Jump to content

רשמים מהניצחון על נתניה בנתניה | לקחת רק את שלושת הנקודות.

Sawyer

Recommended Posts

בסיבוב הקודם זה היה אחד המשחקים הטובים שלנו ויצאנו עם 0:0, היום זה היה המשחק הכי גרוע העונה וניצחנו בו.

הליגה הזו נוראית.

זה היה משחק נוראי, לא זוכר כזאת חולשה ממכבי, אבל בעונה שמנצחים גם משחקים כאלה בדרך כלל מסיימים עם אליפות.

אילון אלמוג מעניין כל כך, כמה דיברנו עליו (יורם), הוא מבחינתי צריך להיות מולחם להרכב עד סוף העונה, זה לא שיש לנו משהו אחר. 

2 ניצחונות והאליפות כנראה שלנו . 

הקללות לדני עמוס מטופשות ומיותרות, איך הקהל שלנו אוהב להכניס את עצמו לפינות כאלו, בשביל מה זה היה טוב?

משחק חלש מאוד אבל העיקר הנקודות, בשבוע הבא מתחילה הליגה האמיתית, מגיעים מאוד עייפים וזה מדאיג אבל סומך על איביץ' ושחקנים

14 דקות לפני, אדביסי said:

הקללות לדני עמוס מטופשות ומיותרות, איך הקהל שלנו אוהב להכניס את עצמו לפינות כאלו, בשביל מה זה היה טוב?

משחק חלש מאוד אבל העיקר הנקודות, בשבוע הבא מתחילה הליגה האמיתית, מגיעים מאוד עייפים וזה מדאיג אבל סומך על איביץ' ושחקנים

איזה צרות יוצא מזה בדיוק? לא מבין את ההתחסדות הזאת של אנשים,  אחת המטרות של קהל זה להוציא את שחקן היריב מהשלווה שלו והיום זה נעשה מעולה עם דני  עמוס. 

עשה לנו בכוונה בבעיטת שוער, סתם פרובוקטור מסריח 

2 דקות לפני, Haris123 said:

איזה צרות יוצא מזה בדיוק? לא מבין את ההתחסדות הזאת של אנשים,  אחת המטרות של קהל זה להוציא את שחקן היריב מהשלווה שלו והיום זה נעשה מעולה עם דני  עמוס. 

עשה לנו בכוונה בבעיטת שוער, סתם פרובוקטור מסריח 

זה כמו הויכוח שהיה לי פה על גלזר בזמנו כששרו על חברה שלו.

לדעתי מיותר והאמת קצת מכוער. את עצמי אני לא רואה בזה בשירה כזאת. ואין פה עניין של יפה נפש או התחסדות. 

2 hours ago, המכבייה said:

זה היה נורא. קשה לציין מישהו סביר. נתניה בהחלט חריגה בנוף המקומי. היא מחפשת לשחק כדורגל תמיד ומול כל אחת. בעיני, יש לזה הרבה יותר משמעות מאשר תוצאות רגעיות ואי כניסה לפליאוף. 

שתי הנחות יסוד שלא עבדו היום-1-  לכבוש מוקדם ואז יש שטחים. 2- לא שווה ללחוץ אותנו.  

נתניה חריגה זה נכון, אבל היא גם מתחפשת למה שהיא לא. זאת אחת הסיבות המרכזיות למיקום שלה בטבלה.

אי אפשר לקחת כלום מהמשחק הזה, חוץ מהנקודות. יכולת מזעזעת. נקווה לאיבוד נקודות של הקטר הירוק.

5 hours ago, מרגוליס said:

אנחנו מקללם את עמוס הרבה לפנ שהוא התחיל עם הקטע של אל תגידו הומו.
שאני חושב על זה יותר לעומק, אין שוער בליגת העל שלא פתח חשבון אישי עם אוהדי מכבי וקיבל קללות.
את השוער הכי חשוב לקלל ולהוציא מריכוז

אז אפשר פשוט לשנות את זה ל"דני עמוס בן ז***" ולגמור עם זה. 

48 דקות לפני, קמאנן said:

פיקנטריה - בפלייאוף נשחק רק באיצטדיונים בלומפילד, טדי, סמי עופר וטרנר.

רק, מי ישמע כמה אצטדיונים יש כאן

אני באמת שמח ממש מהניצחון וה3 נקודות נותנות אוויר אבל ואוו אם מחר בש מצליחה למנוע 3 נקודות מחיפה אני אגיע הרבה יותר רגוע לפלייאוף.

אלוהים ישמור זה היה רע כל כך.

מדהים שזה גם הזוי וגם לא מפתיע שהמגן השמאלי של נתניה לא רק שלא ראה אדום גם לא צהוב. אני זוכר שתי עבירות של צהוב ואדום אחד בוהק ממנו.

מצטער אני אוהב ממש את כל השחקנים אבל לא יכול לראות את ברסקי. דור פרץ אייכה?

גם חוזז נכנס ממש רע למשחק, המגן הימני של נתניה היה נראה כמו אבא שלו.

גם את המשחק הזה סיימנו עם שני פצועים. אנחנו רחוקים פציעה אחת מירידת ליגה.

דעה לא פופולרית מביא כנף שמאל וקשר התקפי לפני חלוץ לוקח את ההימור על איילון לא חושב שנביא חלוץ ברמה יותר גבוהה ממה שהוא יהיה עוד שנה שנתיים

יוני ואצילי צריכים לעשות רוטציה על אגף ימין בהתאם לצורך ולמי שיהיה יותר טוב מבניהם

3 hours ago, מנש שער 11 said:

אז אפשר פשוט לשנות את זה ל"דני עמוס בן ז***" ולגמור עם זה. 

ואתה חושב שהסתדרות הזונות הארצית תיתן לזה לעבור בשקט? 

יתנו דוגמה שבפולין במשחק מול לגיה לקרקוביה הקבוצות הפסיקו לשחק בתור מחאה לאחר שקראו לעברם "בני זונות" וזה לא מכבד אותם ולא מכבד את הזונות שזה בסה"כ מקצוע ותיק ומכובד ומציגים את העוסקות בתור קללה. 
די כבר דני עמוס הומו, שלא לומר קוקסינל, במהותו, גם אם לא בנטייתו המינית (הבנתי שאח שלו הוא החובב קשיו במשפחה), שיקבל את זה וישתוק כבר. 
היום אגב כשמקללים מישהו בתור "קוקסינל" זה כבר לא מתייחס לנטייה מינית שלא מעניינת כבר אף אחד אלא להתנהגות שלו אז לא צריך לטרחן את החיים, לא באמת איכפת לנו אם הוא בצד הנותן או המקבל.

8 hours ago, Sawyerdroid said:

יוני עם 10 10. מרשים מאוד. 

נתון שאפשר בכיף להכניס לפיקנטיה כמו שאמרתי, דאבל פיגרס, מרשים מאוד.

לגבי גולסה והפלייאוף, לרוב היתי אומר שכל מה שרשום בספורט 5 זה לא אמין, אבל אחרי שראיתי את הפציעה של גולסה ...

טוב אני מקווה שפרץ יחזור לעניינים, אם יש לנו שחקן כמו ברסקי כאופציה הבאה אנחנו אבודים.

לגבי ההתקפה אולי צריך לבדוק באמת את האופציה בנוער אם יש לנו חלוץ שאפשר לתת לו צ'אנס כ9 חזק שיחזיק כדור, אלמוג שחקן קו..כל מה שקשור לחוזז לדעתי הוא כרגע רחוק מלהצדיק את מקומו בסגל וחבל מאוד.