Jump to content

שער 8 - להיכנס דחוף | קורונה

Recommended Posts

3 hours ago, ג'ורדי said:

זה מזכיר את הפרסום בארה״ב על זה קובי בראיינט נהרג עם כל הבנות שלו

גועל נפש להכניס אנשים לפאניקה באופן כזה מיותר

המקרה פה הרבה יותר גרוע. במקרה של קובי בראיינט זה היה פייק ניוז, פה אשכרה ה''מומחים'' של פאקינג משרד הבריאות הוציאו לך הודעה רשמית.

3 דקות לפני, Yonatan7 said:

איבדו את הצפון עם הנגיף הזה

מדובר בפאקינג שפעת 

חח הבן זונה של הפיראט האדום שהדביק את כולם אאלט כבר הבריא והשתחרר..

8 דקות לפני, Yonatan7 said:

מדובר בפאקינג שפעת 

מתי ראית שפעת שמשתקת את העולם?

לא זכור לי ששום סוג של שפעת איימה על קיום יורו/אוליפיאדה. לא זכור לי ששום שפעת דחתה ליגות וכרגע הן על סף דחייה.

זה כל כך רחוק משפעת.

ברגע שימצאו חיסון לחרא הזה, נוכל להתייחס למשפט שלך ולהתחיל להשוות. נכון לעכשיו זה רחוק שנות אור משפעת.

5 דקות לפני, קובי השועל said:

חח הבן זונה של הפיראט האדום שהדביק את כולם אאלט כבר הבריא והשתחרר..

מתנגים כאילו יש פה אחוז תמותה של **** זה כזה הזוי באמת

1 דקה לפני, אלמוג מלול said:

מתי ראית שפעת שמשתקת את העולם?

לא זכור לי ששום סוג של שפעת איימה על קיום יורו/אוליפיאדה. לא זכור לי ששום שפעת דחתה ליגות וכרגע הן על סף דחייה.

זה כל כך רחוק משפעת.

ברגע שימצאו חיסון לחרא הזה, נוכל להתייחס למשפט שלך ולהתחיל להשוות. נכון לעכשיו זה רחוק שנות אור משפעת.

תראה אחוזי תמותה מהנגיף ותחזור אלי

17 דקות לפני, Yonatan7 said:

מדובר בפאקינג שפעת 

צינון קל. אוטריוין וזה עובר.

3.4 אחוז תמותה עולמי, לחלוטין גדול משפעת - https://www.reuters.com/article/us-coronavirus-health-who/coronavirus-more-deadly-than-flu-but-containable-whos-tedros-idUSKBN20Q2G6

7 דקות לפני, שמש צהובה said:

3.4 אחוז תמותה עולמי, לחלוטין גדול משפעת - https://www.reuters.com/article/us-coronavirus-health-who/coronavirus-more-deadly-than-flu-but-containable-whos-tedros-idUSKBN20Q2G6

תבדוק כמה אחוז מהם היו אנשים צעירים ותבדוק כמה אחוז מהם היו אנשים בריאים

אז יונתן מה שאתה אומר בעצם שעל הזין אנשים מבוגרים שבסיכון למות מהוירוס הזה? גם להם צריך לדאוג ובגלל שהקצב והיכולת הדבקה גדול בהרבה מהשפעת יש ממה לחשוש.

תראה מה הולך באיטליה, בישראל זה עוד תחת שליטה יחסית כרגע.

12 דקות לפני, Yonatan7 said:

תבדוק כמה אחוז מהם היו אנשים צעירים ותבדוק כמה אחוז מהם היו אנשים בריאים

ההורים שלנו וסבא שלנו לא חשובים מספיק?

24 דקות לפני, שמש צהובה said:

כתוב שם שמתוך המקרים שהתגלו מתו 3.4%, אבל לא שזה שיעור התמותה מהמחלה. שיעור התמותה לא באמת ידוע כרגע, א. כי מוקדם; ב. כי יש ככל הנראה המון נדבקים שכלל לא מודעים לך וכלל לא התגלו.

לצורך העניין, שיעור תמותה של 3.4% זה בערך הממוצע של המספרים שמדברים עליהם ביחס לשפעת הספרדית, וזה אומר במספרים של היום עשרות - מאות מיליוני מתים. לא נראה לי שזה שם.

27 דקות לפני, שמש צהובה said:

אם תוציא את ווהאן מהמשוואה האחוז קטן הרבה יותר וקרוב יותר לשפעת 

אי אפשר להחשיב עיר שירותי הבריאות בה קרסו לחלוטין והדבקות המוניות התרחשו בבתי חולים בזמן שאלפי אנשים עם מחלות אחרות שהו בהם 

הבעיה היא שאין חיסון וזה מדבק יותר משפעת 

איזה מזל יש לאנשים שהם חיים במאה ה21 ויכולים לחיות חיים מלאים בלי להפעיל את היכולות המתמטיות או בכלל הקוגנטיביות שלהם יותר מדי ועדיין לזכות בתהילה ואחווה מכל כך הרבה אנשים ברשתות חברתיות או בפורומים...

ולחיוב הם גם יכולים ללמוד יחד על אחוזים והזזת הנקודה במספר+משמעויות (כנראה אכלו דבק בשיעור הזה בכיתה א).

ולפחות הקורונה עוזרת לבודד את הטיפשים במובן המעשי וגם הלא מעשי של המילה, אחלה כלי.

21 דקות לפני, Castor Troy said:

כתוב שם שמתוך המקרים שהתגלו מתו 3.4%, אבל לא שזה שיעור התמותה מהמחלה. שיעור התמותה לא באמת ידוע כרגע, א. כי מוקדם; ב. כי יש ככל הנראה המון נדבקים שכלל לא מודעים לך וכלל לא התגלו.

לצורך העניין, שיעור תמותה של 3.4% זה בערך הממוצע של המספרים שמדברים עליהם ביחס לשפעת הספרדית, וזה אומר במספרים של היום עשרות - מאות מיליוני מתים. לא נראה לי שזה שם.

שיעור התמותה של 3% סביר למדי 
בשלב הזה אנחנו נמצאים בערך ב 6-7% אחוז של נפטרים לאומת מחלימים באמצע יש עוד כ 40,000 אלף חולים מתוכם 6000 במצב קשה/קריטי 

מעבר לדיווחים הלא אמינים ( אירן ) החשודים ( סין ) המאוד בעייתיים (ארה"ב) והלא קיימים ( הודו - שפשוט מתעלמת ). 

יש גם שונות מטורפת בדיווחים ממקורות אמינים 

איטליה 3000 חולים 100 נפטרו 300 בטיפול נמרץ 

לאומת דרום קוראה 5500 חולים רק 35 נפטרו ו50 איש במצב קשה ( לא ברור עם טיפול נמרץ או רגיל ). 

אין הסבר הגיוני לשונות הזאת בדיווחים. 

האופטימיות היא שבמדינות החמות הוירוס לא מתפשט ועל פניו סיכוי טוב שבאפריל הוא יעשה "סארס" ויתאדה. 

50 דקות לפני, yellow_blood said:

אז יונתן מה שאתה אומר בעצם שעל הזין אנשים מבוגרים שבסיכון למות מהוירוס הזה? גם להם צריך לדאוג ובגלל שהקצב והיכולת הדבקה גדול בהרבה מהשפעת יש ממה לחשוש.

תראה מה הולך באיטליה, בישראל זה עוד תחת שליטה יחסית כרגע.

גם מהשפעת שהייתה מתו הרבה

ושוב אני לא אומר שזה לא מסוכן אני אומר שיש היסטריה לא מוצדקת על ידי גופים מסויימים

49 דקות לפני, שמש צהובה said:

ההורים שלנו וסבא שלנו לא חשובים מספיק?

אין לי סבא וסבתא אבל שוב גם השפעת העונתית שהייתה לא מזמן הרגה יותר בישראל והייסטריה סביבה הייתה פחות נוראית

באיטליה עד לפני חודש לא היה חולה אחד ועכשיו כבר יש 107 מתים, הוירוס יכול להיות קטלני אם לא לוקחים אותו ברצינות

6 hours ago, קאוביין said:

אם תוציא את ווהאן מהמשוואה האחוז קטן הרבה יותר וקרוב יותר לשפעת 

אי אפשר להחשיב עיר שירותי הבריאות בה קרסו לחלוטין והדבקות המוניות התרחשו בבתי חולים בזמן שאלפי אנשים עם מחלות אחרות שהו בהם 

הבעיה היא שאין חיסון וזה מדבק יותר משפעת 

לא באיטליה, שם זה יחסית גבוה .

1 hour ago, החתול הצהוב said:

לא באיטליה, שם זה יחסית גבוה .

כן אני רואה. המצב במילאנו דומה לווהאן בהתחלה של התפרצות המונית שיצאה לחלוטין משליטה ושונה משאר המדינות. 

מוקדם לקבוע. בווהאן אחוז תמותה הוא בערך 4% ובשאר סין 0.4%. יש עוד הרבה משתנים כמו טיב שירותי הבריאות מזג האויר וכו׳. 

9 hours ago, Yonatan7 said:

אין לי סבא וסבתא אבל שוב גם השפעת העונתית שהייתה לא מזמן הרגה יותר בישראל והייסטריה סביבה הייתה פחות נוראית

אז עכשיו תדמיין מחלה ששיעור התמותה ממנה גבוה פי 30 עד 70 משפעת (לפי מה שאנחנו משערים לפחות). 

10 hours ago, אין עוד מלבדי said:

המקרה פה הרבה יותר גרוע. במקרה של קובי בראיינט זה היה פייק ניוז, פה אשכרה ה''מומחים'' של פאקינג משרד הבריאות הוציאו לך הודעה רשמית.

הם באמת התכוונו לזה, פשוט מישהו אחר כך נתן להם בראש על הפגיעה הכלכלית של בידוד מיותר של 5000 אנשים