Jump to content

יתר הליגה מחזור 26

AvielMaccabi4

Recommended Posts

7 דקות לפני, אדביסי said:

ראיתם את עבדה? זה כוכב עולה, זה ישראלי ששווה להשקיע עליו כסף, לא השמות שאתם רושמים כאן כל שבוע..

יחתום בב"ש קל.

העדפתי בית״ר כי הם הכי פחות גרועים מחיפה, הפועל או ב״ש, שלדעתי תיזכה.

מה שכן, זה טוב כי בליגה הם יהיו חייבים להילחם על המקום באירופה, כמו גם ב״ש אם תודח.

1 hour ago, אדביסי said:

ראיתם את עבדה? זה כוכב עולה, זה ישראלי ששווה להשקיע עליו כסף, לא השמות שאתם רושמים כאן כל שבוע..

על עבדה רשמו פה מלא, לא יגיע

וואי אדביסי חפרת רצח בחיאת שחרר אותנו... 

לעניינינו, רוני לוי די זלזל בפ"ת וקיבל בראש. עכשיו אני מפחד שחוגג יציע הגבלות שכר, תקציב, יוריד זרים ל2 וחובה על כל הקבוצות להקים קופה משותפת של הליגה שבה כל אחד יתרום מעשר מהונו וכולם יוכלו להשתתף בקופה באופן שוויוני. 

3 hours ago, daniel616 said:

חוגג מיואש :yahoo:

האיש הכי טיפש שהגיע לכדורגל הישראלי.

אין לי מושג איך הוא הגיע להון עצמי שכזה, אבל בעוד כמה שנים אתם תקראו בעיתון על איך הוא נפל(וחס וחלילה אני לא מאחל לו את זה).

גם על מיץ' עבדו בהתחלה כשהוא קנה את המועדון, נימני והמשכורות המנופחות לחברים.

הוא עוד ילמד, יש לו רצון טוב, גם הם צריכים ללכת על מתכונת של צוות זר לדעתי, הישראלים שכונה שלא יביאו אותם לשום מקום.

14 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

גם על מיץ' עבדו בהתחלה כשהוא קנה את המועדון, נימני והמשכורות המנופחות לחברים.

הוא עוד ילמד, יש לו רצון טוב, גם הם צריכים ללכת על מתכונת של צוות זר לדעתי, הישראלים שכונה שלא יביאו אותם לשום מקום.

איזה ילמד? הוא לא שורד פה עד 2022.

כל מי שמגיע ועושה רעש וצלצולים כל היום ומדבר בטון של קרויף עוזב מהר מאוד, וזה מוכח.

סגל, חוגג, הבעלים של נתניה לפני כמה שנים, סתיו שחם, כבירי...

ליצנים שבאו לעשות סיבוב, לא יותר

יכול להיות, הזמן יעשה את שלו.

מקווה בשבילם שיצליחו, לא ברמה שהם לוקחים מאיתנו אליפות, אבל שהיו בצמרת, אני תמיד בעד עניין שמוציא מהקבוצה שלך יותר מאשר איזה טיול.

זה למה אני כל כך אוהב את הליגה האנגלית, אולי פחות השנה, אבל בשנים קודמות, תמיד צמוד.

אני זוכר שהיה לי דיון כזה בעבר, אני מעדיף שיהיה עניין, זה מה שיפה בספורט, שיש על מה לשחק.

נגיד עונה שעברה היתה עונה מרגשת, לקחת אליפות בחורף זה מגניב, מבין אותך כאוהד, אבל לא הייתי רוצה שיהיה כאן ליגה סקוטית.

הליגה שם מסריחה ברמות, אין מי שיתן פייט לסלטיק, לא יודע... משעמם, כבר עשור שהם לוקחים אליפות בקל.

17 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אני זוכר שהיה לי דיון כזה בעבר, אני מעדיף שיהיה עניין, זה מה שיפה בספורט, שיש על מה לשחק.

נגיד עונה שעברה היתה עונה מרגשת, לקחת אליפות בחורף זה מגניב, מבין אותך כאוהד, אבל לא הייתי רוצה שיהיה כאן ליגה סקוטית.

הליגה שם מסריחה ברמות, אין מי שיתן פייט לסלטיק, לא יודע... משעמם, כבר עשור שהם לוקחים אליפות בקל.

הכי כיף, ההנאה תהיה מעצן המרמור של חיפה והשאר. התקפי לב במירוץ צמוד זה באמת קשה, הייתי מוותר על זה בכיף ונהנה מכל המסביב. עונה שעברה היתה חלום וגם עוד 30 עונות כאלה אני אהנה.

בשביל אתגר ועניין יהיה את אירופה

4 hours ago, קובי השועל said:

האיש הכי טיפש שהגיע לכדורגל הישראלי.

אין לי מושג איך הוא הגיע להון עצמי שכזה, אבל בעוד כמה שנים אתם תקראו בעיתון על איך הוא נפל(וחס וחלילה אני לא מאחל לו את זה).

אתה מבין שאתה לא יכול לקרוא לאיש שעשה כאלה סכומים טיפש בזמן שאתה (בלי להעליב) כנראה לא עובר את ה25 בחודש זה סתם מביך 

קטע אם סיינסבורי והמטרונום יזומנו למשחק של אוסטרליה וכשיחזרו יצטרכו להיכנס לבידוד של 14 יום ויחמיצו את המשחק נגדנו חח 

56 דקות לפני, Yonatan7 said:

אתה מבין שאתה לא יכול לקרוא לאיש שעשה כאלה סכומים טיפש בזמן שאתה (בלי להעליב) כנראה לא עובר את ה25 בחודש זה סתם מביך 

מבלי להכנס לחיי האישיים שאותם אתה לא מכיר אבל עדיין אתה מנחש ע"פ אין לי מושג מה, יש מה שנקרא בחיים מזל. אנשים טיפשים מאוד(IQ) הצליחו בחיים(כסף) וגם קורה המון להפך. 

1 hour ago, קובי השועל said:

מבלי להכנס לחיי האישיים שאותם אתה לא מכיר אבל עדיין אתה מנחש ע"פ אין לי מושג מה, יש מה שנקרא בחיים מזל. אנשים טיפשים מאוד(IQ) הצליחו בחיים(כסף) וגם קורה המון להפך. 

צריך שילוב של שכל ואמציה (אמבציה יותר חשוב כי זה יותר נדיר) בשביל כסף בכמויות שאדם כמו חוגג עושה לא לכל אחד יש את שניהם אבל אבל למי שיש את שניהם לרוב יצליח לעשות כסף אני בטוח שלחוגג יש ראש קטלני לעסקים ובכללי אם הוא הגיע למה שהוא הגיע אסור לנו לזלזל באנשים שעשוים סכומים כאלה בטח שאנחנו לא קרובים לשם כנראה

16 hours ago, Krishi said:

קטע אם סיינסבורי והמטרונום יזומנו למשחק של אוסטרליה וכשיחזרו יצטרכו להיכנס לבידוד של 14 יום ויחמיצו את המשחק נגדנו חח 

חחח אז הקורונה דאגה שנטע לא תוכל לשחק מולנו, נוסף לסטרוברי ורוקאביצה? 

אחלה נגיף. 

Just now, YoC said:

חחח אז הקורונה דאגה שנטעה לא תוכל לשחק מולנו, נוסף לסטרוברי ורוקאביצה? 

נטע ישחק. אבל היומיים שהם היו בלחץ מזה היה שווה את זה חחח