Jump to content

הודעת משרד הבריאות בנושא שער שמונה, זאת לא הייתה רשלנות זאת הייתה פגיעה מכוונת.

הצבר

Recommended Posts

בהתחלה חשבתי בתמימות כמו רובכם כי מדובר על טעות טיפשית 

מסתבר שמדובר על פגיעה מכוונת בציבור שנובעת מעצלנות חוסר יכולת וחוסר מחשבה ותכנון. 

פקידה בדרג בינים והעובדת שלה פשוט חשבו שיותר פשוט ומהר להוציא את ההודעה הגורפת ושהגורמים הרלוונטים ייצרו איתם קשר מאשר לעבוד בעצמם להתקשר לגורמים הרלוונטיים ולבדוק. 
הפקידה הזאת והעובדת שלה חייבות להיות מפוטרות כבר מחר בבוקר !!!

מעבר לנזק שנגרם לאוהדים (האזרחים הטובים) והנזק העצום למשק, נגרם פה כצפוי נזק עצום למערכת הרפואית. 

מאות טלפונים ואלפי הפניות של האזרחים המודאגים גרמו לבזבוז שעות עבודה רבות למערכת הרפואית והפילו את מרכזיית מד"א. העומס המיותר הזה גרם למצב שגם אנשים שקיבלו התקפי לב לא יכלו לצלצל למוקד להזעיק אמבולנס. 

הפקידה כמובן תמשיך להתקדם בעתיד

אנחנו כמובן נמשיך ונדון בתביעה ייצוגית ולא נעשה עם זה כלום. 

* כמו כל הדברים שהבאתי פה בעבר, גם המידע הזה כמובן בדוק ב 100% 

פשוט בושה. החזירו אתמול אנשים הביתה וגרמו להם להיות בפאניקה.

היום רצו שאלך וכל היו בהיסטריה למרות שישבתי רחוק מאוד מהחרא הזה.

חוסר אחריות של גורמים שאמורים להיות הכי אחראים.

5 דקות לפני, ilans said:

עצלנותה היא רשלנות ולא פגיעה מכוונת.

כנ' שאתה לא מבין את המושג, רשלנות זה משהוא שקורה בגלל הזנחה. 

היא יצרה פה משהו מכוון מתוך ידיעה שהגורמים האחראים שמבינים בנושא יחזרו אליהם מקום ליזום לאתר ולפנות לגורמים שמבינים. 

"האחות שבדקה לא מבינה בכדורגל ולא מכירה את בלומפילד"  ואללה ? אז אולי כדי שתכנסו לאינטרנט ותראו איך המגרש בנוי או תרימו טלפון לעירייה, למכבי או למהנלת האיצטדיון !!!!

במקום זה הם החליטו במודע להוציא הודעה גורפת ואז שהגורמים האלה יחפשו אותם. 

צבר, אני רשמתי את זה בנושא על שער 8 כבר ביום רביעי אחה"צ. כאן

זה מחדל עצום העניין הזה שזרקו ככה הנחייה בלי לעשות מינימום של בירור.

בושה!

2 דקות לפני, שמש צהובה said:

צבר, אני רשמתי את זה בנושא על שער 8 כבר ביום רביעי אחה"צ. כאן

זה מחדל עצום העניין הזה שזרקו ככה הנחייה בלי לעשות מינימום של בירור.

בושה!

צדקת בזה שמדובר על מחדל ובושה. 

מה שלא נתפס היא העובדה שלא מדובר על טעות או רשלנות. מדובר על מעשה מכוון,  זאת המדיניות המוצהרת של המנהלת שאחראית (ושל משרד הבריאות )

3 דקות לפני, הצבר said:

צדקת בזה שמדובר על מחדל ובושה. 

מה שלא נתפס היא העובדה שלא מדובר על טעות או רשלנות. מדובר על מעשה מכוון,  זאת המדיניות המוצהרת של המנהלת שאחראית (ושל משרד הבריאות )

צריך לבעוט לה בראש אם זה אכן מעשה מכוון, טיפשה.

אני מקווה מאוד שהסיפור הזה יתפרסם ויגיע לדרגים גבוהים יותר ולתקשורת, ולא יגמר כאן בפורום.

13 דקות לפני, שמש צהובה said:

צריך לבעוט לה בראש אם זה אכן מעשה מכוון, טיפשה.

אני מקווה מאוד שהסיפור הזה יתפרסם ויגיע לדרגים גבוהים יותר ולתקשורת, ולא יגמר כאן בפורום.

100% מכוון "להם אין זמן/יכולת לבדוק הם העדיפו שיתקשרו אליהם" 

האם יש לך סימוכין לדבר הזה? אם גם מדוע אתה לא פונה לתקשורת? אין פה שום קשר לספורט, התקשורת רק מחפשת את הסיפורים האלו ואני מאמין שהרבה מאוד עיתונאים ישמחו לכתוב על רשלנות נוספת של משרד הבריאות.

12 דקות לפני, kutomer said:

האם יש לך סימוכין לדבר הזה? אם גם מדוע אתה לא פונה לתקשורת? אין פה שום קשר לספורט, התקשורת רק מחפשת את הסיפורים האלו ואני מאמין שהרבה מאוד עיתונאים ישמחו לכתוב על רשלנות נוספת של משרד הבריאות.

התקשרות בישראל די ירודה ורדודה, רבים מהם מכירים גם אותי ובטח את המקור שלי אני בטח לא ארדוף אחריהם. 

אבל אני אגלה לך סוד הם לא צריכים, הם יכולים ללכת ולשמוע את זה מפי הסוס 
אם הם היו אנשי מקצוע הם היו עושים את זה מראש ולבד מיוזמתם 

אני אישית מכיר חולה חרדה שנפגע קשה מההודעה הזו ומצבו החמיר 

העיקר שזה משרד הבריאות

הייתי תובע אותם

17 hours ago, הצבר said:

כנ' שאתה לא מבין את המושג, רשלנות זה משהוא שקורה בגלל הזנחה. 

היא יצרה פה משהו מכוון מתוך ידיעה שהגורמים האחראים שמבינים בנושא יחזרו אליהם מקום ליזום לאתר ולפנות לגורמים שמבינים. 

"האחות שבדקה לא מבינה בכדורגל ולא מכירה את בלומפילד"  ואללה ? אז אולי כדי שתכנסו לאינטרנט ותראו איך המגרש בנוי או תרימו טלפון לעירייה, למכבי או למהנלת האיצטדיון !!!!

במקום זה הם החליטו במודע להוציא הודעה גורפת ואז שהגורמים האלה יחפשו אותם. 

באמת רוצה לדון בזה? :-).  אז בבקשה: 

יש בלבול בדברים - כאשר מדברים על פגיעה מכוונת- האם היא במכוון רצתה לפגוע באנשים? 

לא! היא רצתה לסייע להם, אבל עשתה זאת בדרך של הזנחה ועצלות, כלומר בדרך הקלה יותר- וזו בדיוק הזנחה.

אני ממש מניח שלא עשתה זאת בזדון על מנית לפגוע באנשים. 

המילה "מכוון" איננה מתייחסת לפגיעה באנשים במכוון, אלא לפעולה מכוונת שביצעה בהנחת יסוד שזו הדרך הקלה ביותר. 

זה סתם דיון. שורה תחתונה נעשתה כאן שגיאה שעלתה להמון אנשים הרבה מאוד. 

אישית נסעתי מרחקים הבייתה בזמן העבודה לאחר ההודעה הראשונה, ונאלצתי לנסוע בחזרה כשיצאה ההודעה השנייה. ביליתי שעות ארוכות בנסיעה אותו יום. 

23 hours ago, YNWA said:

אני אישית מכיר חולה חרדה שנפגע קשה מההודעה הזו ומצבו החמיר 

העיקר שזה משרד הבריאות

הייתי תובע אותם

איש יקר זאת תביעה עם סיכויי הצלחה גבוהים מאוד , מאחר ויש הודעה שלהם בהליך לקוי על סף עבירה על החוק. 

אבל מי ילך להשקיע בזה זמן וכסף ? נניח שנקבל 500 שקל פיצוי לכל אוהד על השעות האבודות זה 300,000 ברוטו לכל הבלבול מוח.

לצערי זה לא ישים. 

4 hours ago, הצבר said:

איש יקר זאת תביעה עם סיכויי הצלחה גבוהים מאוד , מאחר ויש הודעה שלהם בהליך לקוי על סף עבירה על החוק. 

אבל מי ילך להשקיע בזה זמן וכסף ? נניח שנקבל 500 שקל פיצוי לכל אוהד על השעות האבודות זה 300,000 ברוטו לכל הבלבול מוח.

לצערי זה לא ישים. 

חסר לך 0 אחד :)

בכללי כל התקשורת יוצרת פה היסטריה מוגזמת

גם אני אחד מ״נפגעי שער 8״ שבסופו של דבר לא היה באיזור ובשורות של החולה אבל הכמות טלפונים וההודעות הזועמות שקיבלתי מאנשים על החוסר אחריות שלי ש״איך העזתי ללכת לדרבי בידיעה שמישהו מתוך כמעט 30 אלף איש עלול להיות נגוע ואתה מסכן את כולנו בגלל הרשלנות שלך״ 

נעשתי חולה מדומה רק מהלחץ והמחשבה שאולי איך שהוא .

13 hours ago, Tomes said:

בכללי כל התקשורת יוצרת פה היסטריה מוגזמת

גם אני אחד מ״נפגעי שער 8״ שבסופו של דבר לא היה באיזור ובשורות של החולה אבל הכמות טלפונים וההודעות הזועמות שקיבלתי מאנשים על החוסר אחריות שלי ש״איך העזתי ללכת לדרבי בידיעה שמישהו מתוך כמעט 30 אלף איש עלול להיות נגוע ואתה מסכן את כולנו בגלל הרשלנות שלך״ 

נעשתי חולה מדומה רק מהלחץ והמחשבה שאולי איך שהוא .

שלושה ימים השתעלתי, ואני לא אחד שמושפע מהסביבה ואני האחרון שאפשר לומר שאני פסיכוסומטי

21 hours ago, YNWA said:

חסר לך 0 אחד :)

צריך להוכיח אשמה ונזק, בהנחה שנוכיח 100% אשמה איך אתה רוצה לשכנע שופט שנגרם לך יותר מ 500 שקל (לא רק לך, לכולם ). 

זה משהו לא פשוט, ובתביעה ייצוגית קשה יותר לקבל על עוגמת נפש , בלבול מוח וטלפונים מהמשפחה. 

אני מניח שאם עורכי הדין שהתייעצתי אתם היו חושבים שיש סיכוי מינימלי לקבל את ה"עוד 0" שאתה מדבר עליו כבר היית קורא בעיתון על תביעה שהוגשה 

( 30% מ 3 מיליון כבר היה שולח אותם לעבוד מסביב לשעון בתביעה ). 

1 hour ago, הצבר said:

צריך להוכיח אשמה ונזק, בהנחה שנוכיח 100% אשמה איך אתה רוצה לשכנע שופט שנגרם לך יותר מ 500 שקל (לא רק לך, לכולם ). 

זה משהו לא פשוט, ובתביעה ייצוגית קשה יותר לקבל על עוגמת נפש , בלבול מוח וטלפונים מהמשפחה. 

אני מניח שאם עורכי הדין שהתייעצתי אתם היו חושבים שיש סיכוי מינימלי לקבל את ה"עוד 0" שאתה מדבר עליו כבר היית קורא בעיתון על תביעה שהוגשה 

( 30% מ 3 מיליון כבר היה שולח אותם לעבוד מסביב לשעון בתביעה ). 

עוגמת נפש לא טריוויאלית?

מבחינתי שלא יפצו אותי, רק שיפטרו את המפגרת שאחראית לזה.

אשכרה אנשים עדיין קצת חוששים ממני, והייתי בקצה הכי קרוב ל-11 בכלל.