Jump to content

רשמים מהניצחון על נתניה בנתניה | לקחת רק את שלושת הנקודות.

Sawyer

Recommended Posts

19 hours ago, החתול הצהוב said:

האמת שב-1993/94 מקנאקי קיבל נהמות כל שבוע במגרשים, ולא הייתה שום ענישה ושום דיונים בכנסת ובקושי בתקשורת.

רוצה לומר שמה שהיה לגיטימי פעם לא תמיד יכול להיות לגיטימי ולעבור חלק היום.

לא חושב שהיום השיר על שמעון אמסלם בדרבי סל (שיר שהתחיל ב-1989 והיה השיר הראשון עם "ההומו") היה עובר בשקט.

אתה יודע שאמסלם זכה ב 350 אלף שקל תביעת דיבה בזכות השיר הזה ?

8 דקות לפני, תמיר8 said:

אתה רוצה להגיד לי כמה מסירות מדויקות ובעיטות לשער יש לכל שחקן?

מכיר את הסטטיסטיקה. חומר שחקנים בינוני, מאמן מטורף. זה הכל

כי אלה הנתונים היחידים שמגדירים אם קבוצה היא טובה או בינונית

10 דקות לפני, nirnir20 said:

או... שיש לנו קבוצה טובה מאוד ביחס לליגה הישראלית, הגנה ברזל, קישור מטורף שהיה אתמול במשחק חלש, והתקפה טובה אבל שיכולה להיות הרבה יותר טובה. 

מזה חומר שחקנים בינוני ? למה בדיוק אתה מצפה מקבוצה בליגה הישראלית ? 

קבוצה טובה מאוד ביחס לליגה זה ברור.

הגנה ברזל ועבודת אימון ברמה גבוהה. מז'איר ועד גולסה קו שחקנים טוב בהחלט, הלאה משם סופר בינוני. זאת דעתי מצטער.

מי שנהנה מריקן, אצילי וכהן אני מקנא בו. לא רואה שום שטף ושום תחכום

2 דקות לפני, תמיר8 said:

קבוצה טובה מאוד ביחס לליגה זה ברור.

הגנה ברזל ועבודת אימון ברמה גבוהה. מז'איר ועד גולסה קו שחקנים טוב בהחלט, הלאה משם סופר בינוני. זאת דעתי מצטער.

מי שנהנה מריקן, אצילי וכהן אני מקנא בו. לא רואה שום שטף ושום תחכום

אז זאת לא קבוצה בינונית אלא התקפה בינונית. אפשר להתווכח על זה. אני אישית חושב שאנחנו רחוקים חלוץ 9 טוב מלהיות קבוצה מפלצתית.

9 דקות לפני, daniel616 said:

כי אלה הנתונים היחידים שמגדירים אם קבוצה היא טובה או בינונית

מבחינת נתונים זאת הקבוצה הכי גדולה שהייתה פה בעשור האחרון, נו אז? 

תסכים איתי שהיא לא הכי טובה שראית

1 דקה לפני, daniel616 said:

אז זאת לא קבוצה בינונית אלא התקפה בינונית. אפשר להתווכח על זה. אני אישית חושב שאנחנו רחוקים חלוץ 9 טוב מלהיות קבוצה מפלצתית.

ההתקפה. מבחינת הגנה אין מה להגיד, שאפו ענק

חלוץ 9, שחקן כנף, קשר התקפי, אולי קשר אמצע. כן יש הרבה עבודה בקיץ

2 דקות לפני, תמיר8 said:

מבחינת נתונים זאת הקבוצה הכי גדולה שהייתה פה בעשור האחרון, נו אז? 

תסכים איתי שהיא לא הכי טובה שראית

בדברים מסויימים כן ובדברים אחרים לא. הגנתית מכבי הזאת טובה יותר מכל קבוצה אחרת שאני ראיתי פה. 

לדעתי אנחנו מסודרים בכנפיים, אולי עוד מישהו לרוטציה אבל לא מעבר. קשר התקפי מסכים, קשר אמצע אל תשכח שדור פרץ פצוע וצריך לחזור ושיש את קארצב שאני מאוד מחזיק ממנו. 

אני חושב שאנחנו במצב דיי טוב מבחינת הסגל, פשוט סבלנו העונה מפציעות וכושר ירוד של שחקנים שהיו משמעותיים מאוד בעונה שעברה כמו מיכה, פרץ ועטר אז זה בא לידי ביטוי בהתקפה. תחשוב ששחקן שכבש 12 שערים ושחקן שבישל דו סיפרתי בעונה שעברה לא נתנו כלום העונה.

7 דקות לפני, daniel616 said:

וקשר עושה משחק שיתן כדור לגול. 

2 דקות לפני, מנש שער 11 said:

וקשר עושה משחק שיתן כדור לגול. 

אנחנו בייחוד רחוקים שני דורות, תחזיר לקבוצה את דור מיכה ודור פרץ של שנה שעברה ותהיה טוב מהמפלצת של שנה שעברה. 

כמובן שגם 9 סקורר סטייל וידר או המוזהב ואם להיות חזירים גם ראיקו בשער ובכלל היינו הקבוצה הכי טובה שהייתה ותהיה פה בליגה. 

18 דקות לפני, daniel616 said:

בדברים מסויימים כן ובדברים אחרים לא. הגנתית מכבי הזאת טובה יותר מכל קבוצה אחרת שאני ראיתי פה. 

כמכלול לא יותר טובה משנה שעברה, מהקבוצה של סוזה, של אוסקר, של בוס ושל האליפות השנייה של ב"ש.

לדעתי אנחנו מסודרים בכנפיים, אולי עוד מישהו לרוטציה אבל לא מעבר. קשר התקפי מסכים, קשר אמצע אל תשכח שדור פרץ פצוע וצריך לחזור ושיש את קארצב שאני מאוד מחזיק ממנו. 

כהן ואצילי ביחד זה לפעמים יותר מדי בשבילי, במיוחד כשחוזז הוא המחליף. דור פרץ ברוטציה עם גלזר זה לוקסוס נהדר אבל אם הוא ביחד עם גלזר אין לנו התקפה. קארצב סימן שאלה עדיין מבחינתי, אשמח שהוא יגיע בכל מקרה בקיץ.

אני חושב שאנחנו במצב דיי טוב מבחינת הסגל, פשוט סבלנו העונה מפציעות וכושר ירוד של שחקנים שהיו משמעותיים מאוד בעונה שעברה כמו מיכה, פרץ ועטר אז זה בא לידי ביטוי בהתקפה. תחשוב ששחקן שכבש 12 שערים ושחקן שבישל דו סיפרתי בעונה שעברה לא נתנו כלום העונה.

פציעות משמעותיות יש לנו בכל שנה וזה משהו שצריך לקחת בחשבון, לכן חשוב שיהיה סגל ארוך אך גם איכותי. תמיד יהיו שחקנים בולטים שיעדרו

59 דקות לפני, תמיר8 said:

בעיקר עבודת אימון עילאית של איביץ. יש כאן התאמה מושלמת בין הרעב שלו, הפזמ המועט והירידה הסיזיפית שלו לפרטים לבין רמת הליגה. מכבי פשוט מוציאה לפועל את התירגולים האינסופיים שלו. ולא קל להיות חניך שלו.

ההכנה שלו לכל משחק ברמה הכי גבוהה שיש. במרתון ארוך זה הדבר הכי חשוב

לפעמים זה לא יפה לעין, לפעמים מפסידים בנוקאווט, אבל בטווח הארוך בליגה שמשחקים משבוע לשבוע הוא פשוט צובר נקודות בצורה פסיכית

בבקשה תסבירו לי איך "X ההומו" (שבסה"כ מציין עובדה, גם אם לא נכונה) לא בסדר, אבל לא נראה ש- "שתיהיה שואה למכבי" ו- "שישרפו הצהובים" מפריע למישהו

4 hours ago, הצבר said:

אנחנו בייחוד רחוקים שני דורות, תחזיר לקבוצה את דור מיכה ודור פרץ של שנה שעברה ותהיה טוב מהמפלצת של שנה שעברה. 

כמובן שגם 9 סקורר סטייל וידר או המוזהב ואם להיות חזירים גם ראיקו בשער ובכלל היינו הקבוצה הכי טובה שהייתה ותהיה פה בליגה. 

מסכים. אבל מיכה נאבד השנה. חלום רטוב מה שרשמת. עם המוזהב וראייקו. 

כמכלול לא יותר טובה משנה שעברה, מהקבוצה של סוזה, של אוסקר, של בוס ושל האליפות השנייה של ב"ש.

כמכלול אני מסכים איתך. לא הסכמתי עם הטענה שהקבוצה "בינונית" אבל ממה שאני מבין ממך לא באמת התכוונת לזה ככה.