Jump to content

מכבי ת"א - מכבי נתניה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

מכבי לא צריכה "רענון רציני לסגל" אלא צריכה 2 שחקני הרכב חדשים, חלוץ וקשר התקפי, רצוי זרים, רצוי על חשבון ניקוליץ' וצ'יקו (בהנחה והאחרון סיים אצלנו, נגמר לו החוזה למעשה..).

כמובן כל זה מיותר עכשיו, יש אליפות לקחת ולהתרכז בזה.

הכי חשוב שנתניה לא בפליאוף, הם גברו עלינו כל המשחק במרכז השדה למרות שהיינו בהתרון, ההגנה שלהם הרגה בקלות את ההתקפה שלנו שהיתה נראית נרפית, אני בטוח שכמעט כל מאבק גובה או דשא הם ניצחו ..נראינו מבולבלים בכל מקום..העיקר נצחון, יש פה שחקנים שיש להם צ'אנס נדיר והם לא לוקחים אותו.

4 דקות לפני, אקיטה said:

מכבי לא צריכה "רענון רציני לסגל" אלא צריכה 2 שחקני הרכב חדשים, חלוץ וקשר התקפי, רצוי זרים, רצוי על חשבון ניקוליץ' וצ'יקו (בהנחה והאחרון סיים אצלנו, נגמר לו החוזה למעשה..).

כמובן כל זה מיותר עכשיו, יש אליפות לקחת ולהתרכז בזה.

לא מסכים, יש הרבה עבודה בקיץ.

הייתי גם מחליף שוער, אוהב את טננבאום, אבל היום היה נוראי במשחק הרגל, התגובות שלו איטיות, לא רמה של שוער ראשון.

מרגריטי, צא מזה.

לא יהיה רענון רציני, אני מאוד מקווה שיהיה שינוים נחוצים

אבל רוב הסגל ישאר, טננבאום? אחד האחרונים שמהווה בעיה כרגע.

Just now, zeudemort said:

הבעיה המרכזית היא ההתקפה, גם עם בן חיים וייני בשער לא ספגנו;)

נכון, למרות שהיום האמצע הדאיג מאד!! השלישיה שלנו באמצע בדרך כלל סופר דומיננטית מול כל קבוצה בליגה. היום הם היו כלום ושום דבר. לא ברור לי למה.

הבעיה היא העדר חלוץ 9 כרגע...ואחרי זה 10 בהנחה שניקוליץ'  ממשיך להיות מושבת זה א'

יש פה עוד כמה שינוים קוסמטים כמו קשר במקום ברסקי ואולי עוד קיצוני במקום חוזז אבל כל השאר יותר מבסדר.

היום מי שהוביל את הרפיון הקבוצתי זה שני השחקנים הכי טובים שלנו העונה(יסלח לי טיבי), גלזר וגולסה.

הם עייפים מאוד ויש גם משחקים כאלה, צריכים לקחת בפרופורציה. שמח מאוד על הנצחון, נקווה שיבואו רעננים למשחק הבא.

5 דקות לפני, shaif said:

נכון, למרות שהיום האמצע הדאיג מאד!! השלישיה שלנו באמצע בדרך כלל סופר דומיננטית מול כל קבוצה בליגה. היום הם היו כלום ושום דבר. לא ברור לי למה.

דור פרץ עוד יחזור וגם קארצב שיוכל להכנס לרוטציה הרחבה כבר בשנה הבאה

האקסטרה זמן של פפיר בתוספת היא מכירה, קבוצות שמעבירות זמן עוד בחימום לא ראו דבר כזה.

איזה משחק גרוע שלנו, איבודים, חוסר ריכוז, רכות במרכז המגרש. יש גם משחקים כאלה, השחקנים צריכים להתאפס על עצמם בפליאוף.

4 דקות לפני, Elirandani said:

האקסטרה זמן של פפיר בתוספת היא מכירה, קבוצות שמעבירות זמן עוד בחימום לא ראו דבר כזה.

איזה משחק גרוע שלנו, איבודים, חוסר ריכוז, רכות במרכז המגרש. יש גם משחקים כאלה, השחקנים צריכים להתאפס על עצמם בפליאוף.

+1

הקטע שגם בדקה 97 נתן להם להמשיך לשחק ואפילו שרק להם עבירה רק כדי להחזיר אותם למשחק הזיה.

מה שכן מאוד הופתעתי מזה שהיו לו שתי אפשרויות לדפוק את מכבי עם פנדל והוא החליט שלא, שאפו על זה.

1 דקה לפני, zeudemort said:

+1

הקטע שגם בדקה 97 נתן להם להמשיך לשחק ואפילו שרק להם עבירה רק כדי להחזיר אותם למשחק הזיה.

מה שכן מאוד הופתעתי מזה שהיו לו שתי אפשרויות לדפוק את מכבי עם פנדל והוא החליט שלא, שאפו על זה.

הזיה

אחד המשחקים הכי מלחיצים שהייתי בו. הזעתי כאילו שיחקתי בעצמי.

יש לנו בעיה גדולה מאוד עם הפצועים. כל החלוצים שלנו פצועים (בלקמן, שכטר וצ'יקו), דור פרץ לא חוזר, ניקוליץ'..., וגם אלמוג יצא אולי פצוע. וכל זה קורה דווקא בשלב כל כך קריטי של העונה.

שיחקנו חרא. אין מילה אחרת. הכי חשוב שלקחנו את הנקודות גם ביום כזה ונקווה להתעורר בדרבי (?) שבוע הבא.

וב"ש באמא שלכם...

ברסקי לא צריך לראות דקה. 

רמה של תחתית הליגה/ליגה לאומית.

אני אמשיך לכתוב מה שכתבתי בזמנו, הייתה טעות בזמנו לוותר על מאוויס ולא על חוזז.

1 דקה לפני, itanar said:

ברסקי לא צריך לראות דקה. 

רמה של תחתית הליגה/ליגה לאומית.

רך כמו בולבול שסובל מחוסר יכולת להגיע לזקפה

פפיר חתיכת זין שאין דברים כאלה 

איך לעזאזל הוא אישר את הקרן? ואז הוסיף חטא על פשע ונתן עוד כדור חופשי?? 

בדקת בואר, לא היה פנדל, למה לא לשרוק לסיום? זה נגד החוקה מה שהוא עשה שם 

בלי קשר משחק מחריד שלנו, ברסקי בסוף עם פאול שיכל לגמור אותנו

אף אחד לא הופיע למשחק הזה

3 נקודות וזהו למחוק