Jump to content

מולטימדיה מהדרבי

מכביסט לעד

Recommended Posts

39 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איזה שירים מרדימים? שרו אתמול המון שירים חזקים.

זה שהקהל שלנו מתעייף אחרי פחות מדקה לא אומר כלום.

גם אי אפשר לשיר 90 דקות רק להיטים. זה כדורגל.

זה דרבי והם שרו שירים פרווה אחושרמוטה. אני באמת חושב שהקהל שמחוץ לשער 11 היה הכי חם שראיתי אותו העונה

23 דקות לפני, yuval11 said:

אחלה עידוד, אווירה טובה, ארגון אדיר. 

הפועל התחילו לעודד אחרי השני במופע אוננות עצמית השנתית שלהם.

באמת שרק רמקול יכול לעזור לשמור את כל היציע בקצב אבל לא מאמין שזה ייקרה בקרוב/בכלל.

אם כל אחד שמבקר את הקהל של מכבי היה מעודד 90 דק ביציע היינו הקהל של בוקה.

דיי בטוח שכל מי שמבקר את הקהל כן מועדד 90 דקות אחרת איזה זכות יש לו לצאת על הקהל?

22 דקות לפני, yuval11 said:

אחלה עידוד, אווירה טובה, ארגון אדיר. 

הפועל התחילו לעודד אחרי השני במופע אוננות עצמית השנתית שלהם.

באמת שרק רמקול יכול לעזור לשמור את כל היציע בקצב אבל לא מאמין שזה ייקרה בקרוב/בכלל.

אם כל אחד שמבקר את הקהל של מכבי היה מעודד 90 דק ביציע היינו הקהל של בוקה.

הייתי במשחק של בוקה, בשיקטאש, פרנקפורט, סביליה, באיירן ודורטמונד- לכולם יש רגעים חזקים יותר וחזקים הרבה פחות. בכל אופן, העידוד הוא האמצעי ולא המטרה כדי שהקבוצה תצליח.

מחזק, אחלה עידוד אחלה תצוגה אחלה אווירה

כאשר היציע קופץ באטרף כבר 70 דקות לפני השריקה ברור והגיוני שיהיו בסוף חלקים קצת יותר ״רדומים״ 

הפיקים שלנו מפחידים 

השירה מיציע ליציע מקפיצהאת כל העיר וכל קהל שמגיע לבלומפילד נשאר חסר אונים מולה.

השירים ה״רדומים״ שחלק מדברים עליהם פה הם הכרחיים כי בלתי אפשרי לתת רק להיטים 90 דקות, זה בדיוק מה שגורם לפיקים וללהיטים להיות כלכך עוצמתיים.

באמת אנשים מחפשים פה בכוח... 

לדעתי הפועל נתנו תצוגה בינונית מאוד (גם לסטנדרטים שלהם) לצעוק פאק מכבי ועוד איזה שיר שאתם מקבלים את השלישי זה הכי מביך בעולם.

אני ממש רוצה להאמין שכל אלו שמתלוננים זה אלו שבאים כמה דקות לשריקה ומקווים כבר שיש אווירה ותצוגת עידוד, כשאין כזו הם מתלוננים במקום לייצר כזו  וכשיש כזו הם מצלמים במקום להצתרף ולחזק.

57 דקות לפני, Bloper said:

זה דרבי והם שרו שירים פרווה אחושרמוטה. אני באמת חושב שהקהל שמחוץ לשער 11 היה הכי חם שראיתי אותו העונה

איזה שירים אתה מגדיר כ"פרווה"? 

אני חושב שיש שירים ששרים כבר שנים ביציעים ודי מיצו את עצמם, להתחיל עם אני מודה ולא עם סתכלו לי בעיניים הייתנ טעות לדעתי, צהוב עכשיו גם לטעמי די מיצה את עצמו, אנשים כבר לא שרים.

22 דקות לפני, oferr said:

אני חושב שיש שירים ששרים כבר שנים ביציעים ודי מיצו את עצמם, להתחיל עם אני מודה ולא עם סתכלו לי בעיניים הייתנ טעות לדעתי, צהוב עכשיו גם לטעמי די מיצה את עצמו, אנשים כבר לא שרים.

אני מודה זה השיר הכי טוב בעולם. הכ מכבי שיש. כל זיכרון מתוק שלי ומר ממכבי התחיל בשיר הזה (לפחות מ2005 שהתחלתי באמת ללכת למשחקים)
גם הנכדים שלי צריכים לפתוח תמשחק עם השיר הזה

7 דקות לפני, מרגוליס said:

אני מודה זה השיר הכי טוב בעולם. הכ מכבי שיש. כל זיכרון מתוק שלי ומר ממכבי התחיל בשיר הזה (לפחות מ2005 שהתחלתי באמת ללכת למשחקים)

מסכים ומחזק. 

בנינו כאן מסורת של 17 שנה (!) וזה ממש לא דבר של מה בכך.

יש אנשים בגוש שרק נולדו כשהתחילו משחקים ככה.

אסור לזרוק מסורת כזו.

4 hours ago, Itai15 said:

מה היה הקטע אתמול עם ה״מכבי זה אצלי בלב״ על המסכים? סתם מביך

בהתחלה כשראיתי את זה גם חשבתי ככה, אבל ת'כלס? תחשוב כמה ילדים קטנים מגיעים למשחק, ולא, הם לא מכירים את כל השירים בעל פה, אז זאת (עוד) דרך יפה להכניס אותם לתרבות הזאת ולקנות אותם

5 hours ago, הילד משער 8 said:

מעניין כמה ממבקרי העידוד כאן באים בצהוב + מעודדים ככל יכולתם...

ביציע עידוד הרבה יותר קל לעודד מאשר בשער 2 או 7 .

בחלק מהזמן לא שומעים אפילו מה השיר ששרים ב11.

3 דקות לפני, Simba said:

הייתי בכל המשחקים העונה (יושב ב8 עליון) ולא זכור לי שלא שמעתי מה הפנאטיקס שרים (אלא אם כן הייתה מוזיקה או סידי צרח).

Just now, מכביסט לעד said:

הייתי בכל המשחקים העונה (יושב ב8 עליון) ולא זכור לי שלא שמעתי מה הפנאטיקס שרים (אלא אם כן הייתה מוזיקה או סידי צרח).

8 ו13 יותר קרובים ל11 מ2 ו7 , שהם עצמם קרובים יותר לשער 5 ,

אז במשחקים ששער 5 מלא עם אוהדי היריבה קשה לשמוע בחלק גדול מהזמן.

13 דקות לפני, Simba said:

1. לא סתם רשמתי "ככל יכולתם"

2. לבוא בצהוב אפשר גם אם אתה יושב בחלל

לי קצת הפריע ששרנו את סתכלו לי בעיניים רק 40 שניות. זה היה עוצמתי אבל חייב לשיר את השיר הזה יותר כמו ברוב המשחקים

וגם חייב להניף צעיפים בתשתחוו

אבל העידוד אתמול היה אדיר במיוחד התפאורה

55 דקות לפני, מרגוליס said:

לא אמרתי לא לשיר אותו אלא לחכות איתו לרגעי טירוף. דרבי חוץ פתחו עם סתכלו לי בעיניים והיה אדיר.

וגם זה ש11 שר עם האיש גדר הרבה פעמים מכבי זה אצלי בלב אני חושב שזו טעות, אני יושב ב8 ושומעים רק את התגובה של היציע, כאילו מדלגים על חצי שיר. צריך לשיר אותו יציע ליציע תמיד.

50 דקות לפני, Dan eran said:

לי קצת הפריע ששרנו את סתכלו לי בעיניים רק 40 שניות. זה היה עוצמתי אבל חייב לשיר את השיר הזה יותר כמו ברוב המשחקים

אגב, אני דווקא חושב שצריך לתת לשיר הזה "לנוח" קצת, נראה שהוא איבד קצת מהעוצמה שהייתה לו בתחילת העונה. 

לפעמים מה שעושה שיר לסוחף זאת הציפייה אליו וזה קצת בזבוז לשיר אותו במשחקים שהם gameover. 

יש לי המון מה לכתוב אני אנסה להזכר בהכל ואולי פעם הבא לרשום לעצמי תוך כדי המשחק.

1) המסך עם המילים של השיר ממש עוזר. הגעתי אתמול לדרבי עם שני הילדים שלי ובפעם היחידה ששמו את זה זה עזר להם להבין את המילים ולהצטרף.

2) שומעים את שער 11 ממש חלש משער 7. לעיתים (ככה נראה) שער 11 פשוט "נרדם" (שומעים בדכ משהו לפחות אבל הייתה הפסקה בכלל לאיזו דקה ומשהו בכל פעם).

אם לא נחטא לאמת לא הרגשתי שהאיצטדיון בטירוף אתמול מבחינת העידוד.

הפועל נתנו הצגה עד שהמשחק השתנה עם הגול וההרחקה ואנחנו היינו די כבויים ועייפים למרות הבייתיות והמסות.

מישהו כאן הגדיר את זה שהשירים עייפים ונראה שהבחירה של אוהדי הפועל בשירים הייתה יותר נכונה וקצבית.

לעיתים הילד שלי הסתכל עליהם מעודדים יותר מאשר מה שקורה על המגרש (יש הטיה ששער 7 קרוב אליהם אבל עדיין אני כותב את זה באופן אובייקטיבי).

3) אהבתי גם יותר את התפאורה שלהם עם דגלים על מוטות - אין לי מושג אם זה קשור למשטרה אבל זה יותר בולט ואין שום סיבה שלא יהיו לנו המון כאלו גם ב 11.

4) מבחינה ויזואלית זה ממש מחבר והילדים שלי לבד כבר עשו את זה ברגע שראו שכל האיצטדיון ככה עם הצעיפים פרוסים. צריך למצוא יותר שירים כאלו שיהיו אינטרקטיביים עם הצעיף.

5) כל שיר או קריאה מצד לצד (אפילו משהו פשוט) עדיפה לדעתי בגירסה הנוכחית של בלומפילד - קודם כל בחזרה של אותו משפט וכו' אז הרבה יותר קל לאנשים להבין מה אומרים ולחזור, חבר'ה חדשים בדגש על ילדים קטנים מצטרפים אחרי כמה פעמים (יכול להעיד ממקור ראשון) וזה נשמע הרבה יותר עוצמתי.

בהקצנה, אם צריך וזה מה שגורם לאיצטדיון לרעוד שיעשו מכבי מצד לצד כל המשחק.

6) עדיף לדעתי אולי לחייב או לממן תוף קטן ב 10-5 שח של בטודקה בראזילאית (אני מנגן באחת כזאת) ופשוט לעשות רעש.

7) אין מספיק בוז בהתקפות של היריב ואני מדבר על כך שזה צריך להיות כל הזמן וכל רגע שמתחילה התקפה של שחקן יריב עד שהכדור חוזר אלינו.

8) הרבה אנשים באים בצבעים לא נכונים. קחו אפילו את הסרטים ששחררו מהמנהלת, ממכבי וכולם של שער 11. יש המון חבר'ה שבאים בשחור.

הייתי מצפה מאוהדים שבאים הרבה שנים לאחר כל כך הרבה זמן יהיה להם איזה קפוצון, מעיל או משהו ארוך בצבע צהוב ואם אין אז לשים על חולצה ארוכה חולצה קצרה של המשחק.

זה מסות של אנשים בכל היציעים ופוגע בנראות.

החלום שלי שבכל המשחקים ככה הקהל ייראה וזה יבוא רק אולי משיימינג של אוהדים ושכל אחד יעיר את החבר'ה הקרובים שלו:

Image result for HOLLAND FANS WORLD CUP

ואם נהיה יותר ספציפים לגבי הצבע אז ככה:

Stock photo of Sweden v South Korea, Group F, 2018 FIFA World Cup football match, Nizhny Novgorod Stadium, Russia - 18 Jun 2018

זה כאילו לפני הכל וזה נראה לי כזה בייסיק - לבוא למשחק לבוש בצבע צהוב או צהוב-כחול.

9) באופן עקרוני יותר שירים שמאדירים ומעודדים את האהבה שלי לקבוצה ופחות שירים עם קללות וכו' נגד הקבוצה היריבה (בדגש על הפועל).

בטוח שיש לי עוד אבל זה מה שיש כרגע בשלוף..

אוהב כל אחד ואחד מכם - הדברים נאמרו מתוך ביקורת בונה ורצון לשפר ולא בצורה של חוסר הערכה (מישהו כתב, מי שכנראה רושם כאן וכו' הוא אחד שאכפת לו מין הסתם והוא פחות הבעיה).

ועוד דבר... היה ממש כיף גדול להיות בדרבי ראשון עם הילדים (איזה משחק הם תפסו). חוויה שזוכרים לכל החיים!

אם קצת היינו יותר מפוקסים אני חושב שהיינו יכולים בסוף לדרוס ולעשות תוצאה היסטורית (אני משער שאם צ'יקו לא היה נפצע והיינו נשארים 11 מול 10 היינו שמים עוד אחד בעשר דקות שנשארו).

הקהל שלנו חייב להתעורר מבחינת עידוד לצערי 

אני מרגיש שהקהל שלנו שחוק ודי עייף והלוואי שזה ישתנה ויהיה יותר טירוףף

וואלה כן יש לא מעט שירים שהם כבר מאוסים ולא מחזיקים  

11 דקות לפני, ראש הזהב said:

שירים משעממים יש לנו, שכבר מאה שנה ביציע ,חובה לרענן את הארסנל שירים דחוף.

המי ש מי ש היה מטורףףףף אחרי הגול, המגרש בער

לגמרי חייבים לשנות מה שמשעממם ולא תופס!

8 hours ago, הילד משער 8 said:

מעניין כמה ממבקרי העידוד כאן באים בצהוב + מעודדים ככל יכולתם...

אנחנו חבורה של 7 שמעודדים 90 דקות

יושבים מעל גוש וכולנו הסכמנו שלא הרגיש אווירה של דרבי. הרבה יושבי שער 11 היו רדומים (שער 8 למשל היה יותר בטירוף מרוב החברה בשער 11).  וגם הקטע עם התופים השפיע.