Jump to content

הגבלת כניסת מנויים לבלומפילד

itan17

Recommended Posts

אז אחרי ה-5 אלף בגביע, ה-9 בכדורסל וה-20 אלף שאישרו עכשיו בגביע של חיפה ובש, אין סיבה שלא יאשרו לנו גם 20.

אני כבר תהיתי לאיזה מנויים היו נותנים להיכנס בהנחה שזה רק 10 אלף (תקווה לאלה עם הניקוד הגבוה, אבל זו בעיה אם זה יותר ממשחק בודד), אבל נראה שכמעט כולם יהיו, לפחות כרגע.

12 דקות לפני, אדביסי said:

העיקר אחר כך מטנפים על מכבי סל, איך 48 שעות אחרי שהכריזו על 5K מכריזים על 20K, ויותר חשוב למה מצפים מאיתנו לקחת אותם ברצינות?

אמת.

לא שלם עם איך שמכבי סל נהגו, כגוף רשמי הם היו צריכים לנהוג יותר ביושר, או לפחות להצהיר על הכוונה בריש גלי.

אבל חד משמעית הבלבול נבע מפקודה לא הגיונית שניתנה ע"י משרד הבריאות.

גם ההגבלה החדשה היא חתיכת טמטום.

באמת להפריד בין גושים, וואו באמת זה רמות קריפיות של טמטום.

והקטע שהשחקנים נמנעים מלחיצת ידיים חחחח באמת העולם השתגע

אנשים בורים חיים במערה

אני באמת מרחם על כל מי שמאמין לקרקס הזה.

4 דקות לפני, המכביסט הצהוב said:

שער 11 יאושר כולו

ב 7-8 עליון 5000 ו 5000 בתחתון 

2 4000 עם הפרדה ל 4

13 4000 עם הפרדה ל 11

אין סיבה שלא יאושר. 

ככה טוב

ההתאחדות צריכה להחליט שכל מנויי מכבי יגיעו למשחק ואם יש מגבלה אז לא למכור כרטיסים לאוהדי מכבי חיפה ובמשחק בסמי עופר לעשות אותו דבר

לא יכול להיות שרק מי שעם ניקוד גבוה יקבל עדיפות

זה גם לא חוקי ולא הוגן מבחינה משפטית

במיוחד שיש אנשים ששילמו על ניקוב בממוצע 200 שקל לצורך העניין. ומנגד שילמו 50.

תחשבו על פיתרון יותר הגיוני שלא מכסה רק את התחת שלכם.

לא יהיה מצב שרק מי שעם ניקוד גבוה יגיע

ואם זה יקרה יהיה פה תביעה ייצוגית/יזכו אוהדים.

אם יעדיפו מישהו אחר על פניי למרות שכבר שילמתי. אני חד משמעית רוצה את הכסף חזרה. וזה חיפה פלייאוף זה לא זיכוי של 50שקל :/

במסגרת התוכנית המתוקנת של משרד הבריאות, שאיסורו על התקהלות של למעלה מ-5,000 גרם לדחיית המשחק שאמור היה להתקיים ביום רביעי, כל יציע יכיל עד 4,500 צופים - כך שבכל גוש הופחתה הכמות הנדרשת לקיום האירוע.

הפתרון הזה אידיוטי מיסודו, אם החשש גדול כל כך, לא מקיימים משחקים עם קהל וזהו.

ועכשיו כשככבר החליטו שכן, איך יחליטו מי יכנס מבין המנויים ומה יעשו עם כל אלה שקנו חבילות לפלייאוף?

5 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

הפתרון הזה אידיוטי מיסודו, אם החשש גדול כל כך, לא מקיימים משחקים עם קהל וזהו.

ועכשיו כשככבר החליטו שכן, איך יחליטו מי יכנס מבין המנויים ומה יעשו עם כל אלה שקנו חבילות לפלייאוף?

כל המנויים אמורים להיכנס אם יאשרו 20 אלף.

אני מאמין שמכבי מנסה לשכנע לאשר קצת יותר מ20 אלף ואז גם אלה שקנו חבילות יכנסו. במידה ולא יאשרו לאלה שקנו את החבילות אני מאמין שיחזירו להם את הכסף.

כרגיל בהתחלה מכניסים לפאניקה עם הגבלה לחמש אלף איש ואז פתאום זה 20 אלף.

לא מאשרים משחק עם קהל בהיכל ואז מאשרים להכניס ושיהיו תשע אלף צופים בארנה.

עכשיו היציאה החדשה מכבי לא תוכל לארח משחקי יורליג בארץ.

6 דקות לפני, הנדון said:

כרגיל בהתחלה מכניסים לפאניקה עם הגבלה לחמש אלף איש ואז פתאום זה 20 אלף.

לא מאשרים משחק עם קהל בהיכל ואז מאשרים להכניס ושיהיו תשע אלף צופים בארנה.

עכשיו היציאה החדשה מכבי לא תוכל לארח משחקי יורליג בארץ.

בכל זאת יש הבדל בין מתחם אחד שמכיל מעל 5 אלף לבין איצטדיון שכל האוהדים מפוזרים ביציעים שונים. אני מאמין שיעשו פשוט עם הפרדות בתוך היציעים כדי להוריד את הסיכוי להדבקה. כך שיהיו גושים של מקס' 5 אלף שיושבים בנפרד אחד מהשני. המחלה לא מועברת באוויר אלא במגע עם נוזל גוף נגוע כך שאתה צריך להיות במרחק די קרוב לבן אדם. 

Just now, Krishi said:

בכל זאת יש הבדל בין מתחם אחד שמכיל מעל 5 אלף לבין איצטדיון שכל האוהדים מפוזרים ביציעים שונים. אני מאמין שיעשו פשוט עם הפרדות בתוך היציעים כדי להוריד את הסיכוי להדבקה. כך שיהיו גושים של מקס' 5 אלף שיושבים בנפרד אחד מהשני. המחלה לא מועברת באוויר אלא במגע עם נוזל גוף נגוע כך שאתה צריך להיות במרחק די קרוב לבן אדם. 

נוהל בחינות - כיסא כן כיסא לא ושורה רווח.

55 דקות לפני, Double said:

אבל 7-8 זה שער מחובר, חח מה הם יעשו חציצה במרפסת?

כן, כמו שעשו במשחקים קודמים בעבר (בני יהודה-בית"ר עולה לי לראש)

כמוש אגב עושים גם בטרנר ובסמי עופר

2 hours ago, מכביסט לעד said:

כל המנויים אמורים להיכנס אם יאשרו 20 אלף.

אני מאמין שמכבי מנסה לשכנע לאשר קצת יותר מ20 אלף ואז גם אלה שקנו חבילות יכנסו. במידה ולא יאשרו לאלה שקנו את החבילות אני מאמין שיחזירו להם את הכסף.

צריך גם להשאיר מקום לקהל חוץ. 

5 דקות לפני, הנדון said:

צריך גם להשאיר מקום לקהל חוץ. 

קח בחשבון שאם מגבילים את כמות האוהדים שמכבי יכולה לתת לאוהדים שלה, גם הכמות של הקהל החוץ תהיה מוגבלת. לצורך העניין אם מותר מקסימום 20 אלף אוהדים באיצטדיון, אז אתה מחוייב לתת רק אלפיים לקבוצה האורחת. 

מכבי בבעיה כי יש לה כולל המיני מנויים בערך 21 אלף מנויים בפלייאוף, היא תהיה חייבת שייאשרו לה כ-23 אלף אוהדים באיצטדיון כדי שאף מנוי לא יקופח וגם כדי שתוכל לתת את המינימום של ה-10% לקבוצה האורחת, אלא אם המנהלת תאשר לה לתת פחות לקבוצה האורחת וגם אז לא יהיה הפרש משמעותי (רק של כמאה אוהדים). 

3 דקות לפני, yehonatan6597 said:

גם אם מאשרים 20 אלף אתם חיים בסרט אם אתם חושבים שכל ה20 יבואו ,  לא יגיעו יותר מ12 לדעתי ופרגנתי 

תכלס, יש הרבה מנויים עם ילדים שיפחדו להגיע למשחקים, ליד אליהו באו ליורוליג 3 אלף

2 דקות לפני, Double said:

תכלס, יש הרבה מנויים עם ילדים שיפחדו להגיע למשחקים, ליד אליהו באו ליורוליג 3 אלף

לא באו יותר כי הודיע בכל הגופים שכניסת אוהדים לא תאושר. פתחו שערים ברבע ל9..

6 דקות לפני, yehonatan6597 said:

גם אם מאשרים 20 אלף אתם חיים בסרט אם אתם חושבים שכל ה20 יבואו ,  לא יגיעו יותר מ12 לדעתי ופרגנתי 

אני חושב שמכבי צריכה לעשוץ משאל מנויים ולשאול מי מתכוון להגיע. מי שלא מגיע שימכרו את הכרטיס שלו.

אנחנו במאני טיים וכל אוהד עוזר.

13 דקות לפני, yehonatan6597 said:

אנחנו לא מכבי חיפה. זה לא רלוונטי כמה יבואו בפועל וכמה לא. למכבי יש מחויבות כלפי כל המנויים שלה שלכל מנוי שירצה תהיה אופציה להגיע למשחק גם אם בסוף יבואו רק 12 אלף כמו שאמרת. 

3 hours ago, Krishi said:

אנחנו לא מכבי חיפה. זה לא רלוונטי כמה יבואו בפועל וכמה לא. למכבי יש מחויבות כלפי כל המנויים שלה שלכל מנוי שירצה תהיה אופציה להגיע למשחק גם אם בסוף יבואו רק 12 אלף כמו שאמרת. 

מסכים איתך לגמריי אחי שמכבי חייבת לתת את האופציה לכל מי שיש מנוי להגיע על זה אין עוררין. 

אני מדבר על זה שאנשים פה מדברים על זה שיאפשרו 15 או שיאפשרו 20 אלף כשבפועל לדעתי במקרה הטוב יגיעו 12-13. 

רוב הקהל הרחב הם לא אוהדים שמוכנים לעשות הכל כמונו פה בפורום והם יעדיפו לראות את המשחקים מול המסך בבית במיוחד אחרי כל הטירוף שהיה עם האוהד שהיה חולה בדרבי 

21 hours ago, YNWA said:

ההתאחדות צריכה להחליט שכל מנויי מכבי יגיעו למשחק ואם יש מגבלה אז לא למכור כרטיסים לאוהדי מכבי חיפה ובמשחק בסמי עופר לעשות אותו דבר

אם יעדיפו מישהו אחר על פניי למרות שכבר שילמתי. אני חד משמעית רוצה את הכסף חזרה. וזה חיפה פלייאוף זה לא זיכוי של 50שקל :/

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

21 hours ago, YNWA said:

רעיון מעניין אבל יש בעיה עקרונית גדולה אחת.
מבחינת הפצת המחלה הבעיה העיקרית היא הצפיפות, ולא הכמות. אם אתה מכניס את אותם 20 אלף אנשים על אותם 20 אלף מושבים לא עשית כלום בזה

שהשארת את שערים 4-5 ריקים. 
בשביל לעשות איזה שינוי בצפיפות הצופים אתה צריך להעביר חלק מהמנויים במספר שווה מכל השערים לשערים 4-5 וזה בעייתי לשליטה. 

* כל ההגבלה של משרד הבריאות מטומטמת כי היא לא מטפלת בצפיפות אלה שרירותית בכמות. 
** זה מצטרף להודעה הקודמת שלי על משרד הבריאות ומראה כמה חוסר הבנה בסיסי יש לטיפשים שמנהלים את זה שם. 

"הצבר" 

2 hours ago, הצבר said:

רעיון מעניין אבל יש בעיה עקרונית גדולה אחת.
מבחינת הפצת המחלה הבעיה העיקרית היא הצפיפות, ולא הכמות. אם אתה מכניס את אותם 20 אלף אנשים על אותם 20 אלף מושבים לא עשית כלום בזה

שהשארת את שערים 4-5 ריקים. 
בשביל לעשות איזה שינוי בצפיפות הצופים אתה צריך להעביר חלק מהמנויים במספר שווה מכל השערים לשערים 4-5 וזה בעייתי לשליטה. 

* כל ההגבלה של משרד הבריאות מטומטמת כי היא לא מטפלת בצפיפות אלה שרירותית בכמות. 
** זה מצטרף להודעה הקודמת שלי על משרד הבריאות ומראה כמה חוסר הבנה בסיסי יש לטיפשים שמנהלים את זה שם. 

"הצבר" 

אין שום בעיה וזה רעיון מעולה. 

פשוט במקום להושיב קהל חוץ ב4-5 הייתי מושיב חלק מהיציעים מסומנים ב7-8 .

ככה מכבי לא צריכה להתעסק עם אנשים שכבר יש להם כרטיס ולא יכולים להכנס.