Jump to content

שער 8 - להיכנס דחוף | קורונה

Recommended Posts

Just now, Mtamir said:

מה ? אם אין קהל לכל המשחקים כולם נדפקים באותה מידה וברור שנדפקת פחות, מה השאלה פה בכלל ? אתה מסתלבט ?

כי אם יכול להיות מצב שבסיבוב הראשון שאנחנו מארחים בו שלושה משחקים זה יהיה ללא קהל ובסיבוב השני עם קהל.

1 דקה לפני, Mtamir said:

מה ? אם אין קהל לכל המשחקים כולם נדפקים באותה מידה וברור שנדפקת פחות, מה השאלה פה בכלל ? אתה מסתלבט ?

כתבתי "אם יבטלו לחלוטין את העונה", לא "אם ישחקו את כל הפלייאוף ללא קהל". לא נראה לי כל כך מורכב.

אוקיי משום מה קראתי אם מבטלים לחלוטין את המשחקים עם קהל,

שמע אני מעדיף את ביטול העונה על המצב שתיארת עדיין, זה לתת יתרון מטורף לחיפה.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כי אם יכול להיות מצב שבסיבוב הראשון שאנחנו מארחים בו שלושה משחקים זה יהיה ללא קהל ובסיבוב השני עם קהל.

אוקיי הבנתי את זה ואני טענתי שזה המצב הכי גרוע, מה הנקודה ?

35 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מאיפה אתה מביא את השטויות האלו?

בסיבוב השני לא איבדנו נקודות בבלומפילד חוץ מהמשחק נגד נס ציונה.

חייבים לבטל את הכדורגל, כי אין לזה שום ערך ללא קהל. הכדורגל הוא כלום בלי האוהדים.

חוץ מזה, יכול להיות מקרה שאנחנו נארח ללא קהל משחקי בית ובסיבוב השני יהיה קהל בית לשאר הקבוצות.

נגמרו שני סיבובים. כל הקבוצות שיחקו אחת נגד השנייה בבית ובחוץ. האליפות צריכה להיות שלנו.

אתה יודע שזה בחיים לא יקרה אבל נכון? אולי מתישהו לפני עשרות שנים, או לפני קום המדינה זה היה עובר בסבבה (בטח חתול יוכל להרחיב).

היום אין סיכוי שדבר כזה יעבור בשקט. בטח כשמולך עומד דון שחר.

נכון, כדורגל בלי אוהדים זה עצוב ונורא ואין לו ערך. אבל לא מדובר פה בהחלטה גורפת לעשרות שנים. 10 משחקים נשרוד בלי קהל. אל תהיה אובר דרמטי על כלום...

11 דקות לפני, Krishi said:

אתה יודע שזה בחיים לא יקרה אבל נכון? אולי מתישהו לפני עשרות שנים, או לפני קום המדינה זה היה עובר בסבבה (בטח חתול יוכל להרחיב).

מה הכוונה? להכרזת אלופה רשמית לפני שנגמרת העונה או להכריע אליפות אחרי 2 סיבובים וזהו? כי אם זו האופציה השנייה אז פעם אחרונה הכריעו ככה ב-1999

Just now, החתול הצהוב said:

מה הכוונה? להכרזת אלופה רשמית לפני שנגמרת העונה או להכריע אליפות אחרי 2 סיבובים וזהו? כי אם זו האופציה השנייה אז פעם אחרונה הכריעו ככה ב-1999

לפני שהעונה נגמרה רשמית מסיבה כלשהי

51 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נגמרו שני סיבובים. כל הקבוצות שיחקו אחת נגד השנייה בבית ובחוץ. האליפות צריכה להיות שלנו.

ככה אתה מכיר את ההתאחדות/מנהלת/בעלי הקבוצות שלנו? אם תגמר העונה - לא תהיה אלופה.

אבל ב39 העונה נגמרה (מחוזית) באופן רשמי לא ? פשוט לא היה קרב בין המחוזות בסוף העונה לא ? חתול תקן אותי אם אני טועה..

5 דקות לפני, דקסטר said:

ככה אתה מכיר את ההתאחדות/מנהלת/בעלי הקבוצות שלנו? אם תגמר העונה - לא תהיה אלופה.

אנחנו לא צריכים אישור של אף אחד. אם העונה מסתיימת כיום אנחנו אלופים בצדק במחינה הגיונית.

4 דקות לפני, Mtamir said:

אבל ב39 העונה נגמרה (מחוזית) באופן רשמי לא ? פשוט לא היה קרב בין המחוזות בסוף העונה לא ? חתול תקן אותי אם אני טועה..

כן. המחזויות נגמרו אבל לא היה מעבר כלום. 

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אנחנו לא צריכים אישור של אף אחד. אם העונה מסתיימת כיום אנחנו אלופים בצדק במחינה הגיונית.

מקום ראשון בשש הפרש בעוד שניצחנו פעמיים את המתמודדת לתואר מבחינתי זאת אליפות שישימו עליה אלף כוכבים. באמת כדורגל בלי קהל לא שווה כלום גם ברמה של הטום, אתמול אינטר יובה היה נוראי לצפייה אז פה בכלל נסבול.

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אין באמת ויכוח, לכולנו זה ברור. אבל אם אכן זה יקרה, בפעם הבאה כשנזכה באליפות אתה תראה שהמנהלת תעשה בעיות ולא יאפשרו לנו לשים את הכוכב החמישי מעל הסמל. 

1 hour ago, ravid said:

הכסף של המנויים וכרטיסים זה רק קצה הקרחון. מה עם זכויות שידור, ספונסרים וחוזים על שחקנים? זה הרבה יותר מורכב מזה.

נראה בטלוויזיה, אז זכויות שידור וספונסרים לא נפגעים, ההיפך.

19 דקות לפני, הנדון said:

מקום ראשון בשש הפרש בעוד שניצחנו פעמיים את המתמודדת לתואר מבחינתי זאת אליפות שישימו עליה אלף כוכבים. באמת כדורגל בלי קהל לא שווה כלום גם ברמה של הטום, אתמול אינטר יובה היה נוראי לצפייה אז פה בכלל נסבול.

משחקים שאין לך עניין רגשי בהם בלי קהל באמת יראו לך משעממים או בלתי נסבלים. אבל אם זאת מכבי? וואלה כשאנחנו במחנה אימונים בטרום עונה ועושים משחקי אימון אני צועק כאילו אנחנו בגמר גביע. זה שונה לגמרי אחי.

17 דקות לפני, דקסטר said:

אין באמת ויכוח, לכולנו זה ברור. אבל אם אכן זה יקרה, בפעם הבאה כשנזכה באליפות אתה תראה שהמנהלת תעשה בעיות ולא יאפשרו לנו לשים את הכוכב החמישי מעל הסמל. 

שיעשו איזה בעיות שבא להם, אנחנו את הכוכב שלנו נשים בגאווה

16 דקות לפני, דין הצהוב said:

מעניין אם בהבימה השחקנים ימשיכו הצגות כרגיל מול אולם ריק

אם ניסית להשוות את זה למשחק כדורגל ללא קהל, זה ממש לא על אותו משקל.

19 דקות לפני, דקסטר said:

מי שואל את המנהלת? ב"ש היצורים שמו כוכב אחרי האליפות הראשונה שלהם אאלט

2 דקות לפני, Chipopo said:

מי שואל את המנהלת? ב"ש היצורים שמו כוכב אחרי האליפות הראשונה שלהם אאלט

בעיקרון העונה המנהלת קבעה תקנון מסוים שרק על כל 5 אליפויות יהיה כוכב על המדים.

לא משהו שמכבי אמורה להתייחס אליו ברצינות....

8 דקות לפני, Krishi said:

בעיקרון העונה המנהלת קבעה תקנון מסוים שרק על כל 5 אליפויות יהיה כוכב על המדים.

לא משהו שמכבי אמורה להתייחס אליו ברצינות....

כמו שאישרו לק"ש את הכוכב בטענה שזה חלק מהסמל.

3 hours ago, דין הצהוב said:

מעניין אם בהבימה השחקנים ימשיכו הצגות כרגיל מול אולם ריק

מצחיק (:

הבנתי את הראש

אם הצגות היו תחרות עונתית הייתי זורם איתך, אבל הצגה יכולה להידחות כי זו רק אמנות.

טורניר ספורט לא יכול בהכרח להידחות, בנסיבות של אילוצי זמן.

מי תשחק במוקדמות המפעלים האירופיים? (אם יהיו כאלה..)

עולם הכדורגל מתוזמר על בסיס לו"ז עונתי, כל חריגה משפיעה על המשבצת הבאה וכן הלאה..

לכן לדעתי לא אפשרי לגרור את הלו"ז

צריך לשחק מה שצריך לשחק עוד העונה ולחתוך כשיגיע מועד הסיום (בתנאי שלא תהיה הקצנה).