Jump to content

לעולם לא תצעדי לבד

הנדון

Recommended Posts

'הכל בשביל מכבי
לעולם לא תצעדי לבד
הכל בשביל בשביל מכבי
עד המוות אני אוהב אותך'

זה מה שאני מרגיש עכשיו בלי יותר מתי מילים והסברים לפחות חשבתי שיהיה לנו את מכבי להתנתק קצת מכל הקורונה הזה. החלטתה כואבת ומפגרת במקום לדחות לאחרי סקוטלנד במיוחד בעונה כזאת.

שהשחקנים יעשו בשבילנו הכל וידמיינו אותנו מעודדים מהבית.

איזה דיכאון.

15 דקות לפני, Krishi said:

אני אומר נתארגן לפני המשחק צמוד לבלומפילד נעודד מבחוץ

שמישהו יארגן טרנזיסטור

אם זה לא פלילי (משרד הבריאות יכול להוציא צו חירום שאוסר על התכנסויות) - אני בעד.

מישהו יכול לפנות למכבי? אולי יארגנו מסך?

למרות שתכלס, מה ההבדל? אם יאשרו את זה כבר היו מאשרים להיכנס לאצטדיון.

5 דקות לפני, DeepSpace said:

אם זה לא פלילי (משרד הבריאות יכול להוציא צו חירום שאוסר על התכנסויות) - אני בעד.

מישהו יכול לפנות למכבי? אולי יארגנו מסך?

למרות שתכלס, מה ההבדל? אם יאשרו את זה כבר היו מאשרים להיכנס לאצטדיון.

נראה אולי הארגון יחשוב על משהו, תאכלס בלעדיהם יהיה קשה.

שיתביישו להם מנויים שדורשים את הכסף בחזרה. מילא אלו שקנו מיני מנויים עוד אפשר להבין אבל אוהדים מנויים שלא מבינים את המצב מגיע להם שיהיה קהל במשחק אליפות והם לא יהיו שם כי קיבלו החזר כספי.

זה פשוט מרתיח אותי זה הזמן שלנו להראות אחדות ושאנחנו עומדים מאחורי מכבי בזמנים כאלו.

1 hour ago, הנדון said:

שיתביישו להם מנויים שדורשים את הכסף בחזרה. מילא אלו שקנו מיני מנויים עוד אפשר להבין אבל אוהדים מנויים שלא מבינים את המצב מגיע להם שיהיה קהל במשחק אליפות והם לא יהיו שם כי קיבלו החזר כספי.

זה פשוט מרתיח אותי זה הזמן שלנו להראות אחדות ושאנחנו עומדים מאחורי מכבי בזמנים כאלו.

לגמרי. 

חשבתמ על זה ששום אוהד לא יקרוס כלכלית בגלל שלא קיבל החזר של איזה מאה מאתיים ש''ח. 

קבוצו. יכולות להתמוטט מזה. 

באמת מיני מנוי זה סיפור שונה. לא ראו כלום. 

1 hour ago, הנדון said:

נכון 

צריך להבין שרוב גדול מאד בעולם מפסיד כסף מהקורונה, ה 200 שקל האלה לא יצילו חיים של שום אוהד

אנשים הזויים, כאילו מכבי בשבילם זה איזו הופעה או הצגה/סרט, שום סנטימנטים שום הבנה העיקר שיקבלו את הכסף שלהם. טפו גועל נפש. אוהדים עאלק. 

3 hours ago, Krishi said:

אנשים הזויים, כאילו מכבי בשבילם זה איזו הופעה או הצגה/סרט, שום סנטימנטים שום הבנה העיקר שיקבלו את הכסף שלהם. טפו גועל נפש. אוהדים עאלק. 

זה יכול לעשות נזק לא נורמלי, וזה לא משהו שמיטש יכול לחסות בגלל הפייפלי ימ״ש

7 hours ago, ilans said:

לגמרי. 

חשבתמ על זה ששום אוהד לא יקרוס כלכלית בגלל שלא קיבל החזר של איזה מאה מאתיים ש''ח. 

קבוצו. יכולות להתמוטט מזה. 

באמת מיני מנוי זה סיפור שונה. לא ראו כלום. 

אני אומנם בעד החזר בניקוב לשנה הבאה (אפילו חלקי) ולא בהחזר כספי, אבל יש אנשים שבשבילם ממש לא מדובר ב100-200 שקל.. למשפחות שקנו למקומות היותר יקרים יש לפחות 2 מנויים ככה שזה בכיף מגיע לאיזור ה700-800 שקל ויותר. נראה לי שזה סכום משמעותי לכל אחד פה (אלא אם כן מיטש בפורום).  

28 דקות לפני, המכביסטית15 said:

אני אומנם בעד החזר בניקוב לשנה הבאה (אפילו חלקי) ולא בהחזר כספי, אבל יש אנשים שבשבילם ממש לא מדובר ב100-200 שקל.. למשפחות שקנו למקומות היותר יקרים יש לפחות 2 מנויים ככה שזה בכיף מגיע לאיזור ה700-800 שקל ויותר. נראה לי שזה סכום משמעותי לכל אחד פה (אלא אם כן מיטש בפורום).  

700-800 ש"ח למשחק אחד? כרגע נגד הפועל חיפה אין קהל. אי אפשר לדעת מה יהיה אחרי הפגרה.

בלי קשר, אנשים מפסידים הרבה הרבה יותר מהסכומים האלה בגלל הקורונה.

36 דקות לפני, המכביסטית15 said:

אני מניח שמכבי תפצה איכשהו אבל כשמדברים על פגיעה זה משהו שלא מובן לי הרי המנויים האלה כבר שולמו זה לא שהם יצטרכו להוציא עוד כסף. הייתי מצפה מאוהדים להבין את המצב ולהחליט שעוזרים למועדון ולא דורשים את הכסף בחזרה מה שיכול לפגוע מאוד במועדון שהם תאכלס אוהדים ואוהבים ואמורים לרצות בהצלחתו... 

אני בטוח שאף אחד לא ידרוש כסף לפני שיבינו לאן העונה הזאת הולכת, אל תהיו אובר דרמטיים על מיעוט שחושב שצריך לקבל גם פיצוי.

מי בכלל חושב על כסף והחזר של מנוי?

מבחינתי אין באסה יותר גדולה מזה שדווקא בעונה כזאת צמודה, אחרי 3 שנים סירחון בנתניה, אחרי שסוף סוף חזרנו הביתה ושאנחנו ככה קרובים לעוד אליפות, אז לא נראה בסוף שום משחק בפלייאוף.

מישהו זוכר בכלל שהתבאסנו שאין תופים? זה מרגיש לי כאילו זה היה לפני שנה

3 hours ago, המכביסטית15 said:

מסכים איתך, גם לי יש סכום משמעותי שלא מתכוון לבקש חזרה, אבל חדש לך שאנשים פה לא רואים מעבר לעצמם?

בושה וחרפה מה שהולך בפייסבוק

אנשים אפסים שבוכים על 500 שקל ומדברים על גולדהאר כאילו הוא חייב להם משהו. 

העיקר בתמונת קאבר הם שמים לי תפאורות של קהל כאילו הם אוהדים.

54 דקות לפני, Lahav8 said:

מי בכלל חושב על כסף והחזר של מנוי?

מבחינתי אין באסה יותר גדולה מזה שדווקא בעונה כזאת צמודה, אחרי 3 שנים סירחון בנתניה, אחרי שסוף סוף חזרנו הביתה ושאנחנו ככה קרובים לעוד אליפות, אז לא נראה בסוף שום משחק בפלייאוף.

מישהו זוכר בכלל שהתבאסנו שאין תופים? זה מרגיש לי כאילו זה היה לפני שנה

דווקא עונה שהקהל שלנו היה אמור לפרוח בה המשטרה הרסה לנו חצי עונה ועכשיו הקורונה הזאת באה להרוס את הפלייאוף שהיה אמור להיות טירוף.

רק שיביאו לנו את צלחת לא דורשים יותר מזה.

כל אחד שמסכים שלא צריך לקחת את הזיכוי (אם המועדון בכלל יציע), חייב ליצור קשר עם כל מי שיש לו מנוי ולשכנע אותו שגם הוא\היא לא ייקחו זיכוי