Jump to content

איסור על התקהלות מעל 5000 איש

Recommended Posts

16 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

זה לא בסדר שהוא שיקר, למה הוא צריך למות בגלל זה?
השקר שלו לא שינה כלום , העובדים שלו נכנסו לבידוד גם בהודעה הראשונה וגם בשנייה.
ההבדל היחיד הוא שהבן אדם לא עדכן לגבי כל הימים שהיה במקום(לא בסדר) אבל עד עכשיו אף אחד מהקונים לא נדבק , רק העובדים.

ו וואלה אין פה עניין של יפות נפש עיקום אף וכלום, יש פה פסטיבל של פאניקה בציבור וכולם מאבדים כיוון, היום זה הוא מחר אני מחרתיים אתה, הכי קל שכפוגעים במישהו אחר אבל אם יבואו עכשיו לפגוע בך כספית בגלל ווירוס נראה אם תרצה להיות גיבור הציבור.

שוב אתה מדבר בביטחון מופרז בלי לדעת את העובדות שבשטח: 

סגנית המנהל שחלתה בקורונה נדבקה בזמן שקנתה תחפושות בפיראט האדום. 

אבל בואו לא נמהר לפגוע בו כי הוא שיקר והפיץ מחלה "רק לעובדים שלו", אם מחר המנהל שלך ידביק אותך בקורונה אתה תגיד שהכל בסדר כי לא הדבקת לקוחות? 

אלוהים ישמור איזה יצורים יש פה לפעמים. 

1 hour ago, Sawyerdroid said:

יאללה יא יפה נפש. 

הבן שרמוטה הזה ידע שהוא חולה נחקר ע"י משרד הבריאות ושיקר להם ביודעין שהיה בחנות רק שעה ולא כל הימים מתוך מחשבה עסקית, שככה זה יפגע כמה שפחות בהכנסות שלו מהחנות.

המחיר? סיכון של התפרצות מגפה שלא יודעים את המימדים שלה בארץ. על הזין שלו, רק למקסם רווח אישית כספי מהחנות.

אז האנשים פה בצדק מקווים שהוא ימות מהמחלה או לכל הפחות ישב מספר שנים יפה על המהלך העלוב והמסוכן לציבור הזה ואתה בא עליהם?

אתה בטח צריך כבר ניתוח אף מרוב עיקומים.

לגמרי.

צריך להיות טמבל רציני בשביל להגן על הבן זונה הזה.

אגב, משרד הבריאות הגיש נגדו תלונה, בטח גם הם מתאימים ל"צד השני".

3 דקות לפני, Moryo said:

אבל בואו לא נמהר לפגוע בו כי הוא שיקר והפיץ מחלה "רק לעובדים שלו", אם מחר המנהל שלך ידביק אותך בקורונה אתה תגיד שהכל בסדר כי לא הדבקת לקוחות? 

אם כל כך הרבה חושבים אחרת ממך יש מצב שאתה היצור.

אתה מתעקש לא לקלוט שהזבל הזה שיקר לגבי משך השהות שלו בחנות מה שגרם לזה שאנשים שהיו אמורים להיות בבידוד הסתובבו חופשי בחוץ.

באופן אישי אני מאחל לזבל הזה שישאר בלי שקל כל חייו.

3 דקות לפני, Moryo said:

צודק טעות שלי כאן.
לא זוכר לגמרי את המקרה זכור לי שגם היא שיקרה לגבי משהו.

בכל מקרה הנקודה הכללית שלי היא דווקא ההתנגדות שלי לשתף פעולה עם הפאניקה.
מבחינתי ההתערבות המוגזמת של הרשויות בנושא היא אותו קו שמתערב בצורה מוגזמת בחיים שלנו בבית הדין על קריאות גזעניות או עם המשטרה שמתעללים בחיים של כל אוהד כי הוא אוהד.

מרגיש כאילו אנחנו בצד הנכון במאבק נגד המשטרה ובית הדין אבל פה זה בסדר לתת להם לגנוב דעת ולזיין לנו את החיים ואת הליגה.

2 דקות לפני, המפלצת מלוך נס said:

אם כל כך הרבה חושבים אחרת ממך יש מצב שאתה היצור.

אתה מתעקש לא לקלוט שהזבל הזה שיקר לגבי משך השהות שלו בחנות מה שגרם לזה שאנשים שהיו אמורים להיות בבידוד הסתובבו חופשי בחוץ.

באופן אישי אני מאחל לזבל הזה שישאר בלי שקל כל חייו.

איבדת את הרצף.
אני זה שהגן עליו (באופן יחסי) והוא זה שיצא עלי וקרא לי יצור...

20 דקות לפני, Sawyerdroid said:

כמות האנשים שנדבקה או לא נדבקה בגללו היא לא רלוונטית, הדבר היחיד הרלוונטי הוא שהוא קיבל החלטה מודעת לשקר לרשויות החוק בישראל במודע על מנת אולי להרוויח יותר (להפסיד פחות) כסף.

לסכן מדינה במגיפה בשביל רווח כספי ביודעין ובניגוד להנחיות - עונש ועונש חמור.

שמע סוייר לא אמרתי שהוא בסדר, אמרתי שמגזימים פה בתגובה אליו.
הרבה דברים לא חוקיים במדינה שלנו בלי סיבות טובות יותר מדי.
אף אחד פה לא יודע יותר מדי על המחלה הזאת אבל לי זה מרגיש חרטא מה אני אגיד לך.
רוב הציבור גם יגיד שהאוהדי כדורגל מסוכנים עם האבוקות שלהם וצריך להכניס אותם לכלא על זה, מסכים?

1 דקה לפני, הצהוב מהיציע said:

אף אחד פה לא יודע יותר מדי על המחלה הזאת אבל לי זה מרגיש חרטא מה אני אגיד לך.

קשה לדעת. 

כרגע יודעים שהיא מדבקת מאוד והורגת כ2% מהנדבקים (לדעתי פחות בגלל תת אבחון, אבל קשה לומר בוודאות).

עכשיו נניח יתפרץ פה אירוע הדבקה שתדביק רק 100,000 אנשים. זה כבר 2,000 מתים למחלה שאין איך להתמודד איתה.

תוסיף לזה את העובדה שוירוסים עוברים מוטציות מאוד מהר ויכול להיות שתקבל וירוס עם מקדם הדבקה גבוה יותר או קטלני יותר.

בקיצור, עדיף להיזהר מלזלזל.

חזרה לבחור מהפיראט האדום- עד למקרה שלו הכל היה בשליטה וכל ההדבקות לא נעשו בארץ. למעשה אם תהיה אפידמיה בהחלט תהיה סיבה לבוא אליו בטענות.

בד"כ patient zero  הוא סתם אדם חסר מזל, במקרה שלו זה קצת יותר מזה.

17 דקות לפני, המכביסט הצהוב said:

טוב פורסם עכשיו שכל הפליאוף יתחיל שבוע אחרי, כלומר המשחק נגד מכבי חיפה לא יערך כמתוכנן אלא שבוע אחד אחרי 

כן ואז פגרת נבחרת

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

קשה לדעת. 

כרגע יודעים שהיא מדבקת מאוד והורגת כ2% מהנדבקים (לדעתי פחות בגלל תת אבחון, אבל קשה לומר בוודאות).

עכשיו נניח יתפרץ פה אירוע הדבקה שתדביק רק 100,000 אנשים. זה כבר 2,000 מתים למחלה שאין איך להתמודד איתה.

תוסיף לזה את העובדה שוירוסים עוברים מוטציות מאוד מהר ויכול להיות שתקבל וירוס עם מקדם הדבקה גבוה יותר או קטלני יותר.

בקיצור, עדיף להיזהר מלזלזל.

חזרה לבחור מהפיראט האדום- עד למקרה שלו הכל היה בשליטה וכל ההדבקות לא נעשו בארץ. למעשה אם תהיה אפידמיה בהחלט תהיה סיבה לבוא אליו בטענות.

בד"כ patient zero  הוא סתם אדם חסר מזל, במקרה שלו זה קצת יותר מזה.

שמע אחי אני לא מומחה במחלות אבל לשפעת יש את אותה תעודת זהות

לא מצליח להבין למה דחו את המחזור, הרי בשבוע הבא יהיו אותן הנחיות אם לא חמורות יותר.

כנראה לתת זמן לקבוצות להתארגן מבחינת מנויים

9 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

שמע אחי אני לא מומחה במחלות אבל לשפעת יש את אותה תעודת זהות

אתה באמת לא מבין וזה בסדר, לכן לאמירה שלך "זה מרגיש חרטא" אין הרבה משמעות.

מאוד קל לצאת בהכרזות שהליגה תשוחק אפילו בלי קהל כשאנחנו מארחים את חיפה במחזור השני והם אותנו מחזור לפני הסוף, אני מוכן לשים כסף שיחררו את ההנחייה לקראת הסוף והם יארחו אותנו עם קהל. 

1 hour ago, הצהוב מהיציע said:

זה לא בסדר שהוא שיקר, למה הוא צריך למות בגלל זה?
השקר שלו לא שינה כלום , העובדים שלו נכנסו לבידוד גם בהודעה הראשונה וגם בשנייה.
ההבדל היחיד הוא שהבן אדם לא עדכן לגבי כל הימים שהיה במקום(לא בסדר) אבל עד עכשיו אף אחד מהקונים לא נדבק , רק העובדים.

ו וואלה אין פה עניין של יפות נפש עיקום אף וכלום, יש פה פסטיבל של פאניקה בציבור וכולם מאבדים כיוון, היום זה הוא מחר אני מחרתיים אתה, הכי קל שכפוגעים במישהו אחר אבל אם יבואו עכשיו לפגוע בך כספית בגלל ווירוס נראה אם תרצה להיות גיבור הציבור.

זה לא נכון, לקוחה ששהתה בחנות כ-20 דקות נדבקה. אם כבר אתה נכנס לויכוח (אתה טועה) תיצמד לעובדות.

9 דקות לפני, זיפו said:

איך יקבעו מי יהיה בין 5000?

ניקוד גבוה?

ידוע באיזה שעה המשחק שבוע הבא?

המטרה שעד ה 14.3 משרד הבריאות ישנה את ההחלטה 

זה תלוי מה יקרה בימים הקרובים

1 דקה לפני, nirnir20 said:

הדבר היחיד שטוב שיצא מהדחייה זה שיש מצב שנקבל את שכטר ופרץ למשחק העונה. 

לא רואה איך לקבל את פרץ זה דבר טוב, הוא לא יותר טוב (בלשון המעטה) מאף אחד שמשחק היום בהרכב ומה גם שהוא לא שיחק כדוגל חצי שנה

10 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא רואה איך לקבל את פרץ זה דבר טוב, הוא לא יותר טוב (בלשון המעטה) מאף אחד שמשחק היום בהרכב ומה גם שהוא לא שיחק כדוגל חצי שנה

לוקח את פרץ על הספסל גם אחרי שלא שיחק שנתיים מאשר את ברסקי. 

מן הסתם לא התכוונתי להוציא את גולסה/גלזר מההרכב. 

בעקבות החלטת משרד הבריאות על הגבלת כמויות הקהל במשחקים ודחיית משחקי הפליי אוף העליון ממחזור המשחקים הקרוב, להלן לוחות הזמנים המעודכנים למשחקי הפליי אוף העליון בליגת הבורסה לניירות ערך ובגביע המדינה עד לסיום עונת המשחקים:

14-16.03.2020: מחזור 27
04-06.04.2020: מחזור 28
11-13.04.2020: מחזור 29
18-19.04.2020: מחזור 30
21-22.04.2020: מחזור 31
25-26.04.2020: מחזור 32
02-04.05.2020: מחזור 33
09-11.05.2020: מחזור 34
12-14.05.2020: חצי גמר גביע המדינה
16-18.05.2020: מחזור 35
23-25.05.2020: מחזור 36
26.05.2020: גמר גביע המדינה

מועדי משחקים ספציפיים כמו גם שעות המשחקים, ימסרו בהמשך בנפרד.
יובהר כי אין שינוי בלוחות הזמנים של משחקי הפליי אוף התחתון בליגת הבורסה לניירות ערך ובליגה הלאומית.

כמו כן, משחק הגביע במסגרת רבע הגמר בין מכבי חיפה להפועל ב"ש ייערך ביום שני הקרוב 09.03.2020 בשעה 20:15 (שידור ישיר בערוץ הספורט).

מה שאומר שנכון לכרגע הדרבי חוץ באמצע-שבוע וסה"כ 2 משחקי דרבי תוך 12-14 ימים.

https://forum.12p.co.il/index.php?app=forums&module=forums&controller=topic&id=173432

כדורסל:

אחר הצהריים התקיימה פגישה במנהלת בה נכחו מנכ״ל הפועל ירושלים גיא הראל, שני כהן סמנכלית שיווק ומכירות הפועל ירושלים, עדלי מרכוס מנכ״ל מכבי תל אביב, יו״ר המנהלת שמואל פרנקל ומ״מ מנכ״ל המנהלת שלומי פרי. במהלך הפגישה עמדנו בקשר עם משנה למנכ״ל משרד הבריאות פרופסור איתמר גרוטו  וסוכם איתו שהמשחק ביום א׳ יתקיים כסדרו וסוכם על הפרדה של הקהל כאשר באולם שמכיל 11000 אלף צופים ייכנסו 9000 צופים עם ריווח והפרדה בין היציעים ובתוך היציעים.  10% מהקהל יהיו אוהדי מכבי תל אביב.