Jump to content

רשמים מהניצחון על נתניה בנתניה | לקחת רק את שלושת הנקודות.

Sawyer

Recommended Posts

הדרבי הגדול מאחורינו אחריי עוד שלישייה נקייה לרשת של היריבה העירונית, האנרגיות במקסימום אבל הפציעות והעובדה שאנחנו מתקשים אחרי נצחונות גדולים מביאים אותי עם הרבה חששות למשחק מול מכבי נתניה שכבר סיימה את העונה ויודעת לשחק משוחרר. החיסרון בחלוץ מכריח את איביץ' להעלות שם את איילון אלמוג כשריקן מועדף על מיכה במשחק מול נתניה היום. 

המשחק נפתח מעולה עבור החניכים של איביץ' כשמכבי תוקפת מהדקות הראשונות ומחפשת שער מהיר, דקה רביעית הוא כבר מגיע כשכדור טוב של יוני חותך את ההגנה ואיילון מסיים באומנות, 1-0 מהיר למכבי. מכבי המשיכה גם אחרי השער הראשון ללחוץ ולחפש להכפיל את היתרון ולגמור את המשחק, אך לאחר כמה דקות שכללו כמה מצבי כיבוש הצהובים נרגעו ונתניה נכנסה למשחק. הדקות עברו ונתניה שאין לה מה להפסיד רק השתחררה והשתלטה על המשחק, עד סוף המחצית הראשונה המומנטום התחלף בין הקבוצות אך ללא מצבים טובים לכיבוש שער.

מחצית שניה (להפתעתי) המשיכה את הקו הזה כשנתניה רק מתחזקת ככל שעוברות הדקות, גם החילופים של איביץ' לא הביאו לשינוי במשחק וכשאנחנו סופרים עוד יותר מ20 דקות לסיום זה נראה כאילו נתניה ביתרון שחקן, מניעה את הכדור שולטת במשחק, אמנם ללא מצבים מסוכנים אך שליטה שאנחנו כמעט ולא זוכרים מול מכבי. דקות הסיום כבר היו במעמד התקף לב כשנתניה מתקרבת אל השער (בעיקר בבקשות לפנדלים) ונראה שרק במזל התוצאה בסיום 1-0 מכבי.

שופט: רע- (עוד שיפוט נוראי של פפיר, חד צדדי מוטה לחלוטין נגד מכבי עם שריקות הזויות, פאולים רק לצד אחד (על אותם דברים), צהובים 3000% שלא נשלפים. אדומים של 200%, נורא. ניצל ממכור רק כי לא המציא פנדל שלא היה בשתי הזדמנויות.)

שחקנים: טננבאום בנבדל או לא, לקח כמה כדורים קשים (נגיחה אחת באמת לא פשוטה לקליטה) ולמעט משחק הרגל היה במשחק טוב. סבוריט היה נראה מאוד לא מרוכז בפתיחה, מעט התייצב בהמשך אבל היה רחוק מלהציג את היכולת שלו גם אם היו לו 2-3 פסים טובים. ג'ראלדס היה סביר, עושה את המוטל בהגנה לא היה מבריק בהצטרפות ההתקפית. יאיר אולי המצטיין במשחק, חיפה על טעויות, העיף כדורים, שלט במרכז הרחבה. בלם מעל הליגה. טיבי ספרתי לו כמה טעויות במשחק, בהחלט לא היום הטוב ביותר שלו אבל עדיין ראו את האיכויות שלו בדקות רבות של המשחק. גלזר במשחק פחות טוב היום, היה נראה מעט עייף, כמה נגיעות לא טובות, כמה טעויות בקבלת החלטות, קורה. גולסה גם אייל לא במשחק הטוב ביותר שלו העונה אבל כן נתן כמה חילוצי כדור ודחיפה חשובה קדימה, התעייף מאוד במחצית השניה. ריקן לא משחק טוב של אבי שכן נתן את התחת אבל היה לא מדויק ולא דומיננטי. אצילי פתח טוב את המשחק, לחץ, חטיפות, איים על השער. אבל נכבה עם כל הקבוצה כשמשחק הלחץ נשבר והאמצע הופקר, לא הצליח להרים את הקבוצה בדקות האלו. יונתן גם הרגיש לי חיובי בפתיחה ונתן בישול גדול, עדיין לא משחק טוב על 90 הדק. אלמוג שער פשוט נפלא של חלוץ ענק שהכריע את המשחק. מלבד זה אני לא חושב שהוא היה גרוע כמו שאני לא יודע אם הוא החלוץ שיציל לנו את הפלייאוף הזה, בכל מקרה דקות הוא חייב לקבל והרבה.

פיקנטריה:

- איילון פותח חלוץ

- מתן חוזז רואה דקות מגרש

- כמות מטורפת של ילדים ביציע

- מכבי מסיימת את העונה הסדירה במקום הראשון

קהל:

מציין לחיוב את העובדה שפוצצנו את יציעי נתניה היום למרות האיומים של כמה ילדונים על חרם בגלל מחירי הכרטיסים, טוב שהיינו שם ותמכנו מפחד שזה יכל להראות אחרת. הייתה אווירה מעט מנומנמת היום, מלאה בעיקר בהורים וילדים שיש להם רצון אבל לא תמיד יודעים את המילים. השופט הרג אותנו מהתחלה והתייחסנו אליו פעם ראשונה בדקה 70, צריכים לשים דגש על בוז ונגד שופטים כי הם הורגים אותנו וזה הולך להכריע בפלייאוף.

הגענו למאני טיים, לפלייאוף ביתרון 9 (6) נק על היריבה שלנו, כל משחק גמר גביע, כל כרטיס חייב להחטף, כל גרון חייב להשרף. אתם לא מבינים בכלל כמה זה אנחנו נגד העולם ואנחנו היחידים שיכולים להביא את זה.

נתראה בפלייאוף, לא עוצרים עד שהאליפות מובטחת!

נתניה עמדו מולנו מעולה, שיחקו משוחרר מה1-0 גם ככה אין להם מה להפסיד וביום כזה כשלא גלזר ולא גולסה מתעלים במשחק חכם אפשר לנטרל אותנו, מזל שנכנס השער המוקדם ומזל שלא ספגנו, חשוב מאוד להביא 3 נקודות גם במשחקים כאלו. 

להוציא אותו מריכוז, זה עובד, שוערים בליגה מתעסקים ומתרכזים בקהל ולא 100 במשחק והקהל שלנו מנצל את הנקודה הזו. אני לא חושב שהוא הומו אבל אם משהו יוציא אותו מריכוז משחק מלא...

1 דקה לפני, Kimhistan said:

אחלה עידוד,חרא כדורגל שלנו

חייב להבין את הקללות לדני עמוס,כאילו מזה נתן לכם? חוץ מלהציג את הקהל שלנו כלה פמיליה

אולי די לשחק אותה נאורים וצדיקים?

זה חלק מהכדורגל וזה אחלה סתלבט ואין לי שום בעיה או משהו כזה עם גייז.

אי אפשר שכל מילה תהפוך לסיפור, קראו לו הומו, יאללה, נקסט. 

3 דקות לפני, Yellow_Forever said:

מיותר מאוד מפגן השנאה ההזוי והמוגזם כלפי דני עמוס בלי שום סיבה נראית לעין

אנחנו מקללם את עמוס הרבה לפנ שהוא התחיל עם הקטע של אל תגידו הומו.
שאני חושב על זה יותר לעומק, אין שוער בליגת העל שלא פתח חשבון אישי עם אוהדי מכבי וקיבל קללות.
את השוער הכי חשוב לקלל ולהוציא מריכוז

חחח אני בהלם מהתגובות של אנשים לגבי עמוס.

מה זאת פעם ראשונה שמקללים את עמוס?

פעם ראשונה שמקללים שחקן או שוער?

מה שונה בקללה בן זונה להומו?

דני עמוס גם לא הומו.

התקשורת מנסה לייצר לחץ על הקבוצה, על הקהל, למשל כל הפועל בני זונות של השחקנים. 

ואתם פשוט עוזרים לה.

שנים מקללים את עמוס ושנים מקללים שחקנים ופתאום אתם  מתעוררים.. לא מובן

2 דקות לפני, just saying said:

להוציא אותו מריכוז, זה עובד, שוערים בליגה מתעסקים ומתרכזים בקהל ולא 100 במשחק והקהל שלנו מנצל את הנקודה הזו. אני לא חושב שהוא הומו אבל אם משהו יוציא אותו מריכוז משחק מלא...

אח שלו הומו או משהו בסגנון

Just now, zeudemort said:

אח שלו הומו או משהו בסגנון

ואת מי זה מעניין היום? אם לא היה פותח את הפה ומחפש כותרות לא היו מתייחסים אליו.

Just now, מרגוליס said:

אנחנו מקללם את עמוס הרבה לפנ שהוא התחיל עם הקטע של אל תגידו הומו

למען האמת הוא אפילו מהשוערים בליגה שאני מסמפט, אבל שהוא משחק נגד מכבי הוא אויב למשך 90 דקות.

זה שהיא יצר קרקס תקשורתי עם אח שלו לא קשור לקללות שלנו ורק מוכיח כמה הראש שלו לא 100 במשחק וכן אפשר להוציא אותו מריכוז

Just now, הנדון said:

ואת מי זה מעניין היום? אם לא היה פותח את הפה ומחפש כותרות לא היו מתייחסים אליו.

זה לא מעניין, פשוט זאת הסיבה שכל כך אכפת לו מהקריאות הומו...זה והרצון שיתעסקו בו.

13 דקות לפני, Kimhistan said:

אחלה עידוד,חרא כדורגל שלנו

חייב להבין את הקללות לדני עמוס,כאילו מזה נתן לכם? חוץ מלהציג את הקהל שלנו כלה פמיליה

רגע אז פתאום "הומו" זאת קללה? הרי דני עמוס עצמו מתגאה בזה שהוא הומו ומדבר על זה בכל פינה כדי לסחוט עוד לייקים שישכיחו את העבודה שהוא חרא של שוער, 
אז מה הוא נעלב? 
ומה ההבדל בין "הומו" ל"בן זונה"? על כל קללה עכשיו נפתח מהדורת חדשות? רוצים שנצעק מהיציע "עמוס אתה לא בסדר. עמוס לא מתנהגים ככה. עמוס אני לא מחבב אותך"? 
בקיצור שיפסיק לבכות כמו איזה קוקסינל בגלל שקראו לו הומו ויתעסק בניסיון לשמור על שער ריק.
אומנם נאמר במקור על גילי מוסינזון אבל מתאים מאוד גם לדני עמוס הבכיין הטרחן המעיק, "כושל בן כושל".

סוייר, מבואס עליך שלא כתבת אפילו מילה על הקללות לדני עמוס תחת ״קהל״. 

אני לא מצליח להבין מה יש לקהל שלנו נגד דני עמוס, מה הסרט של הקהל שלנו להיות שלוחה סוג ז׳ של לה פמיליה לפעמים?

אם הוא אמר עשה משהו ספציפי שמגיע לו שייכנסו בו, אז יאללה כנסו לו באמ אמא.. אבל הקטע של ההומו? די כבר אנחנו ב-2020.

על המשחק הזה אין לי מילה כי הוא היה רע, העידוד היה מעולה לארוך רוב המשחק, הקטע עם דני עמוס היה מיותר ולא קשור, לא למכבי ולא אלינו.

1 דקה לפני, DeDo said:

סוייר, מבואס עליך שלא כתבת אפילו מילה על הקללות לדני עמוס תחת ״קהל״. 

אני לא מצליח להבין מה יש לקהל שלנו נגד דני עמוס, מה הסרט של הקהל שלנו להיות שלוחה סוג ז׳ של לה פמיליה לפעמים?

אם הוא אמר עשה משהו ספציפי שמגיע לו שייכנסו בו, אז יאללה כנסו לו באמ אמא.. אבל הקטע של ההומו? די כבר אנחנו ב-2020.

על המשחק הזה אין לי מילה כי הוא היה רע, העידוד היה מעולה לארוך רוב המשחק, הקטע עם דני עמוס היה מיותר ולא קשור, לא למכבי ולא אלינו.

סוייר מאמין שכמעט כל האמצעים כשרים כדי להוציא שחקן יריב מאיזון. 

אז הוא לא הכתובת שלך לגינוי של זה.

המשחק הכי גרוע של מכבי שראיתי בשנים האחרונות.

חייבים לעבור הלאה ולהתמקד במשחק הבא, מלבד אלמוג אין שום דבר חיובי במשחק הזה.