Jump to content

שער 8 - להיכנס דחוף | קורונה

Recommended Posts

8 hours ago, חרישי הוא הלילה ואפל said:

בעייתי מאוד מבחינת לוח הזמנים.

ליגה, גביע, פגרת נבחרות... אל תשכח גם שיש יורו בקיץ.

מי לעזאזל בליגה הישראלית משחק ביורו

תן לי שחקן אחד

כל עוד אפשרי לעשות משחקים במתכונת כלשהי, גם אם בלי קהל, עדיף לעשות את זה מאשר לבטל את הליגה.

ואם משרד הבריאות ימשיך להחריף את ההגבלות שלו זה מה שהייתי עושה כבר במקום המנהלת. אי אפשר להתנהל ככה שכל יום המגבלות משתנות וצריך שוב לבצע מלא התאמות/לדחות משחקים.

8 hours ago, Krishi said:

כל עוד אפשרי לעשות משחקים במתכות כלשהי, גם אם בלי קהל, עדיף לעשות את זה מאשר לבטל את הליגה.

ואם משרד הבריאות ימשיך להחריף את ההגבלות שלו זה מה שהייתי עושה כבר במקום המנהלת. אי אפשר להתנהל ככה שכל יום המגבלות משתנות וצריך שוב לבצע מלא התאמות/לדחות משחקים.

פשוט לא אחי.

3 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

פשוט לא אחי.

למה לא? הרי לא באמת יכריזו על אלופה במקרה כזה, אלא פשוט על ביטול הליגה. כל העונה כל המאמצים של השחקנים הצוותים המקצועיים המועדונים כל מה שהם הגיעו אליו עד עכשיו ילך לפח. נכון שכדורגל זה הרבה בשביל הקהל אבל בכל זאת מדובר פה גם בספורטאים שעובדים קשה ועושים מאמץ. אם היינו רק בתחילת הליגה הייתי מסכים שאפשר לעצור/לבטל אותה. אבל אנחנו לקראת הסוף כבר, רק עוד 10 משחקים. חבל לזרוק את העונה הזאת ואת כל מה שהשחקנים שלנו השיגו עד עכשיו לפח.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

קראתי בבוקר שרוצים לחטא את האצטדיון לפני ואחרי המשחק. מה קרה בסוף?

כנראה בגלל הקפיצה מאתמול..המנהלת יצאה בהודעה שיערך ללא קהל 

מעניין אם זה ישפיע גם לשבת

50 דקות לפני, Krishi said:

למה לא? הרי לא באמת יכריזו על אלופה במקרה כזה, אלא פשוט על ביטול הליגה. כל העונה כל המאמצים של השחקנים הצוותים המקצועיים המועדונים כל מה שהם הגיעו אליו עד עכשיו ילך לפח. נכון שכדורגל זה הרבה בשביל הקהל אבל בכל זאת מדובר פה גם בספורטאים שעובדים קשה ועושים מאמץ. אם היינו רק בתחילת הליגה הייתי מסכים שאפשר לעצור/לבטל אותה. אבל אנחנו לקראת הסוף כבר, רק עוד 10 משחקים. חבל לזרוק את העונה הזאת ואת כל מה שהשחקנים שלנו השיגו עד עכשיו לפח.

"רק עוד 10 משחקים" זה כמעט 30% מכל העונה...

עצוב מאוד ומבאס אבל אני לא חושב שיש טעם להמשיך ללא קהל

Just now, דקסטר said:

"רק עוד 10 משחקים" זה כמעט 30% מכל העונה...

עצוב מאוד ומבאס אבל אני לא חושב שיש טעם להמשיך ללא קהל

שמע אני רוצה לזכות באליפות הזאת גם אם אני אהיה בתוך האיצטדיון וגם אם לא. אנחנו כל כך קרובים לעוד תואר אז אם משחקים ללא קהל זה מה שצריך לעשות אז לדעתי צריך לעשות את זה.

שישימו להם ברמקולים אוהדים, נבוא לאיצטדיון ונעודד מבחוץ אם צריך. לא אכפת לי מה. העיקר שנסיים את הליגה.

כמובן זאת דעתי בלבד, לא חייבים להסכים.

עדיף להמשיך בלי קהל מאשר לבטל עונה שלמה ברגעי ההכרעה. אם המצב ישתפר בשבועות הקרובים יחזירו את האוהדים למגרשים אבל אם לא לפחות רצף הכדורגל ישמר.

11 דקות לפני, ravid said:

עדיף להמשיך בלי קהל מאשר לבטל עונה שלמה ברגעי ההכרעה. אם המצב ישתפר בשבועות הקרובים יחזירו את האוהדים למגרשים אבל אם לא לפחות רצף הכדורגל ישמר.

אתה מבין שאם מחזירים את הקהל בהמשך אתה נדפקת מזה הכי הרבה נכון ? אם אין קהל עכשיו אין קהל עד סוף העונה.

שימשיכו בלי קהל.

מה עדיף עונה שלא מוכרזת בה אלופה או שאנחנו רוב הסיכויים נכניס לארון עוד תואר?

יש לנו רק מה להפסיד אם העונה לא תמשיך

4 דקות לפני, Mtamir said:

אתה מבין שאם מחזירים את הקהל בהמשך אתה נדפקת מזה הכי הרבה נכון ? אם אין קהל עכשיו אין קהל עד סוף העונה.

עזוב שטויות אז מה שנארח את מכבי חיפה למשחק באווירת אימון ואולי באמצע מאי נתארח בסמי עופר עם 26 אלף אוהדים שלהם, אם נהיה מספיק טובים נקח ואם לא - לא!

:|

8 דקות לפני, Mtamir said:

נראה לי שגם אם יבטלו לחלוטין את העונה אתה נדפקת הכי הרבה אז תבחר מה אתה מעדיף

בהסתכלות קרה, אתם שוכחים גם את הבעייתיות של הכסף ששולם כבר. פשוט יחתכו לנו 5 משחקים מהמנוי בשיא העונה וכולם ישתקו? שום סיכוי שזה יקרה. זאת עילה לתביעות ובלגנים מעבר להאם נהיה שם או לא כשיניפו את הצלחת. 

מישהו יודע מה היה עכשיו באינטר יובה למשל? מה עשו עם המנויים?

אנחנו בהפרש של שניים/שלושה משחקים מהם ונראה שהקהל השנה דווקא קצת יותר עוזר להם מאשר לנו, לפחות בבית.

Just now, liewec815 said:

בהסתכלות קרה, אתם שוכחים גם את הבעייתיות של הכסף ששולם כבר. פשוט יחתכו לנו 5 משחקים מהמנוי בשיא העונה וכולם ישתקו? שום סיכוי שזה יקרה. זאת עילה לתביעות ובלגנים מעבר להאם נהיה שם או לא כשיניפו את הצלחת. 

מישהו יודע מה היה עכשיו באינטר יובה למשל? מה עשו עם המנויים?

הכסף של המנויים וכרטיסים זה רק קצה הקרחון. מה עם זכויות שידור, ספונסרים וחוזים על שחקנים? זה הרבה יותר מורכב מזה.

6 דקות לפני, ravid said:

נראה לי שגם אם יבטלו לחלוטין את העונה אתה נדפקת הכי הרבה אז תבחר מה אתה מעדיף

מה ? אם אין קהל לכל המשחקים כולם נדפקים באותה מידה וברור שנדפקת פחות, מה השאלה פה בכלל ? אתה מסתלבט ?

1 דקה לפני, itan17 said:

אנחנו בהפרש של שניים/שלושה משחקים מהם ונראה שהקהל השנה דווקא קצת יותר עוזר להם מאשר לנו, לפחות בבית.

מאיפה אתה מביא את השטויות האלו?

בסיבוב השני לא איבדנו נקודות בבלומפילד חוץ מהמשחק נגד נס ציונה.

חייבים לבטל את הכדורגל, כי אין לזה שום ערך ללא קהל. הכדורגל הוא כלום בלי האוהדים.

חוץ מזה, יכול להיות מקרה שאנחנו נארח ללא קהל משחקי בית ובסיבוב השני יהיה קהל בית לשאר הקבוצות.

נגמרו שני סיבובים. כל הקבוצות שיחקו אחת נגד השנייה בבית ובחוץ. האליפות צריכה להיות שלנו.