Jump to content

הגבלת כניסת מנויים לבלומפילד

itan17

Recommended Posts

22 דקות לפני, Double said:

בכדורסל מותר צופים ובכדורגל לא, שמעון תעזור גם לנו

מאיפה הבאת שבכדורגל אסור ? 

לפי מה שהבנתי מותר פשוט לא רצו להתעסק עם זה במקרה של ב"ש-חיפה

4 דקות לפני, nirnir20 said:

מאיפה הבאת שבכדורגל אסור ? 

לפי מה שהבנתי מותר פשוט לא רצו להתעסק עם זה במקרה של ב"ש-חיפה

כתוב בחדשות שהנטייה היא משחקים ללא קהל, ברור שזה יהיה ביזיון אם יאשרו בכדורסל ובכדורגל לא.

1 hour ago, אין עוד מלבדי said:

למה בעצם לא דוחים את הליגה כמו באיטליה?

כי אז בתי עסק גדולים שכרגע כבר ריקים מלקוחות יתלוננו שהמדינה מכניסה לפאניקה.

ניסינו את הגישה של להתמודד כל מקרה לגופו, לא עבד. אנחנו באחד המשברים הגדולים בהיסטוריה העולמית ואנשים מדברים לי על ניקוד ועל פיצוי.

כל מנהיגי העולם עכשיו יחתמו על מצב שבו אפשר לסיים את העונה כסדרה בישראל או בצ׳מפיונס או ביורוליג, ואתם מבקשים שיתנו לכם להיכנס. מדהים.

לא מאמין. זה אלפיים על כל האצטדיון, בקיצור כנראה שמי שקיבל מספיק ניקוד לאום אל פאחם בגביע יקבל קדימות 

1 דקה לפני, itan17 said:

לא מאמין. זה אלפיים על כל האצטדיון, בקיצור כנראה שמי שקיבל מספיק ניקוד לאום אל פאחם בגביע יקבל קדימות 

אני בכלל לא בטוח שזה יהיה לפי ניקוד (מקווה שכן)

פתאום כל העו"ד המנויים לשער 13 ו-2 עם 0 ניקוד יגידו שזה לא חוקי

2 דקות לפני, דקסטר said:

אוי ואבוי אם לא לפי ניקוד ותהיה איזו הגרלה בזויה. אין מצב שהייתי (ואתה גם) בכל משחק חוץ ואני לא אהיה במשחק כזה. זה פשע

אם יהיה אוהד אחד של מכבי שיתבע אותה על השטות הזאת זה יהיה ביזיון. יש מצב נתון, ההנהלה תחליט. אני גם בטוח שהיא תפצה איכשהו את שאר רוכשי המנויים. אבל שאוהד של הקבוצה יתבע את המועדון שהוא אוהד על דבר כזה? נשמע לי הזיה. אולי משהו שרק בהפועל יכול לקרות. 

Just now, דקסטר said:

שיגידו מה שהם רוצים 

בטוח שהמערכת המשפטית של המועדון תדע להתמודד איתם(מי שמסוגל לתבוע את המועדון הוא אפס)

הניקוד נועד בדיוק בשביל לדעת מי מלווה את המועדון לכל מקום

הפסקתי כבר להבין מה התכלית של ההנחיות האלה שהם מוציאים כל יומיים, פעם 5, פעם 20 עם הפרדות ואז מבטלים ועכשיו 2.

הכי סביר שיקחו השראה מאירופה ופשוט ישחקו בלי קהל בכלל בסוף. 

4 דקות לפני, itan17 said:

אוי ואבוי אם לא לפי ניקוד ותהיה איזו הגרלה בזויה. אין מצב שהייתי (ואתה גם) בכל משחק חוץ ואני לא אהיה במשחק כזה. זה פשע

4 דקות לפני, Krishi said:

אם יהיה אוהד אחד של מכבי שיתבע אותה על השטות הזאת זה יהיה ביזיון. יש מצב נתון, ההנהלה תחליט. אני גם בטוח שהיא תפצה איכשהו את שאר רוכשי המנויים. אבל שאוהד של הקבוצה יתבע את המועדון שהוא אוהד על דבר כזה? נשמע לי הזיה. אולי משהו שרק בהפועל יכול לקרות. 

4 דקות לפני, hen34 said:

שיגידו מה שהם רוצים 

בטוח שהמערכת המשפטית של המועדון תדע להתמודד איתם(מי שמסוגל לתבוע את המועדון הוא אפס)

הניקוד נועד בדיוק בשביל לדעת מי מלווה את המועדון לכל מקום

ברור ברור, פשוט לא אתפלא כבר במידה ו.. 

איזה כאב ראש זה והפסד כסף למכבי, וואלה כואב. סיוט הקורונה הזין הזה

5 דקות לפני, sveta said:

הפסקתי כבר להבין מה התכלית של ההנחיות האלה שהם מוציאים כל יומיים, פעם 5, פעם 20 עם הפרדות ואז מבטלים ועכשיו 2.

הכי סביר שיקחו השראה מאירופה ופשוט ישחקו בלי קהל בכלל בסוף. 

הם בעצמם לא יודעים

חוסר אחריות.

איזה תביעה בראש שלכם? גם אם יהיו מנאייק שיחליטו את ההחלטה ההזויה לתבוע את המועדון, מה תהיה העילה בדיוק?

יש הנחייה לאומית ואי אפשר להכניס יותר ממספר הצופים המוגדר. בתוך זה מכבי צריכה להתנהל, וצריכה לקבל את החלטה  סבירה ומידתית. אין ספק שלהכניס לפי ניקוד זו החלטה סבירה ומידתית לחלוטין. 

מי שיתבע לא רק יצא זין אלא גם יפסיד בתביעה וישלם הוצאות נכבדות למועדון.

ניקוד מתייחס למשחקי חוץ, זכותו של כל אוהד שקנה מנוי באלפי שקלים להיכנס למשחק שהוא זכאי להיכנס אליו, לכן אם יש הגבלה בצופים יש לערוך הגרלה בין המנויים זה הכי הוגן(כמובן שאני בעד גם לתת 100 כרטיסים לארגון שתהיה אווירה)

7 דקות לפני, Double said:

ניקוד מתייחס למשחקי חוץ, זכותו של כל אוהד שקנה מנוי באלפי שקלים להיכנס למשחק שהוא זכאי להיכנס אליו, לכן אם יש הגבלה בצופים יש לערוך הגרלה בין המנויים זה הכי הוגן(כמובן שאני בעד גם לתת 100 כרטיסים לארגון שתהיה אווירה)

לא... הניקוד "הושג" במשחקי חוץ. "המטרה של שיטה זאת היא להעניק לאותם אוהדים, שמגיעים באופן קבוע למשחקי החוץ, יתרון ברכישת כרטיסים במשחקים נבחרים. שיטת הנקודות תחליף את שיטת ההגרלה, שבוצעה עד כה ותיתן עדיפות לאוהדים שמלווים את הקבוצה למשחקי חוץ"

מכבי תל אביב תחליט באיזה משחקים להשתמש במתן זכות ראשונים לאוהדים בעלי הניקוד הגבוה ביותר

כמות הכרטיסים שתוקצה על ידי המועדון לקהל תיקבע על ידי המועדון עצמו בלבד ולשיקול דעתו הבלעדית

עכשיו תגיד שכתוב "רכישת כרטיסים" והרי פה זה מנויים - אז כן, הכוונה הייתה כנראה במשחקים (גם בית) שצריך לקנות כרטיס אבל יש פה מקרה יוצא דופן.

21 דקות לפני, BuSa said:

איזה תביעה בראש שלכם? גם אם יהיו מנאייק שיחליטו את ההחלטה ההזויה לתבוע את המועדון, מה תהיה העילה בדיוק?

יש הנחייה לאומית ואי אפשר להכניס יותר ממספר הצופים המוגדר. בתוך זה מכבי צריכה להתנהל, וצריכה לקבל את החלטה  סבירה ומידתית. אין ספק שלהכניס לפי ניקוד זו החלטה סבירה ומידתית לחלוטין. 

מי שיתבע לא רק יצא זין אלא גם יפסיד בתביעה וישלם הוצאות נכבדות למועדון.

זה יגיע עוד לפני זה לגישור וברור שמכבי תשלם איזה סכום פיצוי או משהו שיהיה מוסכם על שני הצדדים

בכל אופן הימור שלי מכבי תלך על מתווה שיצמצם את הפתח לתביעה ותלך על שילוב של 1,000 לבעלי ניקוד גבוה ו1,000 הגרלה למי שהגיע ל100% משחקי בית העונה

אולי לא פופולארי, לא חושב שבכל 5 המשחקים (הולך על התסריט המלא והכי הגיוני שיהיה עד סוף העונה) צריכים להיות רק בעלי הניקוד הכי גבוה. אני אומר את זה בתור אחד שקיבל ניקוד גם לאום אל פאחם ככה שלי אישית אין בעית ניקוד אבל חושב שצריך להיות הוגנים ולא להכניס בצורה גורפת רק את אלה שמתמידים במשחקי חוץ.

בכל זאת אנשים קנו מנוי ושילמו על זה, צריך למצוא את הדרך שיהיו לפחות במשחק אחד. כן צריך לתת עדיפות כלשהי לאוהדים עם ניקוד גבוה אבל לא הכל בצורה קיצונית רק לטובתם. אם אנשים שילמו כסף על מנוי, אין קשר אם הולכים למשחקי חוץ פחות מאחרים והם לא אמורים להידפק מזה, הם שילמו על משחקי בית.

אם במשחק בית מסוים בפלייאוף אוהד שבא לחצי מהמשחקים שאני הולך, יהיה באצטדיון ואני אראה בבית, אני אקבל ואבין כי גם להם מגיעה תמורה לכסף.

סתם דוגמאות

אפשר לשלוח סמסים ולברר מי מתכוון להגיע למשחקים, בעצם לרשום אוהדים למשחקים ולפי זה ידעו מה המכסה. אולי יהיו רק 6000 שירצו ואז אפשר לחלק את זה - 2 משחקים לניקוד הכי גבוה, עוד 2 משחקים לבאים אחריהם ומשחק אחד לשאר.

אולי לתת ל-1800 (בקיזוז קהל חוץ) עם הניקוד הכי גבוה את הזכות לבחור באיזה משחק הם מעדיפים להיות, מן הסתם זה יהיה חיפה.

יש אפשרויות, הם צריכים לשבת ולראות איך עושים את זה תוך כדי התחשבות בכל המנויים.

מסכים עם העניין על התביעות. אם יהיה איזה מישהו שירצה לתבוע את המועדון - מאחל לו בידוד מבלומפילד לכל החיים.

5 דקות לפני, Double said:

איך זה בדיוק הכי הוגן? יכול להיות מצב שלאוהד שהגיע השנה רק למשחקים הגדולים יהיה כרטיס ולאוהד שכבר שנים נוסע לקריית שמונה, אשדוד, חיפה וכל אלה לא יהיה כרטיס.

אם כבר אפשר לעשות הגרלה בין אוהדים עם ניקוד גבוה או בין אוהדים שהיו מנויים בכל השנים בנתניה.