Jump to content

מולטימדיה מהדרבי

מכביסט לעד

Recommended Posts

1 hour ago, צהוב ביציע said:

ומצד שלישי אתם זייני מוח עם הלקאה עצמית בלתי נסבלת.

ה - "נעודד הכל מצב" של הפועל לא עובש עלי כבר מזמן, זה סמרטוטי תבוסתני ומשלים עם המצב שלהם ושל המועדון שלהם בכל שנות קיומם.

כל גול לטובת היריבה וצועקים יותר חזק עלאק,

יאללה שחררו תחרא הזה כי אני לא יודע איך באמוציה של דרבי שאני חוטף שלישי אני אצעק חזק יותר מב- 0:0.

מזכיר את מה שריק פיטינו אמר על למה הקהל של מכבי עצמתי בכדורסל. הפועל מעודדים כמו תקליט שבור, השפעה אפסית על המשחק. יכול להבין את מי שהיה נהנה יותר אם היתה יותר עוצמה בין הפיקים, אבל זה לא שבלומפילד דומם בין אותם פיקים.

2 hours ago, mta8 said:

עידוד חלש מאד, הפועל עשו לנו בית ספר אתמול מצטער

לא שמעו אותנו כמעט וגם ששמעו זה לא היה מספיק

התפאורה בשער 11 חמודה ולא מעבר, הפלקטים ממש לא היו ברורים ולא באמת נתנו צבע

ברגע שעברו לדגלים זה כבר היה נראה הרבה הרבה יותר טוב

לא מבין למה התפאורות שלנו כל כך חלשות 

אני לא יודע על איזה בית ספר אתה מדבר ומה הציפיות שלך.

קצת הזוי להגיד, אני בשער 8 תחתון, שמעתי אותם פעם ראשונה בגול השני,עד אז היו פשוט בשקט מוחלט וגם מאז זה היה לרגעים בודדים מאוד והכל היה בשליטה מוחלטת של הקהל שלנו.

קצת מבאס באמת עניין הצבע ביציע, דגלים חסרים מאוד ובאנרים... .

1 hour ago, קובי השועל said:

אתה לא מחובר אה?

זדיין מפה זדיין יאינפנטיל

פששש מי זה הגיבור מקלדת הזה.

תשמע ישועלללל, לא למדת בחיים לקבל ביקורת?

18 דקות לפני, הילד משער 8 said:

מעניין כמה ממבקרי העידוד כאן באים בצהוב + מעודדים ככל יכולתם...

אני לא חושב שכל ביקורת צריכה להענות בהתקפה מצד משתמשים בפורום או בזלזול במביעי הביקורת.

מותר להעביר ביקורת ואני חושב שמן הראוי שביציע עידוד יהיו דגלים במהלך כל המשחק וחושב שתפאורה צריכה להיות בצבעים של הקבוצה. וכן אני בא עם צהוב ומעודד.

תהיו הגיוניים לפעמים אנשים, לכולנו אותה מטרה בסוף.

7 דקות לפני, oferr said:

אני לא חושב שכל ביקורת צריכה להענות בהתקפה מצד משתמשים בפורום או בזלזול במביעי הביקורת.

מותר להעביר ביקורת ואני חושב שמן הראוי שביציע עידוד יהיו דגלים במהלך כל המשחק וחושב שתפאורה צריכה להיות בצבעים של הקבוצה. וכן אני בא עם צהוב ומעודד.

תהיו הגיוניים לפעמים אנשים, לכולנו אותה מטרה בסוף.

לא יודע מה איתך, אבל אני ראיתי אתמול פלקטים של מכבי, דגלים צהובים כחולים וגופיות צהוב כחול.

5 דקות לפני, Meron's said:

חגיגות בצומת

גם אחרי כ''כ הרבה שנים, זה פשוט כיף... התגעגעתי. 

וואו איזה כיף היה להסתלבט על אוהדי הפועל שעברו שם באוטובוסים

53 דקות לפני, oferr said:

פששש מי זה הגיבור מקלדת הזה.

תשמע ישועלללל, לא למדת בחיים לקבל ביקורת?

גיבור מקלדת אה? חתיחת קוקסינל.

יותר ידוע ממך ביציע זה בטוח יאידיוט.

לא הבנת שהמשטרה בקושי דגלים מאפשרת להכניס? מי אתה שתתן ביקורת על הארגון(ואני לא חבר ארגון) או על שער 11? מה עשית בחיים שלך למען מכבי? אתם תורם לארגון? יאלה תחפףףף..

22 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא יודע מה איתך, אבל אני ראיתי אתמול פלקטים של מכבי, דגלים צהובים כחולים וגופיות צהוב כחול.

דיברתי על השלט ( לא ממש יודע איך לקרוא לזה)

15 דקות לפני, קובי השועל said:

גיבור מקלדת אה? חתיחת קוקסינל.

יותר ידוע ממך ביציע זה בטוח יאידיוט.

לא הבנת שהמשטרה בקושי דגלים מאפשרת להכניס? מי אתה שתתן ביקורת על הארגון(ואני לא חבר ארגון) או על שער 11? מה עשית בחיים שלך למען מכבי? אתם תורם לארגון? יאלה תחפףףף..

אף פעם לא התווכחתי איתך מי יודע יותר ביציע נשמה, תרגיע את הדיבור שלך או שתדבר ככה לאחד החברים שלך, כבר הודעה שנייה שאתה מדבר כמו איזה ערס מצוי ( יש מצב שאתה אכן כזה), המשטרה לא אישרה למכבי ואישרה להפועל ? המשטרה אישרה דגלונים אבל לא דגלים ? נשמע לי הזוי אבל אם כן אני לוקח את המילים שלי בחזרה. אתה סתם יוצר פה וויכוח על כלום, אני בעד הארגון וכן אני תורם במגרש לפעמים, לא עשיתי כלום בחיים שלי למען 11 ואף פעם לא זלזלתי באנשים שכן עשו ( ראה את ההודעה הראשונה שלי). אם אתה מחפש לריב לך תריב עם אחד החברים שלך לא איתי נשמה. אני כותב את דעתי ועל פי כמה שידוע לי מותר לי עדיין. 

1 דקה לפני, oferr said:

אף פעם לא התווכחתי איתך מי יודע יותר ביציע נשמה, תרגיע את הדיבור שלך או שתדבר ככה לאחד החברים שלך, כבר הודעה שנייה שאתה מדבר כמו איזה ערס מצוי ( יש מצב שאתה אכן כזה), המשטרה לא אישרה למכבי ואישרה להפועל ? המשטרה אישרה דגלונים אבל לא דגלים ? נשמע לי הזוי אבל אם כן אני לוקח את המילים שלי בחזרה. אתה סתם יוצר פה וויכוח על כלום, אני בעד הארגון וכן אני תורם במגרש לפעמים, לא עשיתי כלום בחיים שלי למען 11 ואף פעם לא זלזלתי באנשים שכן עשו ( ראה את ההודעה הראשונה שלי). אם אתה מחפש לריב לך תריב עם אחד החברים שלך לא איתי נשמה. אני כותב את דעתי ועל פי כמה שידוע לי מותר לי עדיין. 

טוב, תתקדם.

13 דקות לפני, oferr said:

תן את הקרדיט לאנשים שנותנים את החיים שלהם למכבי ללא שום תמורה, שאם לא היו דגלים כנראה יש לזה סיבה.

45 דקות לפני, המכביסט מהדרום said:

יש סרטון של חרישי הוא הלילה? תצוגת צעיפים מטורפת ב7-8 שהזכירה את מה שהיה במערבי ב2013 במשחק אליפות

בדיוק מה שעלה לי בראש, ממש הזכיר את זה

4 hours ago, mta8 said:

עידוד חלש מאד, הפועל עשו לנו בית ספר אתמול מצטער

לא שמעו אותנו כמעט וגם ששמעו זה לא היה מספיק

התפאורה בשער 11 חמודה ולא מעבר, הפלקטים ממש לא היו ברורים ולא באמת נתנו צבע

ברגע שעברו לדגלים זה כבר היה נראה הרבה הרבה יותר טוב

לא מבין למה התפאורות שלנו כל כך חלשות 

שמעו אותם אולי 5 דקות כל המשחק במצטבר

אני חושב שהבעיה היחידה בעידוד אתמול הייתה השירים המרדימים של הפאנטיקס  

17 דקות לפני, Bloper said:

שמעו אותם אולי 5 דקות כל המשחק במצטבר

אני חושב שהבעיה היחידה בעידוד אתמול הייתה השירים המרדימים של הפאנטיקס  

איזה שירים מרדימים? שרו אתמול המון שירים חזקים.

זה שהקהל שלנו מתעייף אחרי פחות מדקה לא אומר כלום.

גם אי אפשר לשיר 90 דקות רק להיטים. זה כדורגל.

אחלה עידוד, אווירה טובה, ארגון אדיר. 

הפועל התחילו לעודד אחרי השני במופע אוננות עצמית השנתית שלהם.

באמת שרק רמקול יכול לעזור לשמור את כל היציע בקצב אבל לא מאמין שזה ייקרה בקרוב/בכלל.

אם כל אחד שמבקר את הקהל של מכבי היה מעודד 90 דק ביציע היינו הקהל של בוקה.