Jump to content

סקר בחירות טייק שלישי - פורום השחקן

חבסוס

למי אתם הולכים להצביע? מדגם פורום השחקן  

130 members have voted

1. 1. למי אתם הולכים להצביע? מדגם פורום השחקן

• הליכוד
      36
    • כחול לבן
      42
    • העבודה גשר מרצ
      13
    • ישראל ביתנו
      5
    • יהדות התורה
      1
    • ש"ס
      0
    • הרשימה המשותפת
      1
    • עוצמה יהודית
      4
    • ימינה
      6
    • אני לא מתכוון להצביע
      17
    • אחר
      5

This poll is closed to new votes

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 02/03/20 at 22:00

Recommended Posts

אף אחד לא ראוי לקבל את הקול שלי, מאוכזב מכולם.

חושבים רק על התחת שלהם ולא על טובת האזרחים, בפעמיים הקודמות הצבעתי, עכשיו שיזדיינו.

לא מבין אנשים שלא מצביעים, בסופו של דבר ההצבעה היא בשבילכם לא רק בשביל הפוליטיקאים. הזכות להצביע היא הזכות הכי גדולה וחשובה של האזרח במדינה דמוקרטית. זאת המהות של שיטת הדמוקרטיה. 

5 hours ago, Krishi said:

לא מבין אנשים שלא מצביעים, בסופו של דבר ההצבעה היא בשבילכם לא רק בשביל הפוליטיקאים. הזכות להצביע היא הזכות הכי גדולה וחשובה של האזרח במדינה דמוקרטית. זאת המהות של שיטת הדמוקרטיה. 

ואם אף מועמד לא תואם את הציפיות?

יש אנשים שאוהבים להצביע ואז להתלונן ויש אנשים שלא מאמינים בלהתלונן ולכן תוצאות הבחירות כלל לא מעניינות אותם.

29 דקות לפני, avi atias said:

ואם אף מועמד לא תואם את הציפיות?

יש אנשים שאוהבים להצביע ואז להתלונן ויש אנשים שלא מאמינים בלהתלונן ולכן תוצאות הבחירות כלל לא מעניינות אותם.

אתה מדבר על מועמד לראשות הממשלה או על רשימה לכנסת?

איזה ציפיות יש לך? פחות חקיקה? צמצום משרדי ממשלה? הסכמים קואליציוניים פחות דרקוניים? ועדות כנסת מקצועיות יותר?

1 hour ago, לופו5 said:

אתה מדבר על מועמד לראשות הממשלה או על רשימה לכנסת?

איזה ציפיות יש לך? פחות חקיקה? צמצום משרדי ממשלה? הסכמים קואליציוניים פחות דרקוניים? ועדות כנסת מקצועיות יותר?

התכוונתי למפלגה.

אם אתה רוצה שאני אכנס לפרטים אז הבעיה המהותית ביותר עבורי היא מחירי הדיור וזה למרות שיש לי הכנסה יחסית גבוה. זה הדבר העיקרי שמשפיע עבורי בבחירות.

לאחר מכן, דירוג הציפיות שלי הוא כזה:

1) ביטול פנסיות תקציביות (גם למי שכבר מקבל).

2) הפרטה של חברות ממשלתיות

3) צמצום של כמות עובדי מדינה, צמצום השכר המופקע לחלק מעובדי המדינה.

4) עד 10 שרים, באמת שאין צורך ביותר

5) פחות מעורבות ממשלתית בחיי האזרחים ובכלכלה. (לא בהכרח פחות חקיקה)

6) לגליזציה של קנאביס

7) ישום תוכנית המאה.

8) תחבורה ציבורית בשבת.

באמת שאין לי בעיה עם אנשים שמצביעים למשותפת או חרדים כמו שיש לי בעיה עם אנשים שמצביעים ליברמן.

יש פה 4 יותר מידי בפורום, אשמח לשנות את דעתכם.

44 דקות לפני, Echoes said:

באמת שאין לי בעיה עם אנשים שמצביעים למשותפת או חרדים כמו שיש לי בעיה עם אנשים שמצביעים ליברמן.

ואלה שלא מצביעים יותר טובים?

לא מצביע! שילכו להזדיין עם כל הבחירות האלו 120 איש שלא מסוגלים לשבת אחד עם השני וכבר שנה משתקים מדינה שלמה בגלל הגחמות שלהם.

הלוואי שיהיה את אחוז ההצבעה הכי נמוך אי פעם גם ככה ניפגש פה פעם רביעית. משתינים עלינו בקשת גדולה ואנשים פותחים ת'פה.

2 hours ago, Echoes said:

מתלבט להצביע לו, יאללה שנה את דעתי

20 hours ago, avi atias said:

התכוונתי למפלגה.

אם אתה רוצה שאני אכנס לפרטים אז הבעיה המהותית ביותר עבורי היא מחירי הדיור וזה למרות שיש לי הכנסה יחסית גבוה. זה הדבר העיקרי שמשפיע עבורי בבחירות.

לאחר מכן, דירוג הציפיות שלי הוא כזה:

1) ביטול פנסיות תקציביות (גם למי שכבר מקבל).

2) הפרטה של חברות ממשלתיות

3) צמצום של כמות עובדי מדינה, צמצום השכר המופקע לחלק מעובדי המדינה.

4) עד 10 שרים, באמת שאין צורך ביותר

5) פחות מעורבות ממשלתית בחיי האזרחים ובכלכלה. (לא בהכרח פחות חקיקה)

6) לגליזציה של קנאביס

7) ישום תוכנית המאה.

8) תחבורה ציבורית בשבת.

שמח שכתבת את הדברים שחשובים לך אבל עדיין לא הצלחתי להבין אם אתה מצביע או לא. 

בכל אופן מה שאני בא להגיד הוא שכמעט לכל אזרח יש נושאים יומיומיים שמעסיקים אותו במידה כזו או אחרת והוא ישמח שנבחרי הציבור שלו יפתרו אותם, אבל אין מפלגה מושלמת עם מאה אחוזי הלימה. אם אני מצביע ליכוד והעקרונות שכתבת חשובים לי אז אני יודע שברשימה יש את שרן השכל, אמיר אוחנה וניר ברקת שישרתו את מרבית האינטרסים האלו אבל מצד שני אקבל כנבחרי ציבור גם את חיים כץ ודוד אמסלם שחרטו על דגלם את השמירה על ועדי העובדים החזקים וההסכמים הקיבוציים. אותו הדבר נכון במידה מסוימת גם לכחול לבן ולמתח בין אבי ניסנקורן ואורית פרקש-הכהן ליועז הנדל. אין שיטת בחירות או שיטת ממשל מושלמת שחפה מטעויות ושבו זמנית תצליח לייצג את הרצונות של כל הבוחרים, אבל אני משוכנע שעם טיפה מאמץ והרחבת דעת כל אזרח יוכל למצוא ברשימות המפלגות לכנסת לפחות אדם אחד שהוא שותף כמעט מלא להשקפת עולמו. רק זה בלבד לדעתי מצדיק הצבעה למפלגה מסוימת.

6 hours ago, nimrodem said:

מתלבט להצביע לו, יאללה שנה את דעתי

להצביע לליברמן זה לומר ״אני רוצה בחירות רביעיות״. האיש הזה לא רוצה שום דבר מלבד בלגאן. 

לא לשבת עם גנץ והערבים.

לא לשבת עם ביבי והחרדים.

לא לשבת באחדות אלא אם תנאים שהוא בחיים לא יקבל. 

מה הוא רוצה? למה להצביע לו?

10 hours ago, Echoes said:

יש פה 26 שצריך לשנות אותם קודם. 

9 hours ago, לופו5 said:

שמח שכתבת את הדברים שחשובים לך אבל עדיין לא הצלחתי להבין אם אתה מצביע או לא. 

בכל אופן מה שאני בא להגיד הוא שכמעט לכל אזרח יש נושאים יומיומיים שמעסיקים אותו במידה כזו או אחרת והוא ישמח שנבחרי הציבור שלו יפתרו אותם, אבל אין מפלגה מושלמת עם מאה אחוזי הלימה. אם אני מצביע ליכוד והעקרונות שכתבת חשובים לי אז אני יודע שברשימה יש את שרן השכל, אמיר אוחנה וניר ברקת שישרתו את מרבית האינטרסים האלו אבל מצד שני אקבל כנבחרי ציבור גם את חיים כץ ודוד אמסלם שחרטו על דגלם את השמירה על ועדי העובדים החזקים וההסכמים הקיבוציים. אותו הדבר נכון במידה מסוימת גם לכחול לבן ולמתח בין אבי ניסנקורן ואורית פרקש-הכהן ליועז הנדל. אין שיטת בחירות או שיטת ממשל מושלמת שחפה מטעויות ושבו זמנית תצליח לייצג את הרצונות של כל הבוחרים, אבל אני משוכנע שעם טיפה מאמץ והרחבת דעת כל אזרח יוכל למצוא ברשימות המפלגות לכנסת לפחות אדם אחד שהוא שותף כמעט מלא להשקפת עולמו. רק זה בלבד לדעתי מצדיק הצבעה למפלגה מסוימת.

כמו שאמרתי, מחירי הדיור הם הדבר החשוב לי.

הקשבתי למאות ראיונות בשנה האחרונה ואף אחד לא התייחס לנושא בכנות.

משפט עלום חסר תוכן במצע ממש לא ישכנע אותי.

לשאלתך, כנראה שלא אצביע, אבל כרגע יש יותר סיכוי שאצביע ליכוד, כי המועמד ממולו נראה לי לא ראוי.