Jump to content

סקר בחירות טייק שלישי - פורום השחקן

חבסוס

למי אתם הולכים להצביע? מדגם פורום השחקן  

130 members have voted

1. 1. למי אתם הולכים להצביע? מדגם פורום השחקן

• הליכוד
      36
    • כחול לבן
      42
    • העבודה גשר מרצ
      13
    • ישראל ביתנו
      5
    • יהדות התורה
      1
    • ש"ס
      0
    • הרשימה המשותפת
      1
    • עוצמה יהודית
      4
    • ימינה
      6
    • אני לא מתכוון להצביע
      17
    • אחר
      5

This poll is closed to new votes

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 02/03/20 at 22:00

Recommended Posts

כל מי שמגדיר עצמו ימין ומתכוון להצביע למפלגה שהיא לא בגוש באופן מובהק או בסבירות גבוהה לא תעבור את אחוז החסימה או בכלל לא מתכוון לצאת ולהצביע, צריך לדעתי לעשות חשבון נפש

אילנה דיין תוקעת סכין בגב לקולגה שלה, הכתב הבכיר שלה של הערוץ שבו עובדת, מול כל המדינה וחושפת את המקור שלו, ככל הנראה המעשה הכי לא אתי שעיתונאי יכול לעשות, ועוד עם קלטת מגוחכת בה לא נשמע קולו של רהמ אפילו לא לפסיק של שנייה, ההתעלמות מחשיפתו של אראל סגל על הפגישה בין גנץ לאלשייך שבועות ספורים לפני שהמשטרה נתנה למימד החמישי פטור ממכרז (וגנץ טען שהוא כלל לא ידע על העסקה ובטח שלא היה מעורב בה), ההתעלמות מהקלטות בכר בהן הוא מספר על ניצול יחסי מרות של גנץ עם עובדות שלו, ובכלל, ההשתקה של חלקו של גנץ בפרשת המימד החמישי (וצריך להיות וואחד תמים כדי לא להבין שבחודשים הקרובים מאד גנץ ייחקר במשטרה)

ההתגייסות של מערכת המשפט נגד רהמ, החל מהבהלה  להכריז על מועד למשפט נתניהו כשהוא נמצא במשימה דיפלומטית היסטורית בוושינגטון, כאשר מודיעים על כך שגנץ לא חשוד בכלל בפרשת המימד החמישי (איך יודעים אם גנץ לא חשוד אם טרם החלה החקירה?), ונמנעים כלל מלהזכיר את שמו כי ״ארבעה שבועות לפני הבחירות״ (מעניין שחמישה שבועות לפני הבחירות לא הפריעו להם במקרה של נתניהו) וכלה במתן אישור לעמותה פוליטית מובהקת לפעול להעלאת אחוזי הצבעה במעוזי שמאל מובהקים ובהם בלבד. וכמובן - שלושה תיקים תקדימיים, מגוחכים ומוצצים מהאצבע

תתעוררו, גונבים אתכם, עובדים עליכם, שוטפים לכם את המוח כבר 10 שנים כי לא מתאים להם שאולי גדול המדינאים בתולדות מדינת ישראל נמצא בצד הימני, ובדרך רומסים כל זכר למראית עין ולדמוקרטיה בה, בסופו של דבר, האזרחים קובעים מי ייצג אותם

לא מאוחר להתחרט ולעשות את ההחלטה הנכונה

ואיך אפשר לשכוח- ההתעלמות מהשוואתו של נתניהו לארדואן על שלטי חוצות ענקיים, אויב ישראל וההגדרה המילונית לאנטישמי ול״איל דוצ׳ה״, הלא הוא בניטו מוסלני, בן בריתו של היטלר במלחמת העולם השנייה, שהסגיר אלפים מיהודי איטליה למחנות השמדה

העיקר הימין מסית 

מחר יהיה יום היסטורי, אזרחי ישראל הולכים לבעוט את המושחת מחוץ לבלפור, אני באמת מאמין בזה שיש רוב יהודי בארץ שפשוט לא מסוגל לראות את המחזה הזה של ראש ממשלה שבצהריים צריך לשבת על ספסל הנאשמים ובערב להימצא בדיונים בקבינט, זה קומון סנס, לא משנה בכלל אם אתה ימין או שמאל, לבחור בדמוקרטיה ולא בארדואניזם. כמובן שביביסטים כמו סמפר פידליס יעוותו כל דבר, יוציאו מהקשר, ידחפו וואטאבאוטיזם, אבל מהעובדות הפשוטות והכואבות - ראש ממשלה עם 3 כתבי אישום, הם יתנערו ויחליקו בתירוץ שכל המשטרה והפרקליטים שמאלללניייייםםםםםם11! ולכן להחלטה על הגשת כתב אישום אין כל תוקף, דברים שנתפסים כלגיטימים בטורקיה של ארדואן, אם לא הבנת למה כחול לבן מזכירים אותו ואת ביבי בשורה אחת

2 hours ago, Semper Fidelis said:

אילנה דיין תוקעת סכין בגב לקולגה שלה, הכתב הבכיר שלה של הערוץ שבו עובדת, מול כל המדינה וחושפת את המקור שלו, ככל הנראה המעשה הכי לא אתי שעיתונאי יכול לעשות, ועוד עם קלטת מגוחכת בה לא נשמע קולו של רהמ אפילו לא לפסיק של שנייה

שבוע אחרי בחירות ספטמבר הלכתי להרצאה של אילנה דיין שעסקה בעיתונות וטלוויזיה, עניין אותי לשמוע מה יש לאחת העיתונאיות הבולטות והבכירות בארץ להגיד בנוגע לעבודתה כבדת המשקל ובעלת ההשלכות הרבות על החיים הציבוריים בארץ. לא פעם היא העלתה את המתח שבין הסיפור האישי לסיפור הציבורי ואת הדילמות המקצועיות שכרוכות במקצוע שלה. מעבר להרצאה המעניינת באמת, היא גם החמיאה לעמית סגל באופן אישי ושיבחה את העבודה העיתונאית שמבוצעת מדי שבוע במקור ראשון. אבל, כשאנחנו בוחנים את אירועי השבוע האחרון קשה לעצום עין מהקריאה הבהולה לעיתונאית השמאל הבכירה ביותר במדינה להגיע לאולפן החדשות המרכזי במדינה מספר ימים לפני הבחירות, ובוודאי לאחר השתיקה הרועמת הערב של הקולגות למקצוע שנמשכה דקות ארוכות לאחר שדרסה באופן מוחלט ובוטה את אחד מקודשי הקודשים של כללי האתיקה העיתונאית ובפרט של העיתונות החוקרת.

אני נדהם כל פעם מחדש איך המוסר והערכים שאנשים כדוגמתה מתיימרים להציג כנר לרגליהם הוא לא יותר מאשר מגדל קלפים רעוע שכל מה שצריך כדי לערער אותו או להציף את האמת היא להעלות סוגיה שלא מתיישבת עם השקפת עולמם. מאחורי כל אותם התהליכים שנמשכים עשרות שנים נושבת אותה רוח נרקיסיסטית שמאמינה שהשמאל הוא הפתרון הצודק והטוב ביותר למדינת ישראל. זו מזמן לא שאלה שנוגעת לנתניהו בלבד, ולמעשה זה מעולם לא היה ככה, הוא פשוט מנהיג הימין הבולט ביותר שצמח אחרי ז'בוטינסקי ובגין ובאופן טבעי הוא נער הפוסטר של הימין. השאיפות הסמויות והגלויות של חלק מהנוגעים בדבר הן עמוקות מזה.

רק אני פספסתי את הקטע המדובר בו היא שורפת את עמית סגל?

איפה רואים את זה?

2 hours ago, Semper Fidelis said:

אילנה דיין תוקעת סכין בגב לקולגה שלה, הכתב הבכיר שלה של הערוץ שבו עובדת, מול כל המדינה וחושפת את המקור שלו, ככל הנראה המעשה הכי לא אתי שעיתונאי יכול לעשות, ועוד עם קלטת מגוחכת בה לא נשמע קולו של רהמ אפילו לא לפסיק של שנייה.

אם הוא גילה לה את המקור שלו תוך כדי שיח מקצועי, והיא הלכה ופירסמה את זה - זה אכן בעייתי.

אם היא עשתה עבודת תחקיר משל עצמה וגילתה במי מדובר - אני לא רואה בזה שום דבר פסול בשום צורה.

1 hour ago, חןחן said:

קצת מגרד לי בגוף שבחרתי באותה האופציה עם אנטוניו מרגריטי

למה ככה? אני דווקא אוהב אותך:blush:

אני מכיר עוד הרבה כמונו שהתייאשו, אין מצב שאני נותן את הקול שלי לאידיוטים האלה.

אכזבו אותי כל כך הרבה שאין טעם, בחיים לא ראיתי מערכת בחירות כזו רקובה, רמה מאוד נמוכה, אף אחד לא דיבר על מה יעשו למען התושבים.

רק אם ההוא מגמגם, ההוא מושחת, ואלה אוכלי חינם... דיי כבר, נמאסתם, צריך לסגור הכל.

ימין שמאל ימין שמאל ימין שמאל

מעניין ת'ביצה, אין בהם כלום חבורה של אפסים.

אעלק גדול המדינאים, מרטיט לי את הביצה שורה תחתונה חבורה של מזדיינים מחזיקים מדינה בביצים משתין על כולם ומצפים שנגיד שזה גשם וברכה.

לא מצביע, שימצצי ויחפשו מי יזיין אותם.

3 hours ago, JacK said:

תבחרו את מי שאתם רוצים שיהיה רוהמ, בואו נגמור עם זה כבר.

תפתח נושא יתר ובוא נגמור עם זה כבר

5 hours ago, JacK said:

תבחרו את מי שאתם רוצים שיהיה רוהמ, בואו נגמור עם זה כבר.

אם אתה פותח נושא יתר לפלייאוף אני בסוף אלך להצביע מה שתגיד. 

2 hours ago, אקיטה said:

ימין שמאל ימין שמאל ימין שמאל

מעניין ת'ביצה, אין בהם כלום חבורה של אפסים.

אעלק גדול המדינאים, מרטיט לי את הביצה שורה תחתונה חבורה של מזדיינים מחזיקים מדינה בביצים משתין על כולם ומצפים שנגיד שזה גשם וברכה.

לא מצביע, שימצצי ויחפשו מי יזיין אותם.

לא רציני לדבר ככה על אנשים שעשו דבר או שניים בחיים. יש ויש, רובם אנשים איכותיים שמשרתים את המדינה.

ולא להצביע אומר שיהיו עוד אלף בחירות... חבל שזאת הבחירה שלך

3 דקות לפני, עמית7 said:

אלו תוצאות הסקר החיוביות ביותר שהיו לגוש המרכז-שמאל בתולדות הפורום

לפי הסקר הזה לעבודהמרצ וכחול לבן יש יחד ממשלה. 

16 דקות לפני, עמית7 said:

אלו תוצאות הסקר החיוביות ביותר שהיו לגוש המרכז-שמאל בתולדות הפורום

לרגע חשבתי שאני בפורום השדים. מרצ אשכרה מקום 3.

מניח שאלו מצביעי עבודה או תומכי אורלי לוי. גם אבא שלי כזה, למרות שהוא לא בדיוק מתלהב להצביע למרצ עצמם

בכל אופן ברור שזה לא משקף, הדתיים הולכים להיות עם 16-18 מנדטים קל (אפילו יותר עכשיו כשיש דיבורים שיש אחוזי הצבעה גבוהים אצלם), פה בפורום זה לא בא לידי ביטוי

14 דקות לפני, אדביסי said:

מניח שאלו מצביעי עבודה או תומכי אורלי לוי. גם אבא שלי כזה, למרות שהוא לא בדיוק מתלהב להצביע למרצ עצמם

בכל אופן ברור שזה לא משקף, הדתיים הולכים להיות עם 16-18 מנדטים קל (אפילו יותר עכשיו כשיש דיבורים שיש אחוזי הצבעה גבוהים אצלם), פה בפורום זה לא בא לידי ביטוי

מכיר הרבה שמצביעים לעבודה-גשר-מרצ בגלל אורלי לוי והמצע החברתי שלה שזה בתכלס מה שצריך לעניין כי בבטחון מילא אף אחד לא יעשה כלום

40 דקות לפני, אדביסי said:

לא רציני לדבר ככה על אנשים שעשו דבר או שניים בחיים. יש ויש, רובם אנשים איכותיים שמשרתים את המדינה.

ולא להצביע אומר שיהיו עוד אלף בחירות... חבל שזאת הבחירה שלך

למה לא רציני? בסך הכל התאמתי את עצמי לרמת השיח שיש ביניהם.

והאמת שהם יותר גרועים, ריכולים שקרים ספינים רעל הכל בשביל הקריירה הפוליטית שלהם.

קרקס שלם, על הזין שלי.