Jump to content

לקראת מכבי נתניה בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

1 hour ago, קלויארו said:

קצת לא קשור, יש תאריך ושעה למשחק הראשון של הפלייאוף? צריך להגיש משמרות, יש מצב שזה יהיה על ה7.3?

יש פגרה ב7.3, חוזרים לשחק שבוע אחרי.

32 דקות לפני, קובי השועל said:

יש פגרה ב7.3, חוזרים לשחק שבוע אחרי.

לא...

משחקים ברצף עכשיו מול נתניה + 2 המשחקים הראשונים של הפלייאוף (מול מקום 6 ומול חיפה בבלומפילד) ואחכ יש פגרה של שלושה שבועות וחוזרים לשחק ב"סופש" של ה4.4.

אשכרה החלוץ עם המספרים הכי טובים אצלנו - 9 שערים ו-3 בישולים גמר את העונה והחלוץ השני בחוץ לאיזה 3-4 משחקים וזה כאילו באהלן אהלן.

אנשים מחשבים פה מה יקרה אם באר שבע תוציא נק' מחיפה (עזבו שזה לא יקרה) כאילו מחר לא המשחק הכי חשוב העונה וללא חלוצים.

לא מבין אותך. מה זה ללא חלוצים? זה סה"כ לעשות שינוי מיקום לשחקנים (לא פחות טובים שגם התפקיד לא זר להם), זה לא שבהתאחדות אוסרים עלינו עכשיו לשחק עם חלוץ מרכזי. גם עם כל הכבוד לא איבדנו פה את לבנדובסקי והאלנד. צ'יקו למשל עונה שעברה שיחק הרבה משחקים על הקו ואז הפך להיות 9, אין פה חוקים. אצילי לא צריך להיות בלם פתאום, תוריד פאניקה.

יהיה משחק קשה בלי קשר לפציעות, אבל כמו כל משחק, הכל תלוי בנו. מהמר על 8-9 הפרש בסוף המחזור.

20 דקות לפני, הנדון said:

ישחקו עם התלבושת חוץ?

השחור-זהב

וילו בלאד, מה קשור אצילי בלם וחוקים?

הולך לפתוח מחר בחוד שחקן שלא שיחק 4 חודשים, אי אפשר להתחמק מזה לשזה מצב בעייתי. לא יהיה שינוי תפקוד כי זה די ברור שאיביץ לא מאמין שיונתן צריך לשחק כ9, ובטח לא אילון.

ואם לא הייתי בפאניקה כל משחק כמו ילדה עם קוקיות אז כנראה שלא הייתי מתרגש מהדבר הזה שנקרא כדורגל.

כשאיביץ נשאל אם יש אפשרות לכהן/אלמוג בשפיץ הוא לא שלל זאת. כפי שנאמר, זה לא אחראי לתת לבלקמן לפתוח אחרי שלא שיחק חודשים. 

נתניה מחר זו סיטואציה נהדרת באופן יחסי לתת צ'אנס לאחד משניהם (עדיפות לכהן) בשפיץ, כאשר אין אופציה אחרת מלבד בלקמן ונתניה מגיעה בזמן יחסית נוח עבורנו.

1 hour ago, חבסוס said:

כשאיביץ נשאל אם יש אפשרות לכהן/אלמוג בשפיץ הוא לא שלל זאת. כפי שנאמר, זה לא אחראי לתת לבלקמן לפתוח אחרי שלא שיחק חודשים. 

נתניה מחר זו סיטואציה נהדרת באופן יחסי לתת צ'אנס לאחד משניהם (עדיפות לכהן) בשפיץ, כאשר אין אופציה אחרת מלבד בלקמן ונתניה מגיעה בזמן יחסית נוח עבורנו.

מה זה לא אחראי לתת לשחקן שלא שיחק חודשים לשחק? 

הוא מתאמן כבר הרבה זמן וכדי להיכנס לכושר הוא חייב להתחיל לפתוח. 

רוצה לראות התקפה של:

מיכה+ אצילי+ אלמוג+ כהן

או עדיפות שנייה של:

ריקן+ מיכה+ אצילי+ כהן

שבלקמן יתחיל מהספסל ושכהן יפתח בשפיץ. 

באמת יש לנו 3 שבועות פגרה אחרי חיפה בבלומפילד? אגב כהן יקבל צהוב חמישי קל

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה זה לא אחראי לתת לשחקן שלא שיחק חודשים לשחק? 

הוא מתאמן כבר הרבה זמן וכדי להיכנס לכושר הוא חייב להתחיל לפתוח. 

קצת הקצנתי אני מודה. וכן, זה שהוא מתאמן זה שונה מאשר כושר משחק. כורח הנסיבות לא הייתי פותח איתו אלא כן מחזיר אותו בהדרגה יחסית. 

בין אם יפתח ובין אם לא, בשלב כלשהו במשחקים הקרובים אנחנו נראה מספר שחקנים כ9 כיוון שהוא לא ישחק שם 90 דקות.

1 hour ago, דקסטר said:

השחור-זהב

וילו בלאד, מה קשור אצילי בלם וחוקים?

הולך לפתוח מחר בחוד שחקן שלא שיחק 4 חודשים, אי אפשר להתחמק מזה לשזה מצב בעייתי. לא יהיה שינוי תפקוד כי זה די ברור שאיביץ לא מאמין שיונתן צריך לשחק כ9, ובטח לא אילון.

ואם לא הייתי בפאניקה כל משחק כמו ילדה עם קוקיות אז כנראה שלא הייתי מתרגש מהדבר הזה שנקרא כדורגל.

אף אחד פה לא יודע מי הולך לפתוח ואיפה, מאמין שהוא ילך על כהן/אלמוג וגם אם בלקמן יפתח זה לא סוף העולם, הוכיח שיש לו סיומת טובה ומיקום. גם עטר לא שיחק מתחילת העונה וישר שנזרק להרכב בבית"ר הפציץ. האימונים במכבי שומרים על השחקנים תמיד בכושר טוב.

אתה מציג את זה כאילו נפצעו 2 סקוררים מחוננים ברמה אחת מעל לשאר הסגל ואין תחליפים, לא מזלזל בהם אבל זה פשוט לא נכון. יונתן כהן ואלמוג שיחקו חלוצים גם בנוער ככה שזה לא זר והם שחקנים שיש להם יכולות התקפיות לא פחות טובות מצ'יקו ושכטר. אצילי בלם זאת סתם דוגמא לשחקן שאין לו יכולות לזה ובחיים לא שיחק, במצב כזה למשל כן היינו צריכים להיות בלחץ. 

תאמין לי גם אני בפאניקה כל פעם שעוברים נגדנו את החצי ואין יתרון של 2 שערים, לא זו הנקודה. פשוט לא חושב שדווקא מזה אתה צריך להיות בלחץ. גם לפי מה שמורגש מהאוהדים והצוות המקצועי אין לחץ מהעניין הזה. בטח שמבאס 2 הפציעות האלה אבל יש סגל עמוק בכל חלק

On 29.2.2020 at 09:50, ששון הצהוב said:

אני לצערי חולה

מוכר ב -80 ₪ לתחתון אם מישהו מחפש

שליחה במייל, כנגד העברה בביט.

052-421-9999

נמכר.

איך היה באיטליה?..