Jump to content

הגבלת כניסת מנויים לבלומפילד

itan17

Recommended Posts

לדעתי צריך לתת קדימות לפי ניקוד, ולוודא הגעה.  מי שלא מנצל את הקדימות ומגיע לא זכאי לפיצוי ולעבור לבא אחריו. 

מי שלא קיבל קדימות ואפשרות להגיע שמכבי תפצה בכרטיסים למשחקי גביע/מוקדמות אירופה שגם ככה לא מלא

10 דקות לפני, Double said:

ניקוד מתייחס למשחקי חוץ, זכותו של כל אוהד שקנה מנוי באלפי שקלים להיכנס למשחק שהוא זכאי להיכנס אליו, לכן אם יש הגבלה בצופים יש לערוך הגרלה בין המנויים זה הכי הוגן(כמובן שאני בעד גם לתת 100 כרטיסים לארגון שתהיה אווירה)

חחחחחחחחח

אפס היית ואפס תשאר.

5 דקות לפני, דקסטר said:

לא... הניקוד "הושג" במשחקי חוץ. "המטרה של שיטה זאת היא להעניק לאותם אוהדים, שמגיעים באופן קבוע למשחקי החוץ, יתרון ברכישת כרטיסים במשחקים נבחרים. שיטת הנקודות תחליף את שיטת ההגרלה, שבוצעה עד כה ותיתן עדיפות לאוהדים שמלווים את הקבוצה למשחקי חוץ"

עכשיו תגיד שכתוב "רכישת כרטיסים" והרי פה זה מנויים - אז כן, הכוונה הייתה כנראה במשחקים (גם בית) שצריך לקנות כרטיס אבל יש פה מקרה יוצא דופן.

אז בגלל שזה מקרה יוצא דופן צריך לחשוב על כל הקהל ששילם ממיטב כספו, זאת דעתי אבל אם זה יהיה לפי שיטת ניקוד אני מניח שנראה כל מיני תביעות הזויות(כמובן שאני נגד תביעות לא משנה מה ההנהלה תחליט)

אין לי כמעט ניקוד חוץ ואני כמעט אף פעם לא זכאי לכרטיס כשיש מספר מוגבל - וברור לי שצריך להחליט לפי ניקוד חוץ.

אין פה שאלה בכלל.

מניח שמכבי יפצו את מי שלא יוכל להגיע בגלל ההגבלה, וגם אם לא, תראו את זה כמשחק ללא קהל שנפל מלמעלה.

יש מדינות שנמצאות בסגר ואנשים מתלוננים פה על השיטה שבה יבחרו מי יוכל ללכת למשחק. הזייה.

קודם כל לברר הגעה (שמי שלא מגיע בסוף לא יוכל להיכנס לשאר המשחקים שיהיו עם הגבלות, זה לא תהיה פעם ראשונה שזה קורה). 

אחרי שיהיה מספר מצומצם של אנשים בעלי מנוי שאישרו הגעה לקחת את ה2000 עם הניקוד הכי גבוה. 

אין יותר פייר מזה. 

אני עם דאבל, מה נהיה איתכם? מה האינטרסנטיות הזאת? 

אנשים שילמו כסף, למה שרק אוהדים מסוימים יקבלו תמורה והשאר לא? ניקוד זה נטו למשחקי חוץ, אפשר לצ'פר את האוהדים על הניקוד הגבוה אבל להגיד רק אנחנו 1800 הפנאטים נכנסים להכל ושהשאר יזדיינו ולא אכפת לי אם הם שילמו? מסריח ולא מתאים. תתבגרו

1 דקה לפני, yellow_blood said:

אנשים שילמו כסף, למה שרק אוהדים מסוימים יקבלו תמורה והשאר לא? ניקוד זה נטו למשחקי חוץ, אפשר לצ'פר את האוהדים על הניקוד הגבוה אבל להגיד רק אנחנו 1800 הפנאטים נכנסים להכל ושהשאר יזדיינו ולא אכפת לי אם הם שילמו? מסריח ולא מתאים. תתבגרו

לדעתי אם המצב של הקורונה ימשך ותהיה הגבלת צופים אין ספק שלמשחקים גדולים כמו דרבי אפשר לפנק את אלה שעם ניקוד, אבל אני מניח שמכבי תמצא את הנוסחה הנכונה(תיתן גם לניקוד, גם פוראבר וגם למנויים רגילים)

6 דקות לפני, yellow_blood said:

לטעמי זה המבחן הכי טוב כדי לראות כמה אתה בנאדם אגואיסטי וקטן. 

מן הסתם שאלו שהלכו אחרי הקבוצה לכל מקום הם גם האוהדים הכי פנאטיים שידחפו את הקבוצה הכי חזק, הכי מגיע להם, מה לעשות, זה המצב. 

קורת מגיפה עולמית שמשתקת חצי עולם, ומה שמעניין את התחת שלך זה רק המושב שלך בבלומפילד. 

לכל אותם אוהדים זבל.

אתם מבינים שההבדל בין אוהד "פנאט" כהגדרתכם לאוהד רגיל זה שפשוט לאוהד פנאט אכפת יותר. הוא כבר כל מה שאתם מרגישים + באמת אכפת לו ממכבי ולהיות במשחק ובפעמים רבות גם לעודד ולחשוב על הקבוצה. 

דבר שאף אחד מכם, בטח לא הביא בחשבון.

1 דקה לפני, Sawyerdroid said:

לכל אותם אוהדים זבל.

אתם מבינים שההבדל בין אוהד "פנאט" כהגדרתכם לאוהד רגיל זה שפשוט לאוהד פנאט אכפת יותר. הוא כבר כל מה שאתם מרגישים + באמת אכפת לו ממכבי ולהיות במשחק ובפעמים רבות גם לעודד ולחשוב על הקבוצה. 

דבר שאף אחד מכם, בטח לא הביא בחשבון.

צעיר שהולך לכל המשחקים בית וחוץ, יש לו יותר זכויות מאוהד ותיק שכבר 30 שנים מגיע לכל משחקי הבית? לא.

כן מגיע לו קדימות להמשיך ולהגיע למשחקי החוץ, אבל זה לא הופך אותו לסופר אוהד עם זכויות יתר על אוהדים אחרים.

Just now, nirnir20 said:

לטעמי זה המבחן הכי טוב כדי לראות כמה אתה בנאדם אגואיסטי וקטן. 

מן הסתם שאלו שהלכו אחרי הקבוצה לכל מקום הם גם האוהדים הכי פנאטיים שידחפו את הקבוצה הכי חזק. 

קורת מגיפה עולמית שמשתקת חצי עולם, ומה שמעניין את התחת שלך זה רק המושב שלך בבלומפילד. 

הלו, אם לא ראית כתבתי בהודעה הקודמת שיש לי ניקוד ואם ילכו לפי זה אני אהיה בכל המשחקים. אם כבר זה בדיוק הפוך, אני לא דואג לתחת שלי אלא לאוהדים אחרים שגם הם שילמו בדיוק כמוני.

אני בדיעה שבכלל צריך להפסיק את הליגה, כדורגל לא צריך לעניין ולהיות משוחק במצב הזה. אבל אם כבר החליטו לשחק עם מגבלה של 2000 אז נתתי את דעתי.

איך הגעת מכל מה שרשמתי שאני דואג נטו לעצמי? רק אתה ואלהים יודעים

3 דקות לפני, DoW said:

צעיר שהולך לכל המשחקים בית וחוץ, יש לו יותר זכויות מאוהד ותיק שכבר 30 שנים מגיע לכל משחקי הבית? לא.

כן מגיע לו קדימות להמשיך ולהגיע למשחקי החוץ, אבל זה לא הופך אותו לסופר אוהד עם זכויות יתר על אוהדים אחרים.

תכף הוא יקרא לך זבל ומפגר...

3 דקות לפני, DoW said:

הצעיר אשם שהוא נולד לא מזמן? הוא מגיע לרוב משחקי הקבוצה כיום, אז מגיע לו.

בלי קשר, לא חושב שאפשר לבדוק כמה זמן כל אוהד היה מנוי.

31 דקות לפני, DoW said:

פשוט זה לא מצב אמיתי, מבין?

מכיר אוהדים מנויים 30+ שנה מתחלקים ל2:

- באים גם למשחקי חוץ ולכן יש להם ניקוד.

- באים כשיוצא להם, לא כל משחק. המנוי שם, משחקים גדולים בטח. 

שזה סבבה והכל, אבל בתחרות של מי הכי רוצה להיות או מי הכי יתרום הם פשוט לא שם. סורי. אז לא, מגיע להם פחות מאשר לאוהד 5 שנים שבא כל משחק. ספציפי. הם גם יתרמו פחות מאותו אוהד, שזה לבד אמור להכריע את השאלה.

תהיה ההחלטה אשר תהיה, אני מצפה מאותו קהל שיגיע לאיצטדיון למינימום אולטראס פרטיזן. 1500-2000 לוחמים שיצאו בלי גרון ושרירים תפוסים בסוף המשחק יותר מהשחקנים עצמם. 

7 דקות לפני, JacK said:

אתם סתם מתווכחים, כל המשחקים יהיו ללא קהל, ובצדק.

עניין של מזל אם נספיק להיות במשחק הראשון לפחות