Jump to content

צ'יקו

החתול הצהוב

Recommended Posts

3 דקות לפני, הצבר said:

אמרו כבר תשובה של ה MRI מעבר לזה עוד לא יודעים וייקח זמן 

בשום מקום לא אמרו את התשובה של ה MRI 

אמרו רק  ממה חוששים

17 דקות לפני, hen34 said:

בשום מקום לא אמרו את התשובה של ה MRI 

אמרו רק  ממה חוששים

פספסת

אמרו שיש קרע בשריר, לגבי מצב הגיד עדיין לא בטוח 
בקיצור את העונה הוא סיים אפילו אם הוא לא היה שייך לקופ"ח מכבי, שחקן אצלנו יוצא לשבועיים מנוחה חוזר אחרי חצי עונה. 

3 hours ago, duduha said:

אולי זה רק אני, אבל מעדיף שהם יחלקו ביניהם את האגף ולא יתחלקו שם, אבל זה רק אני.

*סליחה

צודק. גם ככה יש מלא פציעות.

9 hours ago, המכבייה said:

כמו שתורג'י כתב קודם, ב11 המשחקים הנותרים, אלמוג ובלקמן ישחקו. ולא מעט. אנחנו לא נעלה עם אותה שלישיה ל90 דקות כל הזמן. זה דיי ברור. רצוי וכדאי שהרטינות לבלקמן יתחלפו בעידוד ותמיכה. זאת באמת בקשה בסיסית.

להגיד ששחקן מסוים לדעתנו משחק פחות טוב משחקן אחר לא אומר שלא נעודד אותו או נתמוך בו מבגרש, ובטח ובטח לא אומר שנקלל אותו.

אפשר להעביר ביקורת בצורה מכובדת, ולא ראיתי שמישהו פה קילל או התייחס לבלקמן בצורה מזלזלת.

Just now, Adir12 said:

להגיד ששחקן מסוים לדעתנו משחק פחות טוב משחקן אחר לא אומר שלא נעודד אותו או נתמוך בו מבגרש, ובטח ובטח לא אומר שנקלל אותו.

אפשר להעביר ביקורת בצורה מכובדת, ולא ראיתי שמישהו פה קילל או התייחס לבלקמן בצורה מזלזלת.

לדעתי כתב את בגלל שריקות הבוז כשנכנס נגד קש

3 דקות לפני, Adam_m said:

הוא מסיים חוזה בסוף העונה?

יש מצב שמכבי יהיו ג'נטלמנים והוא ימשיך איתנו כמו בטוקיו וניקוליץ'?

אכן מסיים חוזה. אישית אני חושב שהוא שחקן וחלוץ מצויין אבל המבנה גוף שלו מלווה בפציעות מדאיגות.

מאמין שינסו ללכת על חלוץ זר אחר, אולי יחזרו לאופציית דלמאו? הבנאדם לא מקבל דקות באוטרכט או שנפצע?

9 דקות לפני, Adam_m said:

הוא מסיים חוזה בסוף העונה?

יש מצב שמכבי יהיו ג'נטלמנים והוא ימשיך איתנו כמו בטוקיו וניקוליץ'?

לבאטוקיו היה חוזה וסיכמו איתו בינואר על שחרור. לניקוליץ' גם כרגע יש חוזה ולהרבה זמן.

29 דקות לפני, קובי השועל said:

אכן מסיים חוזה. אישית אני חושב שהוא שחקן וחלוץ מצויין אבל המבנה גוף שלו מלווה בפציעות מדאיגות.

מאמין שינסו ללכת על חלוץ זר אחר, אולי יחזרו לאופציית דלמאו? הבנאדם לא מקבל דקות באוטרכט או שנפצע?

פצוע כרוני, שיחק 6 משחקים השנה

9 שערים ו3 בישולים ב1237 דקות.

מעורבות בשער בכל 103 דק'.

המטרונום המטורף רוקאביצה עם ממוצע של 105 דק' למעורבות בשער.

הערכה לצ'יקו כמעט ולא קיימת מסיבה לא ברורה.

1 hour ago, קובי השועל said:

9 שערים ו3 בישולים ב1237 דקות.

מעורבות בשער בכל 103 דק'.

המטרונום המטורף רוקאביצה עם ממוצע של 105 דק' למעורבות בשער.

הערכה לצ'יקו כמעט ולא קיימת מסיבה לא ברורה.

אם לומר את האמת רוב הגולים של צ'יקו העונה לפחות זה דחיקות מול שער ריק. 

לא שזה כזה קל או מובן מאליו, זה מצריך מהירות ומיקום טוב, ולדעתי לבלקמן גם את זה אין וכחלוץ 9 הוא לא יהיה טוב.

המטרונום העונה נותן גולים של חלוץ 9 מעולה, די סוחב את ההתקפה של חיפה על הגב, לצורך העניין פציעה שלו והם כמעט בוודאות מחוץ למירוץ. 

4 hours ago, nirnir20 said:

אם לומר את האמת רוב הגולים של צ'יקו העונה לפחות זה דחיקות מול שער ריק. 

לא שזה כזה קל או מובן מאליו, זה מצריך מהירות ומיקום טוב, ולדעתי לבלקמן גם את זה אין וכחלוץ 9 הוא לא יהיה טוב.

המטרונום העונה נותן גולים של חלוץ 9 מעולה, די סוחב את ההתקפה של חיפה על הגב, לצורך העניין פציעה שלו והם כמעט בוודאות מחוץ למירוץ. 

פציעה שלו, או ש- @JacK יועיל בטובו לפתוח נושא יתר סוף סוף. 

לצ'יקו ‏‎יש קרע בארבע ראשי. מכבי ת"א תעדכן בהמשך היום בעניין שכן עשו לו בדיקות כדי לשלול קרע בגיד. סיכוי קלוש שהוא יחזור לשחק העונה

רז אמיר 

16 hours ago, Adir12 said:

אני מדבר על בלומפילד רוטן. זה ברור למה הכוונה לכל מי שנכח שם. אני לא מדבר על איכותו הקיימת או לא של בלקמן, אלא רק על תמיכה במגרש. לא מעניינת אותי הביקורת על בלקמן, רק לספק לו את התנאים המירביים, כמו שכל שחקן אחר מקבל.

אף אחד אפילו לא זוכר למה שונאים את בלקמן, נדמה לי שזה התחיל בעונה הקודמת שלו כשהוא החמיץ פנדל אחרי בעיטה שאנשים חשבו שהיא "מזלזלת" (ככה הוא בעט פנדלים תמיד ובחיים לא החמיץ). מאז השנאה אליו הפכה להיות למסורת מוזרה בקרב האוהדים, ואף אחד אפילו לא עצר לרגע לחשוב מה בעצם הבעיה בשחקן עצמו.