Jump to content

איתי שכטר

snufkin

Recommended Posts

הפוסט של שכטר לא קשור לפוליטיקה בכלל. זה פוסט על מהות המדינה וההישרדות שלה. חברי המשותפת לא היו אמורים להיות מאושרים בכלל לרוץ בכנסת שלנו. כל הכבוד להם שאמרו את שאמרו בושה להנהלת מכבי שסתמה להם את הפה. 

וכל השחקנים הערבים שיצאו נגדם, שיחטפו גם קורונה כמה שיותר מהר. כנ"ל אוהדים שהכריזו שיחזירו את המנוי, לא צריכים בוגדים בינינו

34 דקות לפני, Kimhistan said:

אני מזה מפחד שתקום ממשלה בתמיכת המשותפת.

אם זה יקרה אולי ימכרו צוללות למצרים למטרת רווח ויעבירו כסף לחמאס.אמלה.

אין ספק שממשלה עם המשותפת אסון, מה שמצחיק כל כך איך הביביסטים נלחצים משיתוף פעולה עם טרוריסטים הרי הם לא באמת ימין אידיאולוגי אלא סתם אופורטוניסטים שהולכים עם המנהיג שלהם שלא מתבייש לשתף פעולה מידי פעם עם טרוריסטים ולהתרפס בפניהם

1 דקה לפני, Double said:

אין ספק שממשלה עם המשותפת אסון, מה שמצחיק כל כך איך הביביסטים נלחצים משיתוף פעולה עם טרוריסטים הרי הם לא באמת ימין אידיאולוגי אלא סתם אופורטוניסטים שהולכים עם המנהיג שלהם שלא מתבייש לשתף פעולה מידי פעם עם טרוריסטים ולהתפרס בפניהם

אז גם לא מדובר בציניקן מקורי אלא בחקיין קטן

1 דקה לפני, Double said:

אין ספק שממשלה עם המשותפת אסון, מה שמצחיק כל כך איך הביביסטים נלחצים משיתוף פעולה עם טרוריסטים הרי הם לא באמת ימין אידיאולוגי אלא סתם אופורטוניסטים שהולכים עם המנהיג שלהם שלא מתבייש לשתף פעולה מידי פעם עם טרוריסטים ולהתפרס בפניהם

אני מגדיר את עצמי אדם עם מחשבות לאומיות (מה שמשום מה מכנים בארץ ימני קיצוני). יש לי המון ביקורת על ביבי שרחוק מה"ימין" האמיתי ואני רחוק מלהיות ביביסט. עם כל מגרעותיו של ביבי הוא לא הקים ממשלה בתמיכה של מעריצי ומהללי מחבלים. אז כן, אנחנו מעדיפים את הרע במיעוטו בראייה מפוקחת על המצב סביבנו מאשר במה שקורה עכשיו עם גנץ והמשותפת. 

2 דקות לפני, Krishi said:

אני מגדיר את עצמי אדם עם מחשבות לאומיות (מה שמשום מה מכנים בארץ ימני קיצוני). יש לי המון ביקורת על ביבי שרחוק מה"ימין" האמיתי ואני רחוק מלהיות ביביסט. עם כל מגרעותיו של ביבי הוא לא הקים ממשלה בתמיכה של מעריצי ומהללי מחבלים. אז כן, אנחנו מעדיפים את הרע במיעוטו בראייה מפוקחת על המצב סביבנו מאשר במה שקורה עכשיו עם גנץ והמשותפת. 

הוא לא הקים אבל אם יכל אז היה מקים ברגע הראשון, בכל זאת הוא צריך 61 אצבעות להיחלץ מאימת הדין

z1f6Buv.jpg

43 דקות לפני, Kimhistan said:

אח שלי היקר. 

עובדים איתי 5 מהנדסים ערבים בוגרי טכניון תותחי על.

תכננו תשתיות לכל הערים בישראל.

והם הצביעו למשותפת.

שחרר.

אחי מה שעומד על הפרק זה לא הליגיטימיות של ערביי ישראל. בכלל לא. הנציגים שהם שולחים לכנסת אפס הם תומכי טרור וחלקם אפילו טרוריסטים בעברם.

אחמד טיבי הנבלה היה היועץ האישי של רב המחבלים יאסר עראפת, שתכנן אינספור פיגועים ויש לטיבי דם על הידיים מםה ועד עזה

את הסיפור עם יאזבק שמעודדת רוצח ילדים שפל כמו קונטר כולפ מכירים. ואיימן עודה שמגנה החלטה של המדינו  הערביות להגדיר את חיזבלה ארגון טרור ושהגיבור שלו זה חסן נאסרללה שלו יש דם יהודים רבים על הידיים.

כשאחמד טיבי עומד ומצביע וי מול משםחות שכולות שעזר לרצוח את יקירהן ישירות או בעקיפין זה מעורר חלחלה. זה לא שאלה של שמאל וימין, יש גבול. ולהפוך את הטרוריסטים האלו שרוצים להשמיד אותנו ומערערים על עצם הלגיטימיות של קיומנו ועל כל ערכי היסוד במדינה לממליכי מלכים במדינת היהודים זה בושה וחרפה.

8 דקות לפני, Double said:

הוא לא הקים אבל אם יכל אז היה מקים ברגע הראשון, בכל זאת הוא צריך 61 אצבעות להיחלץ מאימת הדין

z1f6Buv.jpg

ועכשיו לאמת 

https://13news.co.il/item/news/politics/state-policy/reelection-2019/zohar-joint-party-891937/

6 דקות לפני, Krishi said:

"אמת", מילה מול מילה, תבחר אתה למי להאמין.

רק מזכיר שבאותה תקופה (אם אני זוכר את ציר הזמן נכון) נתניהו היה באטרף והציע ליריבים פוליטים כמו גבאי, אשכנזי ועוד תיקים כדי להקים ממשלה. כך שכלום לא יפתיע אותי עם נתניהו.

9 דקות לפני, Krishi said:

זה אותו מיקי זוהר חרטטן שאמר שהמשא ומתן עם אבי גבאי להצטרף לממשלה היה ספין

EXxFUHO.jpg

מצחיק אותי שכל השחקנים במגזר מנסים להוציא את שכטר גזען.

הוא לא רשם כלום בפוסט לא קילל ולא שום דבר רק צילם תמונה שהוא לא רוצה את המשותפת בממשלה.

שכל היפי נפש מהמגזר שימשיכו להתייבש על הספסל בקבוצות שהם משחקים בהם.

התנגדות להשתתפות אויבי ישראל על הדרך של פעולות הממשלה חוצה מגזרים, כל מי שרוצה לומר את מה שבא לו יכול גם אם הוא שחקן כדורגל (מי שישמע).

תמיד מי שבעד סתימת פיות בתירוץ שלא מערבבים פוליטיקה בספורט הם שמאלנים, תאכלו תחת.

הפוסט ששכטר כתב לא קשור לימין מול שמאל, הדעה שלו דרך אגב היא לגיטימית גם אם מדובר בשחקן כדורגל, והוא צודק במאה אחוז שממשלה עם תומכי טרור תהיה אסון למדינת ישראל.

28 דקות לפני, Double said:

זה אותו מיקי זוהר חרטטן שאמר שהמשא ומתן עם אבי גבאי להצטרף לממשלה היה ספין

EXxFUHO.jpg

ברור, הכל חירטוט. אתה צודק.

6 דקות לפני, Marco_Reus said:

הפוסט ששכטר כתב לא קשור לימין מול שמאל, הדעה שלו דרך אגב היא לגיטימית גם אם מדובר בספורטאי, והוא צודק במאה אחוז שממשלה עם תומכי טרור תהיה אסון למדינת ישראל.

ואני חושב שממשלה עם סייען טרור תהיה אסון לישראל, עדיין זה לא הופך את זה ללגיטימי לפרסם פוסט פוליטי באינסטגרם, טוב שמכבי הורידו.

באמת הפוסט לא קשור לימין או שמאל..

אני לא מבין, מרוב שנאה לביבי אתם לא רואים שהרשימה המשותפת מסוכנת לישראל?

אפשר לריב על הכל אבל ראבק!!!! טיבי עושה תנועת ניצחון כלפי משפחות שכולות ואתם סבבה?

אין בעיה לעשות איתו ממשלה? העיקר להפיל את ביבי

32 דקות לפני, Double said:

ואני חושב שממשלה עם סייען טרור תהיה אסון לישראל, עדיין זה לא הופך את זה ללגיטימי לפרסם פוסט פוליטי באינסטגרם, טוב שמכבי הורידו.

יש לי תחושה שאם הוא היה מצלם את הכרזות של גנץ היית אומר שזה לגיטימי.

1 hour ago, JacK said:

התנגדות להשתתפות אויבי ישראל על הדרך של פעולות הממשלה חוצה מגזרים, כל מי שרוצה לומר את מה שבא לו יכול גם אם הוא שחקן כדורגל (מי שישמע).

תמיד מי שבעד סתימת פיות בתירוץ שלא מערבבים פוליטיקה בספורט הם שמאלנים, תאכלו תחת.

חחחח כל מי שחושב שלא צריך לערב פוליטיקה בספורט הוא שמאלני.

עברת את גיל 15 ג'ק?

3 דקות לפני, nirnir20 said:

חחחח כל מי שחושב שלא צריך לערב פוליטיקה בספורט הוא שמאלני.

עברת את גיל 15 ג'ק?

לכעוס על שחקן שלא רוצה מחבלים בממשלה זה כמו לכעוס עליו כשהוא חוגג את יום העצמאות 

לפוליטיקה אין שום קשר לזה

2 hours ago, Kimhistan said:

עובדים איתי 5 מהנדסים ערבים בוגרי טכניון תותחי על.

תכננו תשתיות לכל הערים בישראל.

בגלל זה התשתיות שלנו נראות ככה על הפנים.

4 דקות לפני, Semper Fidelis said:

לכעוס על שחקן שלא רוצה מחבלים בממשלה זה כמו לכעוס עליו כשהוא חוגג את יום העצמאות 

לפוליטיקה אין שום קשר לזה

זה ממש לא אותו דבר.

לחגוג חג זה דבר אחד, להתנגד למהלך פוליטי זה פוליטיקה וזה לא תקין בספורט לפי דעתי.

אני אגב מתנגד למהלך הפוליטי הזה אבל לא חושב שיש לזה מקום בספורט.