Jump to content

הגבלת כניסת מנויים לבלומפילד

itan17

Recommended Posts

8 hours ago, Sawyerdroid said:

חחחחחחחחחחחחחח די אני מת פה.

משפט שלמה קלאסי, מי מעדיף לשלא יהיה קהל ושכולם ידפקו כי אני נדפקתי לעומת אלה שיגידו שחייב שיתמכו בקבוצה גם אם זה לא הם. 

באמת שראיתי בנושא הזה כמה מהודעות הכי הזויות בתולדות הפורום. 

זה התחיל במישהו שאמר שזה לא הוגן שהוא לא בא למשחקי חוץ כי הוא כן בא למשחקי בית וזה משחקי בית, הראה בלבול אבל אפס פתרונות.

זה המשיך עם מישהו שלא בא למשחקי חוץ אבל עושה מנוי כדי לבוא לדרבים/פלייאוף. כבר הרבה שנים ואז הוא טען שצריך לעשות את זה לפי כמה שנים אתה מנוי (לא שיש לזה היגיון או שיש למכבי אינדקס על משהו מלפני 2008) ועכשיו השיא, אין לי ניקוד ואם אני לא בא אז שאף אחד לא יבוא. ואם יתנו לפי ניקוד?? נתבע את מכבי!

ואני אף פעם לא מבין איך אני והאפסים האלו חולקים אהדה לאותה קבוצה, איך כאילו אנחנו באותה קטגוריה "אוהדים". 

תקשיבו טוב, אפסים.

אתם שומעים מה יוצא לכם מהפה בכלל? מכבי, הקבוצה שלכם, היא נפגעת העיקרית. היא מחפשת את הדרך הטובה ביותר לאפשר לחלק מהאנשים כן להגיע וכן לתמוך בקבוצה אבל אם אתם לא שם (כי אתם אוהדים זבל, זרע לבטלה, חיים בסרט) אז אתם תתבעו אותה! תגרמו לה להפסיד יותר כסף!! כי לא הפסדנו מספיק מהקורונה צריך גם שה"אוהדים" יבואו לנו על הראש. פשוט לא יאמן.

אז לכל השרמוטות שמגיבים פה. אני לא יודע מה יהיה אבל למזלנו יש לנו את שיטת הניקוד שכבר קיימת כמה שנים וכולכם מכירים אותה. שיטה שמנקדת בצורה הוגנת אוהדים שעושים את האקסטרה בשביל הקבוצה ומגיעים לתמוך בה בכל מצב, וביום שלה נמצאים האוהדים האמיתיים, הראויים, אלו שבאמת חשוב להם. וברור שלהם מגיעה העדיפות להגיע למשחקים במצב הבלתי אפשרי שנוצר פה

אה, וזאת גם השיטה האפשרית היחידה שאפשר באמת לכמת אותה ולתת דרכה עדיפות (ולאיזה מספר שאתה רוצה, אתה חותך לפי ניקוד רציף).

אבל אתם תלכו לתבוע את מכבי כי יש קורונה. מביכים. אוף תתאבדו כבר.

*למען הסר ספק ושלא יכתב פה אפילו פעם אחת בתור תשובה, אני לא אצטרך ניקוד או כל דבר כדי להגיע למשחקים, הכל טוב מה שלא יבחרו אני אהיה שם. 

כן, בערך מה שהספיק לדרבי החוץ.

הבעיה הגדולה היא במשחק הבית נגד מכבי חיפה, ופחות בראשון שאז נניח נותנים לאלו עם הניקוד הכי גבוה.

יש 6 משחקים 19 אלף מנויים יתנו בכל משחק ל3500+- מנויים אחרים להגיע עם עוד 1000 אורחת ו500 שחקנים צוות סדרנים עניינים

1 hour ago, Sawyerdroid said:

חחחחחחחחחחחחחח די אני מת פה.

חכה רגע עם הצליבה.

לא אמרתי שזאת דעתי ולא אמרתי שאתבע את המועדון ויותר מזה אומר לך שאם תהיה כניסה ל5000 מנויים לפי ניקוד אז אהיה בפנים כך שלא תהיה לי שום בעיה.

לי אישית ברור שבמידה וזה יקרה יהיו אוהדים שיבואו בתלונות למועדון ויהיו כאלה שאפילו ינסו לתבוע אותו כך שקשה לי להאמין שדבר כזה יקרה מראש.

3 hours ago, Sawyerdroid said:

באמת שראיתי בנושא הזה כמה מהודעות הכי הזויות בתולדות הפורום. 

זה התחיל במישהו שאמר שזה לא הוגן שהוא לא בא למשחקי חוץ כי הוא כן בא למשחקי בית וזה משחקי בית, הראה בלבול אבל אפס פתרונות.

זה המשיך עם מישהו שלא בא למשחקי חוץ אבל עושה מנוי כדי לבוא לדרבים/פלייאוף. כבר הרבה שנים ואז הוא טען שצריך לעשות את זה לפי כמה שנים אתה מנוי (לא שיש לזה היגיון או שיש למכבי אינדקס על משהו מלפני 2008) ועכשיו השיא, אין לי ניקוד ואם אני לא בא אז שאף אחד לא יבוא. ואם יתנו לפי ניקוד?? נתבע את מכבי!

ואני אף פעם לא מבין איך אני והאפסים האלו חולקים אהדה לאותה קבוצה, איך כאילו אנחנו באותה קטגוריה "אוהדים". 

תקשיבו טוב, אפסים.

אתם שומעים מה יוצא לכם מהפה בכלל? מכבי, הקבוצה שלכם, היא נפגעת העיקרית. היא מחפשת את הדרך הטובה ביותר לאפשר לחלק מהאנשים כן להגיע וכן לתמוך בקבוצה אבל אם אתם לא שם (כי אתם אוהדים זבל, זרע לבטלה, חיים בסרט) אז אתם תתבעו אותה! תגרמו לה להפסיד יותר כסף!! כי לא הפסדנו מספיק מהקורונה צריך גם שה"אוהדים" יבואו לנו על הראש. פשוט לא יאמן.

אז לכל השרמוטות שמגיבים פה. אני לא יודע מה יהיה אבל למזלנו יש לנו את שיטת הניקוד שכבר קיימת כמה שנים וכולכם מכירים אותה. שיטה שמנקדת בצורה הוגנת אוהדים שעושים את האקסטרה בשביל הקבוצה ומגיעים לתמוך בה בכל מצב, וביום שלה נמצאים האוהדים האמיתיים, הראויים, אלו שבאמת חשוב להם. וברור שלהם מגיעה העדיפות להגיע למשחקים במצב הבלתי אפשרי שנוצר פה

אה, וזאת גם השיטה האפשרית היחידה שאפשר באמת לכמת אותה ולתת דרכה עדיפות (ולאיזה מספר שאתה רוצה, אתה חותך לפי ניקוד רציף).

אבל אתם תלכו לתבוע את מכבי כי יש קורונה. מביכים. אוף תתאבדו כבר.

*למען הסר ספק ושלא יכתב פה אפילו פעם אחת בתור תשובה, אני לא אצטרך ניקוד או כל דבר כדי להגיע למשחקים, הכל טוב מה שלא יבחרו אני אהיה שם. 

סוייר נשמה, אני מבין את העצבים שלך אבל לדעתי אתה טועה.

דבר ראשון לדעתי אין מקום לקרוא לאוהדי מכבי

"אפסים, זרע לבטלה ועוד מיני ירקות".

הפורום הוא מקום פתוח ויש בו מקום לכלל הדעות של האוהדים גם אם הן פחות מוצאות חן בעינייך.

לעיקר הנושא, לדעתי אין קשר ולא צריך להיות קשר לניקוד חוץ מכמה סיבות:

2) ניקוד החוץ נועד לתת קדימות לרכישת כרטיסים למשחקי חוץ ותו לא. מה הקשר בין משחקי בית וחוץ?

האם מישהו שמגיע חמש עשרה שנה לכל משחקי הבית (גם בנתניה) אבל לא מרבה ללכת למשחקי חוץ לא מגיע להכנס עם כרטיס שהוא רכש למשחק בית?

לדעתי מגיע לאדם כזה (ויש לא מעט) להכנס למשחק אפילו לפני כמה אוהדים עם ניקוד חוץ גבוה משלו.

3) אנשים שילמו מכספם הפרטי ורכשו כרטיסים, זכותם המלאה (ויש שיגידו שחובתם) לדרוש החזר כספי, לא משנה אם זה פוגע במכבי או לא.

בסופו של יום מדובר בעסק שיווקי, אם היית רוכש כרטיסים להצגה ובסוף ההצגה התבטלה האם לא היית דורש ואף תובע את כספך חזרה?

4) הפועל זונה

1 hour ago, משה פרימו said:

חכה רגע עם הצליבה.

לא אמרתי שזאת דעתי ולא אמרתי שאתבע את המועדון ויותר מזה אומר לך שאם תהיה כניסה ל5000 מנויים לפי ניקוד אז אהיה בפנים כך שלא תהיה לי שום בעיה.

לי אישית ברור שבמידה וזה יקרה יהיו אוהדים שיבואו בתלונות למועדון ויהיו כאלה שאפילו ינסו לתבוע אותו כך שקשה לי להאמין שדבר כזה יקרה מראש.

אם יהיה דבר כזה אני מקווה להשיג דרך המועדון את הפרטים של התובעים ושנבוא עליהם ביציע עם שיימינג ואלימות כראוי להם

1 דקה לפני, forlan said:

סוייר נשמה, אני מבין את העצבים שלך אבל לדעתי אתה טועה.

דבר ראשון לדעתי אין מקום לקרוא לאוהדי מכבי

"אפסים, זרע לבטלה ועוד מיני ירקות".

הפורום הוא מקום פתוח ויש בו מקום לכלל הדעות של האוהדים גם אם הן פחות מוצאות חן בעינייך.

לעיקר הנושא, לדעתי אין קשר ולא צריך להיות קשר לניקוד חוץ מכמה סיבות:

2) ניקוד החוץ נועד לתת קדימות לרכישת כרטיסים למשחקי חוץ ותו לא. מה הקשר בין משחקי בית וחוץ?

האם מישהו שמגיע חמש עשרה שנה לכל משחקי הבית (גם בנתניה) אבל לא מרבה ללכת למשחקי חוץ לא מגיע להכנס עם כרטיס שהוא רחש למשחק בית?

לדעתי מגיע לאדם כזה (ויש לא מעט) להכנס למשחק אפילו לפני כמה אוהדים עם ניקוד חוץ גבוה משלו.

3) אנשים שילמו מכספם הפרטי ורכשו כרטיסים, זכותם המלאה (ויש שיגידו שחובתם) לדרוש החזר כספי, לא משנה אם זה פוגע במכבי או לא.

בסופו של יום מדובר בעסק שיווקי, אם היית רוכש כרטיסים להצגה ובסוף ההצגה התבטלה האם לא היית דורש ואף תובע את כספך חזרה?

4) הפועל זונה

קודם כל שאפו על התשובה המפורטת והשקולה לאור ההתבטאויות שלי.

אשמח להמשיך איתך את הדיון לגבי פתרון אחר באם תציג אחד כזה, כל פתרון הגיוני שנותן למקסימום אוהדים שאפשר להכניס להכנס לפי דירוג מסוים (שיש בו הגיון) ואשמח לדון בו. כמו שאמרתי את הפרטים של כמה שנים כל אחד מנוי 15 שנה אחורה, אין בידנו.

לשאלתך אם הייתי קונה מנוי להבימה לשנת 2020 והיו מתבטלות 2 הופעות כי יש הוראה ארצית שבגלל נגיף אין הצגות אז לא הייתי עושה עם זה כלום. 

בגלל שלא אכפת לי מהבימה בכלל בכלל אם הייתה איזה התאגדות של כולם נגד הבימה לבוא להם על הראש והייתי יודע שאני יכול פשוט להרוויח כסף עם אפס מאמץ. אולי הייתי יוצא זין ומצטרף לתביעה. מקווה להאמין שלא הייתי כזה אפס אבל גם אם כן זה רק כי אין לי שום סנטימנט להבימה.

לבוא על הקבוצה שלנו במצב פיירפליי על מצב שהיא לא אשמה בו כלל והוא מצב כלל עולמי. ושאתם יודעים כמה מכבי צריכה כל שקל! בלתי נתפס בעיניי. בלתי נתפס.

14 דקות לפני, Sawyerdroid said:

קודם כל שאפו על התשובה המפורטת והשקולה לאור ההתבטאויות שלי.

אשמח להמשיך איתך את הדיון לגבי פתרון אחר באם תציג אחד כזה, כל פתרון הגיוני שנותן למקסימום אוהדים שאפשר להכניס להכנס לפי דירוג מסוים (שיש בו הגיון) ואשמח לדון בו. כמו שאמרתי את הפרטים של כמה שנים כל אחד מנוי 15 שנה אחורה, אין בידנו.

לשאלתך אם הייתי קונה מנוי להבימה לשנת 2020 והיו מתבטלות 2 הופעות כי יש הוראה ארצית שבגלל נגיף אין הצגות אז לא הייתי עושה עם זה כלום. 

בגלל שלא אכפת לי מהבימה בכלל בכלל אם הייתה איזה התאגדות של כולם נגד הבימה לבוא להם על הראש והייתי יודע שאני יכול פשוט להרוויח כסף עם אפס מאמץ. אולי הייתי יוצא זין ומצטרף לתביעה. מקווה להאמין שלא הייתי כזה אפס אבל גם אם כן זה רק כי אין לי שום סנטימנט להבימה.

לבוא על הקבוצה שלנו במצב פיירפליי על מצב שהיא לא אשמה בו כלל והוא מצב כלל עולמי. ושאתם יודעים כמה מכבי צריכה כל שקל! בלתי נתפס בעיניי. בלתי נתפס.

לגבי פתרון הכי קל ומה שלצערי בסוף יקרה זה לעשות ללא קהל.

אני חושב שיש לא מעט אנשים שלאור המצב יבחרו לא להגיע. אני חושב שמכבי יכולה לבדוק אופציה כזו (בפורמט של מה שעשו בדרבי) ככה אולי נצליח לצמצם את זה למספר ריאלי כדי לקיים משחק.

לגבי הבימה, אם מדובר בשני משחקים מכל ה18 אז זה בקטנה (גם ככה אנחנו מקבלים רדיוסים ושאר ירקות, ואני לוקח את זה בחשבון בקניית מנוי).

החשש הגדול הוא שכל חמשת משחקי הפלייאוף יהיו ללא קהל, ואז מדובר על 28% מהמשחקים ששילמת אבל לא קיבלת עליהם תמורה (מבלי להכנס לזה שהמשחקים בפלייאוף הם הכי אטרקטיביים)

לגבי מכבי.

אני בדעה שלך לא יכול לקחת שקל מהמועדון.

אבל יכול להבין אנשים שחושבים אחרת.

אם יש אפשרות עפ ההנחיות לקהל אז לשחק עדיין בלי קהל? כי זה קל? חלאס.. לא יכול להתייחס לזה ברצינות. 

גם אם זה 5/5 המשחקים בפלייאוף. באסה גדולה אבל שוב זה מצב חרום עולמי יוצא דופן שלא קורה פה כל שנה, בולעים וממשיכים הלאה. הריי בסהכ אם להגיע היה חשוב לאותם אנשים שבוכים פה ככ הם היו מגיעים למשחקי חוץ והיה להם ניקוד, להיות בטופ5000 של מכבי בניקוד דורש כל כך מעט השקעה במשחקי חוץ, ככ מעט השקעה עבור הקבוצה שזה מעליב ואדם שלא שם ובוכה הוא פשוט סתם אפס שמגיע כשנוח לו ויש משחק בית גדול ועכשיו כי כל המשחקים קובעים אז הוא בוכה. אם היינו פלייאוף תחתון גם אם זה משחקי בית הם לא היו מגיעים כי אין עניין. קיצר אוהדים המיץ של הזבל התחתית של התחתית.

לגבי להבין מי שחושב אחרת - אין דרך. לא מקובל ואני לא מקבל את זה שאתה מבין אותם. מה אתה מבין בדיוק?

0 אשמה למכבי במצב. 0. 

בנוסף, מכבי נפגעת מהמצב. על כל זה שים את הפיירפליי. ואתה מבין?! הזוי בעיניי.

סעמק כנראה גם 5 אלף לא יהיו.

בקיצור אנחנו בטוח שנפגעים מזה הכי הרבה לאור זה שמארחים את שני המשחקים הקרובים ומי יודע מה יהיה בסיבוב השני.

באסה ממש לראות מהבית עכשיו ולתת לשחקנים אווירה של אימון

כל מה שיוחלט ע"י מכבי מקובל עלי, גם אם אני לא אראה משחק מהמנוי עד סוף העונה.

זה הזמן שלנו כאוהדים לעמוד מאחורי הקבוצה שלנו.

28 דקות לפני, Sawyerdroid said:

אם יש אפשרות עפ ההנחיות לקהל אז לשחק עדיין בלי קהל? כי זה קל? חלאס.. לא יכול להתייחס לזה ברצינות. 

אחי לא אמרתי שאני בעד ללא קהל.

התכוונתי שלצערי זה מה שיקרה כי אנחנו בישראל ותמיד הולכים על הפתרון הקל.

לגבי שאר הדברים שרשמת אני אגיב לך בפרטי כי אין צורך שכולם יהיו חלק מהדיון שלנו ;-)

רק מצייו שבאופן אישי בדוק יש לי את הדירוג המתאים אבל אני עדיין לא תומך בלעדות זאת לפי הדירוג.

מאוד מקווה שגם אם תיאסר כניסת קהל יגיעו לאימון המסכם, יגיעו אפילו מחוץ לאיצטדיון. ובאיצטדיון שומם ישמעו את העידוד מבחוץ. מה לעשות.

28 דקות לפני, asigrasi said:

כל מה שיוחלט ע"י מכבי מקובל עלי, גם אם אני לא אראה משחק מהמנוי עד סוף העונה.

זה הזמן שלנו כאוהדים לעמוד מאחורי הקבוצה שלנו.

לגמרי.

סעמק עם החרא הזה.

עונה שעברה כל הפלייאוף כמעט היה לפרוטוקול ועוד בנתניה. זה לא יכול היה להיות בעונה שעברה?!

העונה הראשונה בבלומפילד וקיבלנו רדיוס, עכשיו החרא הזה ועוד בעונה שהשחקנים כל כך צריכים אותנו.

נקווה שלפחות נקח אליפות וכולם יהיו בריאים. אה, ושאבוקסיס יחטוף קורונה.

26 דקות לפני, forlan said:

כי אנחנו בישראל ותמיד הולכים על הפתרון הקל.

נו מה הקשר? יש כבר משחקי ליגת אלופות עכשיו בלי קהל

יופי מכבי סל מאפשרת מחר כניסה של 5 אלף מנויים, אין סיבה שגם בשבת באצטדיון (שפחות בעייתי מאולם) לא יתנו להכניס אותה כמות.