Jump to content

איתי שכטר

snufkin

Recommended Posts

מיכאל זנדברג משתתף בקמפיין של מרצ - חופש ביטוי.

איתי שכטר מצלם ברחוב שלט של הליכוד - גזען.

אמא שלהם זונה בת זונה.

כל הבוסים בני זונות!!

אם שכטר היה כותב פוסט נגד הליכוד, היו הופכים אותו למלך.

מה נסגר איתנו שנהיה אסור להגיד שתומכי טרור בממשלה זה אסון?

לא ברור אם אלה שכותבים לא לערבב פוליטיקה בספורט, מפנימים שהם אוהדים מועדון ספורט שקם במטרה לשרת מטרות פוליטיות לאומיות ושכל זהותו נגזרת ממטרה זאת.

שכטר דברר את רוח המועדון נהדר.

לא דיבר נגד השמאל ולא בעד הימין. דיבר נגד שיתוף פעולה עם אנשים שמתנגדים למדינה יהודית.

שמעון מזרחי כנער ריסס גרפיטי "מדינה עברית, עלייה חופשית", ג'רי בית הלוי ז"ל הגדיר בספרו את מכבי כ"אגודה להתעמלות, ציונות וספורט", שכטר ב-2020 מפרסם באינסטגרם פוסט בעד המדינה הציונית.

לגטימי ולא מעורר מחלוקת.

אלא אם אתה בצד הפוסט ציוני.

הנה עוד תומך מחבלים התעורר. אחרי שהוא ירד על משפחות שכולות הוא תוקף את מכבי ואת שכטר.

שימו לב כמה פרובוקציות ובכי על פוסט מסכן אחד. עצוב מה שנהיה מהמדינה שלנו. 

מוות למחבלים ולכל התומכים בהם.

אגב, בתגובות יש אשכרה בני זונות שטוענים שהם אוהדי מכבי ומצדיקים את תומך המחבלים וטוענים שהם מתביישים בשכטר. טפייי

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הנה עוד תומך מחבלים התעורר. אחרי שהוא ירד על משפחות שכולות הוא תוקף את מכבי ואת שכטר.

אגב, בתגובות יש אשכרה בני זונות שטוענים שהם אוהדי מכבי ומצדיקים את תומך המחבלים וטוענים שהם מתביישים בשכטר. טפייי

קורונה לאחמד טיבי, עבד של יהודים, בנזונה מחבל

כמה שטויות .

מה הקשר מיכאל זנדברג שחקן לא פעיל לשכטר? 

פוליטיקה וספורט זה שילוב רעיל ולא בריא , אין פה עניין של ימין ושמאל ושכל מגני הציונות פה שחיים בסרט שכל מי שחושב אחרת מהם הוא פוסט ציוני - שתו מים תרגעו.

שכטר טעה, שיפרוש שילך וירוץ בפוליטיקה כמה שרוצה.

מכבי נוסדה לפני יותר מ100 שנה ואני לא יודע מה היו הצרכים באותה תקופה, היום אנחנו יכולים להשאיר את מכבי נקייה מפוליטיקה ולתת לפוליטיקאים להתלכלך.

למה מכבי צריכה בכלל לעלות באותה שיח עם אחד כמו המחבל אחמד טיבי? 

7 דקות לפני, נועם שוהם said:

אבל אם היינו משאירים את מכבי "נקייה מפוליטיקה", מיץ' גולדהאר לא היה בא למכבי.

מאיפה אתה מביא את זה? 

אם כבר , אתה חושב שגולדהאר מעוניין בשיח מהסוג הזה במכבי?

15 דקות לפני, nirnir20 said:

כמה שטויות .

מה הקשר מיכאל זנדברג שחקן לא פעיל לשכטר? 

פוליטיקה וספורט זה שילוב רעיל ולא בריא , אין פה עניין של ימין ושמאל ושכל מגני הציונות פה שחיים בסרט שכל מי שחושב אחרת מהם הוא פוסט ציוני - שתו מים תרגעו.

שכטר טעה, שיפרוש שילך וירוץ בפוליטיקה כמה שרוצה.

מכבי נוסדה לפני יותר מ100 שנה ואני לא יודע מה היו הצרכים באותה תקופה, היום אנחנו יכולים להשאיר את מכבי נקייה מפוליטיקה ולתת לפוליטיקאים להתלכלך.

למה מכבי צריכה בגלל לעלות באותה שיח עם אחד כמו המחבל אחמד טיבי? 

ברצינות, איפה שכטר טעה ? 

אסור לו להביע דעה בגלל שהוא כדורגלן ? הוא לא עשה את זה במסגרת המקצוע שלו. העלה פוסט לחשבון האישי שלו, לגטימי לגמרי.

Just now, Elirandani said:

ברצינות, איפה שכטר טעה ? 

אסור לו להביע דעה בגלל שהוא כדורגלן ? הוא לא עשה את זה במסגרת המקצוע שהוא עוסק, העלה פוסט לחשבון האישי שלו, לגטימי לגמרי.

מה זה אסור ? אסור בחוק ? ברור שלא.

עדיף שהיה נמנע בתור שחקן פעיל במכבי ? אני חושב שכן.

גם מכבי חושבים ככה מסתבר.

איתי שכטר לא הביע עמדה פוליטית קלאסית. הוא לא דיבר בעד ימין ולא נגד השמאל.

הוא הביע דעה ציונית-לאומית, שהיתה מזדהים רבים מכל המחנות הפוליטיים, משמאל ומימין.

אין חולק על זה שהרשימה המשותפת היא נושא בעייתי עקב תמיכתם ברצח יהודים.

מספיק לבדוק מה אמרו על הרשימה המשותפת בעבר ליברמן, לפיד והשאר. 

הבעת דעה נגדם היא לא נגד ערבים, אלא נגד תומכי טרור.

שמכרו לגולדהאר את מכבי, סיפרו לו על הזהות היהודית-ציונית-לאומית של הקבוצה.

מה שאתה מכנה "פוליטיקה", זאת הסיבה היחידה שבגללה אדם מקנדה קנה קבוצה בישראל. לאומיות.

Just now, נועם שוהם said:

איתי שכטר לא הביע עמדה פוליטית קלאסית. הוא לא דיבר בעד ימין ולא נגד השמאל.

הוא הביע דעה ציונית-לאומית, שהיתה מזדהים רבים מכל המחנות הפוליטיים, משמאל ומימין.

אין חולק על זה שהרשימה המשותפת היא נושא בעייתי עקב תמיכתם ברצח יהודים.

מספיק לבדוק מה אמרו על הרשימה המשותפת בעבר ליברמן, לפיד והשאר. 

הבעת דעה נגדם היא לא נגד ערבים, אלא נגד תומכי טרור.

שמכרו לגולדהאר את מכבי, סיפרו לו על הזהות היהודית-ציונית-לאומית של הקבוצה.

מה שאתה מכנה "פוליטיקה", זאת הסיבה היחידה שבגללה אדם מקנדה קנה קבוצה בישראל. לאומיות.

שוב , אני לא יודע מאיפה אתה מביא את הסיפורים האלה על למה גולדהאר פה , אולי זה נכון ואולי לא, זה לא משנה.

לא ענית לי על השאלה , אתה חושב שגולדהאר מעוניין בזה ששחקנים של מכבי יפרסמו דברים כאלה ? 

13 דקות לפני, nirnir20 said:

שוב , אני לא יודע מאיפה אתה מביא את הסיפורים האלה על למה גולדהאר פה , אולי זה נכון ואולי לא, זה לא משנה.

לא ענית לי על השאלה , אתה חושב שגולדהאר מעוניין בזה ששחקנים של מכבי יפרסמו דברים כאלה ? 

אף אחד מאיתנו לא דיבר איתו ביממה האחרונה, כך שאנחנו לא יודעים.

מה שאנחנו כן יודעים שמדובר ביהודי חם, שרגיש מאוד לנושא של השואה ושל רציחת יהודים.

אני מניח שאם היו מביאים לפניו את הציטוטים המזעזעים של חברי הרשימה המשותפת בעד רוצחי יהודים, הוא מבין את הכאב של שכטר ומבין שיש פה עניין שהוא מעבר ל"פוליטי".

Just now, נועם שוהם said:

אף אחד מאיתנו לא דיבר איתו ביממה האחרונה, כך שאנחנו לא יודעים.

מה שאנחנו כן יודעים שמדובר ביהודי חם, שרגיש מאוד לנושא של השואה ושל רציחת יהודים.

אני מניח שאם היו מביאים לפניו את הציטוטים המזעזעים של חברי הרשימה המשותפת בעד רוצחי יהודים, הוא מבין את הכאב של שכטר ומבין שיש פה עניין שהוא מעבר ל"פוליטי".

אני לא חושב שגולדהאר מעוניין ששחקנים יתבטאו בצורה פוליטית, לא משנה על איזה צד של המפה,  אנחנו מכירים את גולדהאר כבר עשור ואני מרגיש די נוח עם ה"קביעה" הזאת שלי. 

מכבי גם פרסמו פוסט שמתנער מכל הסיפור, סיכוי לא רע שזה בא ממנו . 

אתם מגנים עליו פה כי זה מתיישב עם הדעה הפוליטית שלכם ואתם לא מסוגלים לעשות את ההפרדה המאוד מתבקשת הזאת. 

אם זה היה שחקן שמפרסם תמיכה בריצה של גנץ עם הערבים התגובות של כמעט כולם פה היו אחרות, חוץ מזאת שלי, שעדיין הייתה מגנה את זה, כי זה לא העניין פה בכלל ימין/שמאל/ציונות. 

גם כן שכטר מפגין ציונות חחח... הלך להיות שחקן כדורגל, ועשה מליונים בזמן שאנחנו טחנו בקו, היה יכול לבוא איתי לגולני בכלל היה מפגין ציונות . 

תעשו לי טובה, שחקן מקצוען מרוויח מיליונים, אחד מכללי היסוד הלא כתובים (ולעיתים גם כן כתובים) זה שלא מערבים פוליטיקה בספורט. 

33 דקות לפני, Elirandani said:

ברצינות, איפה שכטר טעה ? 

אסור לו להביע דעה בגלל שהוא כדורגלן ? הוא לא עשה את זה במסגרת המקצוע שלו. העלה פוסט לחשבון האישי שלו, לגטימי לגמרי.

הוא טעה כשהוא נכנס לפוליטיקה, זה כמו ששחקן אחר יפרסם פוסט שהוא מתנגד לממשלה בראשות סייען טרור נתניהו שמעביר פרוטקשן לחמאס, דעה לגיטימית אבל אסור שספורטאים יתערבבו עם זה סתם יוצר קונפליקטים

ניר, עצוב שמבחינתך אמירה נגד תומכי רוצחי יהודים זה דבר "פוליטי".

אסכם זאת כך:

ערבים בממשלה - לגטימי.

תומכי רוצחי יהודים - לא.

הבעת דעה של שחקנים בנושאים פוליטים לטובת ימין או שמאל בימי בחירות - לא מתלהב מזה, כי זה נוגד את רוח המועדון, אבל גם מקבל שזאת זכותם.

הבעת דעה של שחקנים נגד מעודדי רוצחי יהודים ונגד מתנגדי המדינה היהודית - מבטאים את הרוח ההיסטורית של מכבי תל אביב. 

מי שרוצה לשנות את ההיסטוריה והזהות של מכבי תל אביב, בבקשה, רק שלא ירצה לנו שאנחנו לא בסדר.

למה פסול וצביעות? הוא אומר שמותר לשכטר להביע את דעתו, ויוצא נגד הדעה הזו.

אפשר לתמוך בחופש ביטוי ועדיין לבקר את הנאמר.

כי הוא אומר שהדעה של שכטר גזענית ולכן אסור לו להביע אותה, הוא חרטטן ובא מפוזיציה.

וסתם שתבינו מי זה האהבל הזה “כסף זה לא אמיתי מי צריך אותו״

6 hours ago, מכביסט לעד said:

החלאה היה היועץ האישי של עראפת, זה שאחראי לכמות הפיגועים הגדולה ביותר ולהרג הרב ביותר של אזרחים יהודים, אולי אפילו מאז היטלר.  ועד היום הוא הגיבור הגדול שלו ויש לו תמונה שלו במשרד. 

הוא כזה טיפש ותותח.

לא אמור לעשות את זה כשחקן של המועדון הכי גדול במדינה, מה שהופך אותו לדמות ציבורית, בטח כשהאג'נדה של המועדון היא לא להתייחס לתחום הזה, אבל דעה לגיטימית. כל אלה שהגיעו לו וקראו לו גזען יכולים להזדיין בשקט.

האקט של כחול לבן, בטיימינג הנוכחי, הוא מהמסריחים שאני זוכר במדינה וזה חייב ליצור הד שלילי, יותר מעכשיו.