Jump to content

יתר הליגה מחזור 26

AvielMaccabi4

Recommended Posts

3 דקות לפני, Idan87 said:

מה הקשר?

לא הבנתי למה אומרים לבטל בגלל "בריאות השחקנים". אם ככה אז צריך לבטל כל עבודה ולעשות סגר לכל המדינה. מה ההבדל בין משחק כדורגל  לעבודה במוקד שירות למשל? בשניהם יש את אותו מספר אנשים וההבדל היחיד הוא המגע, ותאמין לי שגם במוקד שירות שאין מגע בין העובדים אפשר להידבק בקלות

מצטער אבל התירוץ של בריאות השחקנים לא הגיוני, אם כבר לבטל את הליגה זה רק בגלל שזה בלי קהל(וגם עם זה אני לא מסכים ואני מצדיק את אלונה)

בקרוב יאלצו לעשות סגר

אם כל הליגות הגדולות כבר הודיעו על הפסקת פעילות אין היגיון שפה ימשיכו.

12 דקות לפני, Idan87 said:

מה הקשר?

לא הבנתי למה אומרים לבטל בגלל "בריאות השחקנים". אם ככה אז צריך לבטל כל עבודה ולעשות סגר לכל המדינה. מה ההבדל בין משחק כדורגל  לעבודה במוקד שירות למשל? בשניהם יש את אותו מספר אנשים וההבדל היחיד הוא המגע, ותאמין לי שגם במוקד שירות שאין מגע בין העובדים אפשר להידבק בקלות

מצטער אבל התירוץ של בריאות השחקנים לא הגיוני, אם כבר לבטל את הליגה זה רק בגלל שזה בלי קהל(וגם עם זה אני לא מסכים ואני מצדיק את אלונה)

קודם כל לבטל בגלל שאין קהל זה מספיק, כי הכדורגל לא שווה כלום ללא קהל.

דבר שני, הבריאות של השחקנים הרבה יותר בסיכון, כי שחקני כדורגל שומרים על 0 היגיינה ומספיק שאחד ידבק הוא יכול להדביק את כל חדר ההלבשה בקלות ומשם גם את הקבוצה השנייה.

בעבודה אמנם יש גם סיכוי לא רע להידבק, אבל זה פחות צפוף ואינטימי. אתה גם לא רואה אנשים שותים מהבקבוק של השני או מתקלחים ביחד או נמצאים בחדר צפוף.

אבי לוזון כזה מטומטם

על רקע הרצון של חלק מקבוצות ליגת העל להפסיק את הליגה לאלתר בגלל נגיף הקורונה, אבי לוזון יוצא נגד היוזמה הזו ואומר ל-ONE: “חלק מהאנשים אינטרסנטים עם מניעים אישיים של עצמם והקבוצות, לאו דווקא לטובת הכדורגל".

עוד אומר לוזון: "אסור להפסיק את הליגה, ההיפך הוא הנכון. כמי שנמצא בליגה הזו כבר 30 שנה, אסור להפסיק את הליגה בשום מקרה, צריך לשחק כמו ששיחקנו בימי מלחמת המפרץ, בימים קשים יותר כאשר שיחקנו עם מסיכות על הידיים".

בעלי מכבי פ”ת הוסיף: "תמיד הקפדנו לשחק בכל מצב, גם בימים שהיו פה קסמים התעקשנו להמשיך לשחק ולהוכיח לעולם שהכדורגל בישראל חי, נושם ובועט. גם כאשר אוטובוסים התפוצצו פה דאגתי שימשכו לשחק פה כדורגל. היה אז משחק של קריית שמונה נגד אתלטיקו בילבאו במסגרת האירופאית בחיפה. הם חששו לבוא, פניתי לכל הגורמים אז, כולל מישל פלאטיני, המשחק זז ביום אבל הם הגיעו לפה ושיחקו. אז עם כל הכבוד לקורונה, טילים, מלחמת המפרץ, אינתיפאדות – חייבים להמשיך לשחק".

הוא מבין שבכל העולם אין כדורגל היצור הזה?

1 דקה לפני, שמש צהובה said:

אבי לוזון כזה מטומטם

הוא מדבר על אנשים שחושבים על הקבוצות שלהם ועל אינטרסים אישיים.

מה שמניע אותו זה הפחד שיקפיאו ירידות ועליות אם יעצרו את הליגה, ואז הקבוצה שלו תישאר עוד עונה בלאומית

10 דקות לפני, שמש צהובה said:

אבי לוזון כזה מטומטם

הוא זוכר שהיה את משחק הטילים נגד בני יהודה לנו לא הסכימו לדחות בעוד משחק של מכבי פ"ת במושבה שהיה אמור להיות באותו יום משום מה כן נדחה.

5 דקות לפני, ohadn said:

מה שמניע אותו זה הפחד שיקפיאו ירידות ועליות אם יעצרו את הליגה, ואז הקבוצה שלו תישאר עוד עונה בלאומית

מדויק.

Just now, הנדון said:

הוא זוכר שהיה את משחק הטילים נגד בני יהודה לנו לא הסכימו לדחות בעוד משחק של פ"ת ששוחק באותו יום משום מה כן נדחה.

האינטרסנט הראשי, כזה איכס הוא

אגב אם הייתה לנו תקשורת ספורט אמיתית, ולא סתם כתבי חצר אינטרסנטיים, אז הנקודות שאנחנו מעלים פה היו עולות כשאלות המשך ללוזון עוד לפני שהיה מסיים את המשפט האווילי שלו

4 hours ago, itan17 said:

זה טוב גם שיש מישהו עם אינטרס כמו שלנו שהעונה הזו לא תבוטל בסוף, כי מכבי לדעתי לא הייתה מתלוננת על משהו.

גם אשר אלון לא פראייר

1 hour ago, ששון הצהוב said:

לוזון זה טפיל, אבל מצד היושר וההגינות- זה יהיה עוול למכבי פ"ת להישאר עונה נוספת בלאומית.

שיעשו מבחנים. מקומות אחרונים כיום בליגת העל נגד מקומות ראשונים בלאומית.

• 2 weeks later...

כל האתרים מפרסמים שאלונה עזבה את ב"ש

אם זה נכון נראה לי היא סתם ניצלה את המשבר של הקורונה בתור תירוץ. 

כך או כך... בהצלחה לב"ש בלאומית

6 hours ago, Krishi said:

כל האתרים מפרסמים שאלונה עזבה את ב"ש

אם זה נכון נראה לי היא סתם ניצלה את המשבר של הקורונה בתור תירוץ. 

כך או כך... בהצלחה לב"ש בלאומית

איזה נגיף אלים צריך להתפרץ כדי שהנשיא יעזוב את חיפה?

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic