Jump to content

מתגעגע

הנדון

Recommended Posts

געגוע חזק התפרץ לי היום למכבי. באמת זה מה שאנשים רגילים עושים בחיי היום יום שלהם? מתעסקים בפוליטיקה וחדשות כל היום במקום בהרכבים לפני משחקים, בשיפוצים לבלומפילד יותר מאשר הבית שלנו,  במקום שיהיה את החצי יום כיף עם חברים והתארגנות על איך נוסעים למשחק, מפגש ביציע עם משפחה וחברים, סתם לחבק אנשים רנדומליים ביציע אחרי שער ולהתנהג כמו ילד בן 13 במשך שעתיים שזה הזמן שלנו בין אם לברוח קצת מהאישה או לעשות איתה דייט ביציע ופשוט להתנתק מהכל. מכבי זאת קהילה הכי גדולה שיש לנו וכולנו כבר מתגעגעים ממש. מקווה שיום יבוא ויחזרו המשחקים הקהל ידע להעריך כל דקה של משחק כי בשנייה הכל יכול להילקח מאיתנו ואז נהיה סתם אנשים נורמלים במשך 24/7.

אוף בא לי מכבי מצדי שיתחילו לשחק פה 5*5 במגרש אספלט שבור עד סיום העונה.

הם אמרו שנדפקתי הם אמרו לי שגם השתגעתי ומספיק לי רק כדור אחד בשביל לחזור לשפיות.

סליחה אם יצא קלישאתי אבל הייתי צריך לפרוק.

14 hours ago, הנדון said:

געגוע חזק התפרץ לי היום למכבי. באמת זה מה שאנשים רגילים עושים בחיי היום יום שלהם? מתעסקים בפוליטיקה וחדשות כל היום במקום בהרכבים לפני משחקים, בשיפוצים לבלומפילד יותר מאשר הבית שלנו,  במקום שיהיה את החצי יום כיף עם חברים והתארגנות על איך נוסעים למשחק, מפגש ביציע עם משפחה וחברים, סתם לחבק אנשים רנדומליים ביציע אחרי שער ולהתנהג כמו ילד בן 13 במשך שעתיים שזה הזמן שלנו בין אם לברוח קצת מהאישה או לעשות איתה דייט ביציע ופשוט להתנתק מהכל. מכבי זאת קהילה הכי גדולה שיש לנו וכולנו כבר מתגעגעים ממש. מקווה שיום יבוא ויחזרו המשחקים הקהל ידע להעריך כל דקה של משחק כי בשנייה הכל יכול להילקח מאיתנו ואז נהיה סתם אנשים נורמלים במשך 24/7.

אוף בא לי מכבי מצדי שיתחילו לשחק פה 5*5 במגרש אספלט שבור עד סיום העונה.

גם אני מתגעגע, והפוסט היפה שלך גרם לי להתגעגע עוד יותר. 

שכולנו נהייה בריאים. תיראו שנחזור בקרוב ונמשיך לדרוס את הליגה. 

לא מבין את האנשים האלה שאומרים לי ״כדורגל?? זה החיים שלך? פחח ימשועמם״,

ואני משיב להם שהם היו מתים להבין את ההרגשה של אוהד כדורגל בכלל ואוהד מכבי בפרט.

אשכרה לפני חודש קיללנו את סידי על הזיוני שכל שלו ועכשיו אני מת לשמוע ״איזה קלאסה אייל גולסה״... אפילו את ניוואה לגבר אוף

אני תמיד יורד על כל מי שלא אוהב כדורגל ושואל אותו למה אתה מתעורר בבוקר? לי יש מכבי, ולך? 

ועכשיו בוקר אחרי בוקר ואין כלום. 

12 hours ago, boys77 said:

אני תמיד יורד על כל מי שלא אוהב כדורגל ושואל אותו למה אתה מתעורר בבוקר? לי יש מכבי, ולך? 

ועכשיו בוקר אחרי בוקר ואין כלום. 

תמיד אחרי משחקים גדולים כמו אחרי חיפה אני אומרת לאנשים שהם כל כך מסכנים שהם לא יודעים מה זה לחוות אושר כזה ועוד סתם ככה באמצע החיים...

"ואם אתה לא חלק מזה אתה לעולם לא תבין"

8 hours ago, Sawyerdroid said:

ולא רואים את החזרה באופק.

לפחות שיכתירו אותנו אלופים כבר שנשמח קצת..

מדמיינת איך רגע כזה יהיה... נצא לחגוג במרפסות?

1 hour ago, המכביסטית15 said:

מדמיינת איך רגע כזה יהיה... נצא לחגוג במרפסות?

כל הפועל בני זונות / יש אליפות למכבי / רק תבחר 

• 2 weeks later...