Jump to content

מכבי ת"א - מכבי נתניה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

1 דקה לפני, itanar said:

ברסקי לא צריך לראות דקה. 

רמה של תחתית הליגה/ליגה לאומית.

אני אמשיך לכתוב מה שכתבתי בזמנו, הייתה טעות בזמנו לוותר על מאוויס ולא על חוזז.

הגזמה פראית, לא רואה מגרש וזאת התוצאה

1 דקה לפני, itanar said:

ברסקי לא צריך לראות דקה. 

רמה של תחתית הליגה/ליגה לאומית.

היה זוועה, גם היום וגם מול הפועל חיפה.

נכנענו היום ללחץ מאסיבי של נתניה המשוחררת ולא הצלחנו לחבר שתי מסירות. מקווה שזה נקודתי ונדע לצאת מזה.

אם גם במשחק חושך מצרים כמו זה לא ספגנו אז באמת וואו.

מקווה שקבוצות לא יבואו ללחוץ אותנו ככה שוב 

כל פעם שברסקי נכנס יש הרגשה שהולכים לחטוף מאיזשהו מהלך שהוא יהיה קשור אליו

23 דקות לפני, קובי השועל said:

היה זוועה, גם היום וגם מול הפועל חיפה.

נכנענו היום ללחץ מאסיבי של נתניה המשוחררת ולא הצלחנו לחבר שתי מסירות. מקווה שזה נקודתי ונדע לצאת מזה.

זה לא נקודתי כי זה קרה כבר מלא פעמים, בלי קשר להרכב/סגל/שיטה. זה מה שהסגל שווה. לפעמים משחקים גדולים, ולפעמים קבוצות עם מספיק ביצים יכולות ללחוץ אותנו ולהעלים אותנו. אני חי עם זה בשלום כן? בסוף זה מספיק כרגע לפער יפה בפסגה בעונה לחוצה והכל טוב.זה מה יש ותאכלס אין תלונות. זה לא שזה נובע מזריקת זין כלשהי. זו הרמה.

אבל להגיד שזה נקודתי זה לעצום עיניים.

8 דקות לפני, zion8 said:

זה לא נקודתי כי זה קרה כבר מלא פעמים, בלי קשר להרכב/סגל/שיטה. זה מה שהסגל שווה. לפעמים משחקים גדולים, ולפעמים קבוצות עם מספיק ביצים יכולות ללחוץ אותנו ולהעלים אותנו. אני חי עם זה בשלום כן? בסוף זה מספיק כרגע לפער יפה בפסגה בעונה לחוצה והכל טוב.זה מה יש ותאכלס אין תלונות. זה לא שזה נובע מזריקת זין כלשהי. זו הרמה.

אבל להגיד שזה נקודתי זה לעצום עיניים.

מה? על מה אתה מדבר? כשאתה אומר "זה" אני מניח שאתה מתכוון למשחק כמו היום, אז כמעט כל מה שאמרת הוא לא נכון. הסגל שווה יותר מזה, אבל זה עוד סובייקטיבי. עובדתית, לא היה אפילו משחק אחד בישראל שקבוצות לוחצות אותנו ובטח לא מעלימות אותנו באופן שדומה בכלל למה שקרה היום. זה לא אומר שלא היו לנו משחקים חלשים (היו), או שאין מה לשפר בסגל (יש), אבל זו לא הרמה. למעשה, הסגל הזה מסוגל לרמה גבוהה יותר מהממוצע השנתי שלו. כך היה בעונה שעברה.

37 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

מה? על מה אתה מדבר? כשאתה אומר "זה" אני מניח שאתה מתכוון למשחק כמו היום, אז כמעט כל מה שאמרת הוא לא נכון. הסגל שווה יותר מזה, אבל זה עוד סובייקטיבי. עובדתית, לא היה אפילו משחק אחד בישראל שקבוצות לוחצות אותנו ובטח לא מעלימות אותנו באופן שדומה בכלל למה שקרה היום. זה לא אומר שלא היו לנו משחקים חלשים (היו), או שאין מה לשפר בסגל (יש), אבל זו לא הרמה. למעשה, הסגל הזה מסוגל לרמה גבוהה יותר מהממוצע השנתי שלו. כך היה בעונה שעברה.

בטח שהיו משחקים כאלה. זו לא ממש פעם ראשונה. גם נגד רעננה, דרבי קודם, הפועל חיפה והיו עוד. נכון ניצחנו במשחקים האלה וכמו שאמרתי אני לא מתלונן כי קטונתי- כנראה שאיביץ' יודע מה הוא עושה כי בינתיים דברים הולכים לטובתינו.  אבל להיות מופתע מיזה שנלחצנו ככה אחורה? לא כזה מופתע, זה קורה. אם הייתי רואה את מכבי של סוזה כמו היום הייתי הרבה יותר בשוק.

לגבי המסוגלות של הסגל הזה. מסכים שאנחנו שווים יותר מהרמה הזאת. אבל בפועל, לקבוצה הזו יש הרבה משחקים שאנחנו פשוט לא נראים טוב.  חוזק של קבוצה זה לייצר משחקים טובים לאורך רצף משחקים ולא כל משחק שני לקבל דקות שאנחנו פשוט לא קיימים על הדשא.

הרי אם היינו מקבלים את ה 1-1 המילים שלי לא היו כאלה מנותקות כמו שאתה מתאר. שוב אני אדגיש שאני לא מעביר ביקורת ואני כן מרוצה מהקבוצה, פשוט מסביר שמה שהיה היום לא כזה מקרי.

מסכים עם חומץ. מה שהיה היום באמת היה קיצוני, קל המשחק הכי גרוע מאז שאיביץ' הגיע וגם הוא אמר את זה בסיום. 85 דקות של איבודים ושבקושי תקפנו. מבייש להגיד אבל היה שלב בסוף שכבר העדפתי ששחקנים ישכבו על הדשא כי נראה שלא היתה ברירה ולא מצליחים לצאת מזה. המשחק היום לא קרוב למה שהיה נגד רעננה והפועל חיפה.

משום מה דווקא נגד נתניה זה קרה לנו כמה פעמים בשנים האחרונות אפילו שמנצחים, כאילו יש להם יתרון לא ברור עלינו בקישור.

העיקר השלוש נקודות, מקווה ומאמין שלא נראה עוד פעם מופע כזה.

קורה חברה, ברצינות.

ליברפול הפסידה היום 3:0, 3!!

לכולם יש ימים טובים יותר ופחות, חשוב לקחת במשחק כזה 3 נק' בשיניים וזה מה שעשינו.

2 hours ago, yellow_blood said:

מסכים עם חומץ. מה שהיה היום באמת היה קיצוני, קל המשחק הכי גרוע מאז שאיביץ' הגיע וגם הוא אמר את זה בסיום. 85 דקות של איבודים ושבקושי תקפנו. מבייש להגיד אבל היה שלב בסוף שכבר העדפתי ששחקנים ישכבו על הדשא כי נראה שלא היתה ברירה ולא מצליחים לצאת מזה. המשחק היום לא קרוב למה שהיה נגד רעננה והפועל חיפה.

משום מה דווקא נגד נתניה זה קרה לנו כמה פעמים בשנים האחרונות אפילו שמנצחים, כאילו יש להם יתרון לא ברור עלינו בקישור.

העיקר השלוש נקודות, מקווה ומאמין שלא נראה עוד פעם מופע כזה.

לא במקרה איביץ׳ אמר במסע״ת שהכי קשה לנו נגדם, הם סוגרים לנו את האמצע טוב

זה מראה את נק' התורפה שלנו העונה.

אמצע חלש, אז נכון גולסה פעם בכמה חודשים נותן הברקה. 

אבל הכל הולך מהאגפים ומהחלוצים.

והיום שהאגפים והחלוץ היו ככה ככה החולשה התגלתה יותר מדי. 

מלא מלא איבודים, הרי גם מול ק''ש הייתה כמות איבודים מעצבנת וגם כמה משחקים לפני כן אבל התוצאה בזכות אצילי, יונתן ושכטר(וגם אופוואדו) הייתה לטובתנו. .

הפער בין איכות הסגל(מכיר אישית לפחות 5 קבוצות שונות של מכבי שטובות מזאת), לבין הניקוד, האחוזים והמעמד שלה, הוא כמעט בלתי נתפס. רק עבודת אימון כל כך טובה ויסודית, לא מאפשרת ליריבה העדיפה היום, להגיע למצב אחד איכותי. איביץ הוא ממש מאמן היסטורי במושגי הליגה הזאת. 

ולא שחיפה היא איזה יצירת אמנות. היא לא. אלו פני הדור. עוד שלושה שבועות מול סקוטלנד, נקבל שוב את התזכורת שרובנו נוטים לשכוח. 

איביץ' מוציא מים מסלע, הרבה יותר ממה שפאקו הוציא. 

איך הולך המשפט? השלם גדול מסך חלקיו? פה הוא גדול פי 2. 

10 hours ago, המכבייה said:

הפער בין איכות הסגל(מכיר אישית לפחות 5 קבוצות שונות של מכבי שטובות מזאת), לבין הניקוד, האחוזים והמעמד שלה, הוא כמעט בלתי נתפס. רק עבודת אימון כל כך טובה ויסודית, לא מאפשרת ליריבה העדיפה היום, להגיע למצב אחד איכותי. איביץ הוא ממש מאמן היסטורי במושגי הליגה הזאת. 

ולא שחיפה היא איזה יצירת אמנות. היא לא. אלו פני הדור. עוד שלושה שבועות מול סקוטלנד, נקבל שוב את התזכורת שרובנו נוטים לשכוח. 

אף אחד לא חי בסרט שהכדורגל הישראלי מדהים או משהו בסגנון אבל לדעתי מגזימים מאוד לגבי מה שהיה אתמול.

קורה שיש משחקים בואו לא נשכח את התוצאות מול ביתר, בש, חיפה ובדרבים העונה.

היו נצחונות מדהימים שנראו כמו משחק בוגרים נגד ילדים, קורה שיש משחקים כאלה.

2 חלוצים שנפצעו+ בלקמן לפני המשחק חוסר מזל שגם יכול לקרות פעם ב...הכל בסדר.

המצטיין אתמול היה הקהל, גם אנחנו צריכים להביא נקודות :) (אישית לא הייתי במגרש)

כשהם חלשים על המגרש אנחנו שם בשבילם.

כל הכבוד למי שהיה שם ודחף את הקבוצה.

11 hours ago, Meron's said:

זה מראה את נק' התורפה שלנו העונה.

אמצע חלש, אז נכון גולסה פעם בכמה חודשים נותן הברקה. 

.

הברקה?! 

3 hours ago, Krishi said:

איביץ' מוציא מים מסלע, הרבה יותר ממה שפאקו הוציא. 

איך הולך המשפט? השלם גדול מסך חלקיו? פה הוא גדול פי 2. 

סינרגיה

לפאקו היה את זהבי

איביץ' המאמן אחד היעילים והטובים שהיו פה הוא מוציא מים ממים ..הוא חי על האדים של העונה שעברה(הסגל שלנו לא התחזק למעשה, רק איבדנו את דסה ועטר והבאנו את ג'ראלדס) ועדין מוציא מהם משהו.

המאמן השני אחרי בוס

המצב של הסגל שלנו קצת מדאיג אותי בטווח של העתיד הקרוב.

אני יוצא מהנחה שאנחנו לוקחים את האליפות הזאת (טפו טפו), אני פשוט לא רואה מה אנחנו מסוגלים לעשות עם הסגל הזה באירופה ועוד במוקדמות אלופות...

אוקיי מצפייה של שידור חוזר בטלוויזיה אני יכול להגיד שהיה עידוד מעולה, לא שמעו את נתניה בכלל כל המשחק, רק כשהאוהדים שלהם רצו פנדל וקיללו את השופט. נשמע כאילו משחק בית שלנו.

43 דקות לפני, Lahav8 said:

המצב של הסגל שלנו קצת מדאיג אותי בטווח של העתיד הקרוב.

אני יוצא מהנחה שאנחנו לוקחים את האליפות הזאת (טפו טפו), אני פשוט לא רואה מה אנחנו מסוגלים לעשות עם הסגל הזה באירופה ועוד במוקדמות אלופות...

אני רואה את המשחקים פה ואת זה שגם במשחקים חלשים ממש שלנו קבוצות לא יודעות לקחת (טפו טפו) ואני כבר אומר לך, כל הישראליות יעופו בסיבובים הראשונים או השניים באירופה. הרמה פה ממש חלשה.

1 hour ago, מנש שער 11 said:

אני רואה את המשחקים פה ואת זה שגם במשחקים חלשים ממש שלנו קבוצות לא יודעות לקחת (טפו טפו) ואני כבר אומר לך, כל הישראליות יעופו בסיבובים הראשונים או השניים באירופה. הרמה פה ממש חלשה.

זה ברור אחי, קבוצות באות פה פשוט להסריח את הדשא ולהוציא 0-0.

אין פה באמת כדורגל פרט למכבי וקצת חיפהלה

3 hours ago, Lahav8 said:

אני פשוט לא רואה מה אנחנו מסוגלים לעשות עם הסגל הזה באירופה ועוד במוקדמות אלופות...

איזה אירופה.. אנחנו לא שם בנאדם.

קלוז' שפגשנו בתחילת העונה, הגיעה עד ל-32 האחרונות באירופית, הודחה ביום חמישי האחרון רק בגלל שער חוץ שספגה מסביליה בבית.

סודובה שפגשנו אחר כך הודחה בשלב הפלייאוף על ידי פרנצווארוש שהודחה רק בסיום שלב הבתים (סיימה שלישית בהפרש נקודה ממקום שני שממשיכים ממנו הלאה).

כל הקבוצות האלה באירופה שלא זרקנו עליהם זין עד היום, מתקדמות יפה בזכות כמות הזרים שמותר להם.

ישראל די תקועה מאחורה.

לשמחתנו יש את בלומפילד החל מהעונה האירופית הקרובה, אז לפחות נקווה שהוא יהיה תוספת כוח משמעותית בשבילנו.