סביבו הכי הרבה הסכמה בחברה הישראלית ושהוא מעל הפוליטיקה, שהוא מתכנס לרצון הטבעי שלנו לחיות ושהוא אפילו מתקשר עם הרעיון ההיסטורי של מכבי בעד מדינה יהודית - דווקא כאן הם בחרו להגביל.

ושוב, אם מבחינתך זה פוליטי, אתה מבין שמכבי היא קבוצה שקמה לשרת מטרה "פוליטית"?

לא רק שהיא קמה, ככה משכו לפה את מיץ'. לאומיות, יהדות, ציונות. מכבי.

זה לא "פוליטי".

נועם, אתה קצת מכיר אותי מכאן. אתה סומך עלי שאני יודע מעולה על איזה רקע מכבי הוקמה. האווירה הפוליטית כרגע מאד נפיצה, ובטח שהקורונה  לא מוסיפה לשקט הנפשי של אף אחד. מכבי הציונית, היהודית והלאומית, מעדיפה לא להיות חלק מהשיח הזה. גם אני מעדיף. אני אוהד מכבי כי אבא אוהד מכבי. אני התאהבתי בה כילד קטן כי אליה חשפו אותי. וככה היא נשארה בעיני- אהבת הכדורגל שלי. כשזה קרה, הייתי קטן מידי בשביל להבין את המשמעויות הנוספות ועכשיו אני מבוגר מידי בשביל שזה יהיה הנראטיב שלי. טוב לי עם הזהות הפוליטית היחסית מעומעמת(יחסית לביתר והפועל).

מעניין לשחקני תיאטרון ושאר אפסים מותר ואפילו דוחקים בהם להביע דעה. 

אבל לשחקני כדורגל אסור להביע דעה. 

דרך אגב, כשהדעות של השחקנים הם "נכונות" אז בהחלט מותר ורצוי להם להביע דעה. 

כמו למשל דני עמוס או אריאל הרוש בבית"ר ( במודגש אין לי בעיות עם הדעות שלהם, אני אפילו תומך בהם רק מדגיש שיש פה איפה ואיפה ) 

"הצבר" 

יש גם שיתופי פעולה של שס וגפני עם המשותפת באינטרסים של ברוכות ילדים וכד', תמיד זה היה

אבל לנסות ולהיתמם ולהכשיר אותם כקול שעליו נשענת קואליציה וממשלה שתפקידה לקבל החלטות בטחוניות ומדיניות זה ללכת לאבדון.

מי שמתעקש לא להבין את זה כנראה תמיד היה שמאלן שזהות המדינה ממש לא עניינה אותו

1 דקה לפני, דרום צהוב said:

יש גם שיתופי פעולה של שס וגפני עם המשותפת באינטרסים של ברוכות ילדים וכד', תמיד זה היה

אבל לנסות ולהיתמם ולהכשיר אותם כקול שעליו נשענת קואליציה וממשלה שתפקידה לקבל החלטות בטחוניות ומדיניות זה ללכת לאבדון.

מי שמתעקש לא להבין את זה כנראה תמיד היה שמאלן שזהות המדינה ממש לא עניינה אותו

אז עכשיו מותר שיתוף פעולה?

התקדמות.

אתה מודע לזה שהתכנון, נכון לעכשיו, הוא שהמשותפת תשב מחוץ לממשלה?

יכול להיות שזה ישתנה, אבל גם למשותפת וגם לכחול לבן אין כוונה שימונו שרים מהמפלגה.

מה ההבדל בין זה לבין הצבעה בעד פיזור כנסת? או הצבעה בעד מבקר מדינה?

11 דקות לפני, נועם שוהם said:

הפוסט שלו לא נגד ערבים. ברשימה המשותפת יש גם יהודים עם אמירות מאוד בעיתיות.

כמו שצריך להגיד למי שגזען שזה פסול בלי למצמץ, ככה צריך להגיד למי שתומך בטרור שזה לא לגטימי.

לתמוך בטרור זה לא לגיטימי בשום צורה. ברור.  האם אתה טוען ש13 המנדטים הערבים שלהם, כולם תומכי טרור? לא חושב. אלו פשוט הנציגים שלהם. שכטר כאן בעיקר פוגע בחברים שלו ובלגיטימיות ההצבעה שלהם. כאשר מפלגות שמאל ציוניות, מפחדות ומשקשקות מהצבת ערבים במקומות ריאלים, למי הם יצביעו? אני אגב לא חושב שיש הבדל בין שמאל וימין מבחינת הגזענות המובנית שיש בהם. עובדה שאין שום אלטרנטיבה טובה להצבעה עבור הערבים.

Just now, המכבייה said:

נועם, אתה קצת מכיר אותי מכאן. אתה סומך עלי שאני יודע מעולה על איזה רקע מכבי הוקמה. האווירה הפוליטית כרגע מאד נפיצה, ובטח שהקורונה  לא מוסיפה לשקט הנפשי של אף אחד. מכבי הציונית, היהודית והלאומית, מעדיפה לא להיות חלק מהשיח הזה. גם אני מעדיף. אני אוהד מכבי כי אבא אוהד מכבי. אני התאהבתי בה כילד קטן כי אליה חשפו אותי. וככה היא נשארה בעיני- אהבת הכדורגל שלי. כשזה קרה, הייתי קטן מידי בשביל להבין את המשמעויות הנוספות ועכשיו אני מבוגר מידי בשביל שזה יהיה הנראטיב שלי. טוב לי עם הזהות הפוליטית היחסית מעומעמת(יחסית לביתר והפועל).

אני מכבד אותך וגם הגישה שלך בסדר גמור, אבל שיש דיון על אמירה בסיסית נגד מחבלים, אי אפשר להגיד לא מערבבים פוליטיקה ושזה לא שייך למכבי.

כי הרצון בסיסי לחיות הוא לא פוליטי ובעקיפין מה ששכטר העלה עוד מתכתב עם הרעיון של מכבי תל אביב (שוב, גולדהאר נמצא במכבי אך ורק בגלל הסיבה הלאומית).

הטיעון אם חכם לעלות פוסט כזה בימי קורונה זה דיון לגטימי שאני יכול לקבל, אבל עצם הפוסט לא בעייתי.

נ.ב

הנארטיב האידיאולגי של מכבי הוא הנארטיב גם שלך. אנחנו לא בית"ר ולא הפועל. פה יש מקום לכולם. כל עוד הם לא מתנגדים לרעיון הציוני (:

9 דקות לפני, Shlomix said:

עובדים עליכם בעיניים.

אחי, לא הוכחת פה כלום. שיתוף פעולה של הליכוד (בהנחה שהיה בכלל) לא מכשיר אותם.

החברי כנסת של הרשימה המשותפת, על הערבים והיהודים שלהם, תומכים בטרור נגדך - נגד זה צריך לצאת בין שביבי/גנץ/לא משנה מי, משתף איתם פעולה.

Just now, נועם שוהם said:

אחי, לא הוכחת פה כלום. שיתוף פעולה של הליכוד (בהנחה שהיה בכלל) לא מכשיר אותם.

החברי כנסת של הרשימה המשותפת, על הערבים והיהודים שלהם, תומכים בטרור נגדך - נגד זה צריך לצאת בין שביבי/גנץ/לא משנה מי, משתף איתם פעולה.

הדיון הצדדי שהתפתח פה הוא אם שיתוף פעולה עם המשותפת היא אסון לישראל או לא.

אני חושב שזה מוכיח חד משמעית שזה סתם קשקוש.

האם אני נגד כל מיני בוגדים כמו עזמי בשארה או גטאס נאסר?

בוודאי, איפה השאלה פה בכלל. הם צריכים להירקב בכלא.

זה עדיין לא אומר שכולם במשותפת כאלו, ובטח שלא כולם תומכי טרור.

10 דקות לפני, Shlomix said:

קרישי, אין לי עניין לדון בנושא עם מישהו שלא מסכים אפילו על עובדות בסיסיות שהליכוד לא מכחיש.

אתה בורח לטענות אחרות ולא קשורות. נגיד והליכוד שיתף איתם פעולה ורצה להקים איתם ממשלה יאללה נזרום איתך על הכל. זה עדיין לא משנה את העובדה שמדובר במפלגה שאסור היה לה להיות מאושרת לריצה בכנסת, שחבריה תומכים ומהללים מחבלים.

3 דקות לפני, המכבייה said:

לתמוך בטרור זה לא לגיטימי בשום צורה. ברור.  האם אתה טוען ש13 המנדטים הערבים שלהם, כולם תומכי טרור? לא חושב. אלו פשוט הנציגים שלהם. שכטר כאן בעיקר פוגע בחברים שלו ובלגיטימיות ההצבעה שלהם. כאשר מפלגות שמאל ציוניות, מפחדות ומשקשקות מהצבת ערבים במקומות ריאלים, למי הם יצביעו? אני אגב לא חושב שיש הבדל בין שמאל וימין מבחינת הגזענות המובנית שיש בהם. עובדה שאין שום אלטרנטיבה טובה להצבעה עבורם.

יש פה בהחלט בעיה שאלו הנציגים שלהם. אין לי פתרונות לזה. ברור שלא כל הערבים והמצביעים שלהם בעד טרור, אבל אי אפשר לפתור את זה ב"אלו פשוט הנציגים שלהם".

אם אלו הנציגים, להחרים את הנציגים עד שיופיעו אנשים הגונים (גם אם עדיין דעותיהם יהיו רחוקות מאוד משלי או אפילו לא יהיו ציונית. לגטימי בדמוקרטיה).

11 דקות לפני, Shlomix said:

אז עכשיו מותר שיתוף פעולה?

התקדמות.

אתה מודע לזה שהתכנון, נכון לעכשיו, הוא שהמשותפת תשב מחוץ לממשלה?

יכול להיות שזה ישתנה, אבל גם למשותפת וגם לכחול לבן אין כוונה שימונו שרים מהמפלגה.

מה ההבדל בין זה לבין הצבעה בעד פיזור כנסת? או הצבעה בעד מבקר מדינה?

אין דבר כזה מחוץ לממשלה, ברגע שבלעדיהן אין ממשלה אז הם בממשלה, כל הדיבור על מחוץ זה מכבסת מילים.

ברגע שינחת טיל מעזה (וינחת) או ברגע שתצטרך לקבל כל החלטה מדינית ביטחונית, היא תושפע מתומכי הטרור האלה שבלעדיהם אין ממשלה ואין לה יכולת לכלום בלי האצבעות שלהם.

זה לא שיתופי פעולה אד הוק, זה ממשלה (לא מצפה שכשמאלן תבין אבל לפחות לא תעשה הונאה לאנשי מרכז ימין כפי שגנץ לפיד ובוגי עשו)

שם זין על טורק, קינן ושאר האפסים האלו. 

ואני לא "המון מוסת" כפי שחלקים מתנשאים בחברה מתייחסים למצביעי ימין בכלל וליכודניקים בפרט, 
אני הצבעתי ב-3 בחירות האחרונות (אם לא טעיתי בספירה, כבר קשה לעקוב) לכחול לבן (לא בלב שלם, אלא כי האלטרנטיבה הייתה פחות טובה בעיניי) לפני כן מחנה ציוני, עבודה וכו', 
ימין קיצוני אני בטח שלא, אבל חלאס כבר עם העליהום הזה. 
כל אחד מזיין את השכל "מי הוא השחקן כדורגל הזה שיביע דעה?", עוד מילא אם פרשנים פוליטיים או פוליטיקאים היו אומרים את המשפט הזה, בתור אנשים שזה התחום שלהם,
אבל הוא נאמר על ידי כל מיני אנשים "פרטיים", נהגי מוניות, מוכרים בחנויות או לא יודע מה (אין בעיה עם המקצועות האלו אלא רק דוגמה) כאילו שזה בסדר שנהג מונית או מעצב שיער יביע דעה אבל אם שחקן כדורגל מביע דעה אז מי הוא?
אין לי גם בעיה עם הרשימה המשותפת ככלל אלא עם אנשים סציפים שם שתמכו בטרוריסטים, זה בושה שהם בכנסת (העיקר שאת הימין הקיצוני פוסלים, למה אין פה אחידות? לפסול קיצונים מכל הצדדים),  מכניס פה בהערה שאני מאמין לאחמד טיבי שלא עשה V בידיעה וכוונה למשפחה שכולה אלא בתור תגובה לזה שקיללו אותו בצורה מכוערת, כך שאני לא נגדם על אוטומט.
אבל זכות להביע דעה והוא גם לא אמר שום דבר לא לגטימי, רק שכמובן עדר הנעלבים הסמרטוטים כמו טורק עכשיו קופצים בטעות של "גזענות", 
אבל כשהבן זונה הזה מב"ש עושה סמיילי צוחק על ציוץ של פיגוע נגד יהודים זה עובר באהלן אהלן וכשה"בוסים" עושים מה שהם רוצים בנבחרת ומתבטאים בצורה דוחה זה בסדר אבל עכשיו "מה נעשה? יהיה בלאגן בנבחרת בגלל שכטר", 
שם זין על כל הסמרטוטים האלו ועל ההעלבות האוטומטית שלהם, יש בעיה של גזענות בישראל כמו ברוב העולם, אבל לצעוק סתם גזענות ולבכות ולהשתיק כל מי שמעביר ביקורת ליגיטימית זה זילת המושג גזענות וזה לא תורם אלא להפך, 
העיקר שהכבשים האלו מלקקים לדני עמוס את פי הטבעת בגלל שהוא תומך בקהילה הלהטבית והוא נאור וכו' ואז אין בעיה להביע דעה אבל אח"כ תוקפים את שכטר, שאני לא מאוהביו, יש לי עוד אנטי גדול אליו מאז שיקלל אותנו כשחקן הפועל אם כי הזמן עושה את שלו לאט לאט, בכל זאת אני לא ממהר לסלוח על דברים כאלו. 
ובטח שבתור אוהד מכבי אני קודם כל אגן על השחקנים שלנו גם אם הדעה שלי שונה משלו. 

אין לי כוח לערוך את ההודעה שתהיה רציפה ומסודרת יש פה זריקה של מחשבות מבולגנות כרגע.

1. אם זה היה לגיטימי אז למה עד יום הבחירות חברי הקוקפיט נתנו את מילתם שזה לא יקרה?

2. איך מתחושה ודאית שזה ספין של הליכוד ומקונצנזוס מוחלט על כך שהמפלגה הזאת היא מוקצה זה הפך להיות לגיטימי בעיניכם? איפה הבושה שלכם יא קוקסינלים חסרי זין? ועוד התירוץ שלכם זה שביבי התחיל עם זה, כאילו אפשר להשוות הצבעה משותפת להקמת ממשלה שכפופה לתמיכת בן אדם שמסמן וי לפנים של אם שכולה וזונה שמהללת את פאקינג סמיר קונטאר, ועכשיו אתם גם נותנים יד לעליהום הזה על שחקן(שחקני, שכטר היחיד שספג את האש) מכבי, איבדתם את זה לגמרי

איפה ראיתם אוהדי מכבי פוסט ציונים שאמרו ששכטר גזען ? 

וכל עוד לא פסלו את הרשימה המשותפת (ביזיון לדעתי), הם רשימה חוקית וההתעסקות בהם היא פוליטיקה. 

וכל המשתמשים שציטטו אותי והביאו עוד דוגמאות לשחקנים שמתעסקים בפוליטיקה, לא הבנתם שזה לא משנה ? 

הערבים שיצאו נגד שכטר הם נבלות, קינן שאין לי מושג מה עשה אבל הבנתי מפה שיצא נגד שכטר הוא בכלל זבל.

כספורטאי לדעתי לא צריך להתעסק בפוליטיקה, רוצים פוליטיקה ימין ו"ציונות" עלאק לכו לבית"ר. 

תלמדו לנתק את הדעה האישית שלכם מספורט, תאמינו לי יעשה לכם טוב, רוצים להפגין נגד מהלכים פוליטים לכו להפגין בחוץ ותשאירו את זה מחוץ למכבי. 

אגב, תראו איזה דיון פוליטי התפתח פה ובתקשורת, כל זה בגלל הפוסט של שכטר, מכבי לא מעוניינת שיתייגו אותה ככזאת , פה זה לא בית"ר, או הפועל ירושלים מהצד השני לצורך העניין.

מי שואל אותך אם להכניס או לא להכניס פוליטיקה? כאילו ברצינות מי אתה? לכו לביתר? לך לקיבינמט, עוד אהבל מצוי.

טוב מאוד שהתפתח מזה דיון, מה שחבל זה שהמועדון בחר צד ודוגל באופן שיטתי בסתימת פיות.

הרשימה המשותפת היא אסון לישראל אבל היא אסון גם לערביי ישראל. מגיעה להם מפלגה שתתעסק בהם ובבעיות שלהם ולא רק בעזתים.

אתם מדברים על הרמטכלים שעושים יד אחת עם המשותפת כאילו הליכוד לא עשה איתם יד אחת והרבה יותר.

להזכירכם ראש הממשלה אמר לא לרבין וערפאת ושנייה אחרי זה לחץ את ידו של ערפאת בחיבה רבה, כנ"ל עם משפט אולמרט ורק לאחרונה מינוי המבקר. לפולטיקאים כאן (לכולם) יש עקרונות ויש להם גם עקרונות אחרים אם צריך. זה לא נחלתם של כחול לבן בלבד. 

בואו אל תיתממו.