Jump to content

מתגעגע

הנדון

Recommended Posts

אני מתגעגע לחיים שלי. לחיבוק עם ההורים שלי, לחברה שלי. מתגעגע לעבוד, לצאת החוצה ולחיים נורמליים. מתגעגע גם לכדורגל אבל זה כל כך משני עכשיו עבורי. 

49 דקות לפני, מנש שער 11 said:

אני מתגעגע לחיים שלי. לחיבוק עם ההורים שלי, לחברה שלי. מתגעגע לעבוד, לצאת החוצה ולחיים נורמליים. מתגעגע גם לכדורגל אבל זה כל כך משני עכשיו עבורי. 

רק מכבי !!!

הגעגועים הרגו אותי.

חלמתי היום שאני בדרבי. בחלום צ'יקו לא היה פצוע, פתח וגם כבש את ה1-0 שקבע את תוצאת המשחק.

פארפה גויאגון גם פתח. אין לי מושג איפה הוא יושב לי בתת מודע במוח אבל כנראה שהוא חזק שם.

11 hours ago, מכביסט לעד said:

התגעגתי לאיביץ' :wubyellow3:

לא מקנא במי שצריך לפגוש את איביץ' אחרי התקופה הזאת.

האספקט הכי חשוב בעיניי; מכבי לא מסיימת עונה בדצמבר, מכבי כל עונה תחרותית עד הסוף.

ב"ש מפורקת. במכבי של ג'ורדי, וכמובן אחריו כי השאיר מועדון חזק, זה לא קרה.

געגועים.. לפוש של ההרכבים,

לנושאים של דקסטר ״לקראת...המשחק הבא״.. 

לנושאים של סוייר ״המשחק הכי חשוב העונה״+סיכום ופיקנטריה. ועוד...

* בינתיים - אפשר בזמן הזה לחבר שירים חדשים.. לתרגל.. ולבוא מוכנים.. במהרה בימנו.. 

On 26.3.2020 at 14:05, אקיטה said:

האספקט הכי חשוב בעיניי; מכבי לא מסיימת עונה בדצמבר, מכבי כל עונה תחרותית עד הסוף.

זר לא יבין זאת, כל מי שהיה שם בין 1997-2013 ככל שיותר זה יותר מעצים, שהיו "שרופים" או לפחות מנויים בגיל ה עשרה והעשרים

אנחנו רק רוצים להאבק עד סוף העונה ושחקנים ילחמו. לא ביקשנו יותר מזה. כמה חרא אכלנו אלוהים.

ששחקנים התקשרו לאוהדים לבקש מהם לחדש מנוי ב600 שקל

רק שילחמו ולא נלך לים בדצמבר, כשעוד קר, אף פעם לא ביקשנו יותר מזה. להיות הכי טוב שאתה יכול, מכביזם. להלחם. כל השאר בונוס.

זה כמו ילד שגדל ב"עוני" , עכשיו שהוא גדול, וברוך השם מצליח, הוא הכי חזק מכולם. ויש לו יתרון מנטלי עצום.

ללכת למשחק באיזה חור שאין על מה לשחק כבר בנובמבר, שנים על גבי שנים.

כל עוד נלחמים באמת שאין לי טענות .

תודה לך מיץ׳

1 hour ago, YNWA said:

זר לא יבין זאת, כל מי שהיה שם בין 1997-2013 ככל שיותר זה יותר מעצים, שהיו "שרופים" או לפחות מנויים בגיל ה עשרה והעשרים

אנחנו רק רוצים להאבק עד סוף העונה ושחקנים ילחמו. לא ביקשנו יותר מזה. כמה חרא אכלנו אלוהים.

ששחקנים התקשרו לאוהדים לבקש מהם לחדש מנוי ב600 שקל

רק שילחמו ולא נלך לים בדצמבר, כשעוד קר, אף פעם לא ביקשנו יותר מזה. להיות הכי טוב שאתה יכול, מכביזם. להלחם. כל השאר בונוס.

זה כמו ילד שגדל ב"עוני" , עכשיו שהוא גדול, וברוך השם מצליח, הוא הכי חזק מכולם. ויש לו יתרון מנטלי עצום.

ללכת למשחק באיזה חור שאין על מה לשחק כבר בנובמבר, שנים על גבי שנים.

כל עוד נלחמים באמת שאין לי טענות .

תודה לך מיץ׳

אוףףף הזכרת לי פה תקופות כל כך קשות...

עוד תחילת עונה, עוד מחנה אימון בהולנד, שוב כתבות ״אוירה טובה״ והנה אולי הפעם... ואחרי 4 משחקים רואים שזה לא זה ומאמן מפוטר בין מחזור 8 ל11 שנה אחרי שנה והליגה בורחת ומה שנשאר לך זה רק הדרבי... אחח הדרבי..

הדרבי שאם היית מנצח אז העונה נחשבת טובה, אם לא זה עוד יום ב4 שנים הרצופות האלה שאתה לא בא לבית ספר ועוד עונה שהלכה לעזאזל...

אתה משכנע בכוח את אבא שלך שכבר איבד תקווה ללכת איתך למשחק נגד מכבי חיפה וברגע שמחנים את הרכב הוא זורק לך ״בשלישי שנקבל אנחנו זזים״...

עונה אחרי עונה לא לעבור סיבוב ח בגביע...

אתה נוסע לנצרת לעילוט למגרש הכי מסריח בעולם ומקבל 3 מהפועל עכו במקרה הטוב או מפסיד בהארכה לביתר שמשון במקרה הרע...

אני זוכר בבר מצווה שלי (שהייתה בחודש נובמבר) בדרשה שהקראתי היה איזה משפט על מכבי וכמה אני מקווה שהיא תיקח אליפות והיה גל צחוק כזה באולם כי העונה של מכבי נגמרה כזה מוקדם...

זה כל כך מעצבן אותי לשמוע לפעמים בבלומפילד אנשים ״רק 2-0 ניצחו, גרועים״, או הולכים הביתה בדרבי ש3-0 לנו בדקה 82 במקום לשיר ולחגוג ולפעמים קללות גרועות ביותר לשחקנים...

צריך להעריך את הרגעים ואת השנים האלה שאנחנו נמצאים בהם.

אני זוכר שהיו ימים שבמחזור 2 היינו מקום ראשון הייתי גוזר את הטבלה מהעיתון כדי לתלות בחדר למשך השבוע כי זה לא יקרה שוב עד שנה הבאה...

מי שלא אכל חרא ממכבי לא יבין לעולם ולא ידע להעריך כמה זה מדהים העשור הזה שאנחנו חווים.

שלא יגמר לעולם.

אוף כמה שאני מתגעגע...

1 hour ago, חרישי הוא הלילה ואפל said:

עוד תחילת עונה, עוד מחנה אימון בהולנד, שוב כתבות ״אוירה טובה״ והנה אולי הפעם... ואחרי 4 משחקים רואים שזה לא זה ומאמן מפוטר בין מחזור 8 ל11 שנה אחרי שנה והליגה בורחת ומה שנשאר לך זה רק הדרבי... אחח הדרבי..

הדרבי שאם היית מנצח אז העונה נחשבת טובה, אם לא זה עוד יום ב4 שנים הרצופות האלה שאתה לא בא לבית ספר ועוד עונה שהלכה לעזאזל...

אתה משכנע בכוח את אבא שלך שכבר איבד תקווה ללכת איתך למשחק נגד מכבי חיפה וברגע שמחנים את הרכב הוא זורק לך ״בשלישי שנקבל אנחנו זזים״...

אתה נוסע לנצרת לעילוט למגרש הכי מסריח בעולם ומקבל 3 מהפועל עכו במקרה הטוב או מפסיד בהארכה לביתר שמשון במקרה הרע...

אני זוכר בבר מצווה שלי (שהייתה בחודש נובמבר) בדרשה שהקראתי היה איזה משפט על מכבי וכמה אני מקווה שהיא תיקח אליפות והיה גל צחוק כזה באולם כי העונה של מכבי נגמרה כזה מוקדם...

זה כל כך מעצבן אותי לשמוע לפעמים בבלומפילד אנשים ״רק 2-0 ניצחו, גרועים״, או הולכים הביתה בדרבי ש3-0 לנו בדקה 82 במקום לשיר ולחגוג ולפעמים קללות גרועות ביותר לשחקנים...

אני זוכר שהיו ימים שבמחזור 2 היינו מקום ראשון הייתי גוזר את הטבלה מהעיתון כדי לתלות בחדר למשך השבוע כי זה לא יקרה שוב עד שנה הבאה...

מי שלא אכל חרא ממכבי לא יבין לעולם ולא ידע להעריך כמה זה מדהים העשור הזה שאנחנו חווים.

שלא יגמר לעולם.

אוף כמה שאני מתגעגע...

19 hours ago, חרישי הוא הלילה ואפל said:

שלא יגמר לעולם.

אוף כמה שאני מתגעגע...

כתבת יפה מאוד, מזדהה עם הכול.

אנחנו ככ בתוך זה והתרגלנו לטוב, אבל אם מסתכלים רגע מבחוץ צריך להגיד תודה כל שנייה שאנחנו ככה.

אוהבים אותך גולדהאר.

19 hours ago, חרישי הוא הלילה ואפל said:

יאוו איזה קטע חזק הבאת פה. אני זוכר שהייתי מסתכל על הטבלה ומתפלל שזה יישאר ככה עד הסוף ואומר לעצמי שאשכרה יש אוהדים שהקבוצה שלהם במקום הראשון בסוף העונה.