Jump to content

הגבלת כניסת מנויים לבלומפילד

itan17

Recommended Posts

צריך לבטל את הכדורגל ולדחות את המשחקים עד יעבור זעם

אם מכבי נכנסת למגבלה של 2000 כרטיסים, אני לא אבקש כסף בחזרה על המנוי שלי אבל אתאכזב בטירוף אם לא יתנו לי הזדמנות שווה להיכנס למשחק כמו כל מנוי אחר.

לא יודע איך יעשו את זה, הגרלת מנויים כנראה, לא חושב שיש אוהד שהוא "יותר אוהד" מאוהד אחר רק כי הוא היה בזמן נתון במשחק כזה או אחר,  אי אפשר לכמת אהבה לקבוצת כדורגל

1 hour ago, Sawyerdroid said:

פשוט זה לא מצב אמיתי, מבין?

מכיר אוהדים מנויים 30+ שנה מתחלקים ל2:

- באים גם למשחקי חוץ ולכן יש להם ניקוד.

- באים כשיוצא להם, לא כל משחק. המנוי שם, משחקים גדולים בטח. 

שזה סבבה והכל, אבל בתחרות של מי הכי רוצה להיות או מי הכי יתרום הם פשוט לא שם. סורי. אז לא, מגיע להם פחות מאשר לאוהד 5 שנים שבא כל משחק. ספציפי. הם גם יתרמו פחות מאותו אוהד, שזה לבד אמור להכריע את השאלה.

אני לא מסכים איתך שהשיקול של מכבי צריך להיות מי יתרום יותר.

ואם אותו אוהד שמגיע לכל משחקי החוץ הוא כזה שמקלל רוב המשחק? או סתם לא מעודד? עדיין מגיע לו קדימות על חשבון האוהד הותיק?

בשורה התחתונה זאת חרא סיטואציה, אני לא הייתי רוצה להיות במקום מכבי, כי כל מה שיבחרו יהיה מי שיתלונן.

הגישה שלי היא לחתור לסיום הליגה, מקווה שזאת ההחלטה שתתקבל בסופו של דבר.

אגב, לגבי העניין של תביעות/החזרים כספיים, והיות ולא עברתי על כל הנושא, אז אני לא יודע אם כבר דיברו על כך, אבל מסכנים אלה שרק עכשיו רכשו מנוי לפלייאוף.

1 hour ago, NewGeneration said:

100 ארגון 500 ניקוד גבוה 1400 הגרלה חדשה לכל משחק ושלום על ישראל

זדיין זדיין לי מהעיניים 

5 דקות לפני, NewGeneration said:

חחחחחח מה אתה רוצה יא יצור מי פנה אליך

לפי הדיבור אתה אוהד כורסא שבא לזיין את השכל 

לך תבלבל במוח בנושא פוליטיקה 

שחרר אותנו פה בכדורגל

1 דקה לפני, hen34 said:

לפי הדיבור אתה אוהד כורסא שבא לזיין את השכל 

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח פריבילג מסריח, באת לכל משחקי החוץ בשנתיים האחרונות? אם לא אז שב בשקט וכנס להגרלה כמו כולם

2 דקות לפני, NewGeneration said:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח פריבילג מסריח, באת לכל משחקי החוץ בשנתיים האחרונות? אם לא אז שב בשקט וכנס להגרלה כמו כולם

יה סתום  לא הפסדתי משחק חוץ מהבכורה של מאיוקה בבלומפילד מול ביתר שנת 2007 נראה לי

ולפני כן הפעם האחרונה שהפסדתי משחק חוץ היה נראה לי ב94

Just now, hen34 said:

יה סתום  לא הפסדתי משחק חוץ מהבכורה של מאיוקה בבלומפילד מול ביתר שנת 2007 נראה לי

אז מה אתה רוצה אמרתי שלא מגיע לך כרטיס? תגיד תודה ושתוק שאני מהמיעוט שחושב שבכלל מגיע לך משהו, יש רוב בקרב המנויים נגד חלוקה לבעלי ניקוד גבוה, אז לפני שאתה פונה אלי, סיים איתם ותבוא אלי

27 דקות לפני, NewGeneration said:

אז מה אתה רוצה אמרתי שלא מגיע לך כרטיס? תגיד תודה ושתוק שאני מהמיעוט שחושב שבכלל מגיע לך משהו, יש רוב בקרב המנויים נגד חלוקה לבעלי ניקוד גבוה, אז לפני שאתה פונה אלי, סיים איתם ותבוא אלי

אם אני יתייחס לכל אהבל בפייסבוק אז לא יהיה לי זמן לישון..

יתנו לכל בעלי הניקוד הגבוה וזהו שלום על ישראל

חוalשב שאני בדעת מיעוט, אבל לדעתי צריך להחליט להפסיק את הליגה - אין לספורט ערך בצורה כזו.

ובמידה וכבר מחליטים לשחק אז אי אפשר להפלות בין האוהדים.

הכדורגל שייך לאוהדים. אין לו שום ערך בלי האוהדים.

המנהלת הייתה צריכה לדחות את המחזור הקרוב לאחרי הפגרה (אז העונה הייתה מסיימת טיפה יותר מאוחר. אין ברירה.) ואם חוזרים מהפגרה והמצב לא משתפר לסיים את הליגה ולהכריז על האלופה ועל היורדות.

לצערי זה לא יקרה, כי בארץ ולמען האמת גם בשאר העולם לא ממש שמים על האוהדים למרות שבלעדינו הכדורגל הוא כלום. חבל.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

המנהלת הייתה צריכה לדחות את המחזור הקרוב לאחרי הפגרה (אז העונה הייתה מסיימת טיפה יותר מאוחר. אין ברירה.) ואם חוזרים מהפגרה והמצב לא משתפר לסיים את הליגה ולהכריז על האלופה ועל היורדות.

לצערי זה לא יקרה, כי בארץ ולמען האמת גם בשאר העולם לא ממש שמים על האוהדים למרות שבלעדינו הכדורגל הוא כלום. חבל.

חחחחחחח נראה לך שאם הליגה תסתיים ככה אז יכריזו עלינו כאלופים?

לדעתי אוהדים קצת מפריזים בערך שלהם כאילו הכול בשבילם והם גם על כר הדשא.

לא יקרה כלום אם במצב חירום כמו עכשיו אז 10 מחזורים מקסימום יהיו עם פחות קהל או ללא קהל בכלל.

זה עדיף על פני מחיקת עונה שלמה.

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נכון אבל ברגע שלא דחו והמחזור הקרוב ישוחק (לדעתי בסוף שאר הקבוצות יצטרפו לבית"ר ויכריזו שמשחקים ללא קהל) אז גם במידה ולאחר הפגרה המצב לא משתפר/מחמיר והליגה תסתיים - לא תוכרז אלופה.

אסור לנו ליפול לדבר הנוח הזה של ביתר שגם ככה בקושי רלוונטית למשהו.

גם האלפיים אוהדים שיהיו יעזרו ויתמכו במכבי וזה עדיף בעשרות מונים על אצטדיון ריק.

האהבה של אנשים למכבי ותחרות האגו על מי הצטלם עם אלפרד ברכה בדרך למשחק האליפות בב"ש ב- 95 ומי לא, גרמה לרובכם לפספס את המהות בכל הסיפור.

מבחינתנו האוהדים, הלכה למעשה, העונה הזו הסתיימה.

אז ישחקו מחזור-שניים במתכונת של 2000 אוהדים ולאחר מכן תהיה הוראה למשחקים ללא קהל, אין מנוס מכך ובהתאם ליתר הליגות- כך יהיה.

ככל שתכניסו לראשכם (99% מכם) שאת מכבי תראו במקרה הטוב באוגוסט, כך ייטב.

השאלות עליהן צריך לשים את הדגש הן:

א. האם בכלל ישחקו את כל עשרת המשחקים ויסיימו את הליגה או לא.

ב. במידה ולא, מה התקנון קובע לעניין מיקומים.

במידה ואכן יהיו 2000 צופים ויתנו כניסה ל1500 אוהדי מכבי לפי האתרים (קהל אורח למרות שזה מיותר לדעתי, כל אנשי המועדונים, אבטחה, שופטים ואר, אנשי אצטדיון, עיתונאים, צלמים וכו)

חוץ מצלמים אני באמת חושב שאין צורך להכניס עיתונאים למשחק. גם אם מדובר ב10-20 אנשים אני מקווה שבמקום לתת להם את ההקצאה הזו, אוהדי מכבי יקבלו.

צריך לדחות את המשך הליגה *לפני תחילת הפלייאוף* ולבטל אותה אם צריך.

זו החלטה כל כך קלה ביחס לאחרות שאני לא מבין מה ההתלבטות.

הסיכוי שיסיימו פה את הפלייאוף קלוש. לכן, כל משחק פלייאוף שישוחק כרגע רק יחמיר את המצב.

כרגע אנחנו במצב שכל קבוצות הליגה שיחקו אחת נגד השניה פעמיים. אין זמן טוב יותר לסיים את הליגה מאשר בסוף העונה מה שכנראה לא יקרה.

בקיצור- לדחות את הפתיחה עד אחרי מה שתוכנן להיות פגרת נבחרות. אם עד אז המצב לא משתפר משמעותית- לקפל.

3 hours ago, Double said:

אם זה יגיע למצב שגם שחקנים נדבקים, ישביתו את כל הליגות

מזל שג'ון אוגו כבר לא בארץ.

29 דקות לפני, הילד בן 30 said:

צריך לדחות את המשך הליגה *לפני תחילת הפלייאוף* ולבטל אותה אם צריך.

זו החלטה כל כך קלה ביחס לאחרות שאני לא מבין מה ההתלבטות.

הסיכוי שיסיימו פה את הפלייאוף קלוש. לכן, כל משחק פלייאוף שישוחק כרגע רק יחמיר את המצב.

כרגע אנחנו במצב שכל קבוצות הליגה שיחקו אחת נגד השניה פעמיים. אין זמן טוב יותר לסיים את הליגה מאשר בסוף העונה מה שכנראה לא יקרה.

בקיצור- לדחות את הפתיחה עד אחרי מה שתוכנן להיות פגרת נבחרות. אם עד אז המצב לא משתפר משמעותית- לקפל.

מסכים לגמרי. 

חבל שהמנהלת וההתאחדות לא חשבו על זה ושמכבי לא התעקשה על זה.

מה אתם רבים כאילו מכבי כבר הודיעה על הגרלה? כל אחד פה חושב שהוא אוהד יותר טוב מהאחר. כל אוהד שיש לו מנוי צריך לקבל יחס שווה בלי קשר למשחקי חוץ. לדעתי אסור לפתוח את הפלייאוף, חייב דחייה או לסיים את הליגה ועל הזין אוהדי שאר הקבוצות.

בטח שבעלי הקבוצות מעדיפים בלי קהל, הם לא רצים לאליפות. מצדם שתסתיים עכשיו עונת הכישלון שלהם, כל אחד מסיבותיו.

מקווה מאוד שמכבי תרצה כניסת אלפיים אוהדים, אבל כמו שזה נראה - נגד הפועל חיפה נשחק ללא קהל.

ולמה נראה לכם שיסיימו את הליגה בלי פלייאוף ויתנו לנו אליפות? שום סיכוי בעולם שזה יקרה.

אם גומרים את הליגה, אנחנו המפסידים הגדולים אחרי 26 מחזורים שבאמת הקבוצה נתנה מעל ומעבר. אסור שזה יקרה

6 דקות לפני, itan17 said:

בטח שבעלי הקבוצות מעדיפים בלי קהל, הם לא רצים לאליפות. מצדם שתסתיים עכשיו עונת הכישלון שלהם, כל אחד מסיבותיו.

מקווה מאוד שמכבי תרצה כניסת אלפיים אוהדים, אבל כמו שזה נראה - נגד הפועל חיפה נשחק ללא קהל.

ולמה נראה לכם שיסיימו את הליגה בלי פלייאוף ויתנו לנו אליפות? שום סיכוי בעולם שזה יקרה.

אם גומרים את הליגה, אנחנו המפסידים הגדולים אחרי 26 מחזורים שבאמת הקבוצה נתנה מעל ומעבר. אסור שזה יקרה

+1

אבל מצד שני, אם יחליטו שאין קהל לכל אורך הפלייאוף.. מה הטעם לשחק? :/