Jump to content

ליגת העל הופסקה באופן מיידי

Recommended Posts

3 hours ago, Dan eran said:

יש אליפות למכבי?!

תקדם בספורט העולמי, עקב סיום ליגת העל בכדורסל הליטאית הכריזו בליטא כי הקבוצה שסיימה במקום הראשון בטבלה תזכה באליפות המדינה בכדורסל. כעת נותר לראות האם ליגות נוספות יאמצו את ההחלטה הליטאית.

הימור, העונה הבאה (אם תפתח) תכלול גם את רעננה ונס ציונה ועוד 2 עולות מהלאומית 

לא תוכרז אלופה 

שמח שלא משחקים.

לא חושב שצריך לקבל החלטות כרגע, צריך 6-7 שבועות לסיים את הליגה

כדאי להמתין לראות  מה יהיה המצב עוד כמה שבועות ומה יהיה גורל היורו

8 דקות לפני, matis said:

לא תוכרז אלופה 

מישהו יכול לבדוק את התקנון?

אם העונה מופסקת והקורונה דועכת עוד 3-4 חודשים. מי ישחק במוקדמות צ׳מפיונס? לא רואה מצב שזה לא אנחנו...

ועוד פה, בניגוד לליטא (התואר הוענק לז׳לגיריס), אנחנו במצב הכי קלאסי ופייר לקבוע אלופה אחרי שני סיבובים מלאים.

58 דקות לפני, matis said:

לא תוכרז אלופה 

מי שהבקיעה הכי הרבה תוכרז כאלופה, לא משנה כמה נקודות כי היא הכי אטרקטיבית... :doh:

2 דקות לפני, itan17 said:

ועוד פה, בניגוד לליטא (התואר הוענק לז׳לגיריס), אנחנו במצב הכי קלאסי ופייר לקבוע אלופה אחרי שני סיבובים מלאים.

אכן שיחקנו 2 סיבובים מלאים, שתי הקבוצות פגשו את אותן היריבות לבית-חוץ, ניצחנו אותם פעמיים, זה נוק אאווט. 
זה לא שעכשיו אנחנו מחזור 2 בפלייאוף שיחקנו מול היריבות החלשות וצברנו יותר נק' מהם ששיחקו מול היריבות החזקות יותר לצורך העניין ולכן איבדו נק' ואז אני יכול להבין טענה שזה לא הוגן, 
פה זה קלאסי להכריז עלינו אלופים ונתראה בעונה הבאה.

גם הפועל חולי קורונה 

חולה 120 נכח במשחק של הפועל ת"א נגד רעננה
המסלול של חולה 120 במחלת הקורונה בישראל מגלה כי הוא נכח במשחק האדומים ברבע גמר גביע המדינה וישב חלק העליון של גוש 316 ב-4.3 

1 hour ago, קובי השועל said:

לא רואה מציאות שבה לא מתאמנים חודש וחוזרים לשחק ישר. 

בקיצור מכבי אלופה

רעננה ונס ציונה יורדות

חח נראה לך? יענקלה ייכנס למשרדי ההתאחדות עם חגורת נפץ.

20 דקות לפני, itan17 said:

אם חיפה הייתה מקום ראשון(והיה לה את אריק בנאדו כמאמן) בטוח שהיינו מדברים אחרת.

4 hours ago, matis said:

לא תוכרז אלופה 

אם אי אפשר להכריז מי אלופה ומי היורדות, אז איך אפשר להחליט מי 2 הקבוצות שיעלו מהלאומית?

6 hours ago, הישראלי היפה said:

תקדם בספורט העולמי, עקב סיום ליגת העל בכדורסל הליטאית הכריזו בליטא כי הקבוצה שסיימה במקום הראשון בטבלה תזכה באליפות המדינה בכדורסל. כעת נותר לראות האם ליגות נוספות יאמצו את ההחלטה הליטאית.

קחו בחשבון שז'לגיריס זכתה ב-9 האליפויות האחרונות של הליגה הליטאית וזה ברור שהיא הולכת לזכות גם השנה אז הרבה יותר קל להעניק להם את התואר כבר מראש. 

נחכה ונראה מה יוחלט במדינות כמו אנגליה וצרפת שזה קצת יותר קטליזטור למה שיקרה כאן.

אני למשל גיליתי שיש לי משפחה שאפשר לעשות איתם כל מיני דברים נגיד ארוחות משותפות, טיולים בפארק, משחקי חברה, צפיה משותפת באיזה סרט. 

אבל מדי פעם כשאני יוצא מהבית הבן שלי שואל אותי: "פאפא, אתה הולך מכבי עולה עולה הו?" ואני כמעט ונשבר, זה כמו חץ בלב, מחזיק בכח את הדמעות, הגרון קצת נחנק. משתדל לשמור על קור רוח בעיקר למענו. חשוב לשמור על השגרה גם אם רק למראית עין. אז אני אומר לו: "כן, בני, אני הולך למכבי". ואז יוצא מהר מהבית, סוגר את הדלת אחרי, עוצר ופורץ בבכי.

1 hour ago, Krishi said:

אני למשל גיליתי שיש לי משפחה שאפשר לעשות איתם כל מיני דברים נגיד ארוחות משותפות, טיולים בפארק, משחקי חברה, צפיה משותפת באיזה סרט. 

אבל מדי פעם כשאני יוצא מהבית הבן שלי שואל אותי: "פאפא, אתה הולך מכבי עולה עולה הו?" ואני כמעט ונשבר, זה כמו חץ בלב, מחזיק בכח את הדמעות, הגרון קצת נחנק. משתדל לשמור על קור רוח בעיקר למענו. חשוב לשמור על השגרה גם אם רק למראית עין. אז אני אומר לו: "כן, בני, אני הולך למכבי". ואז יוצא מהר מהבית, סוגר את הדלת אחרי, עוצר ופורץ בבכי.

פאפא? איפה אתה גר בפלארמו?