Jump to content

צ'יקו

החתול הצהוב

Recommended Posts

11 דקות לפני, thunderbolt said:

אף אחד אפילו לא זוכר למה שונאים את בלקמן, נדמה לי שזה התחיל בעונה הקודמת שלו כשהוא החמיץ פנדל אחרי בעיטה שאנשים חשבו שהיא "מזלזלת" (ככה הוא בעט פנדלים תמיד ובחיים לא החמיץ). מאז השנאה אליו הפכה להיות למסורת מוזרה בקרב האוהדים, ואף אחד אפילו לא עצר לרגע לחשוב מה בעצם הבעיה בשחקן עצמו.

אם אני זוכר נכון זה התחיל כשהוא "רב" על בעיטת פנדל והתעלם מההוראה של ג'ורדי לתת למישהו אחר לבעוט,
מאז התקשורת דאגה לפמפם מידי פעם כתבות ששחקנים לא אוהבים אותו והתנגדו לחזרה שלו לקבוצה וכו', 
תוסיף לזה שרצו חלוץ רחבה והביאו עוד ווינגר לקבוצה, לא שזה אשמתו כמובן, 
ואז הוא גם נפצע ובכלל דבר על דבר הוביל לחוסר סבלנות מטורף אליו. 
לי אישית אין בעיה איתו בכלל אני רק אומר מה לדעתי הוביל לחוסר סבלנות כלפיו.

הבעיה (שלי בכל אופן) עם בלקמן היא מקצועית נטו. קיבל חוזה ל3 שנים על כלום ושום דבר . היה נוח להאשים את ג׳ורדי על חוזים מופקעים לשוינפלד וכו ...בלקמן הובא כברירת מחדל אחרי שנפלנו עם הרכישה של דלמאו והברקס של דסה עם החתמת ג׳ראלדש. הוא גם הוכיח בנוסף שהוא לא מספיק טוב עבור מכבי , גם כששיחק ב17/18 הוא לא היה כזה טוב. זה הכל. 

12 שערים זה לא מספיק טוב למכבי? ועוד לישראלי?

הבעיה עם בלקמן שבתפקיד המקורי שלו (כנף ימין) יש את אצילי שהוא כרגע שחקן ההתקפה הכי טוב שלנו. כחלוץ בודד הוא פחות טוב וראינו את זה בתחילת העונה (למרות שאז כל הקבוצה שיחקה רע).

אפשר לנסות לשחק כמו בפלייאוף של העונה שעברה עם שני חלוצים באמצע. זה יעזור גם לכהן שהיה מצוין בתפקיד הזה וגם לבלקמן שעזר מאוד בעונת ג'ורדי בתפקיד הזה. בכל מקרה אני לא חושב שאיביץ' ירצה לשנות מערך...

38 דקות לפני, MTA For Ever said:

הבעיה (שלי בכל אופן) עם בלקמן היא מקצועית נטו. קיבל חוזה ל3 שנים על כלום ושום דבר . היה נוח להאשים את ג׳ורדי על חוזים מופקעים לשוינפלד וכו ...בלקמן הובא כברירת מחדל אחרי שנפלנו עם הרכישה של דלמאו והברקס של דסה עם החתמת ג׳ראלדש. הוא גם הוכיח בנוסף שהוא לא מספיק טוב עבור מכבי , גם כששיחק ב17/18 הוא לא היה כזה טוב. זה הכל. 

משך החוזה נגזר מזה שהוא ישראלי. בזמנו, זה לא היה כזה רעיון רע כאשר האופציות אזלו. לקראת הפליאוף ובמחסור החלוצים, כל האובר עיסוק בו לא מועיל לנו. בטח שזאת לא אשמתו של בלקמן שחתמו איתו חוזה כזה(ויש סעיף התרה הדדי בקיץ לדעתי). 

28 דקות לפני, מכביסט לעד said:

12 שערים זה לא מספיק טוב למכבי? ועוד לישראלי?

הבעיה עם בלקמן שבתפקיד המקורי שלו (כנף ימין) יש את אצילי שהוא כרגע שחקן ההתקפה הכי טוב שלנו. כחלוץ בודד הוא פחות טוב וראינו את זה בתחילת העונה (למרות שאז כל הקבוצה שיחקה רע).

אפשר לנסות לשחק כמו בפלייאוף של העונה שעברה עם שני חלוצים באמצע. זה יעזור גם לכהן שהיה מצוין בתפקיד הזה וגם לבלקמן שעזר מאוד בעונת ג'ורדי בתפקיד הזה. בכל מקרה אני לא חושב שאיביץ' ירצה לשנות מערך...

רק אתקן שהתפקיד המקורי שלו זה באמצע (בין אם חלוץ או מתחת לחלוץ) ולא בכנף

האמת כשחושבים על זה בלאקמן הוא כמו יהונתן במקרה הזה.

ג'וני בלאק

13 דקות לפני, Krishi said:

ג'וני בלאק

זה נכון. המחשבה על שניהם בהרכב(שחקנים דומים אבל קצת רשלניים בריכוז שלהם) היא קצת עוכרת שלווה(: 

1 hour ago, MTA For Ever said:

כל מילה אחי, לא יכולתי לנסח את זה יותר טוב. לא שונא אותו ולא כלום, הוא לדעתי פשוט לא מספיק טוב. בנוסף הוא הרבה פעמים הולך עם הראש בקיר ובועט ממצבים הזויים במקום למסור.

שכטר לדוגמא אולי מספרית לא משהו בתור חלוץ, אבל הוא תורם לקבוצה הרבה יותר.

אני זוכר שנסענו לויאריאל. וגם אמרתי לעצמי, אחרי 3 משחקי חוץ נכון לאותם ימים שחוויתי באירופה, כולם תבוסות צורמות, "מה לעזאזל בלאקמן? בשביל מה באתי לפה"

ובסוף הוא שם את ה1-0 הקטן

הניצחון הראשון והיחיד שלי באירופה חוץ

יאמר לזכותו, יחקק בספר הזיכרונות האישי שלי.

אולי הוא עוד יפתיע אתכם, כמו שהוא הפתיע אותי.

ל 3-4משחקים אם הוא ישים 2 גולים, אני חושב שזה יספיק.

ההתקפה של מכבי לא בנויה בצורה כזו שהוא חייב ליצור לעצמו מצבים מכלום, זה אין ספק שהוא לא מסוגל, אבל לסיים פס רוחב כמו הגול של אפואדו בדרבי , זה עניין של מיקום ומשחק קבוצתי. ביכולת האישית אולי צריך לצפות ממנו קצת פחות

43 דקות לפני, Krishi said:

ג'וני בלאק

כשהוא בא לפה בעונת ג'ורדי דיברו על זה שהוא כנף לא? רק אחר כך ג'ורדי שינה את השיטה והפך אותו לחלוץ שני.

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כשהוא בא לפה בעונת ג'ורדי דיברו על זה שהוא כנף לא? רק אחר כך ג'ורדי שינה את השיטה והפך אותו לחלוץ שני.

ורק אז הוא הפך למשמעותי יותר למיטב זכרוני.

31 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא, זה בעיקר ג'ורדי הציב אותו ככה. רוב הזמן והכי הרבה תועלת הוא הביא מהמרכז (לפני שהגיע למכבי). 

14 דקות לפני, itan17 said:

לא היה צפוי מזה.

סעמק. הולך להיות קשה קשה

זה פשוט לא יאמן הפציעות העונה

הלוואי וניק יפתיע את כולנו.

עוד בעיה היא האגפים כשיונתן ועומר נשחקים שם ואין ממש שחקן בכושר שיוכל להכנס במקרה הצורך (אילון בקושי משחק ומתן נמחק לחלוטין).

23 דקות לפני, turgi said:

לא

יש לו אופציה לעונה נוספת זה נכון. אבל, קרע בגיד במכבי תל אביב זה לפחות חצי שנה עד שהוא יחזור להתאמן בצורה נורמאלית שזה אומר שיוכל לחזור לשחק כדורגל רק לקראת אוקטובר. 

אתה חושב שבמערכת שוב יקחו סיכונים מיותרים? לדעתי הוא מסיים חוזה וילכו על חלוץ אחר.

4 דקות לפני, turgi said:

לצ'יקו אין אופציה.

אני דיברתי על בלקמן.

לגבי צ'יקו

מ-ONE

רשמית: צ'יקו אופואדו חתם במכבי תל אביב

השחקן הניגרי, שיכול לשחק בכנף שמאל ובימין, חתם עד 2020 עם אופציה לעונה נוספת, ירוויח כ-400 אלף יורו. זוהי תחנתו הראשונה מחוץ לטורקיה  

מאת רז אמיר17/07/2018 13:53

לגבי בלקמן, חתם לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת.

וואלה, לא זכרתי שיש לצ'יקו אופציה.

אני מת עליו אבל הוא פשוט לא מוכיח שהוא מסוגל להישאר כשיר לאורך זמן.