Jump to content

נתניה חוץ - מחירים מופרזים

matis

Recommended Posts

17 hours ago, סי הצהובה said:

יהיו כרטיסים נוער נוספים או שלאף אחד לא אכפת?

פניתי למכבי לא יודעת אם יש ביכולתם לעזור בנושא אבל נקווה שכן

פניתי למכבי בנושא אתמול הם במגעים מול נתניה לקבל הקצאה נוספת של כרטיסי נוער. 

בנוסף, אני מתריע בפני כל האנשים שגם במקרה של טריקים של פוטושופ האור שמוציא קורא הכרטיסים בין נוער למבוגר שונה וצריך לקחת את זה בחשבון כי סיכוי טוב שלא יתנו לאנשים להכנס במצב כזה. 

סי, לא כתבת שאת לא באה וחייבים להחרים? או שהתבלבלתי וזה היה מישהו אחר..

עדכון: כרטיסי נוער יהיו זמינים בדקות הקרובות בלאן/האתר הרשמי של מכבי.

לכל מי שהיה צריך כרטיס נוער - תזמינו.

מזכיר שוב שאני מתריע מהנושא של להכנס עם נוער, ברגע שביקשנו כרטיסי נוער נוספים זה הקפיץ לנתניה את החשיבה שבאים לגנוב אותם, אז אם אתם עושים טריקים של פוטושופ שלא תיהיו מופתעים, נתניה מחכים לזה

ותודה למכבי על העבודה מול נתניה בהקצאה הנוספת.

20 דקות לפני, Sawyerdroid said:

מזכיר שוב שאני מתריע מהנושא של להכנס עם נוער, ברגע שביקשנו כרטיסי נוער נוספים זה הקפיץ לנתניה את החשיבה שבאים לגנוב אותם, אז אם אתם עושים טריקים של פוטושופ שלא תיהיו מופתעים, נתניה מחכים לזה

בנתיים עדיין אין, מי שמצליח להזמין שיעדכן :)

2 hours ago, Sawyerdroid said:

תודה רבה לכל העוסקים במלאכה!

3 hours ago, Sawyerdroid said:

פניתי למכבי בנושא אתמול הם במגעים מול נתניה לקבל הקצאה נוספת של כרטיסי נוער. 

בנוסף, אני מתריע בפני כל האנשים שגם במקרה של טריקים של פוטושופ האור שמוציא קורא הכרטיסים בין נוער למבוגר שונה וצריך לקחת את זה בחשבון כי סיכוי טוב שלא יתנו לאנשים להכנס במצב כזה. 

סי, לא כתבת שאת לא באה וחייבים להחרים? או שהתבלבלתי וזה היה מישהו אחר..

אמרתי, אם כולם מחרימים ומנסים להשיג את המטרה אז אני איתכם למרות שלי זה לא מזיז ולא פוגע בכיס כי המחיר לא משתנה לי ועדיין אם כולם היו מחרימים והארגון היה דוגל בכך אז כן הייתי בעד, מה הבעיה?!

44 דקות לפני, סי הצהובה said:

אמרתי, אם כולם מחרימים ומנסים להשיג את המטרה אז אני איתכם למרות שלי זה לא מזיז ולא פוגע בכיס כי המחיר לא משתנה לי ועדיין אם כולם היו מחרימים והארגון היה דוגל בכך אז כן הייתי בעד, מה הבעיה?!

הבעיה היא שבלי להסתכל עלייך ספציפית אלא על המגיב הממוצע מכלל המגיבים בעמודים הראשונים בפורום שקראו "להחרים" זה סהכ אנשים שאין להם כוח לסוע לנתניה ולא רוצים לשלם את הסכום הזה, האם זאת זכותם? בטח. כל אחד רשאי לעשות מה שבא לו, אבל לתרץ לעצמך את זה פורום עם הצדקות עצמיות כשבפועל אתה רק עלול לגרום לעוד אנשים (בודדים ועדיין) לא להגיע זה פשוט להיות נגד מכבי נטו כדי לא להרגיש רע עם עצמך שאתה אוהד גרוע. 

עכשיו אף בן אדם שמבין בנושא אפילו בצורה הבסיסית ביותר לא חושב ששעות אחריי שנפתחה מכירת הכרטיסים וללא התמיכה של מכבי פנטיקס (ידעו על המחיר ולא מחו), אחים לסמל (ידעו על המחיר ולא מחו) או מכבי (ידעו על המחיר ולא מחו) ובהתראה של 3 ימים למשחק - יש סיכוי לחרם. כי אין. זאת עובדה מוגמרת. 

לכן כל מי שכותב לא באמת מאמין שהוא ייצר איזה התנגדות המונית שתוביל לחרם, הוא פשוט רוצה להרגיש יותר טוב אולי ע"י לשייך את עצמו לקבוצה עם עוד אוהדים אחרים שכן מוכנים לשלם 100+ על דרבי אבל לא ישלמו 93 על אותן 3 נקודות בדיוק. 

או כמובן שהוא מספיק טיפש לחשוב שבועות רנדומליות של בודדים חסרי משמעות יכולים להביא להחרמה שתורגש ביציעים. אבל אני ממש ממש מתקשה להאמין אחרי כל החרמות והסיפורים שעברנו שיש מישהו מספיק טיפש בעולם. ככה שזה ממש 99% הרצון להרגיש טוב עם עצמך.

זאת בגדול הבעיה שלי עם זה.

בבקשה על הנוער, שמחתי לעזור.

23 דקות לפני, Sawyerdroid said:

הבעיה היא שבלי להסתכל עלייך ספציפית אלא על המגיב הממוצע מכלל המגיבים בעמודים הראשונים בפורום שקראו "להחרים" זה סהכ אנשים שאין להם כוח לסוע לנתניה ולא רוצים לשלם את הסכום הזה, האם זאת זכותם? בטח. כל אחד רשאי לעשות מה שבא לו, אבל לתרץ לעצמך את זה פורום עם הצדקות עצמיות כשבפועל אתה רק עלול לגרום לעוד אנשים (בודדים ועדיין) לא להגיע זה פשוט להיות נגד מכבי נטו כדי לא להרגיש רע עם עצמך שאתה אוהד גרוע. 

עכשיו אף בן אדם שמבין בנושא אפילו בצורה הבסיסית ביותר לא חושב ששעות אחריי שנפתחה מכירת הכרטיסים וללא התמיכה של מכבי פנטיקס (ידעו על המחיר ולא מחו), אחים לסמל (ידעו על המחיר ולא מחו) או מכבי (ידעו על המחיר ולא מחו) ובהתראה של 3 ימים למשחק - יש סיכוי לחרם. כי אין. זאת עובדה מוגמרת. 

לכן כל מי שכותב לא באמת מאמין שהוא ייצר איזה התנגדות המונית שתוביל לחרם, הוא פשוט רוצה להרגיש יותר טוב אולי ע"י לשייך את עצמו לקבוצה עם עוד אוהדים אחרים שכן מוכנים לשלם 100+ על דרבי אבל לא ישלמו 93 על אותן 3 נקודות בדיוק. 

או כמובן שהוא מספיק טיפש לחשוב שבועות רנדומליות של בודדים חסרי משמעות יכולים להביא להחרמה שתורגש ביציעים. אבל אני ממש ממש מתקשה להאמין אחרי כל החרמות והסיפורים שעברנו שיש מישהו מספיק טיפש בעולם. ככה שזה ממש 99% הרצון להרגיש טוב עם עצמך.

זאת בגדול הבעיה שלי עם זה.

בבקשה על הנוער, שמחתי לעזור.

לא מדברת בשם כולם, שאלת עליי, עניתי עליי, בגדול אתה צודק, בקטן זה לא נוגע אליי כי זה לא מגיע מהמקום של לא להגיע למשחק אלא להזדעק שאולי יצא מזה משהו, בטח ובטח לא בשבילי שכמו שאמרתי המחיר שלי לא משתנה, זה הכל

46 דקות לפני, Sawyerdroid said:

מי שלא רוצה להגיע בגלל שזה בנתניה , פשוט לא יגיע הוא לא צריך לתרץ את זה לאף אחד.

מי ישמע אוהדים רצים לתואר "אוהד העונה" ומעבירים דף נוכחות מי מגיע ומי לא.

אני לא מגיע , רק בגלל מחיר. 

מי שהולך למשחק אחרי שקנה כרטיס ב93 ש"ח - וולקאם.

11 דקות לפני, Simba said:

מי שלא רוצה להגיע בגלל שזה בנתניה , פשוט לא יגיע הוא לא צריך לתרץ את זה לאף אחד.

מי ישמע אוהדים רצים לתואר "אוהד העונה" ומעבירים דף נוכחות מי מגיע ומי לא.

אני לא מגיע , רק בגלל מחיר. 

מי שהולך למשחק אחרי שקנה כרטיס ב93 ש"ח - וולקאם.

3 נקודות זה 3 נקודות. הקבוצה צריכה אותך במשחק הזה יותר מאשר הייתה צריכה אותך בדרבי חוץ האחרון, בטח מבחינת כמויות מספרים באופן יחסי וכ"ו.

דרבי מגיע עם סלפי לפייסבוק חפוזה, נתניה חוץ פחות. אז שווה לשלם 93 לדרבי. נתניה? פראיירים.

1 דקה לפני, Sawyerdroid said:

3 נקודות זה 3 נקודות. הקבוצה צריכה אותך במשחק הזה יותר מאשר הייתה צריכה אותך בדרבי חוץ האחרון, בטח מבחינת כמויות מספרים באופן יחסי וכ"ו.

דרבי מגיע עם סלפי לפייסבוק חפוזה, נתניה חוץ פחות. אז שווה לשלם 93 לדרבי. נתניה? פראיירים.

משחק חשוב מאוד, אין ספק.

לא מבין מה באת להגיד בשורה השניה ,

שדרבי יותר אטרקטיבי ממשחק נגד נתניה?

שיש משחקים שיש להם מחירים יותר גבוהים ממשחקים אחרים?

אם ניקח משחק בחול לדוגמא ,נראה לי לגיטימי שכרטיס למשחק של יובנטוס נגד מילאן יהיה יותר יקר מכרטיס למשחק של יובנטוס נגד ספאל.

אני חושב שאם אנחנו משחקים נגד נתניה וכרטיס עם עמלה עולה 93 ש"ח והקהל מגיע בכמות גבוהה למשחק ומבחינתו זה בסדר,

אז אנחנו נקבל מחירים כאלה גם במשחקים נגד קבוצות פלייאוף תחתון אחרות בעתיד.

42 דקות לפני, Simba said:

משחק חשוב מאוד, אין ספק.

לא מבין מה באת להגיד בשורה השניה ,

שדרבי יותר אטרקטיבי ממשחק נגד נתניה?

שיש משחקים שיש להם מחירים יותר גבוהים ממשחקים אחרים?

אם ניקח משחק בחול לדוגמא ,נראה לי לגיטימי שכרטיס למשחק של יובנטוס נגד מילאן יהיה יותר יקר מכרטיס למשחק של יובנטוס נגד ספאל.

אני חושב שאם אנחנו משחקים נגד נתניה וכרטיס עם עמלה עולה 93 ש"ח והקהל מגיע בכמות גבוהה למשחק ומבחינתו זה בסדר,

אז אנחנו נקבל מחירים כאלה גם במשחקים נגד קבוצות פלייאוף תחתון אחרות בעתיד.

זה לא קשור לזה שמבחינתו זה בסדר.

הקהל מבין שמחאה כבר לא תצליח, אז הוא מעדיף הפעם כן להגיע כדי לתמוך בקבוצה שלו כשהיא רצה לאליפות ולא להישאר בבית כי אין לו כוח להגיע.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה לא קשור לזה שמבחינתו זה בסדר.

הקהל מבין שמחאה כבר לא תצליח, אז הוא מעדיף הפעם כן להגיע כדי לתמוך בקבוצה שלו כשהיא רצה לאליפות ולא להישאר בבית כי אין לו כוח להגיע.

מבחינתו זה בסדר הכוונה לזה שיגיע בהמוניו (גם אם הוא כועס על המחיר).

הבנתי את הקטע שלא היה מספיק זמן להתארגן ואוהדים כבר קנו כרטיסים.

אתה מסיים את ההודעה במשפט שהתייחסתי אליו כבר.

יש כאלה שלא יגיעו כי אין להם כוח להגיע ויש כאלה שלא יגיעו כי מבחינתם המחיר לא מוצדק (אני בקבוצה השניה ואם היו מוכרים כרטיס ב60 שח הייתי מגיע).

בכל מקרה שיהיה לנו בהצלחה . משחק חשוב מאוד כמו שרשמתי כבר.

15 hours ago, shahaf11 said:

נגמרו כל הכרטיסים ליציע למטה?

או שיפתחו עוד כרטיסים למטה בקופות?

אני לצערי חולה

מוכר ב -80 ₪ לתחתון אם מישהו מחפש

שליחה במייל, כנגד העברה בביט.

052-421-9999

נמכר.

איך עוד פעם אין יותר נוער? גם ל206...

מישהו חייב להתלונן על הכלבים האלה, גם מההתחלה לקחו יותר ממה שלקחו מהם וגם עושים פארטיות עם כרטיסי הנוער.

אני לא מבין למה אנשים כ"כ מופתעים. 

כל שנה סגל מקבל מאיתנו כרטיסים במחיר אחיד ומזיין אותנו אח"כ עם כרטיסים ב-90 שקל (כמובן שגם תמיד יש לו תירוצים שונים ומשונים). 

יאללה שיפשוט כבר רגל הבן זונה הזה.